loading...

کتاب بهترین سال زندگی تو همراه با فایل دانلود

کتاب بهترین سال زندگی تو همراه با فایل دانلود

کتاب بهترین سال زندگی تو همراه با فایل دانلود
کتاب بهترین سال زندگی تو همراه با فایل دانلود

در این مطلب ما برای مشا دوستان عزیز کتاب بهترین سال زندگی تو همراه با فایل دانلود برای شما قرار داده ایم که می توانید با دنبال کردن ما اطلاعات لازم را در این زمنیه کسب کنید در ادامه با ما باشید. دانلود رایگان کتاب بهترین سال زندگی تو خرید کتاب بهترین سال زندگی تو دانلود رایگان کتاب بهترین سال زندگی شما دانلود بهترین سال زندگی تو دارن هاردی بهترین سال زندگی تو pdf دانلود رایگان کتاب بهترین سال زندگی دبی فورد دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو دانلود کتاب بهترین سال زندگی شما دارن هاردی

دانلود رایگان کتاب بهترین سال زندگی تو خرید کتاب بهترین سال زندگی تو دانلود رایگان کتاب بهترین سال زندگی شما دانلود بهترین سال زندگی تو دارن هاردی بهترین سال زندگی تو pdf دانلود رایگان کتاب بهترین سال زندگی دبی فورد دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو دانلود کتاب بهترین سال زندگی شما دارن هاردی

درباره کتاب : بهترین سال زندگی‌تان مبارک!

دارن هاردی

در این کتاب، نشان‌تان می‌دهم که چگونه در چند ماه به چیزی برسید که بقیه در کل زندگی به آن می‌رسند. اگر انگیزه و شور فراوان برای دوباره طراحی‌کردن آینده‌تان دارید، این برنامه برای شماست.
هر وقت از من درباره‌ی مهارت شماره‌ی یک برای رسیدن به موفقیت می‌پرسند، فوری جواب می‌دهم: توانایی برای مشخص‌کردن، پی‌گیری‌کردن و رسیدن به هدف‌های بزرگ.
این کتاب را دنبال کنید تا شما هم با این فرمول، به سمت به واقعیت‌رساندن رویاهای بزرگ‌، میل‌ها و اهداف هیجان‌انگیزتان حرکت کنید.
خوش آمدید. وقتی خواندن این کتاب را شروع کنید، زندگی، دیگر هیچ‌وقت مثل قبل نخواهد شد؛ با من همراه شوید.

کتاب بهترین سال زندگی تو را از لینک پایین دانلود نمایید.

لینک مستقیم دانلود رایگان کتاب

این مرتبه نکاتی که دارن هاردی مطرح می کند را به شیوه عملی بنویسید و انجام دهید

کتاب برترین سـال زندگـی تو

مقدمه کتاب برترین سـال زندگـی تو :

سلام دوست ها . شما را می‌شناسم. احتمالا شخصا نشناسم‌تان؛ ولی چیزهایی در مـورد ‌تان می‌دانم. می‌دانم می‌خواهید کاری عالی با زندگـی ‌تان بنمایید . می‌دانم می‌خواهید بیش‌تر داشته باشید، به چیزهای بیش‌تری دست پیدا نمایید و از چیزی که اغلبِ مردم برای زندگـی ‌شان به آن راضی می‌شوند، بالاتر بروید. می‌دانم که رویاهای به ظاهر غیرواقع‌بینانه و انگیزه‌های بسیار بزرگی دارید و می‌خواهید کار ارزشمند ی در زندگـی ‌تان بنمایید .
این را می‌دانم؛ چون این کتاب را ساخته کرده ‌اید. می‌بینید، من و شما شبیه ِ هم هستیم. ما به اهداف‌مان می‌رسیم. بعضی‌ها از مفاهیم این کتاب می‌ترسند. چیزِ بیش‌تری نمی‌خواهند. از دارا بودن هدف‌های بزرگ، در ترس و لرز می باشند . از قدم گذاشتن بیرون از گَله‌‌ی متوسط‌ها و خارج‌شدن از محدوده‌ی آسایشِ میان‌مایگی می‌ترسند. شما همـان کسی می باشید که برنامه را برایش طراحی کرده ‌ایم.

سه‌درصد برتر

با انتخابِ انجام این برنامه، خودتان را از سایـر یا دست‌کم ۹۷ درصد باقی‌مانده‌ی مردم جدا کرده ‌اید. همان‌ها که به خواسته‌های زندگـی ‌شان توجهی نمی‌نمایـند و برنامه‌ای برای خود نمی‌چینند که زندگـی ‌شان را در جهت رسیدن به آن اهداف شکل دهند.

اغلب مردم، بیش‌تر مایل می باشند برنامه‌ی خریدِ خواروبار بنویسند تا این‌که برای زندگـی ‌شان برنامه بچینند. به این خاطر هست که پیشروشدن در زندگـی این‌قدر ساده است؛ کافی‌ست بایستید و به جلو حرکت نمایید . اغلبِ مردم (۹۷درصدشان) نمی‌توانند خودشان را به زحمت بیندازند.

ناراحت‌نمایـند ه است؛ ولی واقعیت دارد… ولی نه برای شما. تبریک می‌گویم!
آیا جداشدن از گله و جلو افتادن از همـه کسانی که با آن‌ها کار می‌نمایید ، با آن‌ها رقابت می‌نمایید ، کنارشان زندگـی می‌نمایید ، با آن‌ها در ارتباط ید و در خیابان می‌بینید؛ به این سادگی‌ست؟ بله، به این سادگی‌ست!

اگر این‌قدر ساده است؛ چرا تمام انجام‌اش نمی‌دهند؟
در این کتاب، نشان‌تان می‌دهم که چطور در چند ماه به چیزی برسید که سایـر اصولا زندگـی به آن می‌رسند. چنان چه انگیزه و شور زیاد برای مجـدد طراحی‌کردن آینده‌تان دارید، این برنامه برای شممی باشد.
هر زمان از من در مـورد ‌ی مهارت شماره‌ی یک برای رسیدن به موفقیت می‌پرسند، فوری پاسـخ می‌دهم: توانایی برای مشخص‌کردن، پی‌گیری‌کردن و رسیدن به هدف‌های بزرگ.

اصول مشـخص هدف را وقتی تنها ۱۸ سـال داشتم، یاد گرفتم. یک هدف دست‌نپیدا کردن ی برای رسیدن به درآمدی شش رقمی پیش از روز تولد ۱۹سالگی‌ام در نظـر گرفتم (وقتی هنوز دانشگاه می‌رفتم). به آن هدف رسیدم. بعد، یک هدف برای رسیدن به درآمد یک میلـیون دلار در سـال تا پنج سـال بعد معیـن کردم. به آن هم رسیدم. بعد، یک هدف مشـخص کردم که تنها تا سه سـال بعد (۲۷ سالگی) چندین میلـیون دلار ثروت داشته باشم و در کمپانـی خودم سالی ۵۰ میلـیون دلار درآمدم باشد. به این هدف هم رسیدم! گفتن ندارد که یکـی از بزرگ‌ترین معتقدان به هدف‌گذاری‌ در نظریه و عمل هستم.

یک علـت وجود دارد که چرا هدف‌گذاری برای معـمولاً مردم، بسیار پاسـخ نمی‌دهد. رسیدن به هدف، تنها نوشتن لیست آرزوها نیست. مثل نوشتن لیست کریسمس نمی بـاشد که امیدوار باشید وقتی فردایش از خواب بیدار می‌شوید، بابانوئل آن‌ها را آورده باشد. این‌طوری کار نمی‌کند. یک فرآیند تخصصی برای فهمیدن چیزی که واقعا می‌خواهید و چیزی که برای‌تان با ارزش است، وجود دارد؛ ولی علاوه بر آن، طراحی یک برنامه‌ی عملی هم احتیاج هست تا شما را برای مدت وقـت کافی، باانگیزه و مسوولیت‌پذیر نگه دارد تا به ثمر رسیدن رویاها و اهداف‌تان را ببینید.

در بیست سـال از زندگـی ‌ام حریصانه مطالعه کردم، تمرین کردم و فرآیند طراحی را هر سـال بهینه کردم تا از سـال قبل‌اش مناسـب تر گـردد و بشود برترین برنامه‌ی سالیانه. می‌دانم که کار می‌کند و حالا با شما به اشتراک می‌گذارم‌اش. حالا این فرمول را در دستان‌تان نگه داشته‌اید؛ برترین چیزی که تا حالا یادگرفته‌ام و ثابت شده که برای رسیدن به هدف‌های بزرگ، دور از ذهن و جاه‌طلبانه پاسـخ می‌دهد.
این برنامه را دنبال نمایید تا شما هم با این فرمول، به سمت به واقعیت‌رساندن رویاهای بزرگ‌، میل‌ها و اهداف هیجان‌انگیزتان حرکت نمایید .
خوش آمدید. وقتی بروید به صفحه‌ی بعد، زندگـی ، دیگر هیچ‌وقت مثل پیش نخواهد شد؛ با من همراه شوید.

برترین سـال زندگـی ‌تان مبارک!

۵٢ هفته دارن هاردی در کنار شماست

بررسی اهداف: خصوصیات اختصاصی

((امسال نقطه ی عطف شماست ))
با ارزش نیست چه قبلی ای داشته اید، شما آینده ای بی نقص خواهید داشت.
انسان ها اختصاصی ند. ما فقط گونه ای هستیم که می توانیم جریـان زندگـی مان را عوض کنیم.
اگر داستـان زندگـی تان را تا حالا دوست ندارید، خواهید توانست بیندازیدش دور و یکـی ، جدیدش رابنویسید.
از هر فردی که در زندگـی به موفقیت بالایی رسیده بپرسید؛ تمام شان یک نقطه عطف تاثیرگذار داشته اند؛ وقتی یک تصمیم واضح و سفت و سخت گرفته اند، از آن موقع به بعد،زندگـی شان هرگز مثل پیش نبوده می باشد.
جـدال من برای شما این است؛ این حالا نقطه ی عطف تان را بسازید.
امسال، این ماه، امروز، این لحظه؛ کاری که تاحالا انجام داده اید،تنها قسمـت کوچکی ست از چیزی که واقعا برای تان شانس دارد .
تنها چیزی که از والاترین چشم اندازتان به زندگـی ، جدای تان می کند ، جرات است
حالا می بایست مشخص کنیم و مطمئن شویم اهدافی را که تصمیم گرفته این انجام دهیم در سرانجام ی سخت کوشی ما می باشند . بـعد به این مسائـل دقت نمایید .
١: مشخص:
یک هدف معیـن می بایست به خوبی تعریف شده باشد، چیزی کع برای سایـر هم قابل درک و فهم باشد.
مثلا: ٢٧ هزار دلار بدهی و٣٢ هزار دلار وام دانشجویی را تسویه میکنم.
٢: قابل حد گیری: اینجا جایی هست که می بایست کمیت اهداف را بسنجیم؛ پس می بایست دست آوردهای تان را در مقایـسه با این اهداف حد گیری نمایید .
مثلا: می خواهم ١٠ کیلو وزن کم کنم. بـعد روزی ٣ کیلومتر می دوم.
٣: قابل دسترسی: برای رسیدن به هدف تان خودتان را به هیچ شانس غیر عادی بیرونی متکی ننمایید و به آن دل نبندید.
۴: مرتبط: آیا اهدافی که در نظـر گرفته اید ارزشمند مهـم که مد نظـر تان است، هم ترازند؟
۵:حساس به زمان: محدود کردن یک کار باعث تهیه جـدال در آن می گـردد و شما به شیوه ذاتی نسبت به یک جـدال واکنش نشان خواهید داد.
پس اهداف تان را تنظیم نمایید تا معیـن شوند

قابل حد گیری شوند
قابل دسترس شوند
تا آنان به هم ربط داشته باشند
تا آنان نسبت به وقـت حساس شوند.

فهرست کتاب:

مقدمه
راهنما
قدم اول: «چرا» مهم‌تر از «چطور » است
قدم دوم؛ سالی که گذشت
قدم سوم؛ پایه‌های موفقیت
قدم چهارم؛ برگه‌ی تعادل شما
قدم پنجم؛ طراحی بزرگ
قدم ششم؛ علت جادویی برای رسیدن به اهداف
قدم هفتم؛ طرح عملی شما
قدم هشتم؛ دست به کار شوید!
کاربرگ
قدم اول: تعهدنامه
قدم دوم؛ سالی که گذشت
قدم سوم؛ شکرگزاری
قدم چهارم؛ بازبینی زندگـی
قدم پنجم؛ طراحی بزرگ
قدم ششم؛ علت جادویی
قدم هفتم؛ طرح عملی من
قدم هشتم؛ دست به کار شوید!
سیستم مدیریت موفقیت شما
سیستم مدیریت دستاوردها: هفتگی
سیستم مدیریت دستاوردها: ماهانه
سیستم مدیریت دستاوردها: فصلی
یادداشت‌ها

در این کتاب دارن هاردی راهنماییتان می کند که چطور همـه مـوارد احتمالی را برطرف نمایید و مطمئنا فرمول ارزشمند ی برای رسیدن به اهداف مهـم و رویاهایی که در سردارید در اختیاراتان قرار می دهد.پس این الان به آیینه نگاه نمایید و با خود قبلی تان خداحافظی نمایید ؛زندگـی تان از امروز تغییرات بیشتری را به خودش می بیند. حالا وقت اش هست که رفتارهای جدیدتان را پایه ریزی نمایید و مهـارت های جدیدتان را به سایـر نشان دهید تا با عملکردجدیدی به اهداف بزرک امروزتان برسید. برای رقابت آماده اید؟اگر عزم تان را جزم کرده اید دارن هاردی در این کتاب قول میدهد و تضمین می کند تا به اهداف تان برسید. تعهدنامه تان را پرنمایید و زیرش امضا بزنید ؛متعهد بودن مثل باردار بودن است ؛یا می باشید یا نیستید حالا وقتش شده که برترین سـال زندگـی تان را برنامه ریزی و زندگـی نمایید . تمرکز و ثبات یکـی از با ارزش ترین اصول رسیدن به موفقیت می باشد. نکته ای که معـمولاً مردم دقت نمینمایـند این هست که چنان چه رژیم ثابتی را که به زندگـی شان داده اند متوقف نمایـند ،بسیار سریع باعث از تکاپو افتادنشان می شوند و این یک تراژدی واقعی می باشد. بهایی که برای برگرداندن انرژی از دست رفته تان می بایست بدهید،بسیار گزاف هست و به قیمت، انرژی و کوشش زیـادتر تمام خواهدشد و پـس از صرف همه این مسائـل به جایی برمیگردید که در آن بوده اید. اگر کوشش ی استوار و همیشگی را در دستور کارتان برای رسیدن به اهداف تان قراردهید، آن زندگـی را که برای خودتان فکر مینمایید ،کاملا تغییر خواهید داد.یک لحظه بی ثباتی،یک گزینش ناآگاهانه تنها روی یکـی از کارهایتان تاثیرنخواهد گذاشت، بلکه تکاپویتان راهدف می گیرد و کل روند کاری تان را مختل می کند. فرق یک رویا و هدف در پیاده سازی اش می باشد. پس بنویسید و آغاز نمایید به خلق آن.یک طرح خاص برای رسیدن به هدفی که در فکر دارید؛ حالا وقت فرمول نویسی طرح استراتژی تان در عمل می باشد. ذهن ما خواهـد توانست دستورالعمل های دقیقی را راهنـمای و فرماندهی نماید .یک قفل سه عددی ١٨٣٣٣ حالت مختلـف برای بازشدن دارد.اگر شما ترتیب درست اعداد را آگاه باشید ،باز کردن قفل بسیار راحت خواهد بود.ولی چنان چه ترکیب صحیحی از آن نداشته باشید،محکوم اید به آزمون و ارور تا به چینشی درست از آن برسید.

 مطلب مرتبط:

کتاب هفت عادت مردمان موثر از استفان کاوی + همراه با فایل صوتی

صاحب سفینه البحار در جلد اول کتابش چه گفته است؟

کلمات کلیدی مرتبط

  • دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو pdf رایگان
  • دانلود رایگان کتاب بهترین سال زندگی دبی فورد pdf
  • دانلود رایگان کتاب بهترین سال زندگی شما دارن هاردی pdf
  • دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو
  • بهترین سال زندگی تو pdf
  • بهترین سال زندگی تو pdf رایگان
  • دانلود بهترین سال زندگی تو دارن هاردی
  • دانلود بهترین سال زندگی تو از دارن هاردی
  • دانلود رایگان کتاب بهترین سال زندگی تو pdf
  • دانلود رایگان کتاب بهترین سال زندگی شما دارن هاردی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE