loading...

مهره مار چیست ؟,اطلاعات و مطالب خواندنی و مفید درباره خواص مهره مار

در این پست از سایت hooris.ir مهره مار چیست ؟,اطلاعات و مطالب خواندنی و مفید درباره خواص مهره مار رو برای شما عزیزان قرار دادیم . مهره مار چیست و چه خواص و فوایدی دارد

مهره مار چیست ؟,اطلاعات و مطالب خواندنی و مفید درباره خواص مهره مار
مهره مار چیست ؟,اطلاعات و مطالب خواندنی و مفید درباره خواص مهره مار

مهره مار چیست ؟,اطلاعات و مطالب خواندنی و مفید درباره خواص مهره مار,همه چیز درباره مهره مار,خواص مهره مار,مهره مار اصلی,قیمت مهره مار,خرید مهره مار,مهره مار چیست,استفاده از مهره مار,جفت گیری و نزدیکی مار نر و ماده و تولید مهره مار

وقتی یک مار نر و یک مار ماده با هم جفت گیری میکنند ، هر کدام یک مهره میاندازند که به آن مهره مار میگویند.
مهره مار از پشت کردن مار نر و ماده افتاده میشود. وقتی این دو مهره را در زیر پوست دست چپ و راست فردی بگذارند میتوان از جمله طرف مهره مار داره استفاده کرد.
وقتی مهره ها گذاشته میشود دستها کمی عفونت میکند و چند روز بعد مهره ها آب میشود و عفونت دست خوب میشود و شخص مانند کذشته خود میشود با این فرق که الان همه دوستش دارن ، بهش احترام میگذارند ، توجه خاصی به او میشود ، هر چیزی که بخواهد فراهم میشود ، هر مطلبی که بگوید گوش میشود و انجام میشود و خلاصه هزار خاصیت دیکر دارد.
برای زنهائی که مهره مار دارند و مرد هائی که مهره مار دارند اسیر کردن هیچ دلی هیچ مشکلی ندارد و فقط کافیست دهن باز کنند و یک کلام بگویند.
خیلی از مردم به اشتباه فکر میکنند و میگویند وقتی که دو مار با هم جفت گیری میکنند دو مهره مارها روی هم میافتد و این دو مهره همان مهره مار است و مار را برای بدست آوردن این دو مهره میکشند که این درست نیست و مهره مار همانی است که من گفتم.
اگر مهره مار واقعی پیدا شود قیمت آن در حدود چهل میلیون تومان است.
همیشه توجه داشته باشید که مهره هائی عمل میکنند که از دو ماری که با هم جفت گیری کرده اند بدست آید. بفرض اگر شما وارد مکانی شوید که جای جفت گیری مارها بوده است مهره مار بسیار است ولی نمیتوان تشخیص داد که کدام اینها با هم جفت است. پس باید هنگام جفت گیری مار حضور داشته باشید و دو مهره را بردارید.
مهره مار به تنهائی کاری انجام نمیدهد و باید به آن ذکری خوانده شود که البته بسیار ساده است و وقتی این مهره ها را داشته باشید خیلی ها میتوانند روی آن ذکر بخوانند.

کلمات کلیدی مرتبط

  • مهره مار
  • ضرر مهره مار چیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE