loading...

نحوه اتصال دو گوشی با یکدیگر برای اشتراک گذاری اینترنت

نحوه اتصال دو گوشی با یکدیگر برای اشتراک گذاری اینترنت

در این مطلب قصد داریم ار سایت هوریس نحوه اتصال دو گوشی با یکدیگر برای اشتراک گذاری اینترنت را برای شما توضیح دهیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه اتصال دو گوشی با یکدیگر برای اشتراک گذاری اینترنت
نحوه اتصال دو گوشی با یکدیگر برای اشتراک گذاری اینترنت

Tethering عمل به اشتراک گذاری داده تلفن همراه تلفن همراه خود را با دستگاه دیگری مانند لپ تاپ یا رایانه لوحی شما – اتصال آن به اینترنت از طریق اتصال داده تلفن خود چند راه برای اتصال به Android وجود دارد.
Tethering مفید است وقتی که شما در مکانی هستید و دسترسی Wi-Fi ندارید، دسترسی به داده های سلولی دارید و می خواهید به جای تلفن خود چیزی بر روی رایانه خود بگذارید. اما شما ممکن است برای راحتی پرداخت کنید.

ممکن است این محدودیت ها را با نصب و استفاده از یک برنامه اتصال به شخص ثالث یا در صورت ریشه کن شدن، از بین بردن قابلیت اتصال به اینترنت ساخته شده در اندروید، برطرف کنید. با این وجود، حامل شما ممکن است متوجه شود که شما در حال اتصال به اینترنت هستید.

در نهایت، اتصال به اینترنت باعث تخلیه باتری می شود. هنگامی که به طور فعال استفاده از اتصال، شما باید آن را غیر فعال کنید برای صرفه جویی در قدرت بر روی گوشی آندروید خود را و نگه داشتن باتری خود را طولانی تر.

انواع تیتیرینگ

ما نحوه استفاده از هر روش اتصال را بررسی خواهیم کرد. در اینجا چگونگی مقایسه آنها وجود دارد:

Wi-Fi Tethering: اتصال به Wi-Fi گوشی شما را به یک نقطه اتصال Wi-Fi کوچک تبدیل می کند. این یک شبکه Wi-Fi ایجاد می کند که با کامپیوتر شما ارتباط برقرار می کنید. این دارای سرعت مناسب است و شما می توانید بیش از یک دستگاه را متصل کنید، اما باتری سریعتر تخلیه می شود، اگر از یکی از گزینه های زیر استفاده می کنید.
Tethering بلوتوث: اتصال به اینترنت بلوتوث به طور قابل توجهی کندتر از Wi-Fi است، اما از باتری کمتر استفاده می کند. شما فقط می توانید یک دستگاه را در یک زمان از طریق بلوتوث نیز تست کنید. احتمالا ارزش استفاده از آن را ندارد، مگر اینکه واقعا سعی در کشیدن باتری خود دارید.
Tethering USB: اتصال به اینترنت دارای سریعترین سرعت است، اما شما باید تلفن خود را به لپ تاپ خود با یک کابل USB وصل کنید. باتری گوشی شما از بین نخواهد رفت زیرا از پورت USB کامپیوتر شما قدرت می گیرد.


بیشتر بخوانید: درمان اعتیاد به پورنوگرافی چگونه است؟


علاوه بر گزینه های استاندارد Android tethering، راه های دیگری نیز وجود دارد که ممکن است بخواهید به آن متصل شوید:
برنامه های کاربردی تثبیت کننده های شخص ثالث: اگر اتصال به اینترنت در تلفن شما از یک شرکت مخابراتی غیرفعال شده باشد، میتوانید برنامه های شخص ثالث را نصب کنید و از آنها برای اتصال استفاده کنید. حامل شما ممکن است در صورت بروز هر گونه تخلف از شما هزینه کند.
Tethering معکوس: در موقعیت های نادر، شما ممکن است بخواهید به جای استفاده از اتصال اینترنتی رایانه خود با تلفن Android خود به اشتراک بگذارید. این مفید است اگر شما فقط اتصال اترنت سیمی در منطقه داشته باشید و به Wi-Fi دسترسی نداشته باشید.
بگذارید در مورد چگونگی انجام این همه چیزها، یک به یک صحبت کنیم.

Wi-Fi Tethering

اندروید دارای یک قابلیت اتصال Wi-Fi داخلی است، اگر چه ممکن است بعضی از حامل ها آن را غیرفعال کند، اگر شما برای یک برنامه اتصال به اینترنت پرداخت نمی کنید.
برای دسترسی به این ویژگی، صفحه تنظیمات گوشی خود را باز کنید، روی گزینه بیشتر در زیر شبکه های بی سیم و شبکه ضربه بزنید و روی اتصال و کانون قابل حمل ضربه بزنید.

تنظیم گزینه Wi-Fi hotspot را ضربه بزنید و شما می توانید پیکربندی نقطه اتصال Wi-Fi تلفن خود را، مانند SSID (نام) و رمز عبور خود را تغییر دهید. امنیت را برای WPA2 PSK ترک کنید، مگر اینکه شما نیاز به استفاده از یک دستگاه قدیمی تر دارید که این استاندارد رمزگذاری را پشتیبانی نمی کند. WPA2 PSK امن ترین گزینه است و شما نمی خواهید دیگران به اتصال بدون اجازه شما به گوشیتون متصل شوند.

پس از تنظیم تنظیمات hotspot خود، گزینه قابل حمل Wi-Fi را بررسی کنید. اکنون می توانید از لپتاپ، رایانه لوحی یا هر دستگاه دیگری به نقطه کانونی Wi-Fi تلفن خود متصل شوید.

بلوتوث Tethering

همچنین میتوانید از طریق یک اتصال بلوتوث به اینترنت متصل شوید. اگر لپ تاپ شما ساخته شده است در بلوتوث (که اکثر انجام می دهند) شما می توانید بلوتوث را در تلفن خود فعال کنید و اتصال tethering بلوتوث را فعال کنید. اول، شما باید کامپیوتر خود را با گوشی جفت کنید. در ویندوز ۱۰، ابتدا منوی بلوتوث را باز کرده و مطمئن شوید که دستگاه قابل پیدا شدن است.


بیشتر بخوانید: مراحل تمرینات چشم سوم چگونه است؟


در تلفن خود، به تنظیمات بلوتوث بروید و دستگاههای جدید را برای جفت شدن دنبال کنید. منتظر بمانید تا کامپیوتر شما ظاهر شود هنگامی که آن را نشان می دهد، روی آن ضربه بزنید تا فرایند جفت شدن را آغاز کنید.

همانطور که هر دو دستگاه شروع به برقراری ارتباط می کنند، هر درخواستی را برای تایید اینکه کد منحصر به فرد همان است، فوری دریافت کنید. در صورتی که (و باید باشد)، بر روی هر دو گوشی و رایانه قرار دهید. پس از آن باید از طریق بلوتوث متصل شوند.

اکنون که دو زوج هستند، شما تقریبا آماده هستید که از ویژگی Bluetooth tether استفاده کنید. ابتدا پرش به صفحه Tethering و Hotspot قابل حمل بر روی گوشی خود را فعال کنید، سپس اتصال Bluetooth را فعال کنید.

بر روی رایانه، آیکون بلوتوث در سینی سیستم کلیک راست کرده و سپس گزینه «پیوستن به شبکه محلی شخصی» را انتخاب کنید.

وقتی این منو باز می شود، تلفن شما باید حضور داشته باشد. روی آن کلیک کنید، سپس روی منوی “Connect using” کلیک کنید. “نقطه دسترسی را انتخاب کنید.”

Tethering USB

از طریق یک کابل USB، گوشی خود را به لپ تاپ خود وصل کنید و گزینه اتصال USB را مشاهده خواهید کرد. آن را روشن کنید.

کامپیوتر شما باید این نوع اتصال اینترنتی را به صورت خودکار تشخیص دهد و آن را در دسترس قرار دهد.

برنامه های کاربردی تثبیت کننده های شخص ثالث

چندین برنامه مستعار شخص ثالث وجود دارد که می توانید از Google Play دانلود کنید. با این حال، بسیاری از برنامه های پرداخت شده یا دسترسی به ریشه نیاز دارند.


بیشتر بخوانید: آموزش مرحله به مرحله نقطه کوبی روی کوزه


PdaNet + ارائه دهنده اتصال بلوتوث و USB بر روی تمامی گوشی های آندروید است، در حالی که اتصال آن به Wi-Fi تنها بر روی برخی از تلفن ها کار می کند. نسخه رایگان به طور خودکار خود را خاموش خواهد کرد و شما را مجبور می کند آن را گاهی تبدیل کنید – شما می توانید آن را برای پرداخت نسخه کامل متوقف کنید. بر خلاف بسیاری از برنامه های دیگر، PdaNet به دسترسی ریشه نیاز ندارد. قابلیت اتصال به شبکه Wi-Fi در PdaNet + جدید است و همان برنامه محبوب FoxFi است.

همچنین ممکن است بخواهید دیگر برنامه های اتصال به اینترنت را در Google Play جستجو کنید، اگر ممکن است یک برنامه رایگان که از ریشه استفاده می کنید را بخواهید و نیازی نیست که آن را مجددا فعال کنید، یا اگر PdaNet + نمی تواند دسترسی Wi-Fi را در تلفن داشته باشد. در این مورد، ما توصیه می کنیم از ماژول Magisk / Xposed استفاده کنید که از محدودیت های حامل خود بیشتر عمل می کند.

تثبیت معکوس

در نهایت، شما می توانید اتصال tether را متوقف کنید – تلفن خود را به رایانه خود وصل کنید و اتصال اینترنتی رایانه خود را با تلفن خود به اشتراک بگذارید. این یک موقعیت نسبتا نادر است، اما شما ممکن است روزی خود را در یک دفتر که در آن Wi-Fi وجود ندارد، پیدا کنید. اگر می توانید تلفن Android خود را به یک کامپیوتر با اتصال اینترنت سیمی با استفاده از کابل USB وصل کنید، می توانید اتصال اینترنت سیمی خود را به اشتراک بگذارید.

مطلب مرتبط:

دانلود تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ

چگونه از کارت اعتباری خود برای پرداخت استفاده کنید

پکیج ارسال تبلیغات رایگان روی موبایل ایمیل و اینترنت + نرم افزار ارسال رایگان تبلیغات تلگرام،لاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE