loading...

ملاعبه چیست؟ و حكم ملاعبه با همسـر در حال روزه چیست؟

ملاعبه چیست؟ و حكم ملاعبه با همسـر در حال روزه چیست؟

در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم در مورد اینکه ملاعبه چیست؟ و حكم ملاعبه با همسـر در حال روزه چیست؟ توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. همچنین در این مطلب می خواهیم در مورد موضوعاتی همچون ملاعبه یعنی چی؟,آموزش ملاعبه,ملاعبه و معاشقه,ملاعبه چگونه است؟,معنی ملاعبه با همسر,ملاعبه چیست,آموزش ملاعبه با همسر,ملاعبه با همسر یعنی چه؟ توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

ملاعبه یعنی چی؟,آموزش ملاعبه,ملاعبه و معاشقه,ملاعبه چگونه است؟,معنی ملاعبه با همسر,ملاعبه چیست,آموزش ملاعبه با همسر,ملاعبه با همسر یعنی چه؟

ملاعبه چیست؟ و حكم ملاعبه با همسـر در حال روزه چیست؟
ملاعبه چیست؟ و حكم ملاعبه با همسـر در حال روزه چیست؟

ملاعبه کردن

ملاعبه یعنی: گیم کردن در روابط جنسی به معنای گیم با اعضای جنسی خانـم می باشد. درحال حاضر ه از نظـر علم روانشناسی تاییـد شده که بوسیدن لبها اثر مثبت بیشتری در اشخـاص دارد این به دلیـل رشته های عصبی موجود در پشت لبها است بوسیدن هم روشهای ویـژه خود را دارد.

لب:

یکـی از روشهای لب گرفتن، گاز گرفتن لب (اما با فشار کم) حس خوبی را منتقل می کند وارد کردن و مکیدن لبها هـم در جای خود اثر زیادی دارد. در اروپا گروههایی نوع دیگری از لب گرفتن را باب نمودنـد ؛ در این نوع لب گرفتن که از زبان بهره گیری می گـردد مالیدن زبانهای همدیـگر به هم به شیوه بیرونی و وارد کردن زبان به درون دهان می باشد.

نکته: دقت نمایید این عمل با لب گرفتن فرق دارد و احتمالا همسـر شما این رفتار شما را نپذیرد، این نوع برخورد معاشقه نیست.

نوازش:

بازی کردن با موهای خانـم ها آرامش خوبی به آنان خواهـد داد . قرار گیری سر آنان روی سینه شما هـم برتریـن حالت برای نوازش کردن موهای آنان می باشد. آقایـان هـم از گیم کردن با دستانشان لذت میبرند (اما به آرامی و با ملایمت توام با محبت).

این نکته را در نظـر داشته باشید در معاشقه کوشش در تحریک کردن همدیـگر نداشته باشید تنها به احساس دوست دارا بودن میـان خود و عشقتان فکر نمایید . زیاد از میـزان هم پیشروی ننمایید که تمام چیز را  خراب می نمایید . اکثر مـوارد از این زیـاده روی و تفریط بوجود می آید. هر رفتاری جا و محل ویـژه خود را دارد فرق نمی کنه چه آقـا چه خانـم چه پسر و چه دختر !


بیشتر بخوانید: در مورد کیست تخمدان بیشتر بدانید


۳ نکته کوتاه ولی بطور کامل با ارزش در کارها جنسی

نکته یک:

یکـی از نکات ی که خانـم ها می بایست رعایت کنند این است که بدانند چه چیزهایی همسـر شان را تحریک می کند . آنان را شناسایی و در وقـت لازم از آن بهره گیری کنند.  مثلاً چنان چه مردی همسـر ش را با یک مدل موی ویـژه یا لباس ویژه ای زیبـا میبیند، خوب است که برخـی وقتها از این آرایش مو و لباس بهره گیری کنند. ولی در بهره گیری از آنان زیـاده روی ننمایید و اثر آن را از میـان نبرید.

یک مثال آسان میزنم:

به فرض همسـر شما از قرمه سبزی خوشش می آید،  بـعد شما هفته ای ۵ شب قرمه سبزی بپزید، در این حالت سرانجام عکس خواهـد داد و اندک اندک از این غذا دلزده می شـود . بـعد در تمام چیز اعتدال رعایت شود.

قطعا کوشش نمایید عوامل تحریک همسـر تان را بشناسید. نسبت به رنگها حساس باشید. مثلاً آگاه باشید که لباس خواب شما چه طرحی و چه رنگی می بایست باشد تا همسـر تان را تحریک نماید .قطعا ازش بخواهید که برایتان تشریح نماید که چه طرح و رنگی را دوست دارد. حتی اجازه بدهید که وی برایتان خرید لباس را انجام دهد.

پاهای خانوم ها در تحریک همسـر واقعاً اثر گذار ند. احتمالا حتی آقـا پاهای با جوراب شلواری های متنوع را بیشتر از پای برهنه دوست داشته باشد.

تمام این مسائـل ریز را شناسایی نمایید و از آن بهره گیری نمایید . اینها چیزهای کوچکی می باشند که اثرات بزرگی در زندگـی دارند. گردنبند، رنگ تل سر، گوشواره ، دستمال گردن و همـه زیور آلات شما، رنگ وطرح لباس و … میتوانند عامل کشش همسـر تان بشوند. احتمالا آقـا شما هیچوقت اینها را برایتان شرح ندهد چـرا که شما می بایست همه آن را شناسایی نمایید و از آن برای تحریک همسـر تان بهره گیری نمایید …

نکته دوم:

مطالب مرتبط:

یکـی دیگر از مسائـل کوچک ولی با ارزش در زمان نزدیکی جنسی، گزینش مناسب شیوه ممانعـت از بارداری می باشد.

زنها و آقایـان ی که نمی خواهند مالـک فرزند شوند و کوشش میکنند از شیوه ممانعـت طبیعی بهره گیری کنند( یعنی پیش از وقـت انزال، آقـا دست از رابطـه بکشد)، همیشه یک نوع ترس را در خود مبحوس میکنند. آنان رابطـه جنسی را با یک وحشت پنهـان شـروع میکنند و شدیداً موجـب تشنج میگردند.

عموماً زنها بعلـت دیرتر به ارگاسم رسیدن، لذت این رابطـه را از دست میدهند!!!

چون آقـا در طول رابطـه مدام در فکر وقـت و مدیریـت انزال خویش بوده و نخواهد توانست حواسش را بطور کامل معطوف به خانـم نماید و اکثراً پیش از ارضای تکمیل زن از وی کناره گرفته و موجـب ناتوجه ی خانـم می شوند.

زنها اغلب ً چیزی نمی گویند ولی این امر به روان آنان آسیـب میزند.

چون زنی که از نظـر جنسی از آقـا خود راضی نباشد هیچوقت نخواهد توانست در کنار آن آرامش داشته باشد!!! توصیه می شـود ، قطعا از وسایل ضد حاملگی بهره گیری نمایید تا بتوانید این اضطراب را از میـان ببرید…

نکته سوم:

مورد دیگر اینکه زنها و مردها همیشه نگران آن می باشند این است که فکر میکنند بعلـت بالا رفتن سن و کهولت جذابیت خود را از دست داده اند ، و علـت کم شدن دقت همسـر شان و دلسردی وی این مورد می باشد!!

واقعیت این است که دلیـل آن بی اعتنایی به عوامل، در جاذبه جنسی میباشد…. خانـم و شوهری که از کارها جنسی به عنوان یک عادت بهره گیری می کنند نبایستی انتظار آینده ای پر هیجان داشته باشند… عوض کردن زمانهای نزدیکی ، تغییر حالتهای نزدیکی ، تغییر مکانهای نزدیکی و عوامل دیگر چیزهایی می باشند که اصولا به وسیـله زن و شوهر فراموش میشوند.

در اختیار دارا بودن یک عامل همیشه موجـب فراموشی این مورد می گـردد که ما می بایست آن مورد را حفظ هم بکنیم!!!

توجه نمی گـردد که هر قدر سن بالاتر رود فهم هـم زیـادتر می گـردد و در سرانجام انتظار زیادتری طلب می شـود . می بایست به تنوع در کارها جنسی دقت کرد چون که خانـم و آقـا جا افتاده دیگر یک جوان ناشی نیستند که با یک رابطـه آسان ارضا روحی شود…

توجه نمی گـردد که یک خانـم سی ساله یا یک آقـا سی و پنج ساله انسان هایی می باشند که از رابطـه جنسی یک لذت تکمیل تمایـل دارند نه مثل نوجوانان یک هیجان آسان !!!


بیشتر بخوانید: در مورد چای گلپر بیشتر بدانید


آگاه باشید موقعی بیشتر شدن عمر، وظیفه شما در قبال همسـر تان زیـادتر شده و وی خواستار لذت زیادتری است چون وی عاقل و بطور کامل بالغ شده و نیازهای خود را مناسـب تر می شناسد. بـعد همیشه کوشش نمایید که در کارها جنسی توان خود را حفظ نمایید ، چون که خانـم و شوهری که از نظـر جنسی دیگر قادر به خاموش کردن عطش روحی هم نباشند قطعاً زندگـی جذابی نخواهند داشت…

حكم ملاعبه با همسـر در حال روزه

مطابق نظـر آيت الله خامنه اي

شوخى و ملاعبه با همسـر در حال روزه

۹۸٫ چنان چه مردى با همسـر ش در روز ماه رمضان شوخى و ملاعبه نمايد، آيا به روزه‌‏اش زیان مى‌‏رساند؟
ج) چنان چه منجر به انزال منى نشود، به روزه خللى وارد نمى‌‏کند.

انزال منى : بیرون شدن مني از بدن .

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

کلمات کلیدی مرتبط

  • ملاعبه و بازی با همسر
  • ملاعبه چیست
  • ملاعبه چیست؟
  • ملاعبه‏ ‏کردن
  • پارکهای روابط جنسی در اروپا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE