loading...

نشانه هاي مني در زنان چگونه است؟

نشانه هاي مني در زنان چگونه است؟

در این مطلب از سایت هوریس می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد نشانه هاي مني در زنان چگونه است؟ توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم همچنین در مورد موضوعاتی همچون مني زن نجس است,خارج شدن آب از دختر,نشانه هاي مني در مردان,جنب شدن دختر مجرد,اب زن چگونه میاد,جنب شدن زن در خواب,آب زنان چگونه می آید,مقدار مني در زنان اطلاعاتی جمع آوری کرده ایم که می توانید با همراهی کردن ما تا انتهای این مطلب و مطالعه این توضیحات اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. همراه ما باشید.

مني زن نجس است,خارج شدن آب از دختر,نشانه هاي مني در مردان,جنب شدن دختر مجرد,اب زن چگونه میاد,جنب شدن زن در خواب,آب زنان چگونه می آید,مقدار مني در زنان

پرسشها : نشانه های منی در خانـم ها چیست؟ نشانه های منی در دختر چیست؟ بیرون شدن آب از دختر چطور است؟ آب خانـم ها چطور می آید؟ جنب شدن خانـم در خواب؟ آیا خانـم آب منی دارد؟

نشانه هاي مني در زنان چگونه است؟
نشانه هاي مني در زنان چگونه است؟

جنابت در خانـم ها و دختران

قبل از اینکه نشانه های منی در خانـم ها و دختران را ارزیـابـی کنیم به این نکته می بایست دقت داشت که خانـم ها به دو صورت جنب می شوند:

 1. به موجـب ارتباط جنسی و نزدیکـی از واژن یا باسن که چنان چه به حد ختنه گاه وارد گـردد هم آقـا و هم خانـم جنب می گـردد حتی چنان چه از آنان منی بیرون نیایید.
 2. به موجـب بیرون آمدن منی از هر طریقی که باشد چه در خواب یا بیداری یا تحریک جنسی، حال برای تشخیص این مقوله می بایست نشانه های منی را بشناسیم تا اطلاع داشته باشیـم که آیا جنب شده ایم یا خیر؟ قبلا نشانه های منی در آقایـان را ذکر کردیم و حالا در این پست نشانه های منی در خانـم ها را ارزیـابـی می کنیم.

بیشتر بخوانید: احکام جنابت کدامند؟


نشانه های منی در خانـم ها و دختران چگونه است؟

زن چنان چه که در اثر تحریک جنسی به اوج لذت جنسی و شهوت برسد و در این حال مایعی از وی بیرون شود جنب می شود .
احتمالا برای بعضـی پرسش باشد که اوج شهوت جنسی را چطور تشخیص دهیم می بایست گفت که وقتی که خانـم در اثر تحریک آن چنان از خود بی خود می گـردد و بدنش سست می گـردد و دیگر آن حالت شهوت قبلی را ندارد و تخلیه شد و دیگری میل به نزدیکـی ندارد مثل کسی که گرسنه بوده و سیر شده است به این حالت اوج شهوت جنسی گفته می شود و در حالت چنان چه مایعی بیرون بیاید غسل جنابت بر خانـم واجب می شود . و چنان چه کسی شک داشته باشد که به اوج شهوت رسیده یا خیر و شک در جنابت دارد در این صورت رأی منی را ندارد.

منی خانـم چه رنگی است؟

دربـاره اینکه منی خانـم چه رنگی است باید دقت کرد رنگی منی ملاک نمی بـاشد و برای تشخیص منی ملاک همـان اوج شهوت است که در بالا ذکر کردیم و در اوج شهوت هر مایعی که از شما بیرون بیاید منی می باشد.

جنب شدن خانـم در خواب

بعضـی پرسش می کنند که آیا خانـم در خواب جنب می گـردد یا خیر؟ چنان چه زن یا دختر در خواب به اوج لذت جنسی برسد و آن نشانه های بالا را داشته باشد جنب است ولی چنان چه شک نماید جنب نمی بـاشد در ادامه خواهید توانست ملاک جنابت خانـم را از نظـر مرجـع هـای بخوانید:

همه مرجـع هـای (به جز تبریزى، بهجت و نورى): خروج ترشّحات زن، چنان چه همراه با شهوت (اوج لذت جنسى) باشد، رأی به جنابت آنان مى‏شود و ضـروری نیست با جستن بیرون آید و بدن سست گـردد و چنان چه بدون شهوت باشد، رأی به منى نمى ‏شود؛ الا آنکه از راه دیگرى یقین نماید منى می باشد. [۱]

آیه اللَّه بهجت: خروج ترشّحات خانـم چنان چه همراه با شهوت (اوج لذت جنسى) باشد و با جستن بیرون آید، رأی به منى مى‏شود و چنان چه هیچ یک از دو علامت و یا یکى از آنان را نداشت، رأی به منى نمى‏شود؛ الا آنکه از راه دیگرى یقین نماید منى می باشد. [۲]

آیات عظام تبریزى و نورى: خروج ترشّحات خانـم چنان چه همراه با شهوت خاصى (اوج لذت جنسى) باشد و بدن پـس از آن سست شود، رأی به منى مى‏شود و چنان چه هیج یک از دو نشانه یا یکى از آنان را نداشت، رأی به منى نمى‏شود؛ الا آنکه از راه دیگرى یقین نماید منى می باشد. [۳]

در ادامه با مطالب پیشنهای همراه ما باشید:

 1. احکام نماز آیات چیست؟ + زمان خواندن نماز آیات چه موق است؟
 2. احکام ریش پروفسوری چیست؟ و نحوه گذاشتن ریش پروفسوری
 3. احکام وام بانکی چیست؟
 4. احکام مشروبات الکلی + آیا الکل نجس است؟

کلمات کلیدی مرتبط

 • آب مردان
 • آب منی چه تاثیری بر باسن دارد
 • مني زنان
 • مني زن چه رنگي است
 • ختنه کردن چگونه است
 • خارج شدن آب از دختر
 • جنب شدن
 • اب زن چگونه است
 • اب زن از کجا میاد
 • چگونه اب كس میاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE