loading...

۶ درمان های طبیعی سرفه در منزل

۶ درمان های طبیعی سرفه در منزل

در این مطلب ار سایت هوریس می خواهیم توضیحاتی در مورد ۶ درمان های طبیعی سرفه برا ی شما ارائه کنیم. که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمنیه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید. که یک سرفه مضر دارید؟ قبل از اینکه به یک سرکوب کننده سرفه بیش از حد دسترسی پیدا کنید، یکی از این درمان های طبیعی را برای درمان خانگی امتحان کنید.

درمان سرفه: بعضی از آویشن را خیس کنید

6 درمان های طبیعی سرفه در منزل
6 درمان های طبیعی سرفه در منزل

به دلایل خوب: این برگ های کوچک با ترکیبات سرطانی سرکوب می شوند. فلاونوئیدهای تیله ای، استراحت و ماهیچه های عضلانی را کاهش می دهند که در سرفه قرار دارند و همچنین باعث التهاب و سردرد می شوند. برای چای خانگی، ۲ قاشق چای خوری خرد شده را در یک فنجان آب جوش مخلوط کنید، سپس آن را بپوشانید و سپس ۱۰ دقیقه شسته و فشار دهید. به یاد داشته باشید که علت سرفه، احتمالا عفونت قفسه سینه و همچنین داروهای خانگی سرفه را به شما کمک نمی کند.


بیشتربخوانید: گیاه سداب چیست؟ خواص روغن سداب چیست؟ + طریقه مصرف سداب


درمان سرفه: با کتان، عسل و لیمو

6 درمان های طبیعی سرفه در منزل
6 درمان های طبیعی سرفه در منزل

جوشاندن دانه های کتان در آب به شما یک ژل ضخیم و جوش می دهد که باعث ناراحتی گلو و برونش می شود. عسل و لیمو به عنوان آنتی بیوتیک های خفیف عمل می کنند و این شربت فوق العاده آرام بخش است. برای این درمان خانگی، ۲ تا ۳ قاشق غذاخوری از دانه های کتان در ۱ فنجان آب تا زمانی که آب ضخیم شود. سپس ۳ قاشق غذا خوری هر یک از عسل و آب لیمو اضافه کنید. ۱ قاشق غذا خوری را به عنوان درمان سرفه مصرف کنید.

مطالب مرتبط:

درمان سرفه: چای فلفل سیاه را برای سرفه بخورید

این درمان خانگی به دو سنت بسیار متفاوت ربط دارد: طب سنتی نیوانگلند و طب سنتی چینی. منطق پشت این است که فلفل سیاه گردش خون و جریان مخاط را تحریک می کند؛ عسل یک سرکوب کننده سرفه طبیعی و آنتی بیوتیک خفیف است. برای تهیه چای، ۱ قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه و ۲ قاشق غذاخوری عسل را در فنجان بگذارید. آب جوش را بپوشانید و به مدت ۱۵ دقیقه بشویید و بپوشانید. شیر خوردن در صورت مورد نیاز این درمان بهترین کار در سرفه هایی است که باعث ایجاد مخاطی می شوند و برای سرفه خشک مناسب نیست.

درمان سرفه: لیمو را برای تسکین سرفه استفاده کنید

یک لیتر تازه، آن را با مقدار زیادی فلفل سیاه و نمک پودر کنید و آن را برای در مان سریع خورد کنید. و مصرف کنید این عمل باعث از بین رفتن سرفه شما خواهد شد.


بیشتر بخوانید: خواص اعجاب انگیز اسفناج


برای درمان صرفه شیر بخورید

یکی دیگر از سرکوبگران سرفه سرپایی یک فنجان شیر گرم شیرین با عسل است. کودکان خود را با این داروهای سرفه های طبیعی برای کودکان درمان کنید.

بادام بخورید

برخی از سنت های باستان بر این باورند که بادام باعث کاهش مشکلات برونشوی، از جمله سرفه می شود. آنها توصیه می کنند چند قاشق چایخوری از بادام زمینی ریز را با یک فنجان آب پرتقال ترکیب کرده و به عنوان یک درمان طبیعی سرفه استفاده کنید.

مطلب مرتبط:

با خواص روغن سیاه دانه بیشتر آشنا شوید

گیاه عاقرقرحا چیست؟ و خواص گیاه عاقرقرحا چیست؟

آموزش تهیه شیرعسلی در منزل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE