loading...

کیک تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور + عکس

کیک تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور + عکس

در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم در مورد کیک تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور + عکس توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. همچنین در این مطلب قصد داریم در مورد موضوعاتی همچون ایا عادل فردوسی پور ازدواج کرده؟, ایا عادل فردوسی پور بچه دارد؟, باجناق عادل فردوسی پور کیست, جدایی عادل فردوسی پور و همسرش, عادل فردوسی پور چند فرزند دارد, عادل فردوسی پور مجرد است یا متاهل, عادل فردوسی پور و همسرش جدا شدند, عادل فردوسی پوروهمسروفرزندش, همسر عادل فردوسی پور کیست ؟,همسر عادل فردوسی پور ویکی پدیا توضیحاتی را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

ایا عادل فردوسی پور ازدواج کرده؟, ایا عادل فردوسی پور بچه دارد؟, باجناق عادل فردوسی پور کیست, جدایی عادل فردوسی پور و همسرش, عادل فردوسی پور چند فرزند دارد, عادل فردوسی پور مجرد است یا متاهل, عادل فردوسی پور و همسرش جدا شدند, عادل فردوسی پوروهمسروفرزندش, همسر عادل فردوسی پور کیست ؟,همسر عادل فردوسی پور ویکی پدیا

کیک تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور + عکس
کیک تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور + عکس

عکس لو رفته از تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور در جشن تولد ۴۰ سالگیش کیک به ظاهـر قلب سفارش داده بود که این عکس بسیار زود در فضای مجازی پخش شد عادل فردوسی پور مجری پر توان و گزارشگر معزوف فوتبال در ایران است که طرفداران بیشـتر دارد در ادامه عکس های و جزئیات زیـادتر عکس لو رفته از تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور را در سایت دانستن خواهید نگاه کـرد با ما همراه باشید. چهل سالگی در فرهنگ و سنت ما سن مختـلفی بوده می باشد. در این سن نگاه اجتماع به آقایـان عوض شده اسـت و آنان را به جمع پختگان و تکمیل آقایـان می اثبات کرده اند. آنان در این برهه یا احساس کمال و پختگی می کنند

به گزارش سایتدانستن : عادل فردوسي پور، مجـري و تهيه کنـــنده مشــهور تلويزيون روز گذشتـه در جمع دوستـــانــش ۴۰ سالگــي اش را جشن گرفت. به گزارش “ورزش سه”، فردوسی پور که مهـــمتـــرین صـورت رســانـه ای ورزش ایــران است، سـال هاسـت به اجــرا و ساخته کنـــنــدگی برنامه ۹۰ و در عین حال به گزارش مسابقات فوتبال سرگرم می باشد. فردوسی پور در ۴۰ سالــگی جوانتــر از همیــشه به نظـر می رســـد. عادل فردوسی پور که مهمترین صـورت رسانه ای ورزش ایران است، سـال هاست به اجرا و ساخته کنندگی برنامه ۹۰ و در عین حال به گزارش مسابقات فوتبال سرگرم می باشد. فردوسی پور در ۴۰ سالگی جوانتر از همیشه به نظـر می رسد.


بیشتر بخوانید: شایعه جدا شدن عادل فردوسی پور از همسرش!


عکس جشن تولد عادل فردوسی پور در ۴۰ سالگی است که مشاهده می نمایید . بله، مجری برنامه نود چهل ساله شد و این عکس، وی را در کنار دوستانش و اما کیک تولد ۴۰ سالگی اش نشان خواهـد داد : در «خصال» صدوق از امام صادق علیه السّلام حکایت می‌کند که فرمودند: إنّ العَبدَ لَفی فُسْحَةٍ مِن أمرِه ما بَینَهُ و بینَ أربعینَ سَنةً؛ فإذا بَلَغ أربعینَ سَنةً أوحَی اللهُ عزَّوجلَّ إلَی مَلَئکَتِه: إنّی قد عَمَّرتُ عَبدی عُمرًا فَغَلِّظا و شَدِّدا و تَحَفَّظا و اکتُبا عَلیهِ قَلیلَ عَمَلِه و کَثیرَهُ و صَغیرَهُ و کَبیرَه!

ترجمه: «بنده تا سنّ چهل سالگی مورد عفو و مغفرت پروردگار است؛ و وقتی که به این سنّ رسید خدای متعال به دو ملک رقیب و عتید که موکّل بر اعمال و کردر وی می باشند وحی می‌فرستد: من به پژوهش به بنده‌ام عمر ضـروری جهت کسب معرفت و بلوغ عقلی عنایت کردم، از این بـعد دیگر وی در کردار و اعمالش رها و آزاد نیست، بر وی دشوار گیرید و هر آنچه از وی سر می‌زند کم یا خیلی بطور دقیق ثبت و ضبط نمائید!»

عکس جشن تولد عادل فردوسی پور در ۴۰ سالگی
کیک تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور + عکس

و هـم این حکایت در کتب شیعه و در «احیاء‌ العلوم» وارد است: إذا بَلَغ الرَّجُلُ أربعینَ سَنةً و لَم یَتُبْ مَسحَ الشَّیطانُ وَجهَهُ بِیَدهِ و قالَ: بِأبی وَجهُ مَن لا یُفْلِح!.

« ضمنا اگـر فردی به سنّ چهل برسد و بسوی خدا برگشـت ننماید، شیطان پیشانی وی را مسح نماید و گوید: پدرم فدای تو باد که دیگر رستگار نخواهی شد!»

تقاضـای انسان ی چهل ساله از پروردگار: شکرنعمتهای خداوند،توبه و تسلیم شدن در برابر خداوند، انجام اعمال نیک و صالح، نیکی به والدیـن و اصلاح کارها اولاد و فرزندان(یعنی آنان را نیکوکار و اهل نیکی قرار دهد) … در آیۀ مبارکه (سوره «احقاف» آیه ۱۵) سفارش شده می باشد.

به اعتقاد حکمای قبلی ، از جمله ملاصدرا ، نفس انسان ی از اولیـن وهله ها ، یعنی از وهله جنینی که نبات بالفعل و حیوان بالقوه است ،وهله ها ی را طی می کند تا به بلوغ معنوی می رسد و این وهله معـمولا در حدود چهل سالگی اتفاق می افتد.


بیشتر بخوانید: بیوگرافی حسن روحانی و همسرش صاحبه عربی و فرزندانش + عکس


اتفاقات ۴۰ سـال زندگـی «عادل فردوسی‌ پور»

سعدی هم گفته است:اگر چل ساله را عقل و ادب نمی بـاشد بتحقیقش ناحتمالا انسان یخواند .(حکایت ۱۱ از باب هفتم گلستان)  یافتن این “عقل و ادب” کاری راحـت نیست. بسخن غزالی در نصیحة الملوک: “مردی بچهل سـال مرد گـردد و از صد یکـی مناسب آید”. «در کتابی خواندم که: مردم تا سی و ۴ ساله روزانه بر زیادت باشد بقوت و کیب، و پـس از سی و ۴ ساله تا به چهل کماکان بیاید، زیادت و نقصان نکند، چنانکه آفتاب میـان آسمان رسد بطی السیر بود تا فرو گشتن.»

عکس جشن تولد عادل فردوسی پور در ۴۰ سالگی
کیک تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور + عکس

میانسالی و چهل سالگی سن شادی و اندوه است: بالای فراز زندگـی است و هنگاهی که آقـا به بارآمدگی و پختگی می رسد و تن و اندیشه اش آنچه را که از این دنیا بهره داشته، برگرفته می باشد. از سویی هم انسان ی سراشیب حیات و انتهـا این زندگـی پایدار را در رو بـه روی می بیند،  مثل ناصر خسرو به خود نهیب می زند که:

“بیدا شو از خواب خوش ای خفته ی چل سـال * بنگر که زیارانت نماندند کس ایدر”

حکما معتقد هستند که بلوغِ معنوی انسان ها در سن چهل سالگی اتفاق میفته و بهمین علـت بیشـتر از مفسران در زمینه آیه «حتی اذا بلغ اشدّه و بلغ اربعین سنة» [سوره احقاف:آیه ۱۵ ]به این نوع بلوغ اشاره نمـوده اند. پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) و غالب انبیاء الهــــی هـم دقیقـــاً در این سن به پیامبری مبعوث شده اند. “سعدی” معتقده: ” هر آن کس که در این سرای فتور و متاع غرور که تو وی را جهـان می خوانی، سـال او به چهل برسد و خیر وی بر شرّ وی غالب نگردد و طاعت وی بر معصیت راجح نیاید ، وی را بگوی که رخت برگیر و جانب دوزخ گیر!”

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE