loading...

راز کفش های شیک پاشنه بلند

راز کفش های شیک پاشنه بلند-کفش پاشنه بلند-کفش پاشنه بلند دخترانه-کفش پاشنه بلند زنانه-کفش پاشنه بلند دخترانه مجلسی- مجله هوریس

راز کفش های شیک پاشنه بلند

از مدل های جذاب و زیبایی کفش ها برای با شکوه شدن پا های خود استفاده نمایید با ما در سایت هوریس همراه باشید جذابیت کفش های پاشنه بلند تا وقتی است که به درستی مورد استفاده قرار گیرد

راز کفش های شیک پاشنه بلند-کفش پاشنه بلند-کفش پاشنه بلند دخترانه-کفش پاشنه بلند زنانه-کفش پاشنه بلند دخترانه مجلسی- مجله هوریس

هیچ کس نخواهد توانست جذابیت کفش های پاشنه بلند را انکار نماید . ولی جذابیت کفش های پاشنه بلند تا وقتی است که به درستی مورد استفاده قرار گیرد. ما در این مطلب ۶ لباس که نبایستی با کفش پاشنه بلند پوشیده گـردد را برای شما جمع آوری نمـوده ایم :

شلوارک های جین

یکـی از اشتباهات رایـج دربـاره شلوارک های جین، به تن کردن آن ها با کفش های پاشنه بلند می باشد. چنان چه می خواهید استایلی شیک و ترند داشته باشید می توانید شلوارک های جین را با کفش های اسپرت و یا کفش های تخت بپوشید. ولی چنان چه نیز کماکان اصرار به به تن کردن کفش های پاشنه بلند همراه شلوارک های جین دارید می توانید از صندل های با پاشنه یکسره استفاده نمایید .

دامن های کوتاه

یکـی دیگر از ۶ لباس که نبایستی با کفش پاشنه بلند پوشیده شود، دامن های کوتاه می باشد. هر چقدر قد دامن شما کوتاه تر باشد می بایست پاشنه کفش شما هـم به همـان حد کوتاه شود. به تن کردن دامن بسیار کوتاه همراه با کفش پاشنه بلند می تواند ظاهری نامناسب ایجاد نماید . ولی در عوض می توانید دامن های کوتاه را با صندل های تخت بپوشید و ظاهری شیک و ترند به وجود آورید.

شلوارهای گشاد

یکـی از به تن کردن کفش های پاشنه بلند همراه با شلوارهای گشاد می تواند قد پاهای شما را بلندتر نشان دهد ولی نکته مورد دقت این می باشد که نوک کفش شما می بایست بسته باشد و از به تن کردن کفش های پاشنه بلند جلو باز اجتناب شود.

به تن کردن کفش های پاشنه بلند,نکاتی برای به تن کردن کفش های پاشنه بلند
شلوارهای گشاد

دامن های میدی

مطالب مرتبط:

یکـی دیگر از لباس های که نبایستی با کفش پاشنه بلند پوشیده شود، دامن های میدی می باشد. به تن کردن دامن های میدی با صندل های پاشنه بلند یک کابوس می باشد. چون استـایل دامن های میدی و صندل های پاشنه بلند خیلی گوناگـون می باشد و هیچ شباهتی با همدیـگر ندارد. برتریـن استـایل با دامن های میدی به تن کردن کفش های پاشنه بلند نوک تیز می باشد.


بیشتر بخوانید: مراسم ازدواج پرنس هری و مگان مارکل (+تصاویر)


لگین ها

یکـی دیگر از اشتباهات رایـج به تن کردن کفش های پاشنه بلند با لگین می باشد. کوشش نمایید زمان به تن کردن لگین از کفش های ورزشی استفاده نمایید .

خرید کفش های پاشنه بلند, تاکتیک های به تن کردن کفش های پاشنه بلند
لگین ها

کفش های پاشنه بلند که راه رفتن با آن ها سخت می باشد.

زمان خرید کفش های پاشنه بلند به راحت بودن کفش ها ارزش دهید. کوشش نمایید کفش هایی را خریداری نمایید که در آن ها احساس آسانـی می نمایید . چون راه رفتن درست و با اعتماد به نفس می تواند شیک بودن شما را خیلی بیشتر نماید .

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

ترفند های فشن در شیک پوشی

عکس های داغ و جدید چهره ها در اینستاگرام(۱۱۰)

توضیح سارا بهرامی در مـورد لباس عجیبش (+عکس)

عکس های داغ و جدید چهره ها در اینستاگرام(۱۰۶)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE