loading...

مورد عجیب مرد معلق مدیوم کالین ایوانز!

مورد عجیب مرد معلق مدیوم کالین ایوانز!

مورد عجیب مرد معلق مدیوم کالین ایوانز!
مورد عجیب مرد معلق مدیوم کالین ایوانز!

در این مطلب قصد داریم در مورد عجیب مرد معلق مدیوم کالین ایوانز! توضیحاتی را برای شما ارائه بدیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را کسب نمایید . در ادامه همراه ما باشید .

در هوا معلق بودن یکی از نمایش هایی است که معمولا احضارکنندگان ارواح و شعبده بازها آن را اجرا می کنند. در این نمایش، اینطور وانمود می شود که فرد بدون اینکه وسیله خاصی به او متصل شده باشد به پرواز درمی آید و معلق می ماند. احضارکننده های ارواحی که به هوا بلند می شوند، دوباره به همان نقطه ای که از آنجا بلند شده اند برمی گردند.
کالین ایوانز یکی از مشهورترین مدیوم هایی است که همیشه ادعا می کرد ارواح به او کمک می کنند تا به پرواز درآید. او همیشه در جلسات احضار روح خود نمایش معلق بودن در هوا را داشت تا اینکه سال ۱۹۳۸ عکس مادون قرمزی که از او گرفته شد دست این مدیوم دروغین را رو کرد.
در یکی از جلساتی که ایوانز برگزار کرده بود وقتی او به هوا بلند شد دو دوربین از زوایای مختلف شروع به عکاسی کردند. جلسه احضار روح در تاریکی برگزار می شد و برای همین دوربین ها مجهز به مادون قرمز بودند و از این رو همه جزئیات را به خوبی ثبت می کردند. در عکس های گرفته شده از کالینز کاملا مشخص است که به کت و شلوار او سیم های نازکی متصل است تا او را از روی زمین بلند کند. به این ترتیب با انتشار این عکس، معلوم شد که ارواح، کالینز را از زمین بلند نمی کنند بلکه سیم های نامرئی به او در نمایش ها کمک می کردند.

خب به انتهای این مطلب رسیدیم امیدوارم لذت برده باشید و ما را در مطالب بعدی دنبال کنید . موفق باشید.

مطلب مرتبط :

دستوری اسان برای خواندن نماز شب

دمون به چه کسانی گفته می شود؟

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE