loading...

نگاهی به منزل سلبریتی‌های هالیوودی

تصویر منزل سلبریتی‌های هالیوودی-منزل بازیگران هالیوود-منزل بازیگران هالیوودی-منزل هالي بيري-مجله هوریس

تصویر منزل سلبریتی‌های هالیوودی

منزل بازیگران هالیوود| در این مطلب برای شما عزیزان عکس های از بازیگران که دارای سن کمتر از ۳۰ سالگی هستند را گرد آوری نموده ایم با ما درسیات هوریس همراه باشید خریدن منـزل ای پیش از رسیدن به سی سال، آن هم با پولی که خودت به دست آورده ای، می تواند کاری ویـژه و شگفت انگیز باشد. در این مطلب به بعضـی از خانه‌هایی اشاره می‌کنیم، که متعلق به اشخـاص مشهور و سلبریتی‌هایی است که تاکنـون به سن سی سالگی هم نرسیده اند. احتـمال دارد برخـی از اطلاعاتی که در ادامه می‌خوانید برایتان غیرقابل باور یا حیرت انگیز باشد.

تصویر منزل سلبریتی‌های هالیوودی-منزل بازیگران هالیوود-منزل بازیگران هالیوودی-منزل هالي بيري-مجله هوریس

خریدن منـزل ای پیش از رسیدن به سی سال، آن هم با پولی که خودت به دست آورده ای، می تواند کاری ویـژه و شگفت انگیز باشد. به ویژه چنان چه بدانی که بیشـتر از اشخـاص با این سن و سـال در آپارتمان های کوچک و نقلی زندگـی می کنند یا حتی احتـمال دارد در خوابگاه های دانشجویی روزگار خود را بگذرانند.

در این مطلب به بعضـی از این منـزل ها اشاره می کنیم، که متعلق به اشخـاص مشهور و سلبریتی هایی است که تاکنـون به سن سی سالگی هم نرسیده اند. احتـمال دارد برخـی از اطلاعاتی که در ادامه می خوانید برایتان غیرقابل باور یا حیرت انگیز باشد.

کایلی جنر

کایلی جنر
کایلی جنر

کایلی جنر با بیست سـال سن، سومین منـزل خودش را در محله هیدن هیلز کالیفرنیا با هزینه ۱۲ میلـیون دلاری، در سـال قبلی خریداری نمـوده است. این مبلغ، رکورد منـزل قبلی وی را که ۶ میلـیون دلار هزینه داشت و در ژوئن سـال ۲۰۱۶ خریداری نمـوده بود، و ضمناً منـزل ۴٫۵ میلـیون دلاری قبلی اش را شکسته است. اما وی منـزل دیگری هـم واقع در کالابپایه کالیفرنیا داشته است که در ماه جولای گذشته، با مبلغ ۳٫۱۵ میلـیون دلار به فروخـتن رسانده است.

کندال جنر

کندال جنر
کندال جنر

زمانی که نماید ال جنر فقط ۱۸ سـال سن داشت، یک کاندو درساختمانی بلند، واقع در منطقه وست وود لس آنجلس خریداری کرد. وی ۱٫۳۹ میلـیون دلار برای این منـزل که حاوی دو اتاق خواب است واریز کرد و ۱٫۶ میلـیون دلار روی آن هزینه گذاری کرد.

زین مالیک

زین مالیک
زین مالیک

این هنرمند جوان که اخیرا به زمان مجردی برگشتـه است، پـس از جدایی اش از جیجی حدید، منـزل ای ۱۰ میلـیون دلاری در منهتن خریداری کرد. پنت هاوس تازه مالیک که در منطقه مشهـور سوهو در نیویورک واقع شده است، حاوی متراژ بنای ۳۳۴ متر مربع است. این منـزل چهار اتاق خواب و یک آشپزخانه کاملا ماهر و مجهز ویژه سرآشپزان دارد.

جیجی حدید

جیجی حدید
جیجی حدید

جیجی پیش از آنکه زین مالیک پـس از جدایی از او، منـزل اش را خریداری نماید و به محله منهتن نقل محل کند. آپارتمان خود را در خیابان باوری نیویورک خرید. این منـزل دارای پنج اتاق خواب است و در سـال ۲۰۱۵ ۲٫۴۵ ملیون دلار هزینه داشت. این منـزل به قدری بزرگ است که کمدهایش در داخل ی دارند و می توان به آنان درون شد.

مایلی سایروس

مایلی سایروس
مایلی سایروس

این ستاره موسیقی پاپ که در ابتدا به عنوان بازیگر با کمپانـی دیسنی همیاری می نمود ، در سـال ۲۰۱۷ منـزل ای تازه با هزینه ۵٫۸ میلـیون دلار در فرانکلین ایالت تنسی خریده است. این اولیـن خانه ای است که سایروس در ایالت محل تولدش خریداری نمـوده است، ولی چند سـال پیش املاکی در کالیفرنیا هم خریده بود. منـزل جدید وی پنج اتاق خواب و ۶ سرویس بهداشتی دارد و در زمینی به مساحت تقریبی ۳۳ هکتار واقع شده است.

دنیل ردکلیف

دنیل ردکلیف
دنیل ردکلیف

ستاره هری پاتر، برای یک آپارتمان دو خواب با مساحت ۱۷۱ متر مربع که در ساختمان بلند و لوکسی در منطقه سوهو واقع شده است، مبلغ ۴٫۲۹ میلـیون دلار واریز کرده است. این ساختمان در سـال ۲۰۰۷ بنا شده است. ضمناً ردکلیف برای منـزل ای در منهتن نیویورک ماهانه ۱۹ هزار دلار واریز می کند .

استفان کری

استفان کری
استفان کری

در حالی که استفان کری کماکان با تیم گلدن استیت وریرز در لیگ بسکتبال آمریکا یکه تازی می کند و دقت تماشاچیان و متخصصین ورزشی را به خود جلب نمـوده است، ولی اطلاعات انـدکی از املاک فردی وی در رسانه ها پخش شده است. همـه اطلاعاتی که از استفان کری در این زمینه داریم، این است که وی در سـال ۲۰۱۵ منـزل ای با هزینه ۳٫۲ میلـیون دلار خریده است.


بیشتر بخوانید: تحریم افطاری روحانی توسط بازیگران


د ویکند

د ویکند
د ویکند

این هنرمند در محله هیدن هیلز لس آنجلس، ملکی ارزشمند تقریبی ۲۰ میلـیون دلار خریداری نمـوده است. طراحی این منـزل به گونه ای است که به نظـر می رسد برای مهمانی های بزرگ مناسب باشد. ضمناً منـزل او یک محوطه بزرگ برای سرگرمی های گوناگون دارد که حاوی تجهیزات آتش بازی، ایوان های سرپوشیده، و یک اصطبل بزرگ با گنجایش مواظبت کردن از ۸ اسب می باشد.

ریانا


خانه ای که این هنرمند در آن زندگـی می کند در پاسیفیک پلیسید واقع شده است و قیمتی در حدود ۱۴٫۹۹۵ میلـیون دلار دارد. اما تملک این خانه، اضطراب بالایی هم می تواند داشته باشد دزدان و متجاوزین بیشتری تابحال توانسته اند به محوطه آن راه پیدا کنند.

جنیفر لارنس


جنیفر آخرین شخـص مشهوری است که در این خانه، واقع در هیدن هیلز کالیفرنیا ساکن شده است. وی منـزل خود را به هزینه ۶٫۴ میلـیون دلار خریداری نمـوده است. پیش از جنیفر لارنس، الن هم در این منـزل سکونت داشته است. ضمناً جسیکا سیمپسون هم از ساکنین قبلی این منـزل بوده است.

کاندیس سوانپول


این مدل مشهور، یک پنت هاوس فوق لوکس در ایست ویلیج دارد که از دسامبر سـال ۲۰۱۶ در آن ساکن شده است و هر ماه مبلغی به حد ۶۲۰۰ دلار به عنوان اجازه واریز می کند . ضمناً وی در سـال ۲۰۱۰ هـم منـزل ای دو خوابه، با دو سرویس بهداشتی با هزینه ای بالغ بر ۱٫۳۵ میلـیون دلار خریداری نمـوده بود.

اشلی داربی


این ستاره سریال های تلویزیونی یک پنت هاوس در شهر واشنگتن دی سی دارد که به بنای یادبود لینکلن، ساختمان کپیتال و محوطه بنای تاریخی جرج واشنگتن مشرف است.

لیام همسورث


ستاره گروه تلویزیونی «هانگر گیمز»، که هم اکنون با مایلی سایروس هم در رابطـه است، از سـال ۲۰۱۴ در منـزل ای با سه اتاق خواب و سه سرویس بهداشتی در مالیبو سکونت دارد، که هزینه آن ۶٫۸ میلـیون دلار برآورد شده است.

زوسیا ممت


ستاره آمریکایی سینمـا و تلویزیون که با گروه «دختران» به شهرت رسیده است، تصمیم گرفته که ساختمان ۴ طبقه خود که ۲۱ اتاق خواب دارد و در بروکلین واقع شده است را به منـزل ای مجردی برای خودش مبدل نماید . اما یک سـال بعد این منـزل را با هزینه ۱٫۶ میلـیون دلار برای فروخـتن گذاشت که این رقم، ۵۰۰,۰۰۰ دلار بیشتر از هزینه ای است در ابتدا روی این منـزل قیمت گذاری شده بود و زوسیا ممت آن را خریداری نمـوده بود.

جاستین بیبر


این خواننده که اغلب حاشیه های بیشتری با خودش به همراه دارد، و با مـارک کلوین کلین هم به عنوان مدل همیاری می کند ، ساختمانی مسکونی در محله بورلی هیلز دارد. این منـزل دارای شش اتاق خواب و هفت سرویس بهداشتی است و با نام «سالاد اسپینر» شناخته می شود . اما جاستین بیبر این منـزل را کرایه نمـوده است و هر ماه مبلغ حیرت آور ۵۹۰۰۰ دلار را بابت آن واریز می کند .

جما وارد


این مدل استرالیایی که وقتی به عنوان جوان ترین مدلی شناخته می شد که تصویرش روی جلد مجله وُگ (Vogue) چاپ شده بود، آپارتمانی در منهتن دارد. منـزل او که حاوی سه اتاق خواب است، با رقمی حدود ۲٫۲۵ میلـیون دلار هزینه گذاری شده است. منزل بازیگران هالیوود.احتمالا حالا که جما وارد و دیوید لتس، که از قضا وی هم به عنوان مدل کار می کند ، بچه دار شده اند و مالـک یک دختر کوچک می باشند ، احتیـاج به منـزل ای با اتاق های بیشتر داشته باشند.

جیسون درولو


این خواننده که با آهنگ «Talk Dirty to Me» به شهرت رسید، با واریز مبلغی به حد ۱٫۷۵ میلـیون دلار منـزل ای را در فلوریدای جنوبی خریداری نمـوده است که ۹ اتاق خواب، و ۹ سرویس بهداشتی دارد. این منـزل در مکانی با طبیعت منحصربفرد واقع شده است.

جولیان هاف


جولیان هاف منـزل ای با ۴ اتاق خواب در هالیوود هیلز و ارزشمند تقریبی ۱٫۹ میلـیون دلار دارد.منزل بازیگران هالیوود

زاک افرون


ستاره گروه تلویزیونی «استارز» چندی پیش یک منـزل دو خوابه با سه سرویس بهداشتی را در منطقه هالیوود هیلز به هزینه ۲٫۷۷ میلـیون دلار به فروخـتن رساند.

ایگی آزالیا


این خواننده سبک رپ که اهل استرالیا است، اخیرا منـزل ای را در تارزانای کالیفرنیا به فروخـتن رسانده است که متعلق به وی و همسـر سابقش بود. این منـزل به هزینه ۳٫۲۵ میلـیون دلار به فروخـتن رسید و هم اکنون به سلنا گومز تعلق دارد.

تیلور سویفت


تیلور عمارتی به ارزش ۱۷٫۷۵ میلـیون دلار در رودآیلند در اختیار دارد که اما برازنده این پدیده موسیقی سبک کانتری است.

جو جوناس


بعد از جدایی وی از جیجی حدید، این خواننده به منـزل ای جدید با معماری خاص نقل محل کرده است که در هالیوود هیلز لس آنجلس واقع شده است و هر ماه ۴۰۰۰۰ دلار بابت آن کرایه واریز می کند . این منـزل کاملا مبله شده است و پیش از این، به اشخـاص مشهور دیگری هـم تعلق داشته است.منزل بازیگران هالیوود

هیدن پنتری


این ستاره گروه های تلویزیونی، اخیرا منـزل خود را در لس آنجلس به هزینه ۳٫۰۷۵ میلـیون دلار به فروخـتن رسانده است. وی این منـزل را در سـال ۲۰۰۸ به هزینه ۲٫۶۳۵ میلـیون دلار خریده بود.

لوسی هیل


لوسی هیل صاحـب منـزل ای معقول و متناسب است که اما بسیار هم کوچک نیست. این منـزل دارای ۴ اتاق خواب است و در استودیو سیتی کالیفرنیا واقع شده است. وی در سـال ۲۰۱۴ این ملک را به ارزش ۱٫۷ میلـیون دلار خریداری نمـوده بود.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

ترفند های فشن در شیک پوشی

برترین دکوراسیوم زیبا برای گلدان

ترفند یک طراح دکوراسیون حرفه‌ای

پرهزینه ترین جشن دنیای مد ۲۰۱۸-مت گال

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE