loading...

معرفی برند های عینک آفتابی آقایـان

معرفی برند های عینک آفتابی آقایـان-عینک آفتابی مردانه-عینک آفتابی-عینک آفتابی اصل-عینک آفتابی طبی-عینک آفتابی گران قیمت- مجله هوریس

معرفی برند های عینک آفتابی آقایـان

در این مطلب به معرفی برند عینک آفتابی می پردازیم برای افراد مختلف را شناسایی می نماییم با ما در سایت هوریس همراه باشید آیا اکسسوری زیبـا تر از عینک آفتابی می شناسید؟ با عینک آفتابی نه فقط چشمانتان را از اشعه های ضرردار آفتاب دور نگه می دارید، چـرا که به ظاهرتان هـم جذابیت زیادتری می بخشید.

عینک آفتابی مردانه-عینک آفتابی-عینک آفتابی اصل-عینک آفتابی طبی-عینک آفتابی گران قیمت- مجله هوریس

از آن ‌جایی ‌که مسئله زیبایی هـم در گزینش عینک آفتابی دخیل است، طراحی‌ های گوناگون ی از آن موجود است که ما در این جا برتریـن های آنان را برایتان آورده ایم.این روزها برندهای بیشـتر در حوزه ‌ عینک آفتابی وجود دارند.

یکـی از مزیت‌ های تعداد زیاد آنان این است که هر مدلی که دوست داشتید را می ‌توانید از میـان آنها  گزینش نمایید ، ولی مطمئنا همه‌ برندها کیفیت و زیبایی یکسانی ندارند. در این مطلب کوشش کرده ایم که برتریـن و مشهـور ترین برندهای عینک آفتابی آقایـان ه را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

۱٫ H&M

اگر شما هم جزو آن گروه از اشخاصـی می باشید که عینک تان را در جاهای گوناگون جا می گذارید یا گم می نمایید ، باید به دنبال عینکی باکیفیت ولی ارزان باشید. برای این منظور ما عینک های آفتابی مـارک H&M را به شما توصیه می دهیم. این مـارک عینک های متنوع و زیبایی را دارد که می توانید با دقت به سلیقه تان برتریـن را گزینش نمایید . عینک های اچ اند ام با هزینه هایی مقرون به صرفه، دست شما را در گزینش باز گذاشته است.

معرفی برندهای عینک آفتابی, برندهای عینک آفتابی
H&M

عینک های مـارک اچ اند ام تنوع و زیبایی دارد و هزینه هایی مقرون به صرفه دارد

۲٫ Hawkers

برند اسپانیایی هوکرز در سـال ۲۰۱۳ تاسیس شد. این مـارک کار خود را از همـان ابتدا با وب سایت اش شـروع کرد. کیفیت عینک های آفتابی این مـارک بسیار بالاست، به عنوان مثال فریم های عینک اش خیلی انعطاف پذیر و محکم است. همچنیـن از رنگ های متنوع و جسورانه استفاده می کند که مورد خوبی برای ایـام گرم بهار و تابستان به شمار می رود.

برتریـن برندهای عینک آفتابی,آشنایی با برندهای عینک آفتابی
Hawkers

کیفیت عینک های آفتابی مـارک هوکرز خیلی بالاست

۳٫ Monokel

یکـی از برندهای عینک آفتابی که درحال حاضر ه طرفداران بیشتری دارد، مـارک مونوکل است. این مـارک عینک های خود را از ضایعات بازیافتی می سازد. نکته زیبـا اینجاست که محصولات آن جنسیت ندارد، به این علـت هم مـردان و هم خانـم ها مورد های بیشتری را برای گزینش کردن مقابل دارند.

متفاوت ترین برندهای عینک آفتابی, مدل عینک آفتابی آقایـان ه
Monokel

برند مونوکل عینک های خود را از ضایعات بازیافتی می سازد

۴٫ Polaroid

برند پولاروید که بیشتر به خاطر دوربین های عکاسی اش شهرت داشت، حال به تولید عینک های آفتابی روی آورده است. از آنجا که این مـارک برتریـن لنزهای محافظ را تولید می کند ، با گذاشتن عینک های آن، از اشعه های ضرردار آفتاب تا میـزان بیشتری در امان خواهید بود. چنان چه به سبک کلاسیک علاقه دارید، این مـارک مورد خوبی برایتان خواهد بود.

برندهای مشهـور عینک آفتابی آقایـان ه,عینک آفتابی آقایـان ه برند
Polaroid

برند پولاروید که بیشتر به خاطر دوربین های عکاسی اش شهرت داشت

۵٫ Quay Australia

این مـارک که از سـال ۲۰۰۴ تابحال در حال کار می باشد، تا به حال فقط عینک های آفتابی زنانه تولید می نمود ه است. از آنجا که عینک های آن کیفیت بالایی دارند، ستاره هایی چون کایلی جنر، بلا حدید و پریس هیلتون هـم از طرفداران آن می باشند . ولی از آنجا که درخواسـت برای آنان زیاد بود، تولید عینک های آفتابی آقایـان ه آن هـم شـروع شده است. سبک این عینک ها کلاسیک بوده و در رنگ های متنوعی تهیـه شـده اند که با هر سلیقه ای جور در می آید.

برندهای مشهـور عینک آفتابی آقایـان ه,عینک آفتابی آقایـان ه برند
Quay Australia

سبک این عینک ها کلاسیک بوده و در رنگ های متنوعی تهیـه شـده اند

۶٫ Perverse

برند پریورس عینک هایی را تولید می کند که جنسیت ندارند، به این علـت هم مـردان و هم خانـم ها خواهندتوانـست از آنان استفاده کنند. فریم این عینک ها اغلب بزرگ است که نه فقط چشم هایتان را به خوبی در مقابل اشعه های ضرردار آفتاب حفظ می کند چـرا که به ظاهر شما هـم سبکی کلاسیک خواهـد داد .

برندهای عینک آفتابی, معرفی برندهای عینک
Perverse

برند پریورس عینک هایی را تولید می کند که جنسیت ندارند


بیشنتر بخوانید: آموزش فنگ شویی انتخاب درب منزل


۷٫ Oakley

این مـارک در سـال ۱۹۷۵ به وسیـله جیمز جنراد تاسیس شد. در ابتدا فقط به تولید عینک های اسکی می واریز اما بعدها تولید عینک های آفتابی خود را هـم شـروع کرد. از آنجا که عینک های اکلی سبکی اسپرت دارند، چنان چه از سبک های کلاسیک خسته شده اید، به کلکسیون این مـارک سری بزنید.

آشنایی با برندهای عینک آفتابی,معرفی برندهای عینک آفتابی
Oakley

برند اکلی در ابتدا فقط به تولید عینک های اسکی می پرداخت

۸٫ Ray-Ban

آیا مـارک عینکی را معتبرتر از ری بن می شناسید؟ این مـارک حدود ۸۰ سـال است که نام خود را در اول فهرست برتریـن برندهای عینک آفتابی قرار داده است. این کلکسیون اولیـن بار در سـال ۱۹۳۰ برای خلبانان طراحی شد ولی بسیار سریع دقت ستارگان هالیوود و به طبع مردم را هـم به خود جلب کرد. چنان چه به دنبال عینکی به سبک کلاسیک و در عین حال باکیفیت می باشید ، ری بن برتریـن گزینش برایتان است. مطمئنا هزینه بالایی که برای این مـارک عینک می پردازید ارزشش را دارد.

برندهای گوناگـون عینک آفتابی,متفاوت ترین برندهای عینک آفتابی
Ray-Ban

اگر به دنبال عینکی به سبک کلاسیک و باکیفیت می باشید ، ری بن برتریـن گزینش برایتان است

۹٫ Persol

یکـی از دیگر برندهایی که با ری بن برابری می کند ، مـارک پرسول است. این مـارک در سـال ۱۹۱۷ در ایتالیا تاسیس شد. مشخصه مهـم آن رنگ زرد و قهوه ای لنزهای آن می باشند. پس چنان چه از لنزهای سسیاه خسته شده اید، می توانید با این مدل عینک ها به ظاهرتان تنوع دهید. از دیگر ویژگیها منحصر بفرد عینک های پرسول، گروه های انعطاف پذیر آن هستنـد که با ساختـار صورت هر فردی تغییر می کند .

مدل عینک آفتابی آقایـان ه,برندهای مشهـور عینک آفتابی آقایـان ه
Persol

از ویژگیها منحصر بفرد عینک های پرسول، گروه های انعطاف پذیر آن می باشند

۱۰٫ Montblanc

برند مون بلان را بیشتر به ساعت ها و اتوماتیک هایش می شناسیم ولی این بار به سراغ عینک هایش رفته ایم. عینک های آفتابی این مـارک ایتالیایی، کلاسیک بوده و در ساختـار ها و رنگی تهیـه شـده که هیچ زمان از مد نمی افتند. پس می توانید سالها و با خیال راحت از آن استفاده نمایید .

برندهای مشهـور عینک آفتابی آقایـان ه,آشنایی با برندهای عینک آفتابی
Montblanc

برند مون بلان را بیشتر به ساعت ها و اتوماتیک هایش می شناسیم

۱۱٫ Cutler And Gross

این مـارک در سـال ۱۹۶۰ در انگلستان دیده به جهان گشود و در دهه های اخیر توانست نام خود را به عنوان یکـی از برتریـن برندهای عینک آفتابی در دنیا بالا بکشد. نمونه های آن را می توانید حتی در کت واک های مد و فشن هـم مشاهده نمایید . لنزهای این عینک ها روشن و رنگی بوده و به ظاهر شما تنوع ویژه ای می بخشد.

عینک آفتابی آقایـانه برند,برتریـن برندهای عینک آفتابی
Cutler And Gross

لنزهای این عینک ها روشن و رنگی بوده و به ظاهر شما تنوع ویژه ای می بخشد

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

آشنایی با ۷ زن زیبایی هالیوود

راز شیک پوشی آقایان کچل چیست ؟

نمونه های از مدل کفپوش های اپوکسی

نگاهی به منزل سلبریتی‌های هالیوودی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE