loading...

۴ روش اصلی ترمیم ناخن شکسته

ترمیم ناخن شکسته-ترمیم ناخن شکسته شده-ترمیم ناخن شکسته پا-ترمیم ناخن شکسته در خانه – مجله هوریس

ترمیم ناخن شکسته

ترمیم ناخن شکسته
ترمیم ناخن شکسته

ترمیم ناخن شکسته | در برخی موارد با شکستگی ناخن روبه رو می شویم می توانید از روش های برای ترمیم این ناخن می توان استفاده نمود.با ما همراه باشید در سایت هوریس تا یه روش خیلی ساده رو بهتون بگیم از این طریق میتونید در مواقع بایسته و کم و بیش مهمونی کاربرد کنید .

ترمیم ناخن شکسته-ترمیم ناخن شکسته شده-ترمیم ناخن شکسته پا-ترمیم ناخن شکسته در خانه

تنها لوازمی که برای اینکار لازم دارید یه تیکه پاکت چای کیسه ای ،چسب ناخن و قیچیه .اول از کل محلی رو که شکستگی داره پولیش ناخن بزنید تا یکدست و کمی زبر بشه .در ادامه تیکه کوچیکی از پاکت لیپتونی که چای اون رو خالی کردید ببرید .شکستگی پاکت لیپتون اگر بزرگتر از شکستگی ناخنتون باشه میتونید اون رو قیچی کنید ولی کوشش کنید کوچیکتر نباشه .

بعد یه مقدار از چسب ناخن رو روی محل شکستگی بزنید و فوری تیکه پاکت لیپتون رو شیوه بذارید (حواستون باشه به دستتون نچسبه )حالا اون رو با سر موچین یا قیچی کمی اختناق بدید .تو مرحله پایان هم یه لایه دیگه از چسب رو روش بزنید و پس از خشک شدن دوباره روش پولیش بکشید الی صاف بشه .به همین راحتی ناخن شکسته شما برای مدتی ترمیم میشه و نیازی نیست اون رو کاملا کوتاهی کنید.ناخنهای قشنگ و سالم، نه فقط دستان شما را زیباتر می کنند، بلکه مایه افزایش اعتماد به نفس شما نیز می گردند.

در همه شکستن ناخن مساله خیلی مهمی نیست زیرا ناخن به سرعت مجدد رشد می کند. ولی این مساله زمانی پر اهمیت می شود که چند روز دیگر قرار خیلی مهمی دارید یا به مهمانی یا عروسی دعوت شده اید و الی زمانیکه ناخنتان بلند شود موعد زیادی طول خواهد کشید. این مقاله را بخوانید تا راههایی که برای برطرف کردن این دشوار وجود دارد را یاد بگیرید و با گمان آسان به مهمانی باره نظرتان بروید.

۱٫ از چای کیسه ای بهره‌گیری کنیدناخن

از کاغذ چای کیسه ای برای ترمیم ناخن شکسته می نا استفاده کرد. از آنجایی که ساختار این کاغذ همانندگی زیادی به ساختار ظاهری ناخن دارد به راحتی می تاب از آن برای ترمیم ناخن بهره‌گیری نمود. آغاز ناخن خود را تمییز کنید. تقدیر کوچکی از کاغذ چای کیسه ای را با قیچی ببرید. این تکه باید آنقدر کوچک باشد که بتواند به راحتی روی قسمت شکسته ناخن قرار گیرد. بعد از اینکه وصله مناسبی درست کردید روی همه ناخن باره نظر برق ناخن بزنید. سپس قبل از اینکه برق ناخن خشک شود وصله را روی ناخنتان پیمان دهید به طوری که سرنوشت شکسته ناخن را کاملا بپوشاند. وقتی وصله کاملا به ناخنتان چسبید، یک لایه سایر برق ناخن روی آن بزنید و صبر کنید الی کاملا خشک شود. پس از اینکه برق ناخن کاملا خشک شد می توانید توسط سوهان، ناخنتان را فرم دهید.


بیشتر بخوانید: درمان و تقویت حافظه


ترمیم ناخن شکسته
ترمیم ناخن شکسته

۲٫ از چسب ناخن استفاده نمایید

می طاقت از چسب ناخن برای ترمیم موقتی ناخن کاربرد نمود. استفاده از یک قطره، چسب ناخن روی سرنوشت شکسته یک گذرگاه حل سریع برای ترمیم موقتی آن است. بعد از اینکه ناخن کاملا چسبید می توانید از سوهان برای فرم دادن به ناخن کاربرد نمایید. برای مستحکم تر کردن ناخن و جلوگیری از متمایز شدن سرنوشت شکسته آن بعد از به کارگیری چسب می توانید از لاک نیز کاربرد نمایید.

۳٫ از دستمال کاغذی/بانداژ مخصوص ورزشکاران

استفاده از دستمال کاغذی یا بانداژهای پلاستیکی ورزشی آسان ترین مسیر برای ترمیم ناخن شکسته می باشد. از این وسیله هم درست مشابه چای کیسه ای می نا بهره‌گیری کرد یا اینکه آن را دور ناخن پیچاند. هنگامی که به چای کیسه ای دسترسی ندارید استفاده از دستمال کاغذی زیاد مفید خواهد بود. قطعه ای از دستمال کاغذی ببرید و همانطور که در مورد چای کیسه ای توضیح داده شد از این تکه بریده شده به عنوان وصله برای ناخن استفاده نمایید.

۴٫ از ناخن مصنوعی استفاده کنید

اگر وقت و حوصله ترمیم ناخنتان را ندارید، می توانید در این شرایط از ناخن مصنوعی بهره‌گیری کنید. ناخن مصنوعی در کل فروشگاههای لوازم آرایشی و بهداشتی موجود می باشد. علاوه بر این، می توانید برای داشتن ناخن بلند و قشنگ از ناخن مصنوعی استفاده کنید.


بیشتر بخوانید: درمان ناهماهنگی رنگ پوست صورت


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE