loading...

درمان شدگان ايت الله تبريزيان

درمان شدگان ايت الله تبريزيان-ايت الله تبريزيان طب سنتي-آیت الله تبریزیان درمان جوش صورت-درمان ام از آیت الله تبریزیان-آیت الله تبریزیان کیست- مجله هوریس

درمان شدگان ايت الله تبريزيان

ايت الله تبريزيان
ايت الله تبريزيان

درمان شدگان ايت الله تبريزيان | آیت الله تبریزیان درحال حاضر در نشست با اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد خرم آباد که با موضوع طب اسلامی اجرا شد، بیان کرد: روزانه ۱۵۰ فرد مبتلای به بیماری های صعب العلاج را که همـه وهله ها بهبـود از جمله شیمی درمانی را پشت سرگذاشته اند، ولی به سرانجام ای دست نیافته اند و دیگر از بهبـود مایوس شده اند را، بهبـود می کنیم.

درمان شدگان ايت الله تبريزيان-ايت الله تبريزيان طب سنتي-آیت الله تبریزیان درمان جوش صورت-درمان ام از آیت الله تبریزیان-آیت الله تبریزیان کیست- مجله هوریس

وی طب اسلامی را در شرایطی که بشر با بحران مواجه شده است ،ذخیره ای برای امت اسلامی دانست و افزود: بدون اینکه تبلیغاتی برای بهبـود بیماران از طریق طب اسلامی در قم انجـام شـده باشد، تا یک سـال آینده ظرفیت پذیرش بیماران پر شده است؛ این در حالی است که در آغاز کار در قم از ما برای تاییـد ادعاهایمان مدرک می خواستند که ما از آنان برای تاییـد ادعاهایمان فرصت یک هفته ای تقاضـای کردیم و توانستیم آن را ثابت کنیم.

پدر طب اسلامی در ایران با اصرار بر اینکه برای طب اسلامی درمان سرطان و MS با بهبـود سرماخوردگی هیچ تفاوتی ندارد، بیان کرد: بیماری های صعب العلاج را ظرف چند روز بهبـود می کنیم؛ ولی زیبـا اینجاست که وقتی بیماران بهبـود شده برای آزمایش به بیمارستان رجوع می کنند، گفته می شود که پاسـخ پژوهـش های قبلی خطـا بوده است.


بیشتر بخوانید:زندگـی نامه آیت الله عباس تبریزیان


تبریزیان با اشاره به اینکه درحال حاضر در اروپا دیگر آنتی بیوتیک ها برای بهبـود عفو نت ها و التهاب ها کارساز نیستند و آنان دارویی برای از میـان بردن آنها ندارند، اضافه کرد: خداوند متعال بشر را رها نمی کند و برای چنین بحران هایی راه حل هایی را هم مقابل بشر قرار خواهـد داد ؛ به این علـت خداوند متعال طب اسلامی را به عنوان فقط راه آزاد بشر بر حسب حکمت رونمایی نمـوده است.

وی با بیان اینکه مواد خام طب اسلامی از ۱۴۰۰ سـال پیش وجود داشته، ولی فردی روی آن کار نکرده است، افزود: در وقـت حضرت عیسی مردم به بیماری های دشوار مبتـلا بودند به این علـت خداوند متعال حضرت عیسی را با رسالت پزشکی مبعوث نمـود به این علـت ایشان کور، کر و فلج را بهبـود و حتی مرده را هم زنده می نمود .

مطالب مرتبط:

به گزارش هوریس پدر طب اسلامی در ایران با اشاره به ملاقات اخیر رئیس دانشگاه هلند با خود بیان کرد: اخیرا رئیس دانشگاه هلند از من برای حضور در این کشور دعوت نمـود .حتی از من خواست که دانشجویانی را برای آموزش طب اسلامی به کشورمان بفرستد ولی نپذیرفتم. چون معتقدم که طب اسلامی متعلق به امت اسلامی است و باید این دانش را در نزد خود حفظ کنیم.

تبریزیان ادامه داد: بنابر گفته رئیس دانشگاه هلند تحقیق گـران اروپایی و آمریکایی پـس از بررسی دلیـل شیوع سرطان به این سرانجام رسیده اند که عامل شیوع سرطان استفاده از داروهای شیمیایی است، اما برای اینکه اروپا و آمریکا به خاطر گفتن این واقعیت به هم نریزند، از اعلام آن اجتناب نمـوده اند.
وی اظهار کرد: استفاده دارو هر سـال خیلی بیشتر می شود ؛ ولی در عین حال بیماری مردم هم چندبرابر شده و تعداد بیماری ها هم زیاد شده است و با این حال طب شیمیایی که دهها سـال حاکم بوده است، باید جوابـگو باشد و بگویند که با این تمام دانشگاه و مطب تابحال چه نمـوده اند.
پدر طب اسلامی با بیان اینکه دست صهیونیست ها برای محتاج تر کردن بشر به دارو در کار است، بیان کرد: اما مساله تنها در دارو نیست، چـرا که نوع تغذیه و مـوارد زندگـی هم در بیشتر شدن بیماری ها اثر گذار بوده است؛ به عنوان نمونه نانی که می بایست به مثل نان حضرت زهرا (سلام الله علیها) در تنور پخته گـردد بر روی تنورهای آهنی می پزیم.
لازم به ذکر است، که این نشست با دعوت نهاد رهبری در دانشگاه آزاد لرستان اجرا شد.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

آدرس مطب آيت الله تبريزيان

معرفی طب اسلامی – مصاحبه با آیت الله تبریزیان

پلمپ و تشکیل دادگاه پدر طب ایرانی-حسین خیراندیش

آدرس سید حسن ضیایی

کلمات کلیدی مرتبط

  • درمان شدگان پانیک
  • ايت الله تبريزيان
  • ayatollah tabraizian
  • ayatullah tabraizian
  • ايت الله تبريزيان و درمان تيروئيد
  • تب سنتي در قم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE