loading...

آموزش کابر با حالت آفلاین در جیمیل

آموزش ترفند افلاین از جیمیل-جیمیل-ایمیل من-جیمیل ساختن-ایمیل چیست-جیمیل فراموش شده- مجله هوریس

آموزش کابر با حالت آفلاین در جیمیل

جیمیل | برایاین که در زمان  آفلاینی بتوانید از جیمیل خود استفاده نمایید می توانید از روش زیر استفاده نماییدجیمیل گوگول یکی از پر کاربردترین  ایمیل در دنیا می باشید  این روش را در سایت هوریس تماشا می فرمایید

ساختن جیمیل جدید, باز کردن جیمیل
استفاده آفلاین از جیمیل

جیمیل تمام تغییراتی که انجام می دهید را مد نظـر قرار داده و ذخیره می کند ، و ایمیلهای «فرستادن شده (sent)» را در Outbox مواظبت کردن می کند تا به محض اینکه اتصال به اینترنت برقرار شد فرستادن نهایی انجام گیرد.

سرویس پست الکترونیکـی کمپانـی گوگل یعنی جیمیل، یکـی از معزوف ترین و پرکاربرترین سروریس های ایمیل حال حاضر است که شمار بیشتری از کاربران، کارهای فردی و سازمانی خود را با استفاده از آن انجام می‌دهند.

حالت آفلاین تازه جیمیل این توانایی را در اختیار شما قرار خواهـد داد که کارتان را انجام دهید، حتی بدون یک اتصال اینترنتی. در این مقاله به شما روش استفاده از این توانایی تازه به سرویس ایمیل جیمیل را آموزش می دهیم.

گوگل اخیرا آپدیتی از جیمیل عرضه کرده که با استفاده از آن می توانید ایمیل‌ها را در حالت آفلاین مطالعه کنید و حتی ایجاد نمایید . این توانایی تازه به آرامی در حال افزوده شدن به حساب های جیمیل در نقاط گوناگون دنیا است، ولی شانس قابل توجهی دارد که حالا توانایی دسترسی به حالت آفلاین برای شما فراهم شده باشد.

روش پیدا کردن این تنظیمات و برقرار کردن ارتباطتان در جائی که به وایفای و LTE دسترسی ندارید در اینجا توضیح داده شده است.

توجه: در وقـت انتشار این مطلب، «آفلاین» فقط در مرورگر وب کروم (ورژن ۶۱ یا بالاتر) کار می کند .


بیشتر بخوانید: قیمت گوشی بلک بری dtek 60


سوئیچ به حالت تازه جیمیل

پیش از آنکه بتوانید حالت آفلاین را فعال نمایید باید از ویرایش تازه آن استفاده نمایید . چنان چه تابحال استفاده از آن را آغاز نکرده اید بد نمی بـاشد خصوصـیت ها ی آن را آگاه باشید . این توانایی جدای از این که توانایی استفاده از ایمیل بدون یک اتصال اینترنتی را فراهم خواهـد آورد ، چند خصوصـیت زیبـا جدید و انـدکی تغییرات در ظاهر جیمی را هـم با خود به همراه خواهـد آورد .

یک قسمـت پیش‌نمایش درون خطی تازه وجود دارد که تمام ضمیمه ها را نشان خواهـد داد و برای شما توانایی دانلود آنان بدون باز کردن خود ایمیل را فراهم خواهـد آورد ، یک توانایی Nudge که با ملایمت به شما یادآوری می کند که به پیامهایی که به اینباکستان رسیده اند جـواب دهید، و یک حالت محرمانه که شما را قادر می سازد تا توانایی فوروارد، کپی، دانلود یا پرینت گرفتن از پیامها را برای گیرندگان آن پاک نمایید .

به منظور سوئیچ جیمیل کلاسیکتان به این ورژن جدید، کروم را باز نمـوده و حسب روال معمول وارد حساب جیمیلتان شوید. در گوشه بالا سمت راست، شما آیکون چرخ دنده که نشانه «تنظیمات» را می بینید . روی آن و بعـد در منوی کشویی کلیک نمایید تا مورد امتحان کردن جیمیل تازه (Try the new Gmail) را ببینید. روی آن کلیک نمایید تا وضعیت حسابتان تغییر نماید .

 

ساختن جیمیل جدید, باز کردن جیمیل

ایمیل‌ها را در حالت آفلاین مطالعه کنید و حتی ایجاد نمایید

بعد از یک بارگیری دوباره کوتاه، شما این چیدمان تازه جدید را می بینید. اکنون شما آماده راه اندازی حالت آفلاین خواهید بود.

فعالسازی حالت آفلاین در جیمیل

یک مرتبه دیگر بر روی آیکون تنظیمات کلیک نمایید ، بعـد تنظیمات را از منوی کشویی گزینش نمایید.

ساختن جیمیل جدید, باز کردن جیمیل
استفاده آفلاین از جیمیل

در این وهله لیست جامعی از مورد ها را در قسمـت اصلی صفحه می بینید . وقتی برای اولیـن بار وارد Settings می شوید، قسمـت General نمایش داده می شود . چنان چه به بالای سمت راست خط بالایی نگاه نمایید خواهید نگاه کـرد که اکنون مورد ای برای حالت Offline وجود دارد. روی آن کلیک نمایید .

ساختن جیمیل جدید, باز کردن جیمیل
ساختن جیمیل تازه در حالت آفلاین

در این منو روی مورد Enable offline mail کلیک نمایید تا چند مورد دیگر نمایش داده شود.

ساختن جیمیل جدید, باز کردن جیمیل

روش استفاده آفلاین از جیمیل

یک مورد به جیمیل اجازه دانلود پیوستها را خواهـد داد (که چنان چه بخواهید آنان را در حالت آفلاین استفاده نمایید خیلی سودمنـد واقع می شود )، و مورد دیگر به شما اجازه خواهـد داد که تصمیم بگیرید آیا تمایل داریـد دیتای آفلاینی را بر روی PC تان نگه دارید یا آن را پـس از log out از جیمیل پاک نمایید


بیشتر بخوانید: معرفی و بررسی گوشی شیائومی ردمی ۵ پلاس


اگر شما PC تان را با دیگران به اشتراک گذاشته باشید، یا در مـورد پیامدهای امنیتی دارا بودن ایمیل بر روی دستگاهتان نگران می باشید ، روی مورد Remove offline data from my computer کلیک نمایید ، و در غیر اینصورت تیک باکس Keep offline data on my computer بر بزنید.

وقتی تنظیماتتان نهایی شد، بر روی دکمه Save Changes در زیـر صفحه کلیک نمایید ؛ حالت آفلاین اکنون در دسترس شماست.

روش کارکرد حالت آفلاین

گوگل می گوید که برای اینکه جیمیل در حالت آفلاین کار نماید باید پیش از قطع اتصال اینترنتی بارگیری شده باشد. این به این معناست که شما پیش از ترک منـزل باید قطعا یک برگه مرورگر را باز نمـوده و به جیمیل رفته باشید.

بعد از این کار شما می توانید ایمیلهای جدیدی را ایجاد کرده یا ایمیلهایی که قبلا اخذ نمـوده اید را بخوانید.

جیمیل تمام تغییراتی که انجام می دهید را مد نظـر قرار داده و ذخیره می کند ، و ایمیلهای «فرستادن شده (sent)» را در Outbox مواظبت کردن می کند تا به محض اینکه اتصال به اینترنت برقرار شد فرستادن نهایی انجام گیرد.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

تحریم افطاری روحانی توسط بازیگران

چگونگی سرعت ۴G / LTE را افزایش دهیم

Wi-Fi Direct چیست و چگونه کار می کند؟

نحوه اتصال دو گوشی با یکدیگر برای اشتراک گذاری اینترنت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE