loading...

نحوه باطل كردن جادوي سياه چگونه است؟

نحوه باطل كردن جادوي سياه چگونه است؟

در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم در مورد نحوه باطل كردن جادوي سياه چگونه است؟ توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم. همچنین در این مطلب می خواهیم در مورد موضوعاتی همچون فیلم جادوی سیاه,طلسم سياه كردن شخص,جادوی سیاه چیست,علائم سحر و جادو شدن,جادوی سیاه یهودی,اموزش طلسم سیاه,باطل كردن سحر و جادو از راه دور,طلسم سیاه چیست؟ توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمنیه کسب نمایید. با ما همراه باشید.

فیلم جادوی سیاه,طلسم سياه كردن شخص,جادوی سیاه چیست,علائم سحر و جادو شدن,جادوی سیاه یهودی,اموزش طلسم سیاه,باطل كردن سحر و جادو از راه دور,طلسم سیاه چیست؟

نحوه باطل كردن جادوي سياه چگونه است؟
نحوه باطل كردن جادوي سياه چگونه است؟

جادي سياه چيست؟

جادوی مشکی یا همون سحر و طلسم هایی که موجـب نابود کردن فردی یا بیچاره کردن فردی یا زیان رساندن به جایی و یا … می شود رو جادوی مشکی گفته می شـود .
رفیـق ها عزیز قبلی یان ما این طلسم ها و جادو ها را تنها برای امر خیر به دست ما داده اند بـعد باید از این اعمال به درستی عمل کنیم و برای کار خیر و برای مستحق انجام بدهیم .

* نکته : این طلسم ها چنان چه برای غیر از این نکاتی که بیان کردم یا برای هدف های شیطانی انجام گـردد و از آنان سوء بهره گیری شخصی صورت گیرد بیشتر از ۹۰% به خود فـرد بر می گیرد در هر صورت چنان چه در راه نا درست به کار رود کامل گره تو زندگـی فـرد درست می شود . این را به یاد داشته باشید که انجام سحر و جادو و طلسم به شدت حساس می باشد و کوچکترین اشتباهی در عمل شانس دارد به خود فـرد برگردد بـعد با نداشتن اطلاعات ضـروری با انجام این عملیات ها جان خود را به تهدید نیندازید و مـوارد زیادتری برای خود و خانواده تان درست ننمایید ضمناً بنده هیچ مسئو لیتی را بابت بهره گیری نادرست از این اعمال ندارم . من بیشتر از ۹۰% این دعاها و طلسماتی که در وب گذاشتم رو خودم امتحان کردم همشون پاسـخ مثبت داده . اما تنها در راه خیر و رضای خدا ( اصولا اگر کارما خیر هم باشد مثلاً برای محبت میـان دو فرد این چنان چه مصلحت نباشد اصلاً پاسـخ نخواهـد داد یه موقع چنان چه به پاسـخ نرسیدید یا اینکه دیر شد اصلاً نبایستی نا امید بشوید به شانس زیاد یا تو آداب نوشتن اشکالاتی داشتید یا این که همـان طوری که گفتم مصلحت نبوده یا اینکه می بایست چند روز دیگه صبر نمایید چنان چه هم به حاجت خود نرسیدید نبایستی به کارکرد این دعاها شک نمایید چون مهمترین چیز در اثر دعا ایمان و اعتقاد شماست و به هیچ وجه نبایستی شک و تردید داشته باشید


بیشتر بخوانید: نسخه و طلسم گنج


سحر، جادو، طلسم و دل سیاهی

سحر و ساحران در طول تاریخ بشری از دیر باز وجود داشته اند و قرآن هـم به امر سحر و جادو اشاره نمـوده می باشد و از آن به عنوان یک حقیقت و واقعیتی که حاوی اثر است یاد نمـوده می باشد و آن را از جمله کارها بد و ناردست برشمرده می باشد و همگان را از اجرا و سرگرم شدن به این کارها بازداشته می باشد و یادآوری نمـوده می باشد که ساحران جز با اذن الله کاری نخواهندتوانـست بکنند (( آیه ۱۰۲ و ۱۰۳ سوره عظیم الشأن البقرة  و آیه ۴  سوره الفلق )) و از نظر بیشـتر از فقهای اسلامی، ساحران و جادوگران کافر می باشند.

اما در هر صورت در اکثر جوامع عده ایی به عنوان ساحر و جادوگر به این کار زشت و حرام سرگرم می باشند و موجبات فساد، نزاع و جدایی را میـان انسان ها فراهم می کنند. با دقت به اینکه سحر و جادو حاوی اثر است و عده ایی به این کار زشت سرگرم می باشند و عده ایی هـم به وسیـله ساحران سحر شده اند، و به مضرات زیاد جسمی، روحی و خانوادگی مبتـلا شده اند، قضیه ی باطل کردن سحر حاوی ارزش دو چندان می باشد.

باطل کردن سحر، جادو و طلسم

عده ایی از ساحران با شیوه های غیر شرعی و زشت خود سحر و جادو را باطل می کنند تا از دو طرف سود ببرند و اموالی را مالـک شوند، حال آنکه رجوع به این ساحران برای ابطال سحر، جادو، طلسم، دل سیاهی و یا هر بیماری دیگری به دلیـل روش های غیر شرعی و نادرست این ساحران، از لحاظ شرعی حرام و ممنوع می باشد.

در این میـان شیوه درست و شرعی باطل کردن سحر، بهره گیری از آیات قرآنی و اذکار نبوی و کارها دیگری می باشد که رسول الله صلی الله علیه و علـی آله و سلم برای باطل کردن سحر به آن اشاره و ارشاد فرموده اند.

این وبلاگ با توکل بر خداوند متعال در صدد آن می باشد که در امر باطل کردن سحر و جادو و مـوارد ناشی از آن برای بیماران قدخواهد برد ارد و به شما این اطمینان را خواهـد داد که شیوه های مورد نظـر مسئولین این وبلاگ, بدون اشکال شرعی می باشد.

نشانه ها و عوارض سحر و جادو

شخصی که سحر شده می باشد به عنوان یک مریض نـشانه و نشانه هایی بر وی آشکار می گـردد که از خلال آن می توان فهمید که مورد سحر واقع شده می باشد یا خیر. ما این نشانه ها را در زیـر می آوریم تا شما بتوانید در وهله ی اولیه تشخیص دهید که آیا مبتـلا بیماری شده اید یا نه؟


بیشتربخوانید: نشانه های انسان طلسم و جادو شده


۱ـ طلسم:  

ساحران اغلب برای انجام سحر از طلسم بهره گیری می کنند. طلسم عبارت می باشد از نوشته ایی مرموز و متشکل از اعداد و حروف ناهماهنگ و نامعنی و اغلب به شیوه جدول که ساحر آن را بر روی کاغذ و یا شیئ دیگر می نویسد. چنان چه که فردی چنین چیزی که شانس دارد در اشکال و اشیاء گوناگون جاسازی شده باشد را مشاهده نماید ، شانس اینکه وی مورد سحر واقع شده باشد زیاد می باشد. این مسائـل شانس دارد در مکان خانه،  اتاق، رختخواب، در درب داخل ی منـزل و یا در کوچه جلو درب منـزل یافت شود.

۲ـ جدایی، بدبینی، تفرد و طلاق ناشی از دل سیاهی

رایج ترین نوع  سحر، جدایی و دشمنی افکندن میـان دو فـرد می باشد، به گونه ایی که این دو فـرد یا یکـی از آنان بطور غیرطبیعی و غیرارادی از دیگری متفرد می شـود ، تا جایی که توانایی و تحمل دیدن وی را ندارد و وقتی که وی را می بیند و یا هم سخن می گـردد به شدت مبتـلا فشار روحی می شـود ، نفس هایش بند می آید، سردرد می گیرد، رنگش تغییر می کند و می خواهد هر چه سریع تر از وی جدا گـردد و زیبـا اینکه خود هـم عـلت ها این تمام تفرد و کارها غیرطبیعی را نمی داند و متحیر خواهد مانـد که چرا نخواهد توانست طرف رو بـه روی خود را تحمل نماید . این نوع سحر اغلب میـان زن و شوهر و یا دو ناحقوق انجـام می شـود و شانس دارد میـان فرزند و والدیـن و یا هر کس دیگری رخ دهد.

دربـاره جدایی و نفرت میـان زن و شوهر یا دو ناحقوق شرح زیادتری می دهیم.

بیشـتر از اوقات دو شریک زندگـی ، روابط خوب، سالم و گرمی دارند ولی به یکباره تمام چیز به هم می خورد و همـه نشانه های بالا در یکـی از آن دو ظاهر می شـود ، گونه ای که طرف تنها خواستار طلاق و جدایی می گـردد و خود هـم علـت آن را نمی داند و تنها تفرد بی سبب، بی علـت و بدون عزم …

در میـان مردم این نوع سحر را دل سیاهی می نامند. به این معنی که دل و قلب فردی را برای دیگری مشکی و تار کرده اند تا موجبات جدایی حاصل گـردد و اغلب این کارها توسـط ی معاندان آن خانواده و یا افـراد حسود و از طریق فـرد ساحر انجـام می شـود .

مطالب مرتبط:

این نوع تفرد بی عزم اغلب نشانه های دیگری هـم دارد؛ بطور مثال خانـم شوهرش را به اشکال غیر طبیعی می بیند برای مثال صورت شوهرش را مثل یک حیوان حقیقی می بیند. اغلب در این نوع سحر دو فـرد در زمان دور بودن از هم تنفری ندارند، ولی به محض اینکه یکدیـگر را مشاهده می کننـد و یا هم حرف می شوند، این نشانه ها ظاهر می شوند. برای مثال تا وقتی که شوهر در مسافرت و یا بیرون از منـزل به سر خواهد برد ، خانـم هیچ نفرتی ندارد، ولی به محض اینکه شوهر وارد منـزل می گـردد همه ی این نشانه ها و مـوارد بدون اینکه خانـم بخواهد و بداند بر وی عارض گشته و مـوارد شروع می شـود .

۳ـ مـوارد جنسی ــ ناتوانی در روابط جنسی ــ اختلال در روابط جنسی

یکـی از نشانه های سحر و یکـی از اقسام آن، اختلال در روابط جنسی میـان زن و شوهر می باشد. ساحر به این وسیله یکـی از ارزشمند ترین خصوصیات ی روابط میـان زن و شوهر را مختل می کند ، تا به این وسیله بتواند به همـان هدف خود که ایجاد مـوارد خانوادگی و جدایی و طلاق میـان زن و شوهر است، دست یابد.

در این نوع سحر خانـم یا شوهر به مـوارد جنسی غیر معمول و غیر متعارفی مبتـلا می شوند، به گونه ایی که در انجام اعمال جنسی به کامل ناتوان خواهند شـد که به برخـی از اقسام و آثار آن اشاره می کنیم.

شانس دارد خانـم ناخواسته از دخول و نزدیک شدن آلت تولید مثل مرد به شرمگاهش جلوگیـری نماید و موجـب این کار هم ترس یا مـوارد روانی و یا سردی مزاج در کارها جنسی از طرف خانـم نمی باشد، به گونه ایی که خود خانـم هم علـت این امر را نمی داند. برای مثال پیش از نزدیکی به یکباره دو ران خانـم قفل می گـردد و به هم می چسبند و تحت هیچ نیرویی قابل بازشدن نمی بـاشد و این امر به عزم ی خانـم نمی بـاشد و خانـم دلیـل آن را نمی داند. و یا اینکه خانـم به یکباره از نزدیکی جنسی با شوهرش بطور کلی متفرد می شـود .

این نوع از سحر زیـادتر اوقات در شب اول عروسی اتفاق می افتد و شانس دارد تا ماه ها ادامه یابد . اغلب به وسیـله اشـخاصی که با این تزویج مخالف و یا نسبت به داماد و عروس حسودی می کنند انجـام می شـود .

شانس دارد این نوع سحر برای آقـا هـم رخ دهد، به شکلی کـه توانایی تکمیل اعمال جنسی را به یکباره و بدون عـلت ها روانی و پزشکی از دست خواهـد داد یا اینکه آقـا در وهله ها لمس کردن و گیم کردن با بدن خانـم مشکلی ندارد ولی به محض اینکه نیت دخول می کند آلت تولید مثل وی ناخواسته و بی علـت از کار می افتد و هیچ گاه موفق به ارزشمند ترین کار نزدیکی جنسی یعنی دخول و انزال نمی گـردد که در این صورت توجه دو طرف حاصل نمی گـردد و زمینه برای ایجاد مـوارد خانوادگی و انتها ا جدایی و طلاق مهیا می شـود .

ضمناً نازایی هـم یکـی از عوارض یا نشانه های سحر و طلسم می باشد.

۴ـ مـوارد روانی و رفتاری و اختلال در روابط اجتماعی فرد

شانس دارد شخـص توسط سحر مبتـلا ناراحتی های روانی و اعصاب و اختلال در روابط اجتماعی گـردد که از نشانه های آن مسائـل پایین است:

عصبانیت بیشتر از میـزان و بدون زمینه و بی علـت

گرفتگی، انزوا، تنهایی و دوری جستن از دیگران

افسردگی شدید

نکته ی قابل دقت اینست که این مسائـل می بایست یکباره و بدون علـت ایجاد نماید تا بتوان آن را جزء علامت احتمالی سحر دانست چون شانس دارد این مسائـل عـلت ها دیگری غیر از سحر داشته باشند.

۵ـ مـوارد و بیماری های جسمی

توسـط ی سحر می توان در بدن شخص، بیماری های گوناگون ی تهیه کرد و اغلب این بیماری ها به وسیـله پزشکان قابل بهبـود نیستند چون دلیـل اصلی این بیماری ها برای پزشکان نامشخص می باشد.

نکات ی مانند:

کور شدن یکباره و بی علـت

فلج شدن یکباره برخـی از اعضای بدن

کر و لال شدن بی علـت و بدون زمینه ی قبلی

از جمله نمونه هایی می باشد که ساحر شانس دارد توسـط ی سحر در فـرد مورد نظـر تهیه نماید .

توجه: ضعف ایمان و تلاوت نکردن قرآن و اذکار درست شبانه روز ارزشمند ترین عامل واقع شدن در دام ساحران می باشد.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

کلمات کلیدی مرتبط

  • جادوي سياه چيست؟
  • رايفي پور و جادوي سياه
  • جادوي سياه
  • روش جادوی طلاق

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE