loading...

بیوگرافی الیشا کاتبرت و همسرش +عکس

الیشا کاتبرت-الیشا کاتبرت happy endings-الیشا کاتبرت و همسرش-الیشا کاتبرت فیلمها و نمایشهای تلویزیونی-الیشا کاتبرت عکس جدید-مجله هوریس

بیوگرافی الیشا کاتبرت و همسرش

الیشا کاتبرت
الیشا کاتبرت

الیشا کاتبرت | الیشا کاتبرت این مدلینگ و نیز بازیگر سرشناس را برای شما عزیزان زندگینامه کاملی را جمع آوری نموده ایم و شما عزیزان را دعوت به مطالعه می نماییم با ما همراه باشید در سایت هوریس

الیشا کاتبرت بازیگر سینما و تلویزیون کانادایی می‌باشد.الیشا کاتبرت-الیشا کاتبرت happy endings-الیشا کاتبرت و همسرش-الیشا کاتبرت فیلمها و نمایشهای تلویزیونی-الیشا کاتبرت عکس جدید-الیشا کاتبرت guns-الیشا کاتبرت ۲۰۱۶-الیشا کاتبرت ۲۰۱۵-الیشا کاتبرت در ۲۴-الیشا کاتبرت ویکی

زندگی‌نامه

الیشا ان کاتبرت در ۳۰ نوامبر سال ۱۹۸۲ (به خورشیدی ۹ آذر سال ۱۳۶۱) در کانادا، ایالت کالگری در منطقه آلبرتا به دنیا آمد پس از او دو عضو دیگر خانواده‌اش یعنی برادرش جاناتان و خواهر کوچکترش لی‌آن به دنیا آمدند. بعدها او در کنار والدینش کوین و پاتریشیا به ونکور مهاجرت کرد. سرانجام خانواده کاتبرت با سواحل شرقی مهاجرت نمودند و در مونترال در شهر کبک در حومه پارک گرین‌فیلد ساکن شدند.

مدلینک الیشا کاتبرت
مدلینک الیشا کاتبرت

فیلم ها

از فیلم های الیشا میتوان به آرام ،مدرسه قدیمی ،خانه مومی و دختر همسایه اشاره کرد.

الیشا با بازی فیلم زیبای دختر همسایه بین جوانان محبوبیت زیادی پیدا کرد.

زندگی نامه الیشا کاتبرت
بیوگرافی الیشا کاتبرت

دوران مدلینگ

نقش الیشا در صنعت سینما از سال ۱۹۹۰آعاز نمود. او درآن زمان فقط هفت سال می داشت. درست در همان سال بود که او به عنوان مدلینگ لباس برای کودکان شروع به کار کرد که در رسانه‌ها و مطبوعات و دیگر جراید به نمایش گذارده می‌شود. اولین نقش او در فیلم نه‌چندان مشهوری به نام رقص در ماه در سال ۱۹۹۶ میلادی بود اما سال ۱۹۹۷ سال قطعی نقش او در سینما بود.

زندگی نامه الیشا کاتبرت
بازیگر الیشا کاتبرت
مطالب مرتبط:

دوران مجری‌گری

برای مدت سه سال متوالی، او به سراسر نقاط دنیا سفر کرد و کارهای را انجام داد که کودکان دیگر فقط تصورش را می‌کردند، کارهای از قبیل خوردن گوشت فوک در قطب شمال، قواسی با کوسه‌های خطرناک و ناخدا ی یک ناو هواپیما برشدن، و کارهایی از این دست در مجموعه سریال مکانیک معروف برای کودکان باعث شد که نظر هیلاری کلینتون بانوی رییس جمهور وقت آمریکا به او جلب شود و او را به جلسه‌ای خصوصی در واشنگتن دی سی دعوت کند.

با وجود اینکه الیشا هنوز درگیر برنامه مکانیک‌های معروف برای کودکان بود، او پروژه‌ای دیگری را هم به عهده داشت وی در سال ۱۹۹۸را به عنوان یک ستاره سینما به همراه شخص دیگری به نام جو منتگنا در برنامه ماجراجویی در فضا با سرعتی سر سام آور نقش خودش را ادامه داد. الیشا در برنامه فانتزی خانوداگی دیگری به نام NICO the Unicorn در سال ۱۹۹۸ به نقش آفرینی در سینما ادامه داد.

زندگی نامه الیشا کاتبرت
زندگی نامه الیشا کاتبرت

بعد از مطرح شدن تصویر الیشا در فیلم‌ها، او برای ایفای نقش در نقش‌های بین الملی آماده می‌شود. همزمان با این موفیقیت او در سال ۲۰۰۰ از دیبرستان فارغ‌التحصیل شد و می‌دانست که آینده روشنی در انتظار است. اینک او نه تنها دو موفیقت داشت بلکه چندین موفقیت دیگر در پیش رو داشت.

الیشا به عنوان خوشبخت‌ترین و خوش‌شانس‌ترین دختر مطرح شد. در عین حال، زمان آن رسیده بود که با فیلم کانادایی دختر خوش‌شانس خودش را به همه اثبات کند و خوشبختی خودش را تضمین کند و سپس از مونترال در کانادا به لوس آنجلس در آمریکا رفت.

الیشا در سال ۲۰۰۲ با گرفتن جایزه خودش، که بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم دختر خوش شانس شده بود، برای یک سفر شش‌ماهه به لوس آنجلس رفت و نقش دوست دختر مرد عنکبوتی در فیلم مرد عنکبوتی به او پیشنهاد شد. اما سرانجام این نقش به کیرستن دانست واگذار شد.

زندگی نامه الیشا کاتبرت
زندگی نامه الیشا کاتبرت

حضور در مجموعه تلویزیونی ۲۴

فرش قرمز بازیگران سریال ۲۴ از چپ به راست: چری جونز، اسپراگ گریدن، مری لین راجسکوب، الیشا کاتبرت، کیفر ساترلند، آنی ورشینگ، کارلس برنارد و جون وویت
در حالی الیشا برای بازگشت به منزل آماده می‌شد، توسط هموطن کانادایی خودش برای بازی در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی ۲۴ دعوت شد. در این فیلم قرار بود که ۲۴ رخداد در ۲۴ ساعت برای افراد مختلف رخ دهد، فیلمی مهیج بود که باعث شد که جرقه‌ای عظیمی در پیشرفت الیشا داشته باشد.

زندگی نامه الیشا کاتبرت
زندگی نامه الیشا کاتبرت

شرکت فیلم سازی فاکس از الیشا استقبال کرد و تصمیم گرفت که بر روی او بیشتر سرمایه‌گذاری کند. الیشا هم مثل دیگر بازیگران هالیودی شروع به فعالیت رسمی کرد و جای خود را در هالیود به تثبیت رسانید. سپس دوستان صمیمی برای خود انتخاب کرد که نظیر اندرو کیگان و جاستین تیمبرلیک و تریس آیالا که او را در حرفه‌ای بازیگری یاری کردند. آنها از ماه می ۲۰۰۳ تا اواخر سال ۲۰۰۵ با یگدیگر دوست بودند.

الیشا در سال ۲۰۰۳ در دو فیلم مدرسه قدیمی و عشق واقعی خوش درخشید. همچنین فیلم ۲۴ در سال ۲۰۰۴ به عنوان بهترین مجموعه تلویزیونی شناخته شد. در همان سال الیشا در فیلم دیگری نیز بازی کرد که بسیار زیبا و جذاب بود وخوش درخشید و بهترین بازیگر نقش اول زن در سینمای آمریکا شد و در سال ۲۰۰۵ در فیلم دلهره‌آور خانه‌ای از شمع بازی کرد.

زندگی نامه الیشا کاتبرت
زندگی نامه الیشا کاتبرت

الیشا در اواخر سال ۲۰۰۵ از دوست پسرش تریس آیالا جدا و شخص دیگری به نام شان آوری را برگزید.


بیشتر بخوانید: بیوگرافی محیا دهقانی و همسرش +عکس


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE