loading...

آشنایی با ۷ زن زیبایی هالیوود

هفت زن زیبایی هالیوود-زن زیبای هالیوود-زنان زیبای هالیوودی که کثیف هستند-زیبایی زنان هالیوودی-بازیگران زن زیبای هالیوودی -مجله هوریس

هفت زن زیبایی هالیوود

زیبایی زنان هالیوودی | زیبای در افراد به صورت های مختلفی و منحصر به فرد می باشد در این جا نمونه های از بهترین و زیباترین زن های هالیوودی را برای شما عزیزان گرد آوری نموده ایم زیبایی نسبی ست به این علـت هر فردی برداشت مختـلفی از آن دارد. ولی در جهان هالیوود معیارهای نسبتا مشخصی برای زیبایی در نظـر گرفته شده که نسبتا در اکثر ستاره ها یکسان است. بعضـی از ستاره ها به زیبایی خود باور دارند در حالی که بعضـی دیگر خود را زشت می پندارند به شکلی کـه حتی اجازه نمی دهند نام شان را در لیست زیباترین ستاره ها قرار دهند. در واقع آنان تصور دیگری از خود دارند.

هفت زن زیبایی هالیوود-زن زیبای هالیوود-زنان زیبای هالیوودی که کثیف هستند-زیبایی زنان هالیوودی-بازیگران زن زیبای هالیوودی -مجله هوریس

جهان ستاره ها پر از زیبایی ست، ولی منظور از زیبایی چیست؟ زیبایی نسبی ست به این علـت هر فردی برداشت مختـلفی از آن دارد. ولی در جهان هالیوود معیارهای نسبتا مشخصی برای زیبایی در نظـر گرفته شده که نسبتا در اکثر ستاره ها یکسان است. بعضـی از ستاره ها به زیبایی خود باور دارند در حالی که بعضـی دیگر خود را زشت می پندارند به شکلی کـه حتی اجازه نمی دهند نام شان را در لیست زیباترین ستاره ها قرار دهند. در واقع آنان تصور دیگری از خود دارند.

اگر چه برخـی از آنان از روی فروتنی این کار را می کنند ولی بعضـی دیگر واقعا به زیبا نبودن خود ایمان دارند. چنان چه دوست دارید آگاه باشید که کدامیک از ستاره های خانـم هالیوود، صـورت خود را زشت می پندارند، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

 ۱٫مگان فاکس

 1.مگان فاکس
مگان فاکس

اسم مگان فاکس را در لیست زیباترین خانـم ها دنیا دیده ایم. در واقع وی به خاطر جذابیت صـورت اش بود که به شهرت رسید. چنان چه به رزومه کاری وی نگاهی بیاندازید خواهید نگاه کـرد که وی سابقه درخشانی در عرصه بازیگری از خود ثبت نکرده است، در واقع فقط علـت محبوبیت وی زیبایی اش می باشد. ولی نظـر وی در این باره چیز دیگری ست. وی می گوید من هیچ جذابیتی ندارم و صـورت خودش را با تد نیوجنت مقایسه می کند . به راستی چنان چه او زیبـا نیست، ملاک زیبایی چه می تواند باشد؟!


۲٫ پنه لوپه کروز

2. پنه لوپه کروز
پنه لوپه کروز

اگر چه پنه لوپه کروز اخیرا موفقیت های چشمگیری نداشته ولی کارنامه اش آن چنان درخشان بوده که این مقوله از محبوبیت اش ذره ای نکاسته است. وی نه فقط به عنوان بازیگر، چـرا که به عنوان یک مدل هـم شناخته شده است. برخـی ها موفقیت وی را سرانجام زیبایی اش می دانند ولی وی خودش از این که نامش در لیست زیباترین خانـم ها دنیا قرار گرفته، پشمان است. در جذابیت ظاهری وی شکی نمی بـاشد اما وی خودش این مقوله را درک نمی کند . وی می گوید: «به نظـر خودم من نه فقط زیبا نیستم، چـرا که گاهی هم زشت به نظـر می رسم. وقتی به زمان جوانی ام، وقتی که دوست داشتم تمام به من نگاه کنند، فکر می کنم خنده ام می گیرد. ولی حال دوست دارم که من به دیگران نگاه کنم و چیزهای جدیدی از آنان بیاموزم.»


۳٫ اولیویا وایلد

 اولیویا وایلد
اولیویا وایلد

اولیویا وایلد مدل مشهـور آمریکایی ست که از سـال ۲۰۰۰ تابحال در عرصه بازیگری کار داشته است. وی موفقیت های بیشتری را در گیم در فیلم هایی چون «Thirteen» یا «House» به دست آورد و این امر بر محبوبیت و بالا رفتن اعتماد به نفس اش افزود. ولی با تغییراتی که در زندگـی فردی وی رخ داد، تمام چیز تغییر کرد. وی در سـال ۲۰۱۱ با همسـر ش به مساله برخورد و مجبور شد که با وجود ۲ فرزند از وی جدا شود. در آن وقـت بود که اولیویا مبدل به فردی عصبی شد. وی تصور می نمود که علـت ترک همسـر ش زشت بودن اوست.  وی در این باره گفته است: «جیسون سودیکـی س خیلی زیبـا است. من همیشه از وی خوشم می آمد و طرفدارش بودم. به نظـر م جذابیت من به گرد پای وی هم نخواهد رسید .»


بیشتر بخوانید: روش رهای از آسیب های عشقی


۴٫ میلا کونیس

میلا کونیس
میلا کونیس

میلا کونیس از زمان نوجوانی کار خود را در عرصه بازیگری شـروع کرد ولی از سـال ۲۰۰۸ بود که شهرت وی دنیا ی شد. حدود یک دهه است که نام او جزو درخشان ترین ستاره های هالیوود دیده می شود . وی در سـال ۲۰۱۲ با اشتون کوچر وارد رابطـه شد و در سـال ۲۰۱۵ با وی ازدواج کرد، بعـد مالـک ۲ فرزند شدند. سبک فرزندداری وی همیشه زبانزد ویـژه و عام بود. وی نیز از این مقوله به خود می بالد. ولی وقتی که حرف از زیبایی اش می شود ، وی نظـر ی مخالف با دیگران دارد.

شکی نمی بـاشد وی که زنی زیبـا است ولی خودش این مقوله را اثبات ندارد. وی می گوید: «من از توجهی که مردم به من می کنند سپاسگزارم ولی خودم را به عنوان زنی زیبا اثبات ندارم. من انسان باهوش، خوش خنده و شوخ طبعی هستم و این ویژگیها است که من را مبدل به فردی دوست داشتنی نمـوده است، نه زیبایی ام.»


۵٫ کیم کارداشیان

کیم کارداشیان
کیم کارداشیان

احتمالا با دیدن نام کیم کارداشیان در این لیست تعجب نمایید ولی حقیقت دارد، وی خودش را زیبا نمی داند. چنان چه چه وی با سلفی هایی که مدام از خود می گیرد، این فکر را به دیگران منتقل می کند که به زیبایی اش ایمان دارد ولی در واقع یت اعتماد به نفس وی آن چنان ها هم بالا نیست. وی در مصاحبه ای اعتراف کرد: «من آن چنان ها که دیگران فکر می کنند، زیبا نیستم.» هر چه باشد این طرز فکر مانع از کار و رشـد وی نشد.


۶٫ جسیکا آلبا


اگر به پرونده بازیگری جسیکا آلبا نگاهی بیاندازید، خواهید نگاه کـرد که وی سابقه درخشانی در عرصه بازیگری نداشته است، ولی زیبـا اینجاست که کماکان محبوبیت خود را در میـان مردم حفظ نمـوده است. کارگردان های بیشتری به همیاری با وی علاقه نشان می دهند و مردم در صف های زیاد برای تماشای فیلم های وی می ایستند. ولی علـت اینهمه محبوبیت چیست؟ بله! زیبایی اش. تمام ما می دانیم که نام او در میـان زیباترین خانـم ها دنیا قرار دارد ولی خود وی این واقعیت را نادیده می گیرد. وی حتی در مصاحبه ای گفته: «من اصلا زیبا نیستم» از آنجایی که ما عکس های بدون آرایش وی را دیده ایم، می دانیم که این حرف اش صحت ندارد، پس احتمالا شکست نفسی اوست که وادارش می کند جذابیت اش را نادیده بگیرد.


۷٫ مارگو رابی


مارگو رابی از ستاره هایی ست که به زیبایی خود اعتقادی ندارد. این ستاره استرالیایی در فیلم «The Wolf of Wall Street» درخشید. در واقع با این فیلم بود که مبدل به ستاره ای دنیا ی شد. بیشـتر از متخصصین و حتی مردم عادی وی را به عنوان یکـی از زیباترین خانـم ها دنیا می خوانند، ولی نظـر وی دربـاره خودش چیز دیگری ست. وی در این باره گفته است: «من جزو خانـم ها زیبای بلوند به حساب نمی آیم. در جمع رفیـق ها دخترم، من اصلا زیبا نیستم. من هیچ عصری از زندگـی ام فکر نمی نمود م که خانـم جذابی هستم. چنان چه شما فکر می نمایید که من در فیلم «The Wolf of Wall Street» خیلی زیبا به نظـر می آیم، باید بگویم که علـت ش اکستنشن مو و مدل آرایشم بود.»

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

ترفند های فشن در شیک پوشی

برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان

نگاهی به منزل سلبریتی‌های هالیوودی

عکس های داغ و جدید چهره ها در اینستاگرام(۱۱۳)

کلمات کلیدی مرتبط

  • بازیگران هالیوودزن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE