loading...

بهتر روش و زمان پاک کردن آرایش صورت و چشم

پاك كردن آرايش صورت – پاك كردن آرايش صورت- پاك كردن آرايش صورت- روش پاك كردن آرايش صورت- پاک کننده آرایش صورت و دور چشم -پاک نشدن ارایش صورت -بهترین پاک کننده آرایش صورت و چشم – مجله هوریس

بهتر روش و زمان پاک کردن آرایش صورت و چشم

پاک کردن آرایش صورت و چشم
پاک کردن آرایش صورت و چشم

پاک کردن آرایش صورت و چشم | در این بخش به معرفی روش های مفید و نیز زمان های مناسب پاک کردن صورت از آرایش را با مواد طبیعی را شیمیایی را برای شما عزیزان گرد هم آورده ایم با ما در سایت هوریس همراه باشید

پاك كردن آرايش صورت – پاك كردن آرايش صورت- پاك كردن آرايش صورت- روش پاك كردن آرايش صورت- پاک کننده آرایش صورت و دور چشم -پاک نشدن ارایش صورت -بهترین پاک کننده آرایش صورت و چشم – آرایش و پاک سازی صورت آرایش و پاک سازی صورت-آرایش صورت را چگونه پاک کنیم -پاک نکردن آرایش صورت- چگونه ارایش صورت را پاک کنیم – پاک کننده طبیعی آرایش صورت -روش پاك كردن آرايش صورت – مجله هوریس

چگونه آرایش مان را منزه کنیم؟

پاک کردن آرایش از صورت یگانه از دغدغه های بانوان میباشد. اگر شستن آرایش همواره مایه سرخی و دردناک شدن پوستتان میشود با ما همراه باشید .

برای منزه کردن آرایش نباید چهره خود را آنقدر بمالید لغایت سرخ و دردناک شود، بلکه برای منزه کردن آرایش دربایستن به یک ماده پاک کننده صورت و پاک کننده چشم دارید. سپس باید از قسمت پیشانی الی ذیل چانه خویش را به خوبی بشویید.

آیا قبل از رفتن به رختخواب، باید آرایش صورت را پاک کرد؟

بله. اگر می خواهید بامداد که از خواب بیدار می شوید، دارای پوستی نمناک و روشن باشید، باید حتما قبل از رفتن به رختخواب، آرایش صورت و یا حتی ضدآفتاب خویش را پاک کنید.

آیا نیاز به به کارگیری تونر (کاهنده چربی پوست) دارید؟

در حالی که بسیاری از کارشناسان زیبایی معتقدند که استفاده از تونرها لازم نیست، اما بسیاری از زنان از تونر استفاده می کنند، چراکه آنها دریافتن می کنند تونر کل نوع آلودگی و کثیفی و چربی و آرایش صورت را از بین می برد.
امروزه اغلب منزه کننده ها، هر نوع کثیفی صورت و آرایش چگال را پاک می کنند.
گرچه تونرها هر نوع آرایشی را منزه می کنند، اما چربی های طبیعی صورت را نیز از بین می برند و مایه خشکی پوست می شوند.
تونرها برای اشخاصی که دارای پوستی چرب می باشند، خوب می باشند.

برای پاک کردن آرایش، می تاب از دستمال نمناک مخصوص نوزاد استفاده کرد؟

نه. زنانی که از دستمال نمور نوزاد برای منزه کردن صورتشان استفاده می کنند، به طور غیرارادی ماهیچه های صورتشان منقبض می شود.
از آنجا که دستمال نمناک نوزاد برای نرم شدن پوست پای نوزاد تنظیم شده است، برآیند اینکه نسوان اندیشه می کنند که برای نرم کردن پوست چهره نیز مفید است.
این نکته را فراموش نکنید که پای نوزاد آرایشی ندارد که احتیاج به مواد مخصوص برای کامل منزه کردن آن باشیم!

افرادی که پوست خشکی دارند

چگونه آرایش خود را پاک کنند که پوستشان اغلب خشک نشود؟

بهتر است این افراد، منزه کننده های چهره را بر بنیاد نوع پوست خود برگزیدن کنند.
اگر دارای پوستی خشک هستید، رهنمود می شود از منزه کننده های چرب استفاده کنید.
باید روغن منزه کننده را بر روی یک پنبه بریزند و سپس آن را به پلک ها، لب ها، ابروها و کل صورت خویش بکشند.
برای از میان بردن آلودگی و یا آرایش، مشت و مال دادن صورت با روغن نیز سودمند است.
صورت خود را با کف و یا ژل پاک کننده بشویید. سپس با لیف گرم آن پاک کننده را از بین ببرید. با این شغل لایه برداری پوست نیز سپریدن می شود.
این نکته را از یاد نبرید که لغایت پوستتان خشک نشده، کرم نمناک کننده را به پوستتان بمالید.

بهترین گذرگاه برای پاک کردن ریمل ضدآب چیست؟

یکی از بهترین راه ها برای منزه کردن ریمل، استفاده از پاک کننده آرایش چشم می باشد.
پاک کننده آرایش چشم را روی پنبه زده و آن را بر پلک و مژه ها بمالید. سپس با پنبه تمیز دیگری، چشم را پاک کنید.

آیا پس از بیدار شدن از خواب، در بامداد باید صورت خود را شست؟

پاک کردن آرایش صورت و چشم
پاک کردن آرایش صورت و چشم

اگر هنگام خواب، چهره خویش را روی بالش تمیز بگذارید، صورتتان ناپاک نمی شود، فلذا نیازی به شستن صورت با پاک کننده آرایشی نمی باشد.
در حقیقت، استفاده بیش از کران از منزه کننده باعث خشکی زیاد پوست می گردد.
اگر صبح که بیدار شدید، صورتتان چرب بود، بهتر است صورت خود را با آب گرم بشویید الی چربی ها را از بین ببرد.


بیشتر بخوانید: آموزش دکوپاژ مو در خانه


پاک کردن آرایش

اگر شما متعلق به تقسیم بانوانی هستید که بدون منزه کردن آرایش صورتتان به رختخواب میروید، بدانید که دارید بزرگترین خیانت را به پوست صورتتان میکنید. چنانچه مانده مواد آرایشی روی سطح پوست شما باقی بمانند، جذب روزنه های پوستی شده و میتوانند سلامت پوستتان را به خطر بیندازند. پاک کردن آرایش به پوست فرصت میدهد تا نفس بکشد .

* فراموش نکنید بهتر است یک پاک کننده آرایش خوب جاسازی کنید. این از آن مواردی است که خرج کردن پول اغلب به سود سلامت پوستتان خواهد بود. مارکهای معروف تجاری لوازم آرایش، به طور معمول پاک کنندههای خوبی نیز به بازار عرضه میکنند .

* برای پاک کردن آرایش چشم، از مواد پاککننده آرایش که اخص چشم است، بهره‌گیری کنید. چشمان شما بسیار حساسند و دربایستن به مراقبت اکثریت دارند .

* آرایش صورت شما مانند کرمپودر و رژ لب به راحتی به وسیله منزه کنندههای آرایشی که پایه آبی دارند، از روی پوستتان منزه میشوند. ولی آرایش چشم مانند سرمه، ریمل و خط چشم بیچارگی به مواد پاک کننده قویتری دارند. این مواد پاککننده باید پایه روغنی داشته باشند لغایت این مواد آرایشی سمج را از چشمان شما منزه کنند .

 

* برای منزه کردن آرایش چشمانتان، از حرکات ملایمتر دستتان روی پوست اطراف چشم بهره‌گیری کنید چون پوست این نواحی زیاد دلنازک است و امکان آسیب دید و چروک خوردن آن زیاد است .

* برای منزه کردن آرایش یک تکه پنبه یا پد پنبه ای را به مواد پاک کننده آغشته کنید و روی پوست صورت، اطراف چشم و گردن خود بکشید. چنانچه با این روش، آرایش شما منزه نشد، چند نقطه از مونث پاک کننده را در چند جای صورتتان بگذارید، سپس با یک گلوله پنبه مرطوب آن را در تمام صورتتان پخش کنید با این طریق حتی مواد آرایشی نفوذ کرده به منافذ پوستتان نیز خارج میشوند .

پاک کردن آرایش صورت و چشم
پاک کردن آرایش صورت و چشم

* در صورتی که اصلا آرایش نمیکنید، لازم است شما هم در سرانجام روز، صورتتان را با یک منزه کننده ملایم تمیز کنید لغایت بقایای یگانه و غبار و آلودگیهای هوا از روی سطح پوست شما منزه شوند. این طریق از چرب شدن پوست شما و جوشزدن آن ممانعت میکند. تمیزکردن منظم پوست آن را درخشان و تندرست میکند .

* پاک کنندههایی را که در آن الکل به پیشه رفته است، خریداری نکنید. این پاک کنندهها گرچه مایه میشوند در سطح پوستتان دانستن تازگی کنید اما در طولانی مدت مایه خشکی پوست شما میشوند .

* کسانی که پوست حساسی دارند باید در هنگام خرید منزه کنندهها دقت اکثریت به خرج دهند. میتوانید مثال این محصولات را روی پوست بازویتان آزمون کنید و اگر به آن حساسیت نداشتید، آن را خریداری کنید. پاک کنندههای ملایم برای شما مناسبترند


بیشتر بخوانید: ۴ روش اصلی ترمیم ناخن شکسته


در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

  1. مفهوم ازدواج سفید چیست؟
  2. راه های ترک خود ارضايي پسران  مضرات خود ارضايي در پسرها فواید خود ارضايي
  3. تقویم حجامت سالنامه ی حجامت ۹۶
  4. چرا ارواح روی زمین می مانند؟

کلمات کلیدی مرتبط

  • پاک کردن آرایش دور چشم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE