loading...

۷ راه آسان برای از دست دادن وزن به طور طبیعی

۷ راه آسان برای از دست دادن وزن به طور طبیعی

در این مطلب از سایت هوریس سعی داریم شما را با ۷ راه آسان برای از دست دادن وزن به طور طبیعی آشنا کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

گاهی ساده ترین راه ها بهترین هستند: در اینجا چگونگی کاهش وزن با خوردن سیب ها، رقصیدن در آشپزخانه و گرفتن خورشید صبح است.

مشروبات را قطع کن

7 راه آسان برای از دست دادن وزن به طور طبیعی
7 راه آسان برای از دست دادن وزن به طور طبیعی

پزشکی می گوید: بویز یکی از بزرگترین عوامل افزایش وزن است، به ویژه اگر شما در حال مصرف الکل همراه با میکسرهای شیرینی مانند مارگاریتا یا رم و کک هستید. او می گوید: “یکی از راهنمایی هایی که به بیمارانم می دهد که به دنبال کاهش وزن هستند، جلوگیری از الکل اضافی است.” در صورتی که می خواهید وزن خود را کاهش دهید.

قطع کردن دارو ها

7 راه آسان برای از دست دادن وزن به طور طبیعی
7 راه آسان برای از دست دادن وزن به طور طبیعی

بعضی از داروها برای شرایط مشترک، مانند فشار خون بالا، دیابت و افسردگی، می توانند وزن شما را افزایش دهند یا وزن اضافی را از دست بدهند دکتر Sowemimo می گوید. او اضافه می کند با پزشک خود صحبت کنید که تغییرات در جایگزین های وزن یا وزن منفی وجود دارد.

 

یک برنامه غذایی را دنبال کنید

Healthy restaurant food delivery, business lunch and diet plan, fresh daily meals with stickers in office at workplace. Vegetables, meat and fruits in foil boxes. Top view, flat lay on wood

آنچه شما می خورید تنها نصف معادله است. دکتر Sowemimo می گوید: “صرف نظر از رژیم غذایی که شما انتخاب می کنید، هنگام خوردن نیز مهم است.” او اضافه می کند که گرسنگی در تمام روزها دستور العمل ای برای نوشیدن بعد از آن است. در عوض، غذا های کوچک و سالم و میان وعده ها را در طول روز به طور مرتب برای خوردن گرایش ها بخورید. 


بیشتر بخوانید: دلیل سردرد در بارداری چیست؟ و درمان گیاهی سردرد در بارداری چگونه است؟


اسنک ماست

Plastic cup with tasty yogurt on table

مطالب مرتبط:

باکتری در روده شما تمام بدن شما را شامل می شود، از جمله وزن خود. با تهیه غذاهای غنی از پروبیوتیک مانند ماست، کلم، کیمچی، و دیگر مواد غذایی تخمیر شده، برخی از نسخه های پشتیبان را تهیه کنید. ماست شما را تکان می دهد؟ یکی دیگر از گزینه ها این است که هر روز یک مکمل پروبیوتیک مصرف کنیم، چنته ویگان، مدیر تحقیقات در شرکت همکاری، می گوید. او می گوید: “بعضی از باکتری های سالم در روده شما را به سوخت و ساز سریع تر تبدیل می کنند.

برای هر وعده یک سبزی اضافه کنید

Close-up Of Woman's Hand Chopping Vegetables With Knife In Kitchen

سبزیجات برای سلامت شما عالی هستند و می توانند به کاهش وزن کمک کنند. . جرید کچ، مربی بهداشت و مددکار، بنیان گذار CleanPlates.com می گوید: “سبزیجات فیبری را به هر وعده غذایی و میان وعده اضافه کنید.” “این مواد مغذی بیشتری را اضافه می کند و باعث می شود که شما بیشتر بخورید تا کمتر بخورید.”


بیشتر بخوانید: بیوگرافی وینفرید شِفِر سرمربی استقلال


رد کردن غذاهای “بدون قند”

KUALA LUMPUR, MALAYSIA - AUGUST 26, 2017: Smuckers fruits jams on store shelf. Smuckers is an American manufacturer of fruit spreads, toppings, beverages, shortening, peanut butter in North America.

سفارش یک رژیم غذایی سودا ممکن است به نظر یک ترکیب غذایی خوب باشد اما شیرین کننده های مصنوعی برای وزن شما هیچ مزیتی ندارند. در واقع، طبق تحقیقات منتشر شده در فیزیولوژی کاربردی، تغذیه و متابولیسم، آنها حتی می توانند باعث افزایش وزن شوند. آنها گزارش می دهند که مواد شیمیایی مصنوعی با آنزیم ها و هورمون های مهم بدن شما مواجه می شوند که منجر به افزایش اندازه دور کمر می شود.

 

فعالیت بدنی بعد از غذا

Elderly couple walking in park on autumn day

Rilinger می گوید: اگر شما می خواهید وزن خود را از دست بدهید، باید فعالیت بدنی ۳۰ دقیقه ای را اضاف کنید. با پیاده روی بعد از شام با همسر خود در حالی که شما در روز با بازی کردن با تعدادی کودکان کودکان باعث می شود وزن شما کم شود .

مطلب مرتبط:

زنده ماندن مردی با ۱۵۰ سوزن در گلویش (عکس)

برای کاهش وزن چه ساعتی صبحانه، ناهار و شام بخوریم؟

۱۰ عادت روزانه افراد لاغر که باعث سوزاندن کالری می شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE