loading...

چگونه چاکراها را باز کنیم + فعال سازی چاکرای کف دست + تست باز بودن چاکراها

چگونه چاکراها را باز کنیم + فعال سازی چاکرای کف دست + تست باز بودن چاکراها

 

چگونه چاکراها را باز کنیم
چگونه چاکراها را باز کنیم

در این مطلب می خواهیم برای شما چگونه چاکراها را باز کنیم توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما باشید. چاكرا هاي بدن انسان باز كردن چاكراي اول تست باز بودن چاکراها فعال سازی چاکرای کف دست چاکرای خاجی چاکرا چشم سوم چاکرا قلب باز شدن چاکرای قلب

چاكرا هاي بدن انسان باز كردن چاكراي اول تست باز بودن چاکراها فعال سازی چاکرای کف دست چاکرای خاجی چاکرا چشم سوم چاکرا قلب باز شدن چاکرای قلب

یک تمرین ساده برای احساس قوت مغناطیس میـان دو دست در مدت وقـت کم. ابتدا پیش از هر کار به خدا توکل نمایید چون مبدا همه خوبیها و نیروها خدای بزرگ و خیلی مهربان می باشد.

آموزش ایجاد نیروی مغناطیس در میـان دو دست و فعال سازی چاکرای کف دست

نکات که می بایست به آنان دقت نمایید تا در مدت وقـت حداکثر یک ساعت یا زیـادتر به این قوت مغناطیس در میـان دستتان برسید:

۱٫ ذهنتان را از هر گونه فکر بد پاک نمایید .

۲٫ کوشش ننمایید در مـورد این نیرو فکر بد بنمایید (در مساوی آن ایستادگی از خود نشان ندهید)  این تمرین خیلی مجرب و کار ساز است و با روشی ساده کم کم چاکرا های میـان دو دست را باز می کند وکم کم انرژی این چاکراها را باز خواهید نمـود واز احساس این انرژِی لذت خواهید برد. ابتدا متوجه خواهید شد که انگار یک کیسه آب یا یک چیز مثل آهنربای نامرئی میـان دستتان است که از دور شدن دستها ممانعـت و از نزدیک شدن آنان نیز ممانعـت می کند و کوشش می کند دو دست را در موقعیتی ویـژه نسبت به هم نگاه دارد.

شرح تمرین فعال سازی چاکرای کف دست:

به صورت ۴ زانوبنشینید . یا چنان چه نخواهید توانست آن را به حالت خوابیده انجام دهید ولی در این حالت دقت نمایید که قطعا کف پاهایتان با زمین ارتباط داشته باشند. برای تمرکز زیـادتر توصیه می کنم چشمانتان را ببندید. دو دست را بر روی زانو گذاشته (به صورت باز و رو به روی هم) وچند نفس عمیق بکشید. ابتدا همـه حواستان را بر دست راست متمرکز نمایید پـس بر روی انگشت کوچک دست راست تمرکز نمایید کوشش نمایید نبض را در انگشت وبعد در نوک انگشت احساس نمایید کوشش نمایید به صورت عمیق و انـدکی آرام نفس بکشید وقتی موفق به احساس نبض در نوک انگشتتان رسیدید به سراغ انگشت بعدی بروید و این مرحلـه ها را برای آن تکرار نمایید ودر آخر کوشش نمایید نبض را در هر دو انگشت احساس نمایید. همین مرحلـه ها را برای انگشتان بعدی دست راست تکرار نمایید تا نبض را در پنج انگشتتان احساس نمایید بعد به سراغ کف دستتان بروید کوشش نمایید نبض را در کف دستتان نیز احساس نمایید بعد نبض را هم وقـت در همـه دست راست از مچ وبه طرف همـه انگشتان احساس نمایید این مرحلـه ها را برای دست چپ نیز تکرار نمایید تا وقتی که موفق شوید نبض را در هر دو دست احساس نمایید. (این تمرین از طریق تمرکز گام به گام برروی دستانتان افکار روزمره که ذهنتان را مشغول می کند از ذهن بیرون می کند . )

حال موقع احساس آن قوت مغناطیس می باشد.

صبور باشید و مطمئن باشید که موفق می شوید. در حالی که نبض را در هردو دست احساس می نمایید کم کم دو دست را به آرامی هر چه تمامتر به طرف هم نزدیک نمایید تا به فاصله ۴۰ یا ۳۰ یا ۲۰ سانتی متری هم برسند و در آن فاصله دو دست حداقل به مدت ۲۰ یا حداکثر ۱دقیقه را نگاه دارید و کوشش نمایید نبض را در دو دست احساس نمایید . بعد دو دست را انـدکی عقب جلو نمایید و انـدکی به صورت زمان ی می چرخانیم به صورتی که انگار یک توپ یا یک بادکنک کوچک پر از آب در دستتان باشد. در حین این کار حواستان را به احساساتتان متمر کز نمایید . حتما متوجه یک نیرو ویک حس غیر مادی در میـان دو دست خواهید شد که کوشش در نگاه دارا بودن دستانتان در فاصله ویـژه می کند . لطفا ذوق زده نشوید و کماکان به تمرین ادامه دهید و کوشش نمایید تا این نیرو را میـان دستانتان پر قدرت نمایید . کوشش نمایید در اولیـن بار خود را زیاد خسته ننمایید .

چگونه چاکراها را باز کنیم
چگونه چاکراها را باز کنیم

این تمرین را در ساعت ویژه ای که آرامش زیادتری دارید انجام بدهید.

از مزیتهای این نیرو که با تمرین و ممارست خواهید توانست به آنان دست پیدا نمایید عبارتند از(احساس گردش خون در هر منطقه از بدن ، مدیریـت اجسام بدون ارتباط فیزیکـی با آنها،دیدن هاله ها افـراد و تسکین سردرد و باز کردن چاکرا های مختلـف و مسائـل زیاد دیگر.  این تمرین یکـی از شیوه های باز کردن چاکرا های کف دست می باشد. احساس مور مور شدن یا احساس خنکی یا قل قلک مثل از حس های فعال شدن چاکرا های کف دست می باشد. ضمنا اگـر چاکرا های کف دست باز گـردد شما خواهید توانست انرژی را به هر کس و یا هر جایی انتقال دهید و خودتان را برای انرژی بهبود ی اماده سازید . فعال بودن چاکرا های کف دست اثر زیادی در انرژی بهبود ی و هیلینگ دارد. برای بهبود علاوه بر باز بودن چاکرا های کف دست می بایست دیگر چاکرا های بدن نیز باز باشد. چاکرا هایی که نقش بیشتری در انرژی بهبود ی دارند چاکرای قاعده ای و چاکرای جنسی و چاکرای تاج می باشد. اما تندرست تمام چاکرا ها در انرژی بهبود ی و کمک به دیگران نقش دارد. استاد آراوم در دوره های اموزشی انرژی بهبود ی شیوه های بیشتری را برای فعال سازی و معتدلانه سازی چاکرا ها در اختیار اشخـاص قرار می دهند . فعال سازی انرژی نماید الینی خواهـد توانست در انرژی بهبود ی و فعال سازی انرژی های داخلی نقش بیشتری داشته باشد.  خواهید توانست برای فعال  سازی چاکر اها  به کتاب انرژی بهبود ی استاد آرام رجوع نمایید . استاد ارم ۵ کتاب از سری کتاب های استاد چوا کوک سویی را دربـاره انرژی بهبود ی ترجمه کرده اند.

مطلب مرتبط:

مسدود کردن چاکراها در مواجه با افراد منفی

تمرینات رها کردن انرژی های چاکرای بسته شده

کلمات کلیدی مرتبط

  • تست باز بودن چاکراهای بدن
  • تست باز بودن چاکرای دست
  • طلسم جن
  • چگونه چشم سوم رو فعال کنیم
  • تست باز بودن چاکرا
  • باز شدن چاكرا
  • تست باز بودن چاکراها
  • چگونه ۷ چاکرا را فعال کنیم
  • تست چاکراه
  • تمرین فیزیکی چاکراها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE