loading...

اشتباهات رایج ترین فنگ شویی در دکوراسیون

اشتباهات رایج ترین فنگ شویی در دکوراسیون-فنگ شویی-فنگ شویی پذیرایی-فنگ شویی در خانه-فنگ شویی آشپزخانه-فنگ شویی اتاق خواب – مجله هوریس

اشتباهات رایج ترین فنگ شویی در دکوراسیون

فنگ شویی در خانه | بافنگ شویی می توان هارمونی و تعادلی زیبا در منزل درست کرد فنگ شویی یعنیچیدمانی براساس تعادل در فضای خانه. چنان چه می خواهید منـزل ای پر از انرژی مثبت و احساس آرامش داشته باشید تغییراتی را بر حسب راهنمای فنگ شویی اجرا نمایید و همـه چیزهایی که بر خلاف قوانین فنگ شویی در منـزل به کار برده اید را پاک نمایید .

اشتباهات رایج ترین فنگ شویی در دکوراسیون-فنگ شویی-فنگ شویی پذیرایی-فنگ شویی در خانه-فنگ شویی آشپزخانه-فنگ شویی اتاق خواب – مجله هوریس

احتمالا نتوانید عناصر ساختاری منـزل که مخالف قوانین فنگ شویی می باشند را تغییر دهید ولی قطعا می توانید یکسری اشتباهات دکوراسیونی را اصلاح نمایید .

در اینجا با اشتباهات فنگ شویی که اغلب مردم در منـزل مرتکب خواهند شـد آشنا شوید.

فنگ شویی
فنگ شویی

قرار دادن آیینه در مقابل درب

بیشتر مردم در راهروی داخل ی منـزل را با یک میز کنسول و آینه تزئین می کنند و آینه را در مقابل درب قرار می دهند. این کار در فنگ شویی منع شده است چون انرژی مثبتی که وارد منـزل می گـردد با آینه به بیرون از منـزل منعکس می شود .

کف پوش های گوناگـون اتاق ها

در فنگ شویی کف پوش به منزله بنیان منـزل هاست. چنان چه کف پوش های هر اتاقی گوناگـون باشد یعنی در تداوم و استحکام بنیان منـزل خللی ایجاد شده است. بـعد خوب است از کف پوش های یک ظاهـر در اتاق های منـزل استفاده نمایید .


بیشتر بخوانید : آموزش آباژور پارچه‎ای


 آکواریوم در آشپزخانه، غذاخوری یا اتاق خواب

مطالب مرتبط:

درست است که آب یکـی از عناصر مثبت در فنگ شویی است ولی می توانید آن را در هر اتاقی به جز آشپزخانه یا اتاق خواب به کار ببرید. در فنگ شویی در فضای آشپزخانه و اتاق باید عناصر آتش و زمین به کار برده شود.

ترکیب رنگ های کاملا خنثی

در فنگ شویی رنگ های خنثی برای ایجاد آرامش به کار برده می شوند. نکته دیگر این است که نبایستی فضا کاملا سفید یا کاملا بژ باشد. در فنگ شویی اغلب میـان رنگ های خنثی با ترکیب رنگ های آتشین تعادل ایجاد می شود .

عکس های خانوادگی در اتاق خواب

اتاق خواب یک فضای کاملا خصوصی است که تنها به شما و همسـر تان اختصاص دارد. بـعد خوب است عکس های خانوادگی را در هر اتاق دیگری به جز اتاق خواب آویزان نمایید .

تلویزیون در اتاق خواب

بسیار ها در اتاق خواب تلویزیون دارند و با تماشای برنامه مورد علاقه خود به خواب می روند. ولی در فنگ شویی اصرار شده است که هیچ ابزار الکترونیکـی را با خود به اتاق خواب نبرید. اتاق خواب فضایی آرام قسمـت است و تلویزیون و تلفن همراه آرامش را از شما می گیرند.

فنگ شویی زیادتری را به منـزل بیاورید

درست است که نمی توان همـه تغییرات دکوراسیونی بر حسب فنگ شویی را درخانه اعمال کرد. برای مثال عوض کردن کف پوش ها شانس دارد هزینه بیشتری داشته باشد ولی وقتی وارد منـزل جدیدی می شوید قطعا این قوانین را در نظـر بگیرید. ولی برخـی تغییرات مثل تغییر جای آیینه یا تلویزیون و یا عکس ها هزینه ای ندارند و هر جا که باشید می توانید آن ها را اعمال نمایید .

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

آموزش فنگ شویی انتخاب درب منزل

نگاهی به منزل سلبریتی‌های هالیوودی

چیدمان با میوه زیبایی طبیعی در خانه

ترفند برای نوکردن وسایل و دکوراسیون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE