loading...

برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان

برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان-دکوراسیون گلدان-دکوراسیون گلدانها=دکوراسیون گلدان طبیعی-دکوراسیون گلدان در خانه-دکوراسیون گلدان منزل-دکوراسیون گلدان سنگی مجله هوریس

برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان 

دکوراسیون گلدان | با ایجاد فضایی مناسب برای گل ها در منزل انرژی خاصی در خانه موج می گیرد با ما در سایت هوریس همراه باشید می‌توانیم با آوردن گلدان‌های سبز در فضاي خانه‌مان به‌عنوان موجودات زنده، منابعي از انرژي مثبت را در خانه‌هایمان بيفزاييم تا در زيبايي طبيعي گياهان حتي در فضاي آپارتمان بی‌نصیب نمانيم. براي قرارگيري گلدان‌های سبز در نقاط گوناگون منـزل می‌خواهیم نكاتي را به شما عرضه دهيم تا با اصول بهتري آنان را جاگذاری كنيد.

برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان-دکوراسیون گلدان-دکوراسیون گلدانها-دکوراسیون گلدان طبیعی-دکوراسیون گلدان در خانه-دکوراسیون گلدان منزل-دکوراسیون گلدان سنگی مجله هوریس

در دهه‌های قبلی به دليل وجود حياط در بيشتر خانه‌ها، سبزي و طراوت بيشتر ديده می‌شد؛ ولی با گذر وقـت و تغيير روال زندگي در خانه‌های داراي حياط به آپارتمان‌نشینی، وجود گياهان در فضاي خانه‌ها کمرنگ‌تر شده است؛ ولی می‌توانیم با آوردن گلدان‌های سبز در فضاي خانه‌مان به‌عنوان موجودات زنده، منابعي از انرژي مثبت را در خانه‌هایمان بيفزاييم تا در زيبايي طبيعي گياهان حتي در فضاي آپارتمان بی‌نصیب نمانيم. براي قرارگيري گلدان‌های سبز در نقاط گوناگون منـزل می‌خواهیم نكاتي را به شما عرضه دهيم تا با اصول بهتري آنان را جاگذاری كنيد. همراه ما باشيد.

برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان 
برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان

داخل ي و راهرو

فضاي داخل ي هر خانه‌ای اغلب ً می بایست دعوت‌کننده باشد و از همـان ابتدا احساس خوبي را در شخصي كه وارد منـزل می‌شود ايجاد كند؛ به همين دليل مناسـب تر می باشد با دقت و در نظـر گرفتن به فضايتان براي اين قسمت، گياهي را گزینش كنيد که ‌برگ‌هایش پر و حد آن نيز متوسط باشد. براي قرارگیری گلدان می‌توانید از فضاي روي جاکفشی و كنسول بهره گیری كنيد.

برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان 
شیک ترین دکوراسیوم

نشيمن

خيلي از افراد، ميز جلوي مبل را براي قرار دادن گياه موردنظـر شان در فضاي نشيمن گزینش می‌کنند؛ ولی گزینش ميز براي قرارگیری گلدان گزينه چندان مناسبي نيست؛ زيرا كه ممكن می باشد بسته به حد ميز جلوي مبل‌هایتان فضاي زيادي را تصرف كند و هم‌چنين به دليل وجود تلویزیون در فضاي نشيمن، گياه روي ميز شايد مانع ديدن تلويزيون شود؛ ولی در عوض می‌توانید فضاهاي گوشه را در نشيمنتان براي قرار دادن گلدان در نظـر بگيريد و گياه موردنظـر تان هم می‌تواند گياهي با برگ‌های بلند باشد؛ زيرا می‌توانید گلدان‌ها را بر روي زمين قرار دهيد.

اتاق‌خواب

اتاق‌خواب مكاني می باشد كه می بایست در آن آرامش وجود داشته باشد. اين فضا می بایست هم ازلحاظ فضاي فيزيكي و چيدمان و هم ازنظـر بصري، آرامشمان را تأمین كند؛ به همين خاطر می‌توانیم براي زيبايي بيشتر فضايمان از قرار دادن گلدان‌های سبز یاری بگيريم؛ زيرا با آوردن بخشي از طبيعت به درون فضاي خانه‌مان طراوت هم به فضا آورده می‌شود. براي گزینش نوع گياه اتاق‌خوابتان می‌توانید سري به باغ گل‌های شهر بزنيد و گلداني مناسب پيدا كنيد تا زيبايي اتاق‌خوابتان را دوچندان و آرامش بيشتري را تجربه نماييد. می‌توانید گلداني را با گياه كوچك برگزينيد.

برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان 
زیباترین دکوراسیوم

آشپزخانه

آشپزخانه اغلب ً جزء آن گروه از فضاهايي می باشد كه نور يكي از اركان اصلي آن به شمار می‌آید؛ بنابراين وجود گلدان‌های سبز می‌تواند انتخابي خوب براي اين قسمـت از خانه‌مان باشد. جايي كه براي قرار دادن گلدان در آشپزخانه مناسب می باشد می‌تواند بخشي از كانتر باشد و يا برای این‌کارمی‌توانید از گلدان‌های سقفي بهره گیری كنيد. هم‌چنين در بعضي از آشپزخانه‌ها روي قسمتي از ديوار كه طبقات نصب می‌شود، می‌توانید گلدان‌ها را در آنجا قرار دهيد و يا چنان چه پنجره‌ای در آشپزخانه می باشد كه سكوي كوچكي دارد را براي قرار دادن گلدان‌ها مدنظـر داشته باشيد.

براي گزینش نوع گياه در فضاي آشپزخانه‌تان می‌توانید از گياهان معطر و هم‌چنين گياهان آويز بهره گیری كنيد، اما اين نكته را فراموش نكنيد كه در نظـر گرفتن فضاي قرارگیری گلدان، تعیین‌کننده نوع گياه می باشد.


 بیشتر بخوانید: ترفند یک طراح دکوراسیون حرفه‌ای


پذيرايي و غذاخوري

فضاي پذيرايي و غذاخوری منزلمان نقطه با ارزش منـزل به‌حساب می‌آید، آن‌هم ازنظـر اينكه در فرهنگ ايرانيان ما ارزش بالايي را براي مهمانانمان در نظـر می‌گیریم؛ بنابراين با ارزش است كه هم زيبايي داشته باشد و هم راحتي.

براي گزینش گلدان در اين بخـش از خانه‌مان مناسـب تر می باشد از گلدان‌هایی کم‌حجم‌تر و کوچک‌تر بهره گیری كنيم. جدای از این می بایست به اين مسئله نيز اشاره كنيم كه مناسـب تر می باشد گلدان‌هایتان در فضاي نزديك به ميز غذاخوری نباشند؛ زيرا ممكن می باشد مانع راحتي و سهولت بهره گیری در زمان صرف غذا گردد، بـعد می‌توانیم از فضاي پذيرايي براي قرار دادن گلدان‌ها یاری بگيريم.

برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان 
جدیدترین دکوراسیوم

سرويس بهداشتي

شايد فكر كنيد وجود گلداني سبز در اين فضا چندان خوب نيست؛ ولی واقعيت اين می باشد كه ما براي قـشنگ تر شدن تمامي فضاها در خانه‌مان دقت نشان می‌دهیم.

بسياري از اشخـاص براي قـشنگ تر كردن سرويس بهداشتي منزلشان از وسايل تزئيناتي كوچكي مثل شمع و گل‌های خشک‌شده و چنين چيزهايي بهره گیری می‌کنند. در كنار اين اكسسوري‌ها می‌توانید گلدان‌های سبز كوچكي را هم اضافه نماييد تا مكمل هم شوند و زيبايي فضايتان را بيشتر كنند. مناسـب تر می باشد اين را بدانيد كه گياهاني كه ایستادگی شان بيشتر می باشد و نياز كمتري به نور دارند مناسب‌ترند. اغلب ً جاي قرارگیری اين نوع از گلدان‌ها جلوي آينه جلوي روشويي می باشد و در نکات ي كه در سرويس بهداشتي پنجره‌ای وجود داشته باشد از لبه پنجره هم می‌توانید یاری بگيريد.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

سریال های ماه مبارک رمضان ۱۳۹۷

آموزش سه نوع سوپ خوشمزه در دنیا

توضیح سارا بهرامی در مـورد لباس عجیبش (+عکس)

عکس های داغ و جدید چهره ها در اینستاگرام(۱۰۶)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE