loading...

دانلود هاتگرام برای کامپیوتر

روش آسان برای استفاده از هاتگرام دسکتاپ-هاتگرام-هاتگرام دسکتاپ-هاتگرام دسکتاپ دانلود – هاتگرام برای کامپیوتر-مجله هوریس

دانلود هاتگرام برای کامپیوتر

دانلود هاتگرام برای کامپیوتر | با مسدود شدن تلگرام خارجی می توان از پیام رسان های ایرانی استفاده نمود چطور از هاتگرام یا تلگرام طلایی در کامپیوتر استفاده بکنیم ؟ هاتگرام یا تلگرام x ورژن بدون محدودیت تلگرام است ، هاتگرام پـس از اعمال محدودیت در تلگرام در ایران انتشارداده شد ، این نرم افزار خیلی کاربردی براحتی شما را به تلگرام تان متصل می کند .Hotgram for PC هاتگرام نه تنها از مابقی نسخه های غیررسمی تلگرام دیگر هیچ چیز کم ندارد، بلکه با ویژگی های داغی که دارد در نوع خود منحصر به فرد است. این نسخه غیر رسمی از برنامه تلگرام این روزها برای کاربران مفید خواهد بود و بسیاری از کاربران علاوه بر نسخه اندروید هاتگرام، به دنبال نسخه کامپیوتر آن هستند.

روش آسان برای استفاده از هاتگرام دسکتاپ-هاتگرام-هاتگرام دسکتاپ-هاتگرام دسکتاپ دانلود – مجله هوریس

اگر به دنبال نسخه کامپیوتر این نرم افزار هستید باید به شما بگوییم که متاسفانه نسخه کامپیوتر این نرم افزار وجود ندارد و نیازی نیست در سایت های مختلف به دنبال آن باشید. تنها راه برای داشتن آن در کامپیوتر، نصب شبیه ساز اندروید بر روی سیستم و سپس نصب هاتگرام بر روی شبیه ساز است.

اما چطور از هاتگرام در کامپیوتر استفاده بکنیم ؟

برای استفاده هاتگرام کامپیوتر تاکنـون ورژن ای از طرف گسترش دهنده آن عرضه نشده است ، ولی در این مقاله راه حل ی برای شما عزیزان آموزش داده می شود که خواهید دانست چطور از هاتگرام در کامپیوتر استفاده بنمایید . با ما همراه باشید.

روش استفاده از هاتگرام دسکتاپ

در شیوه نخست شما باید ابتدا یک شبیه سازی سیستم عامل اندروید در کامپیوتر خود نصب نمایید ، پـس از نصب یک شبیه ساز براحتی می توانید از هاتگرام در سیستم عامل windows استفاده بنمایید .برای این کار ابتدا باید یکی از نرم افزارهای شبیه ساز اندروید در کامپیوتر مانند Nox App Player، BlueStacks و … را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. پس از نصب، شما باید اپلیکیشن هاتگرام را در آن نرم افزار شبیه ساز نصب کنید.

اما برتریـن نرم افزار شبیه ساز اندروید برای windows کدام است؟ برتریـن شبیه ساز برای سیستم عامل windows شبیه ساز بلواستاکس و نوکس پلیر است. ولی این نکته را باید آگاه باشید که نصب شبیه سازی مثل بلواستاکس موجـب کندی شدید سیستم عامل شما می شود به این علـت برتریـن شبیه ساز اندرویدی که می تواند به شما در استفاده از هاتگرام در کامپیوتر کمک نماید شبیه ساز اندروید نوکس پلیر است. برای آسانـی شما ما نرم افزار Nox Player را برای شما اماده نمـوده ایم ، شما می توانید برای استفاده از هاتگرام در کامپیوتر ابتدا NoxPlayer را از لینک پایین دانلود نمایید تا ادامه راه حل را برای شما آموزش دهیم :

برای دانلود نوکس پلیر برای هاتگرام دسکتاپ کلیک نمایید

شبیه ساز برای تلگرام طلایی دسکتاپ
هاتگرام دسکتاپ

بعد از اینکه شما شبیه ساز معـروف نوکس پلیر را در سیستم عامل windows تان نصب کردید ، ضـروری است در مکان اندرویدی که این نرم افزار در اختیار شما عزیزان قرار خواهـد داد ، از اینترنت لینک دانلود هاتگرام را از یکـی از اپ استور ها دانلود نمایید و در سیستم عامل اندرویدی که نوکس پلیر در اختیار شما قرار خواهـد داد قرار دهید. برای دانلود ورژن اندرویدی هاتگرام در سیستم عامل اندرویدتان می توانید از لینک پایین استفاده بنمایید .

دانلود و نصب هاتگرام

بعد از نصب هاتگرام در سیستم عامل اندروید تان می توانید براحتی از هاتگرام برای کامپیوتر براحتی استفاده نمایید .

نظـر شما دربـاره این ابزار کلیدی برای استفاده از هاتگرام چیست ؟ منتظر نظـر ات تولیدکننده شما دربـاره نرم افزار کاربردی هاتگرام هستیم.

نصب هاتگرام در کامپیوتر ویندوز به صورت تصویری


بیشتر بخوانید : آموزش کابر با حالت آفلاین در جیمیل


بعد انجام این مراحل وارد نرم افزار اجرایی شوید و در قسمت راست برنامه روی شکلک Apk کلیک کنید.

هاتگرام دسکتاپ
هاتگرام دسکتاپ

 

بعد در صفحه جدید باز شده برای اینکه به قسمت نصب دسترسی داشته باشید باید مثل عکس زیر روی گزینه Ok آبی رنگ کلیک کنید.

هاتگرام دسکتاپ
هاتگرام دسکتاپ

 

حالا در صفحه جدید باید وارد مسیری شوید که فایل نصبی هاتگرام برای کامپیوتر رو در همون قسمت کپی کردید. بعد پیدا کردن برنامه روی آن دوبار کلیک بزنید و منتظر بمانید تا نصب هات گرام در کامپیوتر شما انجام شود.

هاتگرام دسکتاپ
هاتگرام دسکتاپ

 

اگر تا اینجا مراحل گفته شده رو به درستی انجام داده باشید بعد نصب باید مثل عکس زیر لوگو مسنجر در داخل برنامه ویندوز شما ظاهر شود.

هاتگرام دسکتاپ
هاتگرام دسکتاپ

 

موفق باشید هات گرام شما قابل استفاده میباشد. حالا میتوانید از این مسنجر حرفه ای در کامپیوتر خود هم استفاده کنید.

هاتگرام دسکتاپ
هاتگرام دسکتاپ

 

در عکس زیر هم که مشاهده میکنید ما بدون مشکل به راحتی این مسنجر نصب کردیم و داریم استفاده میکنیم.

هاتگرام دسکتاپ
هاتگرام دسکتاپ

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

غیرفعال‌سازی امکان مشاهده پیام‌های فرستادن شده

آموزش روش پنهان نمودن اپلیکیشن های آیفون

معرفی دارک وب یا وب عمیق

آشنایی با نرم افزاری برای کاهش اعتیادتان به موبایل

کلمات کلیدی مرتبط

  • hatgram
  • hatgram pc
  • دانلود هاتگرام برای کامپیوتر
  • hatgram for pc
  • دانلود هاتگرام برای اندروید پایین
  • نصب هاتگرام
  • دانلود hatgram
  • هاتگرام برای ویندوز
  • دانلود هاتگرام آسان
  • دانلود هاتگرام برای اندروید ورژن پایین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE