loading...

تحقیر ایرانی ها در کشتی کج آریا و خسرو دایوری

تحقیر ایرانی ها در کشتی کج آریا و خسرو دایوری-خسرو دایوری-تحقیر خسرو دایوری-بیوگرافی خسرو دایوری – مجله هوریس

تحقیر ایرانی ها در کشتی کج آریا و خسرو دایوری

تحقیر ایرانی ها در کشتی کج آریا و خسرو دایوری
تحقیر ایرانی ها در کشتی کج آریا و خسرو دایوری

خسرو دایوری | در این بخش به نمایش فیلم که از حضور خسرو دایوری دررینک مسابقه در عربستان را فراهم نموده ایم  تحقیر ایران و کشتی کج کاران ایرانی آریا و خسرو داوری در رویال رامبل جده عربستان
تحقیر ایرانی ها در کشتی کج آریا و خسرو دایوری-خسرو دایوری-تحقیر خسرو دایوری-بیوگرافی خسرو دایوری – مجله هوریس

دیشب در یکـی از پر بیننده ترین مسابقات کشتی کج ، رویال رامبل جده عربستان آریا و خسرو داوری وطن فروشانیکه با پرچم مقدس کشورمون وارد رینگ شدن در یک سناریویساختگی از ۴ تا سعودی کتک میل کـردن و تحقیر شدن و از رینگ به بیرون پرت شدند!اشخـاص حاضر در محل مسابقات به تمسخر این دو ایرانی و ایرانیان پرداختن این اتفاقدر فضای مجازی با واکنش کاربران اعراب و هموطنانمان روبه رو شده استآریا و خسرو داوری که با پرچم ایران رفتن وسط رینگ کشتی کج تو عربستان و مث سگ کتک میل کـردن تا ایرانو تحقیر کنن.

آریا گفته بود ما نماینده پر قدرت تری ن ملت حال حاضر یعنی ایرانیم که شدیدا هوووو شد !!مشخص است که به دلیـل پول اعراب این سناریوی ساختگی اجرا شد.نیت عربستان از برگذاری این مراسم تحقیر ایرانیها بوده گفته می شود که ایندو وطن فروخـتن در ازای مبلغی قابل دقت این فیلم را گیم کرده اند!لازم به ذکر است که کاملا ساختگیه و تنها برای توهین به ایرانیا بوده!در پایین دو فیلم برای نمایش و دانلود گرد آورده ایم.


 بیشتر بخوانید: بیوگرافی خسرو داوری و همسـر ش + اینستاگرام


اسم کشتی کج احتمالا به گوشتان خورده و با خودتان فکر نمـوده اید که چرا نام این ورزش را کشتی کج گذاشته اند.اما خوب است آگاه باشید که نام درست این رشته ورزشی اصلاً کشتی کج نیست. در تمام جای جهـان به آن کشتی ماهر یا کشتی کچ می گویند.اما در زبان ما حرف «چ» به مرو مبدل به «ج» شده و ما مانده ایم و ورزش خشن و بی محتوایی که به آن کشتی کج می گویند.

تحقیر ایرانی ها در کشتی کج آریا و خسرو دایوری
تحقیر ایرانی ها در کشتی کج آریا و خسرو دایوری
مطالب مرتبط:

اگر دلتان می خواهد تمام چیز را در مـورد این ورزش خشن و نمایشی آگاه باشید ، این گزارش را به دقت بخوانید.این ورزش با اینکه مسابقه ای بطور کامل نمایشی است اما تماشاچی های بیشتری دارد. در آغاز مسابقه هر یک از مبارزان در یکـی از گوشه های رینگ می ایستند.مسابقه خواهـد توانست بین دو فرد یا میـان چند فرد یا حتی میـان دو تیم با تعداد نفرات زیـادتر از دو فرد اجرا شود.

یک نوع مسابقه دیگر هم در این رشته ورزشی بر گزار می گـردد که چند مبارز در آن برای موفقـیت خودشان با هم درگیر می شوند.به عبارت دیگر هیچ یک از مسابقه دهنده ها با دیگری هم پیـمان نیستند و تمام یکدیـگر را کتک می زنند تا به موفقـیت برسند.یکـی از علامت سؤال هایی که در ذهن بسیار از تماشاچیان به وجود می آید در مـورد این است

که چرا وقتی این ورزش در رینگ اجرا می گـردد به آن لقب کشتی را می دهند؛ درحالی که قوانین آن با مسابقات کشتی فرق دارد.

کشتی کج از نظـر بسیار ها ورزشی است که در آن دو مسابقه دهنده به ظاهر یکدیـگر را تا سر میـزان مرگکتک می زنند و از خشن ترین فنون برای شکست حریف بهره گیری می کنند.حقیقت ماجرا این است که کشتی کج از یک جور کشتی مکانی فرانسه گرفته شده می باشد.اما کشتی ماهر که به خطـا کشتی کج هم خوانده می شـود

فنون ویژه ای ندارد و زیـادتر فن هایش را از سایـر ورزش ها گرفته می باشد. احتمالا به خاطر همینبود که وقتی این ورزش ظاهـر گرفت، به خاطر شباهت تعدادی از فنو آن به کشتی، این نام را هم برای آن گزینش کرده اند.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

. کیک تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور + عکس 
. احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس 
. عادل فردوسی پور و بازیگر زن در پشت صحنه تئاتر +عکس 
. شایعه جدا شدن عادل فردوسی پور از همسرش!

کلمات کلیدی مرتبط

  • مسابقه تحقیر یکدیگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE