loading...

ابعاد کرکره برقی در قیمت آن چه تاثیری خواهد داشت؟

ابعاد کرکره برقی در قیمت آن چه تاثیری خواهد داشت؟

در این مطلب از مجله اینترنتی هوریس می خواهیم  تاثیر ابعاد کرکره برقی در قیمت آن را بررسی کنیم . در برخی موارد  ممکن است ابعاد کرکره برقی بسیار کوچک است و تیغه ای که در ساخت آن استفاده شده است نیز متراژ زیادی ندارد. بنابراین اگر تیغه ارزان یا گران باشد قیمت نهایی کرکره تفاوت زیادی نخواهد داشت. در واقع در کرکره هایی ک تیغه آن ها کوچک است قیمت نهایی وابسته به نوع موتور و قیمت موتور است.

ابعاد کرکره برقی در قیمت آن چه تاثیری خواهد داشت؟
ابعاد کرکره برقی در قیمت آن چه تاثیری خواهد داشت؟

مواردی نیز وجود دارد که  متراژ کرکره بالاست و ابعاد تیغه ای که در آن استفاده شده زیاد است در این موارد برای کاهش قیمت محصول می توان از تیغه ارزان قیمت استفاده کرد. بدیهی است که استفاده از تیغه­های شیک و گران قیمت باعث افزایش هزینه تمام شده محصول می شود.

در این موارد قیمت موتور در قیمت تمام شده محصول تاثیر چندانی نداشته و بیشتر هزینه مربوط به نوع تیغه انتخابی است. بنابراین در کرکره هایی که متراژ پایینی دارند (حدودا ۴ متر ) نوع موتور انتخابی بیشترین تاثیر را در قیمت نهایی محصول داشته برای تعادل قیمت کرکره هایی که متراژ آن ها متوسط (۴ الی ۸ متر ) است باید در انتخاب تیغه و موتور دقت داشت. همچنین کرکره هایی که متراژ های بالای ۸ متر دارند تاثیر گذارترین عامل در قیمت آن ها نوع تیغه است.

 

البته این فرمول ممکن است در مواردی درست عمل نکند. به طور مثال اگر برای کرکره هایی با ابعاد کوچک از تیغه­های بسیار گران قیمت استفاده کرد یا برای کرکره برقی با متراژ بالا از موتور های قوی و گران استفاده کنیم ممکن است فرمول بالا نقض شود اما در اکثر موارد این فرمول درست است.

 

انتخاب نوع تیغه کرکره براساس ظاهر تیغه ، ابعاد کرکره و قیمت آن

 

موتور کرکره برقی باید با توجه به وزن و اندازه تیغه کرکره و میزان فضای خالی که بالای کرکره وجود دارد انتخاب شود. تیغه­هایی از جنس پلی کربن شفاف و آلومنیوم معمولا بیشترین استفاده را دارد. تیغه آلومینیومی برای کرکره هایی با متراژ حداکثر ۱۲ متر مناسب هستند.

اما تیغه پلی کربن برای کرکره های کوچکتری با ابعاد حداکثر ۶ متر مناسب است.تیغه آلومینیوم استفاده شده در کرکره­های کوچک و متوسط سایز ۸۰ و در کرکره­های بزرگتر سایز ۱۰۰ می باشد. موتور کرکره برقی در کرکره های کوچک که وزن کمی دارند از نوع توبلار و برای کرکره­های متوسط تا بزرگ از موتور ساید استفاده می شود.

 

قیمت کرکره برقی پنجره

 

کرکره اتومایک پنجره با هدف تامین امنیت منازل، بستن راه های نفوذ سارقان و محافظت از پنجره ساخته شده است. کرکره برقی پنجره همانند یک عایق عمل کرده که از نفوذ و عبور گرد و غبار، حرارت و صدا جلوگیری می­کند. همچنین می توان کرکره پنجره را هماهنگ با نمای ساختمان انتخاب کرد و زیبایی و امنیت محیط را چند برابر کرد.

 

اجزای تشکیل دهنده کرکره پنجره شامل موارد زیر است که بر همین اساس نیز قیمت آن ها محاسبه می شود:

  • موتور کرکره
  • تیغه کرکره

از توجه و همراهی شما با این مطلب سپاسگزاریم. امیدواریم که برایتان مفید واقع شده باشد. برای  مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد قیمت کرکره برقی و همچنین خرید و نصب آن می توانید به سایت کرکره ها www.kerkereha.com مراجعه نمایید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE