loading...

تاثیر ورزش بر میل جنسی خانـم ها

تاثیر ورزش بر میل جنسی خانـم ها-ورزش زناشویی-تاثیر ورزش بر روابط زناشویی-ورزش و رابطه زناشویی-تاثیر ورزش بر روابط زناشویی – مجله هوریس

تاثیر ورزش بر میل جنسی خانـم ها

فـایـده های ورزش پیلاتس
تاثیر ورزش بر میل جنسی خانـم ها

اثر ورزش زناشویی| در رابطه جنسی دارای ملاک های هستند برای افزایش ارتباط که می توان از ورزش مفید در این ارتباط نام برد با ما در سایت هوریس همراه باشید اشخاصـی که بطور منظم ورزش می‌کنند، احساس خوبی در مـورد خودشان دارند

تاثیر ورزش بر میل جنسی خانـم ها-ورزش زناشویی-تاثیر ورزش بر روابط زناشویی-ورزش و رابطه زناشویی-تاثیر ورزش بر روابط زناشویی – مجله هوریس

ورزش آثار سودمنـد متعددی در حفظ و قوی کردن ی صحت جنسی دارد. بررسی‌ها نشان داده‌اند خانـم ها که به‌طور منظم ورزش می‌کنند، به دلیـل خون‌رسانی مناسـب تر به اعضای گوناگون بدنشان، صحت جنسی و لذت جنسی زیادتری را در مقایسه با خانـم های که اهل ورزش نیستند، تجربه می‌کنند…

بررسی‌ها نشان می‌دهند ۳۰ دقیقه ورزش در روز نه تنها موجـب بهبود صحت جنسی می‌شود، چـرا که توان و بنیه اشخـاص را بیشتر شدن می‌دهد و موجـب بهبود کارکرد قلب و گردش خون می‌شود و در سرانجام خون به برتریـن نحو جریـان پیدا می‌کند. حتی ورزش موجـب تحریک حواس پنج‌گانه می‌شود.


بیشنتر بخوانید: آشنایی با رفتار نامناسب در ارتباط جنسی


ورزش‌های قلبی و عروقی، تحمل و توان شخـص را بالا می‌برند و موجـب می‌شوند بنیه جسمی شخـص به میزانی پر قدرت گـردد که دیگر مثل قبل سریع خسته و درمانده نشود.

ورزش به تناسب اعضا شخـص کمک می‌کند و درسرانجام جذابیت جنسی وی بیشتر می‌شود. اشخاصـی که بطور منظم ورزش می‌کنند، احساس خوبی در مـورد خودشان دارند و حس می‌کنند جذابیت آنان بیشتر و احساس رضایت آنان از وجود خود و زندگـی مشترک بیشتر می‌شود.

ورزش و میل جنسی
ورزش از طریق کم شدن اضطراب و هیجان‌های روانی هـم به صحت جنسی کمک می‌کند.

اثر ورزش بر میل جنسی
سرانجام یک تحقیق، نشان داده‌ است که ۸۰ درصد آقایـان و ۶۰ درصد خانـم های که دست‌کم هفته‌ای ۲ تا ۳ بار در یک برنامه ورزشی کمپانـی می‌کنند، میل جنسی‌شان بیشتر از میـزان متـوسـط است. ورزش منظم، سن جنسی اشخـاص را کم شدن می‌دهد. به عنوان نمونه، در یک مطالعه، سن جنسی در اشخـاص ۶۰ ساله‌ای که بطور منظم شنا می‌کنند، حدود ۲ دهه کمتر از سن شناسنامه‌ای آنان است.

ضمناً در یک مطالعه دیگر معیـن شد آقایـان بیشتر از ۵۰ سالی که بطور منظم ورزش می‌کنند، ۳۰ درصد کمتر از دیگر همسالان غیرفعال‌شان به ناتوانی جنسی مبتـلا می‌شوند. افزون بر این، ورزش منظم موجـب آزاد شدن مقدار بیشتری ماده اندروفین در بدن می‌شود که این امر به نوبه خود موجـب لذت‌ جنسی بیشتر در شخـص می‌شود.

فـایـده های ورزش پیلاتس
اثر ورزش بر میل جنسی

ورزش از طریق کم شدن اضطراب و هیجان‌های روانی هـم به صحت جنسی کمک می‌کند

از طرف دیگر، ورزش منظم موجـب بیشتر شدن استقامت قلبی-عروقی و استقامت عضلانی می‌شود و رابطـه زناشویی را قـوی کردن می‌کند و موجـب می‌شود شخـص در این رابطه، کمتر به ضعف و خستگی مبتـلا شود. ضمناً نتایج یک پژوهش دیگر نشان داده است که یوگا اثر بسزایی در قوی کردن ی صحت جنسی آقایـان و درمـان قوای جنسی و میل جنسی آنان دارد.

نسخه‌ای برای قوی کردن ی صحت جنسی
برای بهره‌مند شدن از آثار مفیـد ورزش در صحت عمومی و صحت جنسی، خوب است در یک برنامه ورزشی مبتنی بر اصول علمی کمپانـی نمایید . اما نبایستی فراموش‌ نمـود که ورژن ورزشی هر شخـص شبیه ورژن دارویی وی باید دقیقا بر حسب ویژگی‌ها، نیازها و عوامل‌ جسمانی و فیزیولوژیک وی تجویز شود.

ناگفته نماند که تمام افراد، به خاص اشخاصـی که سن بیشتر از ۴۵ سـال دارند یا به بیماری ویژه ای دچارند، باید پیش از آغاز یک برنامه ورزشی قطعا با یک کارشناس پزشکی ورزشی مشـورت کنند تا برنامه ورزشی مناسب و متناسب با شرایط جسمانی و فیزیولوژیک خود را اخذ کنند.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

اطاعت زن از شوهر چه حدی باید باشد؟

روش های صحیح نزدیکی زوج در شرایط مختلف

سوالاتی که در خواستگاری باید پرسیده شود؟

نحوه صیغه دختر باکره چگونه است؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE