loading...

هتل آپارتمان های مشهد

هتل آپارتمان های مشهد

شهر مشهد سالانه میزبان مسافران بسیار زیادی از گوشه و کنار کشور است. یافتن هتل یا اقامتگاه مناسب یکی از دغدغه های اصلی این مسافران برای سفر به مشهد می باشد. از آنجا که هتل آپارتمان ها موجب کاهش هزینه های سفر به میزان بسیار زیاد و گاهی تا پنجاه درصد می شوند، دارای طرفداران بسیار زیادی هستند. اقامت در هتل آپارتمان ها باعث می شود تا مسافران حس راحت بودن در خانه را داشته باشند. مسافرانی که به مشهد می آیند همگی به دنبال سفری ارزان و راحت هستند تا بتوانند به زیارت بارگاه امام رضا ( ع ) بروند.

یکی از سوالات بسیار مهم در این زمینه که برای اکثر مسافران تور مشهد پیش می آید این است که هتل آپارتمان های ارزان قیمت مشهد دارای چه ویژگی هایی ؟ در اینجا برخی از هتل آپارتمان های شهر مشهد را معرفی می کنیم.

فهرست مطلب

هتل آپارتمان اسپینو

 هتل آپارتمان اسپینو از جمله نوسازترین و جدیدترین هتل آپارتمان مشهد محسوب می شود. این هتل آپارتمان دارای امکاناتی مانند: جکوزی، سونا، تاکسی سرویس و رستوران است. آدرس هتل آپارتمان اسپینو در خیابان ۱۷ شهریور می باشد.

هزینه ای که باید بابت یک شب اقامت در این هتل برای یک اتاق دو تخته با صبحانه پرداخت کرد، با تخفیف ۵۸ هزار تومان خواهد بود.

هتل آپارتمان شارین

یکی از هتل آپارتمان هایی که فاصله بسیار نزدیکی به حرم امام رضا ( ع) دارد، هتل آپارتمان شارین است. این هتل آپارتمان فقط ۶ دقیقه با حرم امام رضا فاصله دارد. هزینه ای که بابت یک شب اقامت در اتاق دو تخته دبل هتل آپارتمان شارین باید پرداخت کرد، با تخفیف حدود ۷۰ هزارتومان است.

هتل نیکو مشهد

یکی از هتل های شهر مشهد که دارای هزینه ای مناسب می باشد، هتل نیکو مشهد است که در خیابان امام رضا قرار دارد. از جمله خدمات بسیار خوب این هتل می توان به رستوران ۲۴ ساعته آن اشاره کرد. برای یک شب اقامت در هتل هتل نیکو با احتساب تخفیف باید هزینه ای حدود ۱۳۶ هزارتومان پرداخت کرد.

 

هتل آپارتمان ملل

هتل آپارتمان ملل یکی از هتل آپارتمان های بسیار خوب شهر مشهد است و از جمله هتل های مطرح میراث فرهنگی به شمار می آید. این هتل هم دارای سوئیت و هم آپارتمان می باشد. عواملی مانند: فاصله نزدیک به حرم و همچنین مجاورت با مراکز خرید مشهد، موجب شده تا این هتل آپارتمان در لیست هتل آپارتمان های ارزان قیمت شهر مشهد قرار گیرد.  

هزینه ای که بابت یک شب اقامت در سوئیت دو تخته این هتل باید پرداخت کرد، با تخفیف حدود ۱۳۵ هزارتومان خواهد بود.

هتل آپارتمان پاویون

از هتل آپارتمان پایون باید به عنوان یکی از هتل های مشهد نام برد. این هتل آپارتمان دارای سوئیت و آپارتمان بوده و از جمله امکانات آن می توان به: رستوران، پارکینگ و سالن همایش اشاره کرد. هزینه ای که برای یک شب اقامت در هتل آپارتمان پاویون در سوئیت دوتخته فولبرد باید پرداخت کرد، با تخفیف حدود ۷۶ هزارتومان است.

هتل آپارتمان فاخر

یکی از دیگر هتل آپارتمان های ارزان قیمت در شهر مشهد، هتل آپارتمان فاخر می باشد. یکی از ویژگی های خوب این هتل آپارتمان این است که سرویس حرم برای مهمانان فراهم شده

تا مسافرانی که در این هتل هستند برای دسترسی به دیگر نقاط شهر مشهد، از طریق ایستگاه متروی بسیج اقدام کنند. این ایستگاه دارای ۷۰۰ متر فاصله با هتل آپارتمان فاخر است.

از دیگر هتل آپارتمان های ارزان قیمت و مناسبی که در شهر مشهد است، هتل آپارتمان ۱ ستاره معین، هتل آپارتمان ۱ ستاره لبخند و هتل آپارتمان ۱ ستاره آوا را می توان نام برد.

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE