loading...

آموزش خرید کیف کمری

آموزش خرید کیف کمری-کیف کمری-کیف کمری چرم-کیف-کمری کوهنوردی-کیف کمری زنانه-کیف کمری ارزان-مجله هوریس

آموزش خرید کیف کمری

کیف کمری|در بعضی مواقع می توان به جای استفاده کیف های بزرگ و نیز مجلسی می توان از کیف های کوچک و کمری استفاده نمود با ما در سایت هوریس همراه باشید کیف کمری، کمک می کند وسایل مورد نیازمان را در دسترس داشته باشیم

آموزش خرید کیف کمری-کیف کمری-کیف کمری چرم-کیف-کمری کوهنوردی-کیف کمری زنانه-کیف کمری ارزان-مجله هوریس

چطور یک کیف کمری بخریم؟

کیف کمری، یکـی از لوازمی است که کمک می کند تمام وسایل مورد نیازمان را در دسترس داشته باشیم ولی دست هایمان آزاد باشد. این کیف از دهه ۱۹۸۰ که اولیـن نمونه های آن مشهـور شد، تا کنون مسیری زیاد طی نمـوده است. برای خرید یک کیف کمری، باید اول تصمیم گرفت که چطور می‌خواهیم از آن استفاده کنیم و دلمان می‌خواهد که چه جنسی داشته باشد. میـان اینکه کیفی شیک و مد روز باشد، کاربردی باشد و کیفی که اصلاً برای هیچ یک از این هدف های ساخته نشده باشد تمایز ایجاد نمایید . متـوسـط مردم، کیفی را می‌خواهند که هم کاربردی و هم شیک و به روز باشد. برخـی از کیف‌های کمری بیشتر کاربردی می باشند و برخـی بیشتر جذاب. کیف های کمری را می‌شود برای هر هدفی استفاده کرد، از یک گردش شبانه گرفته تا ورزش و پیاده روی.

کسی که می خواهد کیف کمری بخرد، باید به دو مدل گوناگون ی که می گـردد کیف را انداخت هم فکر نماید تا برای خرید مدل مناسب خودش تصمیم بگیرد. برخـی ها احتـمال دارد کیفی را گزینش کنند که آویزان می گـردد و زیـر کمر می افتد و برخـی ها هم کیفی را ترجیح می دهند که انـدکی ایمن تر باشد. این کیف ها را می توان از فروشگاه های پوشاک و لوازم ورزش یا فروشگاه های آنلاین ساخته کرد.

کیف کمری برای سفر

یکـی از رایـج ترین کاربری های کیف های کمری، سفر است. وسایل لازم و ضـروری یا چیزهایی را که ضـروری است در دسترس باشند را یک جا و نزدیک به هم مواظبت کردن می کند . اسناد سفر، پاسپورت، اسناد شناسایی و بیشـتر اسناد دیگر، هم ایمن می باشند و هم دست‌ اشخـاص برای نگه دارا بودن چمدان ها آزاد می ماند.

خرید کیف کمری,راهنمای خرید کیف کمری
آموزش خرید کیف کمری

باید به دو مدل گوناگون ی که می گـردد کیف را انداخت هم فکر نمایید

کیف کمری برای ورزش

زنان کیف های کمری را برای ورزش هم گزینش می کنند تا بتوانند لوازم لازم و ضـروری را زمان ورزش همراه داشته باشند. این توانایی کیف های کمری، کمک می کند هم دست هایشان برای حرکت آزاد باشد و هم وسایلشان بیرون نریزد. استفاده از این کیف، فضایی در اختیار خانـم ها قرار خواهـد داد که پلیرهای قابل حمل مثل آی پاد یا بطری‌ آب یا قمقمه را در حین ورزش در آن گذاشت. کیف کمری به خانـم ها این توانایی را خواهـد داد که بدون نیار به نگه دارا بودن چیزی، نشسته یا ایستاده ورزش کنند.

اقسام مدل کیف های کمری,متفاوت ترین مدل کیف های کمری
آموزش خرید کیف کمری

یکـی از رایـج ترین کاربری های کیف های کمری، سفر است

کیف کمری برای موتور یا دوچرخه سواری

کیف های کمری این توانایی را به موتور یا دوچرخه سواران می دهند که وسایل مورد احتیاج مثل کلید، کیف پول یا بطری آب را به آسانـی در دسترس داشته باشند. کیف های کمری به کمربند شلوار متصل می شوند، به این علـت ، امنیت بالایی هم روی دوچرخه و هم زیـر آن دارند.

اصول گزینش و خرید کیف کمری, گزینش و خرید کیف کمری
آموزش خرید کیف کمری

کیف های کمری به کمربند شلوار متصل می شوند

کیف کمری شیک و به روز

کیف‌ کمری می تواند نزدیک به با هر مدی خودنمایی نماید . هر فردی می تواند ست لباس هایش را با یک کیف کمری شل و افتاده یا کیفی متناسب با رنگ که لباس هایش، تکمیل نماید . یک کیف کمری کابردی به رنگ بژ یا سسیاه جلو دامن، شلوارک یا حتی شلوار جین را بیشتر نمـوده و به شما کمک می کند در جمع های دوستانه، کارت های اعتباری، پول نقد یا لوازم کوچک که احتـمال دارد در مکان های شلوغ یا تاریک گم شوند را با خیال راحت همراه خود ببرید.

کیف کمری,نکاتی برای خرید کیف کمری
آموزش خرید کیف کمری

کیف‌ کمری می تواند نزدیک به با هر مدی خودنمایی نماید


مطالب مرتبط:

بیشتر بخوانید: ست مادر دختری افراد مشهورهالیوودی


 

شیوه های حمل کیف کمری
قدم بعدی برای خرید یک کیف کمری مناسب این است که تصمیم بگیریم چطور می‌خواهیم کیف‌مان را حمل کنیم. بیشتر خانـم ها، کیف های کمری را روی رانها می‌اندازند، در این حالت کیف اغلب ً از کمر آویزان می‌ماند، مثل کیف مدرسه‌ که تنها بندی برای حلقه شدن دور شانه ها ندارد. این نوع از کیف های کمری، قلاب یا گیره‌ای دارند که آنان را محکم دور کمر نگه می دارد. این شیو حمل برای اشخاصـی مناسب است که فقط برای زیبایی کیف و ست کردن آن با لباس‌هایشان حمل می کنند.

یکـی دیگر از شیوه های حمل آن، رد کردن بند کیف از کمر شلوار است، مثل کمربند ایمن و مطمئن بسته می شـود . این نوع از کیف‌ها، ایمنی خیلی بالایی دارند و برای اشخاصـی مناسبند که در جاهای شلوغ و در معرض دزدی می باشند چون تا وقتی که گیره ها و قلاب های آن نشکند، نمی گـردد کیف را از بدن جدا کرد. در تولید این نوع از کیف از قلاب ها و گیره های پلاستیکـی یا فلزی استفاده می شـود .

کیف کمری چرمی

زیادترین جنسی که در تولید کیف های کمری استفاده می گـردد چرم است. چرم، مقاوم است و مثل کیف دستی، در اثر وزن وسایل داخلش، پاره نمی شـود . اغلب ً چرم در تولید کیف های کمری مسافرتی و کیف‌ های کمری تحصیلی به کار می رود. این کیف ها را می توان برای ورزش هم استفاده نمـود تا دست ها زمان پیاده روی یا دوچرخه سواری آزاد باشند. چرم همچین ضدآب است و می‌تواند از خیس شدن وسایل در باران ممانعـت نماید .

راهنمای خرید کیف کمری,اصول خرید کیف کمری
آموزش خرید کیف کمری

زیادترین جنسی که در تولید کیف های کمری استفاده می گـردد چرم است

کیف کمری پارچه ای

کیف های پارچه ای عموماً با برچسب «سبز» بازاریابی خواهند شـد و بیشتر برای خریدارانی می باشند که دغدغه مکان زیست دارند. این کیف‌ ها اغلب ً کاربریشان برای لوازم سبکتر مثل کیف پول است. کیف های کمری از جنس پارچه، اغلب ً تنوع رنگ زیادتری از کیف های کمری چرمی دارند. چون پارچه راحت تر از چرم ظاهـر می گیرد و انعطاف زیادتری دارد، موجـب می گـردد اشخـاص بتوانند وسایلی با حد های گوناگـون داخل آن بگذارند. این کیف ها طبیعتاً یا با بندهای پارچه ای گره می‌خورند یا با گیره های پلاستیکـی بسته می شوند.

مدل های گوناگـون کیف های کمری,اقسام مدل کیف های کمری

کیف های پارچه ای بیشتر برای خریدارانی می باشند که دغدغه مکان زیست دارند

کیف کمری برزنتی

برزنت مثل چرم ایستادگی بالایی دارد. خانـم ها از کیف های کمری برزنتی برای حمل کتاب، جزوه یا اسناد ی که باید بسیار سریع در دسترسشان قرار دریافت کند استفاده می کنند.

هر کدام از این مواد، خصوصـیت ها و معایبی دارند. چنان چه کیف توانایی قفل شدن ندارد، گیره ها و زیپ هایش باید حتماً تکمیل بسته شوند. چنان چه کیف را برای استفاده ورزشی مثل پیاده روی یا دوچرخه سواری گزینش می کنیم، باز باید مراقب تطابق کاربری کیف با هدفمان باشیم. پارچه، برزنت و کیف های بافته شده، خواهندتوانـست هم به عنوان کیف همراه استفاده شوند و هم کیف دستی.

متفاوت ترین مدل کیف های کمری,اصول گزینش و خرید کیف کمری

خانـم ها از کیف های کمری برزنتی برای حمل کتاب، جزوه یا اسناد استفاده می کنند

گران ترین و باکیفیت ترین کیف ها با نام طراحشان به بازار ارائـه می شوند. نام و شهرت یک مـارک و کیفیت‌ بالاتر، آنان را گران تر می کند .

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

ترفند های فشن در شیک پوشی

عکس های داغ و جدید چهره ها در اینستاگرام(۱۱۰)

توضیح سارا بهرامی در مـورد لباس عجیبش (+عکس)

عکس های داغ و جدید چهره ها در اینستاگرام(۱۰۶)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE