آدرس مطب: سه راه افسریه-بلوارقصرفیروزه- بعد ازآتش نشانی – مقابل مسجد امام جعفر صادق(ع)-پلاک ۸۶-واحد۲-ازساعت ۳/۵تا۸بعد ازظهر-تلفن ۳۳۶۵۶۸۰۸

😄😄توجه توجه ساعات کار مطب تبریزیان تغییریافته است:شنبه یکشنبه دوشنبه صبح ساعت ۱-۹وسه شنبه وچهار شنبه بعد الظهر ساعت ۳/۳۰تا۸

 

کانال نماینده مورد تایید ایت الله تبریزیان در تهران که توسط همشیره ایشان اداره میشود فوق لیسانس مامایی وطبیب طب اسلامی ونماینده کلان شهر تهران  سرکار خانم لیلی تبریزیان

شماره نوبت دهی ۰۲۱۳۳۶۵۶۸۰۸

آدرس مطب آیت الله تبریزیان و نحوه ویزیت

مطب آیت الله تبریزیان در قم

  نوبت دهی بصورت رباط تلگرامی در سایت مرکز طب اسلامی انجام خواهد شد.

  فعلا بدلیل قطع بودن تلگرام نوبت گیری با سامانه ی پیامکی انجام خواهد شد.

   جهت نوبت گیری به این شماره سامانه ای پیامک دهید؛

۱۰۰۰۲۵۳۸۷۵۶۶۰۹

    شماره تلفن دفتر :   ۰۲۵۳۸۷۵۶۶۰۹

🌐 آدرس کانال مرکز طب اسلامی: 
markazetebbeeslami

سایت ها، کانال ها و آدرس های آیت الله تبریزیان (جدید، قدیم، داروخانه و درمان)
آیت الله تبریزیان
آیت الله تبریزیان

اولین کانال تلگرام آیت الله تبریزیان، کانال پای درس استاد تبریزیان است که لینک این کانال طب اسلامی را قرار داده ایم ولی هم اکنون کانال ها و سایت های جدید رسمی طب اسلامی آیت الله تبریزیان مشغول فعالیت هستند که لینک این کانال ها هم در پایان مطلب موجود هست. کانال پای درس استاد هم بعد از مدتی فعالیت نداشتن دوباره شروع به فعالیت کرده است.

از کانال جدید می توانید آخرین اخبار را پیگیری کنید و نوبت بگیرید. سایت جدید آیت الله تبریزیان هم سایت عالی هست که داروهای استاد هم در آنجا فروخته می شود. این سایت زیبا تازه راه اندازی شده است.

صوت آیت الله تبریزیان در مورد کانال های تلگرام و سایت های ایشان

ویژگی خاص آیت الله تبریزیان این است که ایشان یک مجتهد هستند و به روایات طبی تسلط فراوانی دارند و به صورت جدی به این طب پرداخته اند. ایشان بر این عقیده هستند که طب اسلامی طبی مستقل است و حتی با طب سنتی هم متفاوت است. اگر در روایت امام صادق علیه السلام تدبر کنیم در خواهیم یافت که طب اسلامی هیچ کدام از طب های موجود نیست و کاملا مستقل است.

روایت است که یک طبیب هندی در حضور منصور دوانیقی کتاب های طب می خواند و امام صادق (علیه السلام) هم حاضر بودند و گوش می دادند، بعدش این طبیب هندی به امام صادق (علیه السلام) عرض کرد:

«یا أبا عبد الله أترید مما معی شیئا قال لا فإن معی ما هو خیر مما معک قال وما هو؟ قال اداوی الحار بالبارد والبارد بالحار والرطب بالیابس والیابس بالرطب وأرد الامر کله إلى الله عزوجل واستعمل ماقاله رسول الله صلى الله علیه وآله واعلم ان المعدة بیت الداء و اعود البدن ما اعتاد فقال الهندی. وهل الطب إلا هذا؟ فقال الصادق علیه السلام أفترانی من کتب الطب اخذت قال نعم قال لا والله ما أخذت إلا عن الله سبحانه»[علل الشرائع، ج۱، ص۹۹٫]


بیشتر بخوانید:معرفی طب اسلامی – مصاحبه با آیت الله تبریزیان


یعنی «اى ابوعبد اللّه ! آیا از آنچه همراه دارم، چیزى مى خواهى؟ فرمود : «نه ؛ برتر از  آنچه تو همراه دارى، به همراه دارم» . پرسید : آن چیست؟ فرمود : «گرم را به سرد، سرد را به گرم، خشک را به تَر، و تَر را به خشک درمان مى کنم و کار را یکسره به خداوند، باز مى گردانم و آنچه را پیامبر خدا فرموده است، به کار مى گیرم و مى دانم که معده، خانه همه دردها، و پرهیز، یگانه درمان است و بدن را بر همانچه بدان خو گرفته، وا مى دارم» . مرد هندى گفت : آیا طب، چیزى جز این است؟ امام صادق علیه السلام پرسید : «آیا گمان مى کنى از کتاب هاى طب، چیزى فرا گرفته ام؟» . گفت : آرى . فرمود : «به خداوند سوگند، نه. جز از خداوند سبحان نگرفته ام.»

برای وارد شدن به کانال قدیم تلگرام آیت الله تبریزیان (پای درس استاد تبریزیان) روی آیکن تلگرام بالا  کلیک کنید.
یا آدرس آن (payedarseostad@) را در تلگرام بنویسید و بر روی آن کلیک کنید.

آیت الله تبریزیان
آیت الله تبریزیان

تصویر اطلاعیه ای که درب مطب و داروخانه آیت الله تبریزیان در قم نصب شده است.

داروخانه آیت الله تبریزیان در قم

داروخانه و مطب آیت الله تبریزیان در یک مکان است و ایشان زیر زمین حسینیه موسی بن جعفر، که آدرس آن را در تصویر مشاهده می کنید، برای داروخانه و مطب انتخاب کرده اند. با توجه به بنری که درب آنجا زده شده است پیدا کردن آن راحت است.
دارو خانه و مطب آیت الله تبریزیان غالبا شلوغ هست و با این که مکان کوچکی هم انتخاب نشده است ولی خب متقاضی بسیار زیاد هست و جا دارد که مدیریت بهتری انجام شود و این سیل مشتاقان به طب اسلامی بیشتر پذیرش شوند زیرا تلفن پذیرش ایشان دائما اشغال هست و پذیرش از طریق کانال و ربات تلگرام ایشان هم کم انجام می شود.
تنها راه خرید دارو به صورت اینترنتی و قابل اطمینان هم سایت جدید آیت الله تبریزیان است که لینک آن در پایان همین مطلب گذاشته شده است. بقیه فروشگاه های داروهای طب اسلامی زیر نظر ایشان نیست.

نحوه نوبت دهی آیت الله تبریزیان:

۱٫ به صورت تلفنی: از طریق شماره ۰۹۹۰۱۵۳۵۹۲۷ از ساعت ۱۰ الی ۱۲ صبح
۲٫ ربات تلگرام : در کانال رسمی اطلاع رسانی مرکز طب اسلامی که لینک آن در پایان همین مطلب گذاشته شده، بعضی اوقات پذیرش با ربات انجام می شود که باید این کانال را چک کرد. در این کانال قبل از اینکه ربات را فعال کنند خبر می دهند که در فلان ساعت ربات تلگرام فعال می شود.
متاسفانه مطب و داروخانه آیت الله تبریزیان را بی سر و صدا بستند و فعالیت طب اسلامی را به شدت محدود کردند. مرکز طب اسلامی هم اکنون فقط به صورت تلفنی و پیام رسان بله فعالیت می کند.
برای وارد شدن به کانال جدید تلگرام آیت الله تبریزیان (کانال رسمی اطلاع رسانی مرکز طب اسلامی آیت الله تبریزیان) که کانال اطلاع رسانی مطب و داروخانه هم محسوب می شود روی آیکن تلگرام بالا  کلیک کنید. (مهمترین و اصلی ترین کانال استاد)

یا آدرس آن (markazetebbeeslami@) را در تلگرام بنویسید و بر روی آن کلیک کنید.

کانال مربوط به مسائل درمانی آیت الله تبریزیان

سایت قدیم آیت الله تبریزیان

سایت جدید آیت الله تبریزیان

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

درمان سوزش معده در طب سنتی به چه شکلی است؟