loading...

چگونگی سرعت ۴G / LTE را افزایش دهیم

چگونگی سرعت ۴G / LTE را افزایش دهیم

در مطلب از سایت هوریس قصد داریم در مورد اینکه چگونگی سرعت ۴G / LTE را افزایش دهیم توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

LTE، که معمولا توسط رسانه های گسترده به عنوان ۴G LTE به عنوان عرضه می شود، جدیدترین سیستم ارتباطی بی سیم است که سرعت حرکت تلفن همراه را به یک سطح فیزیکی دیگر هدایت می کند، که باعث می شود زمان اتصال ایده آل و تجربه مرور عالی فراهم شود. در حالی که سرعت واقعی ۴G فقط در تئوری است، LTE در حدود دو سال بوده است و حامل های تلفن همراه در حال حاضربیشتر از هر زمان دیگری از آنها استفاده می شود.

برای هر کسی که دارای یک گوشی هوشمند سازگار با ۴G یا حتی یک مودم است که قادر به انتقال داده ها با سرعت بالا است، همیشه سوال وجود دارد که چگونه می توان آستانه میانگین را افزایش داد و سرعت را به حداکثر حد خود برسانیم. کسانی که در محدوده یک برج ۴G قرار دارند ممکن است بخواهند به گوش برسند؛ زیرا امروز ما قصد داریم بهترین شیوه های معمول را برای افزایش سرعت دانلود و آپلود ۴G، و افزایش قدرت سیگنال ۴G، بررسی می کنیم.

چگونگی افزایش LTE سرعت و سیگنال

چگونگی سرعت 4G / LTE را افزایش دهیم
چگونگی سرعت ۴G / LTE را افزایش دهیم

فقط برای حفظ درست از لحاظ فنی، LTE یک استاندارد واقعی ۴G نیست. به طور کلی به عنوان ۳٫۹G در نظر گرفته شده، LTE به طور گسترده ای به دلیل شرایط بازاریابی به عنوان ۴G به تصویب رسیده است. در تئوری Long-Term-Evolution قادر به ارائه سرعت ۱۰۰Mbit / s در downlink و ۵۰Mbit / s در uplink است. در انگلیسی ساده، که به حجم ۱۲٫۵ مگابایت بر ثانیه سرعت واقعی برای بارگیری و ۶٫۲۵ مگابایت بر ثانیه برای آپلود ترجمه می شود.


بیشتر بخوانید: دانلود تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ


اوج تئوری فقط زمانی اتفاق می افتد که LTE از کانال های ۲۰ مگاهرتزی برای انتقال اطلاعات استفاده کند، به این معنی که یک کاربر باید در نزدیکی برج انتقال قرار گیرد و سلول دریافتی باید فقط تعداد محدودی از کاربران را داشته باشد که فقط در تئوری اتفاق می افتد. اما، سرعت های سریع در نزدیکی محدودیت قرار می گیرند و از طریق آزمایش ما، ما شاهد افرادی هستیم که در شبکه های ایالات متحده به ۱۰MB / s می رسند.

به منظور افزایش کارایی شبکه و تحویل تلفن / مودم ۴G سازگار برای به دست آوردن سرعت بهتر، چند کار انجام می شود. اگرچه ترفندهای زیر ممکن است انتقال را افزایش دهند، به یاد داشته باشید که ممکن است فقط برای بعضی از شما، بسته به شبکه ای که در حال حاضر هستید، کار کند و حتی ممکن است کار کند، نتایج ممکن است غافلگیر نشوند.

استفاده از یک برنامه: ۳G / 4G Speed Optimizer

چگونگی سرعت 4G / LTE را افزایش دهیم
چگونگی سرعت ۴G / LTE را افزایش دهیم

چندین برنامه کاربردی وجود دارد که ادعا می کنند برای بهینه سازی کارایی شبکه، اما ما تنها تعداد کمی از آن ها را ثابت کردیم که قابل اعتماد هستند، از جمله Speed Optimizer. در دسترس برای دستگاه های آندروید در سراسر، این کمی بهتر می تواند فقط در پایانه های ریشه استفاده شود.

بهینه ساز دارای یک الگوریتم بسیار ساده است که به کاربر اجازه می دهد حداکثر سرعت دانلود و آپلود را تغییر دهد، محدود کردن یکی به نفع دیگر. علاوه بر این، آن را نیز اجازه می دهد تا آن را برای تغییر کلاس GPRS، اجرای پروتکل حامل برای انتخاب عجله، به جای ثبات و بالعکس. نسخه حرفه ای این نرم افزار نیز با یک پیکربندی منظم Wi-Fi اسکن می شود، یک مبدل Buffer TCP و چیزی برای تغییر سیاست خواب RIL. به کارگیری هر دو اتصالات ۳G و ۴G، بهینه ساز سرعت به صرفه جویی در مصرف باتری و مجبور کردن آنتن برای تغذیه بیشتر، مثل معمول است.


بیشتر بخوانید: عکس های داغ و جدید چهره ها در اینستاگرام(۱۰۸)


تکنیک های حس مشترک

تداخل رایگان – دور از تلفن همراه و به خصوص مودم دور از هر دستگاه الکترونیکی دیگر، فقط برای اطمینان از اینکه چیزی ممکن است با سیگنال دخالت نمی کند. معمولا لوازم خانگی مانند تلویزیون، رادیو و مخصوصا اجاق های مایکروویو می توانند سرعت بیشتری داشته باشند.

حداکثر سیگنال مودم – برج های ۴G از امواج برای ارسال ترافیک به سمت مودم استفاده می کنند، بنابراین برای اطمینان از اینکه مقدار بالایی از این امواج به ترمینال رسیدن، شما باید مودم را در نزدیکی یک پنجره قرار دهید. اجتناب از قرار دادن واحد در پشت هر چیز جامد، مثل یک دیوار بتونی، فلز و به ویژه درختان (آب موجود در داخل برگ نفوذ زیادی بر روی از دست دادن سیگنال است).

موقعیت را تغییر دهید – موقعیت موقعیت مودم را می توانید آنتن را با آن که در برج قرار دارد، تراز کنید و قدرت سیگنال LTE را افزایش دهید. اگر چه به نظر می رسد کمی voodoo، برج آنتن معمولا یک جهته و مطابق با درجه حق را افزایش سرعت.

تقویت سیگنال

چگونگی سرعت 4G / LTE را افزایش دهیم
چگونگی سرعت ۴G / LTE را افزایش دهیم

کسی که مایل به افزایش سرعت ۴G خود در داخل خانه می تواند تقویت کننده سیگنال، یک جفت آنتن های سازگار را بدست آورد و آنها را برای نتایج فوق العاده متصل کند. این مفهوم به شرح زیر است:

یک آنتن در خارج از خانه قرار می گیرد، در ارتفاع منصفانه، به طوری که آن سیگنال بیشتری را نسبت به آنتن نصب شده بر روی گوشی می تواند بگیرد. این موجب از بین رفتن ضخامت ناشی از دیوارهای خانه می شود و بسته به کیفیت آنتن، به طور چشمگیری افزایش می یابد.

یک آنتن دیگر باید در داخل خانه نصب شود تا سیگنال ضبط شده توسط واحد خارجی را دوباره ارسال کند. این روش یک بار دیگر کمک خواهد کرد که نادیده گرفتن ضعف تولید شده توسط دیوارهای خانه را نادیده بگیریم.

بین این دو آنتن، یک آمپلی فایر باید نصب شود که قدرت سیگنال را افزایش می دهد و به از بین بردن افت فیدر / کابل کمک می کند.


بیشتر بخوانید: ترفند خوش پوشی را بدانید


ساختن چنین سیستمی به نظر نمی رسد پیچیده است و ما در مواردی قرار داریم که کل هزینه نصب فقط ۷۰۰ دلار باشد. علاوه بر این، این سناریو را می توان در مناطقی که ۴G نمی تواند به یک ترمینال انتهایی به طور منظم دسترسی پیدا کند، اما در کجای آن برای یک واحد کامل تمام شده است. همچنین توصیه می کنیم برای این کار از یک خدمه تخصصی استفاده کنید. برای کسانی که مایل به درک بیشتر این موضوع هستند، اینجا یک مقاله مفید قرار داده ایم.

۴G سریعترین اتصال

چگونگی سرعت 4G / LTE را افزایش دهیم
چگونگی سرعت ۴G / LTE را افزایش دهیم

هرگاه لینک ۴G ناپایدار شود و قدرت سیگنال اندازه گیری زیر آستانه معینی باشد، برج معمولا ترمینال را به یک سیستم ۳G متصل می کند تا ثبات را تامین کند. یک ترفند وجود دارد که به گوشی هوشمند اجازه می دهد تا زودتر از معمول به یک شبکه ۴G متصل شود، و ارتباط برقرار کند.

توجه: این روش بدون در نظر گرفتن حامل عمل می کند و نباید به دستگاه آسیب برساند، اما ممکن است مشکلی ظاهر شود. در اینجا چگونگی انجام این کار را به شما خواهیم گفت:

۱-dial ## DATA # و حالت ویرایش را انتخاب کنید. این ## ۳۲۸۲ # است، برای کسانی که نسبتا جدید است.
۲ – MSL خود را وارد کنید (در اینجا چگونگی پیدا کردن آن).
۳-اکنون منوی WiMAX را انتخاب کرده و موارد ذیل را در آن قرار دهید

تنظیمات:

WiMAX_ENTRY_RX (RSSI) (dBm) – این مقدار حداقل سیگنال را برای اتصال به برج ۴G تعیین می کند، بنابراین کاهش پیش فرض تا -۹۵ یا -۱۰۰ باعث می شود که تلفن سریعتر برقرار شود. اگر مشکلات پاکسازی وجود دارد، ارزش را به -۸۹ افزایش دهید.

WiMAX_Exit_CINR (dB) – این مقدار آستانه برای یک تلفن برای رد شدن یک اتصال فعال را تعیین می کند. شماره را به ۱ تغییر دهید و اگر مشکلی ظاهر شود، آن را به ۲ تغییر دهید.

WiMAX_Exit_Delay (s) – این شماره زمانی که CINR باید فعال شود قبل از اتصال قطع شود. بنابراین، برای رسیدن به صورت قطره تصادفی، این را به ۵ یا هر آنچه که دوست دارید افزایش دهید. نه خیلی زیاد، ما توصیه می کنیم.

کاربران با حداکثر سرعت دویدن نیز می توانند این راهنما را انتخاب کنند، که ترمینال را دوباره وصل می کند سریعتر از همیشه. همچنین کاربران T-Mobile (و هر حامل دیگری که در فرکانس های GSM کار می کنند) ممکن است این خطوط زیر را به ترمینال ریشه خود اضافه کنند و تجهیزات را مجددا راه اندازی کنند تا این کار را انجام دهند (علاوه بر این باید در build.prop انجام شود):

  • ro.ril.hsxpa=2
  • ro.ril.gprsclass=12
  • ro.ril.hsdpa.category=20
  • ro.ril.hsupa.category=7

مطلب مرتبط:

نحوه اتصال دو گوشی با یکدیگر برای اشتراک گذاری اینترنت

نحوه دریافت اطلاعات باتری بر روی گوشی آندروید

دلایل استفاده از چند دوربین در گوشی های هموشمند

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE