loading...

معنی و مفهوم انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن

در این پست از سایت hooris.ir انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن رو برای شما عزیزان قرار دادیم . انواع مختلف علامتها و نشانه ها در دفینه یابی وجود دارد . در این پست قصد داریم معنی و مفهوم برخی از این آثار علامتها و نشانه ها را رمزیابی و رمزگشایی کینم . کارشناسی آثار و علائم و نشانه ها و جوغن های حکاکی شده بر روی سنگها و صخره ها و نوشته های حک شده . معنی و مفهوم و توضیح و تفسیر برخی از علامتها و نشانه های معروف در گنج یابی و دفینه یابی + فیلم و ویدیو و کلیپ و تصاویر و عکسهای جوغن های کارشناسی شده توسط کارشناس و باستان شناس حرفه ای و استاد همراه ما باشید …

انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن

انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن,علامت ها آثار و نشانه ها,رمزیابی آثار و نشانه ها,معنی و مفهوم علامت ها و نشانه ها,کارشناسی باستان شناسی,استاد باستان شناس,کارشناسی جوغن ها و جوغان,معنی و مفهوم علامت ها و نشانه های گنج و دفینه,توضیح و تفسیر علائم آثار و نشانه های دفینه,رمزگشایی علامت ها و نشانه های گنج و دفینه,علامت و نشانه قورباغه در گنج یابی و دفینه یابی,معنی و مفهوم سنگ عقاب رد پای انسان دست و لاک پشت در گنج یابی و دفینه یابی,علامت ها و نشانه های حیوانات اهلی و وحشی در گنج یابی و دفینه یابی

خرید و دانلود کاملترین کتاب جوغن ها

کتابی که برای شما عزیزان آماده کرده ایم یکی از کاملترین و بهترین کتابهای مربوط به جوغن یابی و جوغن شناسی میباشد . این کتاب در قالب ۱۷۰ صفحه رنگی و به صورت فایل پی دی اف PDF به صورت کاملا رنگی و فارسی میباشد . کتاب جوغنها یا جوغان شناسی راهنمایی و آموزش محاسبه انواع جوغنهای روی سنگها را میباشد . کارشناسی انواع جوغنها از قبیل جوغن های دایره (گرد) و جوغنهای مثلث و مربع و مستطیل به صورت کامل و جامع همراه با تصویر و تفسیر و توضیحات دقیق و جامع . برای خرید کتاب جوغن ها (جوغن شناسی) بر روی لینک زیر کلیک کنید …

دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج

خرید و دانلود کاملترین کتاب جوغن نامه مرجع

کتاب جوغن نامه مرجع در قالب ۱۸۰ صفحه PDF

آموزش و راهنمایی کامل و جامع جوغن ها

رمزیابی و رمزگشایی انواع جوغن ها

معنی و مفهوم و تفسیر و کارشناسی جوغن ها و کاسه ها

خرید کتاب جوغنها

***********************************************************

ارتباط در تلگرام

بعضی عزیزان در مورد انواع نشانه های دفینه و مفهومشون سوالاتی داشتند که تو این پست سعی کردم تا جاییکه بتونم مطالبی رو قرار بدم. امیدوارم مفید واقع بشه.
 

نشانه صندلی:

 نشان سنگ صندلی یک از آثارهایی هست ک تو کشور ایران به وفور پیدا میشه و بیشتر مواقع

دفینه ای که برای این آثار قرار میدادن الماس و سنگهای قیمتی بود البته سکه در ابعاد خمره

کوچک هم قرار میدن و …. ولی بیشتر موردهای اولی رو  میذاشتن و معمولا سنگ صندلی را

در بلندی قرار میدادن .

روش دفن دفینه در این آثار به این صورت است که وقتی شما روی صندلی مینشینید و جایی

رو که شما در جلوی پای خود  در مسیری حدود ۲ الی سه متر جلوتر از پای خود و یا حتی به

صورت یک بر آمدگی و یا سنگ مشخص میکردند و بازم اگر در صورتی که جلوی شما  صخره

وجود داشت باید درون صخره به دقت نگاه کنید و سوراخی رو در جلوی دید مستقیم خود به

صورت پلمپ شده بیابید که دفینه رو در داخل آن جای میدادن و معولا عمق بار در این آثار به ۲

متر بیشتر تجاوز نمیکنه .

 

علامت کبوتر:

 سنگ کبوتر معمولا روی صخره ها حکاکی میشود . و اشاره به سمت نوک و یا دقیقا زیر خود را دارد البته روی زمین . و نشان دفینه کوچک است در حد یک دیگ ۳۰ کیلیویی . متراژ آن هم به ۲ متر بیشتر تجاوز نمیکند .

 

نشانه قلب:

 قلب شکلی است که از گذشته های خیلی دور به امروز رسیده است. در هر جامعه ای نشان محبت و احترام میباشد. در مسیحیت روی سنگ قبرها مشاهده میشود. از نظر بعضی تعابیر دفینه یابی به معنی طلا میباشد. و در اشکال متفاوت معنی تله را میدهد. اما معنی و مفهوم این تصویر به این صورت است که: یک قدم در سمت راست و البته کمی پایین تر ورودی یک قبر مهم میباشد. توجه داشته باشید به احتمال زیاد تله دارد. در بیشتر دوره های تاریخی از علامت قلب استفاده شده است . در یکی از نمونه های کشف شده در قسمت ورودی یک قبر به همراه ۳ عدد سکه طلا (ساسانی) وجود داشته است.

 

علامت روباه:

 حیوانی مکار و پر فریب با چشمانی نیمه درشت که پوزه(دهان) آن جلب توجه میکند.

روباه بیشتر بانماد هایدیگر به کار برده میشود از جمله شیر -ببر-انسان و…

روباه نظر شما را به خود جلب میکند وبه شما میگوید از مسیر من بیایید که در واقع میخواهد شما را فریب دهد .

به هیچ عنوان در مسیر روباه دنبال بار نگردید.بار در مسیر مخالف روباه است

 

 

نشانه ردپای برهنه یا علامت پا:

اگر رد پای راست باشد به سمت انگشتان پا و متمایل به سمت راست باید بررسی شود.

اگر رد پای چپ باشد به سمت انگشتان پا و متمایل به سمت چپ باید بررسی شود .

اگر رد پای چپ و راست درکنار هم باشد در جهت پاها باید نگاه کرد. (در جهت پاها مکانی که با سایر قسمتها متفاوت است باید بررسی شود.)

گفته میشود که اگر یک پا باشد گنج نزدیکتر و اگر دو پا باشد گنج دورتر است ، همچنین اگر فقط پای چپ باشد دفینه نزدیکتر و برای پای راست کمی دورتر خواهد بود.

معمولا برای پای چپ ۳ الی ۷ و برای پای راست ۱۰ قدم به جهت انگشت ها محاسبه می گردد.

جایی که ردپا وجود دارد،  احتمال اینکه بتوانید دفینه ای را پیدا کنید، بسیار  زیاد است.

 

ارتباط در تلگرام

ضمنا اگر نزدیک انگشتان به اندازه نخود یک حفره وجود داشته باشد و یا یک یکی از انگشتان پا وجود نداشته باشد یا علامتی داشته باشد، در اینصورت ۴۰ الی ۷۰ قدم و در مواردی هم می توان ۱۱۱ قدم به سمت جلو برویم و یقینا یک گنجینه وجود دارد مگر آنکه در گذشته دور یا نزدیک به تاراج رفته باشد.

شایان ذکر است، یافتن رد پا در داخل اتاقک یا راهرو و غار و زیر زمین، بصورت بالا محاسبه نمی گردد و بسته به محل و طرز قرار گرفتن و نیز علائم موجود در کنار یا داخل آن، تعبیر و تفسیر مخصوص به خود دارد.

و آخر اینکه چنانچه در داخل کف پا علامت ضربدر یا بعلاوه و یا حتی یک نقطه یا سوراخ وجود داشت ، هدف در زیر آن است.

 

نشانه مربع:

نقوش مربع: مربعی یکی از اشکال هندسی است که بیش از هر شکل دیگر به عنوان جهانی ترین صورت در زبان نمادها به کارگرفته شده است. بر طبق نظر فیثاغورث مربع نمایندة وحدت گونه ها و نشان دهندة برابر یک چیز با خودش به نحوی نامتناهی است و نتیجتاً می تواند نمادی از عدالت قانون تلقی شود که همه را به یک چشم می نگرد. از نظر افلاطون مربع نمایندة هماهنگی است که عالیترین فضلیت به شمار می آید؛ شناختی کامل که شخص می تواند از طریق آن به حقیقت مطلق دست یابد. این شکل پر از رمز و راز است و ثبات گراست. همراه با مستطیل که خود زایندة آن است معماران، و هنرمندان زیادی از سراسر جهان را در طول تاریخ الهام بخشیده و آنان را به ابداع سطوح و ساختمان های سه بعدی واداشته است. مربع همراه با دایره، مثلث متساوی الاضلاع و صلیب نشأت گرفته از خود مربع یکی از بنیادی ترین شکل های نمادین به شمار می رود. مربع شکلی ایستا و ثبات گراست که اضلاع و زوایای برابرش احساسی از سکون، استحکام، حصار، منزل، کمال و استقرار بر می انگیزند. با این همه هنگامی ک یکی از اضلاع یا زوایای این شکل خمش پیدا می کند، به نحوی شگفت انگیز شکلی دیگر حاصل خواهد کرد. واقعیت تنها به کمک مربع قابل بیان است.

 
نشانه و علامت عقاب :

عقاب در تمام دوران ها نماد قدرت و قوت بوده و درنده می باشد. همیشه نمادگر پول قدرتمند می باشد. عقاب سمبل رب النوع زمان باستان، زئوس بوده است. در طول تاریخ و در بسیاری از تمدن ها این حیوان به عنوان سمبل قدرت،آزادی و اقتدار شناخته شده است. در زمان تمدن های روم، بیزانس و سلجوقیان،عقاب در اشکال متفاوتی نشان داده می شده است، به عنوان مثال می توان عقاب دو سر، عقاب با بال های باز یا با بال های بسته و اشکال متفاوت دیگری نظیر این ها را نام برد.با تصاویر عقاب اغلب در مناطق مسکونی مربوط به تمدن روم و سلجوقیان بیشترروبه رو می شویم. همانطور که عقاب سمبل قدرت و آزادی تمدن ها بوده است،ممکن است در زمینه گنج ها نیز از تصاویر این پرنده استفاده شده باشد، در این حالت باید به برخی از نکات توجه داشته باشیم.تصویر عقاب باید در محل های مرتفع و صخره ای قرار گرفته باشد. این گونه سمبل ها گاه بصورت مجسمه این پرنده و گاه بصورت برجسته کاری بر روی سنگ ها هستند.

 

در هر دو حالت محل پنهان شدن گنجینه در چشمان عقاب پنهان شده است. اینگونه دفینه ها را می بایست در اراضی خاکی و محل های بازجستجو کرد.عقاب در تمام دوران ها نماد قدرت و اقتدار بوده است. در زمینه پول نیز این مطلب صادق است. این سمبل همیشه نشانگر پول زیاد می باشد. این گنجینه به احتمال زیاد اموال یک جنگجو یا فرمانروایی است که طرز استفاده از شمشیر رامی دانسته است.اگر بر بالای تصویر عقاب نقش صلیب نیز وجود داشته باشد، به احتمال بسیار این گنجینه متعلق به زمان روم یا بیزانس می باشد. و صلیب اشاره به دفینه دارد. میتواند مزار پادشاه باشد. اگر عقاب با بالهای باز به تصویر کشیده شده باشد، این ثروت پس از مرگ شخص و به منظور یادبود او دفن شده است. آن محل مزار شخص مورد نظر نیست اما با این حال اشیایی همانند شمشیر، نقاب قبر، کلاه خود جنگی،و غیره متعلق به او همراه پولهای او دفن شده است. اگر بال های عقاب بسته باشدو در حالت نشسته ، دفینه اش در غاری بسته می باشد.در مکانی که نماد عقاب وجود دارد، باید در داخل سنگ به دنبال دفینه بود.سنگ زیر پای عقاب نیز مهم می باشد. سنگ های اطراف باید با دقت بررسی شوند، سنگ های متفاوت باید کاوش شوند. جهت نگاه عقاب و یا جهتی که دمش نشان می دهد را باید جستجو کرد.به وسیله این تصاویر نمی توان تعین مسافت نمود اما به احتمال زیاد یک علامت صلیب یا یک غار در جهت نگاه چشمان عقاب وجود دارد. در جهت نگاه عقاب یک دشت مسطح یا بقایای شهری قدیمی وجود ندارد، حتما باید منطقه ای صخره ای باشد. درباره این موضوع سخنان و روایاتی نیز وجود دارد که نمی توان از صحت آنها مطمئن بود، با این حال ما این سخنان را در اینجا می آوریم:

– اگر بر بالای سر عقاب صلیب قرار داشته باشد آنجا مزار یک پادشاه یا شخصی صاحب قدرت است و به معنای سوگند و یا تأیید نیز می باشد.

– اگر بال های عقاب باز باشد آن محل یک مزار نیست بلکه مکان یا لوحه یادبودی است که برای شخص مورد نظر ساخته شده است.

– اگر در نزدیکی تصویر عقاب، قبر شخص مورد نظر قرار گرفته باشد، به همراه پیکر او اشیای شخصی اش ) همانند شمشیر، زره، و کلاه خود( نیز دفن شده است.

ارتباط در تلگرام

– اگر تصویر عقاب به شکل کنده کاری شده باشد، معنادار نیست و سمبل حکومتی می باشد و در اینجا باید به دنبال علایم کنده کاری شده دیگری بگردیم که آنهانیز ما را به مکان گنج راهنمایی خواهند کرد.مار نیز می تواند به عنوان نشان دوم وجود داشته باشد.در مورد عقاب توجه کردن به این موارد نیز می تواند مفید واقع گردد:

الف) اگر در تصویر عقاب شیء گوی مانندی در میان پنجه های او قرار گرفته باشد،امکان دارد کهان تصویر نشان یک گورپشته)تل خاکی( باشد.

ب) اگر منقار بالایی عقاب بلندتر باشد، گنج پنهان شده را باید در طرف جلوی تصویر جستجو کرد، و در حالت عکس یعنی زمانی که نوک پایینی عقاب بلند باشدباید در پشت تصویر به دتبال گنجینه گشت.

ج) اگر چشمان عقاب بیش از حد معمول برجسته شده باشد در این حالت نیز بایداحتمال وجود گور پشته را در نظر گرفت.تصویر عقابی که سر آن خمیده و رو به پایین باشد، تصاویری برجسته هستند که دراجتماع های ارمنی- رومی و بخصوص در کلیساها و میادین شهرهای آنان قرار داده می شده است و مفهوم « سر سلجوقیان را خم کردیم »را به همراه داشته است.عقاب بر وجود قبر شاه نیز دلالت می کند و قالبا دفینه موجود در آن در دامنه کوه و در غار یا دخمه ای مسدود شده، می باشد.از نشانه های دیگر عقاب نیز به میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 

 نشانه عقاب در گنج یابی

 

۱-  وقتی دو بال عقاب بسته باشدروبروی دید عقاب درست آنطرف دره، سنگی خاص یا دهانه ای بسته شده، وجوددارد، از سمت راست یا چپ آن ، به طول یک و نیم متر باید حفاری کنید.

۲- وقتی عقاب در حال پرواز باشدهدف بر روی تپه یا بالای کوه مقابل می باشد و مستقیماٌ می بایست زیر آن محل را حفاری کنیم.

۳- وقتی دوبال عقاب کاملاً جمع شده و سرش کاملاً پایین باشدمی بایست درست زیر همان محل را حفاری کنید.
۴- عقابی که بالهایش را جمع کرده و در جلوی منقار و پشت سرش دو جوغان وجود داشته باشدکم کردن مسافت بین دو جوغان از منقار تا پشت سر عقاب و سپس تقسیم عددحاصل بر طول سر تا گردن و سپس به همان سمتی که خمیدگی منقارش نشان می دهد، حرکت کرده و آنجا را حفاری نمایید.

 ۵- عقابی که بالهایش را جمع کرده و در وسط آن جوغانی باشدفصله بین جوغان تا انتهای پایین دم یا پاهای آن را محاسبه نموده و حاصل راتقسیم بر طول سرتا گردن کرده و به سمت منقارش حرکت کرده و سپس حفاری کنید.

 ۶- عقابی که به پایین نگاه می کنددفینه درست در محل نگاهش می باشد.

۷- عقابی گه به بالا نگاه می کند و بال هایش را جمع کرده است دفینه درست در بالای سر آن قرار دارد.

۸- عقابی که بالهایش نیمه باز باشند و آماده ی پرواز باشد از پشت سر تا زیر پرهای بالش را حساب کرده و به سمت منقارش رفته و حفاری نمایید.

۹- پرندگان شکاری دیگر نیز، تفسیر و راه حلی مشابه عقاب دارند با این تفاوت که حجم دفینه های دیگر پرندگان کمتر از حجم دفینه عقاب می باشد.
 

نشانه سنگ و صخره متحرک :

 گر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است که در همان حوالی موجود است قبرها را مثل شکل بالا پیدا می کنید و بعد از پیدا کردن اولین قبر بقیه قبرها رو به عقب هستند برای پیدا کردن فاصله بین قبرها نیز باید فاصله بین جوغن ها را اندازه گیری کرده و هر یک سانتیمتر را یک متر محاسبه کنید.اگر یک جوغن روی یک صخره دیدید که یک خط به آن جوغن وصل بود نشانه قبر یک فرد بلند مرتبه است . فاصله بین نشانه تا قبر را مثل شکل بالا محاسبه می کنیم.

انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن
انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن

علامت کوزه:

 اگر شکل یک کوزه را به این طریق دیدید که روی سنگ حکاکی شده طول کوزه را اندازه بگیرید و برای هر سانتیمتر یک متر رو به دهانه کوزه بروید هدف در زیر زمین است.

 

علامت سنگ آسیاب:

 زیر سنگ را بررسی کنید تا ۲ متری زیرش را نگاه کنید. البته بهتر است سوراخ وسط سنگ آسیاب را اندازه گیری کنید هر سانتیمتر را می توانید یک متر حساب کنید. سنگ آسیاب نماد گنج است اگر زیر خاک باشد آخرین علامت است. اگر سنگ آسیاب در سطح زمین باشد نماد گنج نیست.

علامت مثلث:

 نقوش مثلث: مثلث متساوی الاضلاع بیانگر الوهیت، هماهنگی و تناسب است. این نماد به عدد اشاره دارد و بدون ارتباط با سایر شکل های هندسی به طور کامل قابل فهم نیست. در واقع تمام اشکال را می توان از طریق ترسیم خطوطی از مرکز به زوایای آنها به مثلث هایی تقسیم کرد. مثلث تشکیل دهندة قاعده هرم است. همچنانکه هر زایشی با تقسیم صورت می گیرد، بشر نیز قابل مقایسه با مثلث متساوی الاضلاع است که به دو مثلث قائم الزوایه تقسیم شده باشد. هر مثلث به عنصری خاص مربوط می شود: مثلث متساوی الاضلاع با زمین، مثلث قائم الزاویه با آب، مثلث مختلف الاضلاع با هوا و مثلث متساوی الساقین با آتش، مثلث متساوی الساقین که زاویة رأس آن ۱۰۸ درجه باشد حاوی ارقام با معنایی است و هماهنگی خاص در خود دارد. مثلث که با خورشید و گندم در رابطه است، نمادی از بارآوری می باشد. مثلث با همین معنا اغلب توسط هندیان، یونانیان و رومیان در قرنیزهای تزئینی ساختمان ها به کار رفته است. مثلث همچون چند وجهی هایی که از خود مثلث متساوی الاضلاع تشکیل می شود.

علامت چکمه:

این نماد در اکثر حفاری ها به چشم میخورد و جایی که این نماد دیده میشود به شما مسیر را نشان میدهد و  باید از مسیری که به سمت پایین میرفتیم را دست نگه داشته و به سمت نوک چکمه به جلو پیش برویم و معمولا اندازه ای که چکمه یا پای سنگی به ما میدهد بیشتر از ۳ متر نمیباشد و شما را به هدف نزدیک میکند . در اکثر مواقع آثار دومی که بعد از چکمه به چشم میخورد چراغ پیسوز است.

ارتباط در تلگرام

نشانه شتر

چنانچه در کنار و پهلوی کوه یا تپه ای و به موازات آن نشانه شتر نشسته ای را یافتید که سر آن کمی متمایل به پایین قرار داشت، باید در مسیر نگاه شتر کمی جلوتر از خود نشانه، سنگی را بیابید که بر روی آن آبراهه ای کج یا کانالی حکاکی شده باشد. سنگ را برداشته و زیر آن را بکاوید تا پله هایی نمایان گردد و در مسیر پله ها به پایین ادامه دهید تا به هدف برسید.

توجه داشته باشید که این نوع دفینه ها معمولا دارای تله و نیز سر باری (سر مال) بوده و باید به علائمی که در عمق ۱/۵ تا ۲/۵ متری به آنها برخورد می نمایید، کاملا دقت کنید تا اسیر تله نگردید یا اینکه از سربار آن عبور ننمایید (سربار و خود دفینه شتر در عمق حدود ۴ الی ۴/۵ متری قرار دارد) و اینکه دفینه شتر فقط طلا می باشد!

نکته آخر اینکه نباید این مورد را با موارد دیگر اشتباه بگیرید، چرا که اگر سر شتر کمی متمایل به بالا یا بر گشته به پشت باشد یا اینکه بر روی قله و سر تپه نشسته باشد و … مکان دفینه فرق دارد.

شتر در حال راه رفتن یعنی مال جلوتر است. شتر ایستاده یعنی گنج همانجاست . اگر شتر بار داشته باشد حتماً در آن نزدیکی یک گنج وجود دارد شتر نماد گنج و یا موارد خاص با ارزش است معمولاً در ۵۰ یا ۶۵ قدم جلوتر یک علامت دوم هم دارد. اگر شتر نشسته باشد گنج در زیر سنگ باتلاق یا داخل غار است .

اگر شتر داخل غار باشد گنج داخل غار است. اگر چند شتر در پشت هم باشند و آخرین شتر نشسته باشد دفینه آن در پشت سر آخری می باشد. اگر شتر سرش پایین بود ، دفینه همانجا جلوی شتر است. کوهان شتر ممکن است علامت تل خاکی یا یک تپه بسیار کوچک سنگ چین باشد . اگر یک کوهان داشته باشد یک برجستگی در روبروی آن است و اگر کوهان شتر ۲ تا باشد ، دو تل و یا تپه کوچک وجود دارد که یکی درست است و دیگری برای گمراه کردن ساخته شده است

نشانه لاک پشت

وجود لاک پشت در جایی میتواند چند حالت داشته باشد. در بیشتر مواقع لاک پشت در نزدیکی یک آب قرار دارد چنانچه پشت آن رودخانه قرار داشت ، جهتی را که لاک پشت نگاه می کند در آن مسیر دنبال سنگی بگردید که رنگ یا شکل سنگ با بقیه فرق داشته باشد زیر این سنگ را بررسی نمایید .لازم است به علائم پشت لاک پشت هم دقت کافی بکنید. همانگونه که سر لاک پشت جهت را نشان می دهد پاها و دم نیز می تواند جهت را نشان بدهد. در حالتی که لاک پشت سرش به سمت آب قرار داشت باید به سمت دم و پاها نگاه کرد و دفینه آن یا درست در زیر دم لاک پشت است یا ۱۳ الی ۱۵ قدم پشت لاک پشت یک تل خاکی (برجستگی کوچک خاکی)  باید وجود داشته باشد. این نوع گنجینه ها در عمق کم می باشند . اینجا باید یک چیزی را بدانید که هر کجا علامت لاک پشت باشد به احتمال زیاد در آن مکان تونل و یا غار طولانی باید وجود داشته باشد و در این حالت دفینه دارای ساروج می باشد.

علامت دست

این علامت چند حالت دارد که باید به آن دقت نمایید(آیا دست راست و یا دست چپ است؟و…)دقت کنید که اگر انگشتی با بقیه فرق داشته باشد یا کج شده باشد آن انگشت جهت را به شما نشان می دهد. دست باید نشانه دیگری هم داشته باشد ، پس آن انگشتی که کج است به نشانه آخر اشاره دارد. وقتی در کنار دست علامت های دیگری باشد (مانند سوراخ و…) هم می تواند جهت را نشان بدهد و عمق هدف را تعیین می نماید.

معمولاً یونانی ها از دست برای قسم ،آنهم بصورت برجسته استفاده می نمودند و وقتی باهم گنجینه ای را مخفی می کردند بدین صورت قسم می خوردند و یا بقولی هم قسم می شدند. اگر اطراف دست علامت دوم نباشد (مانند: یک خط یا نقطه وسوراخ و…) برای دست راست ۲۵ قدم و برای دست چپ ۵ قدم به سمت مسیر انگشتان باید بروید. اگر دو دست باشد قسم است و هم میتواند مربوط به دعا نمودن ونیایش باشد. اگر در داخل دست علامت + یا ضرب باشد صد درصد علامت دفینه است. در این حالت اگر در داخل دست راستی که انگشتان از هم باز شده اند علامت + یا ضرب باشد به سمت انگشتان ۱۹ الی ۲۵ قدم بروید و به دنبال نشان آخر باشید. در همین حالت اگر انگشتان بسته باشد و فقط انگشت اشاره باز شده باشد ، ۴۰ الی ۷۰ قدم به سمت جایی که اشاره می کند ، هدف قرار دارد. در کل دست نشانه آخر نیست و باید یک علامت دیگر را پیدا کنید که آن علامت تمام کننده است.

علامت خورشید

می تواند تنها نباشد نماد انسان های بلند مرتبه و پادشاهان می باشد. جایی که این علامت پیدا شد به سمت طلوع خورشید نگاه کنید در آن سمت باید قله ای باشد که صبح اولین تلالو نور خورشید به آنجا می افتد را بررسی کنید و به دنبال علامت بعدی بگردید. خورشید علامت دفینه حاکم و پادشاه است.

علامت سنگ قورباغه

قورباغه خصوصیات واضحی دارد و مهم ترین آن، جهش به سمت جلو می باشد و معمولا باید در کنار یک رود یا برکه ای آب قرار داشته باشد و این علامت علامت آخر نیست و باید به سمت جهش آن به دنبال نشان بعدی باشید. ضمنا یک خصوصیت دیگر آن گرفتن طعمه از راهی دور می باشد و به همین منظور اگر قورباقه رو به رودخانه قرار داشت، اصلا تعجب نکنید و فکر نکنید که هدف نهایی در آب می باشد! بلکه هدف آن طرف آب بوده و در آنجا باید به دنبال علامت آخر باشید . ضمنا بعضی ها نیز به حالت چشمان قورباغه اشاره داشته و توجه ویژه ای به آن دارند و معتقدند که چشمان قورباغه، به دو طرف مختلف نگاه می کند و میتواند نشانگر دو هدف باشد. در کل باید به تمام اجزاء آن دقت کافی داشته باشید، چرا که می تواند در یافتن نقطه نهایی، به شما کمک موثری بنماید

خرید و دانلود کاملترین کتاب جوغن ها

کتابی که برای شما عزیزان آماده کرده ایم یکی از کاملترین و بهترین کتابهای مربوط به جوغن یابی و جوغن شناسی میباشد . این کتاب در قالب ۱۷۰ صفحه رنگی و به صورت فایل پی دی اف PDF به صورت کاملا رنگی و فارسی میباشد . کتاب جوغنها یا جوغان شناسی راهنمایی و آموزش محاسبه انواع جوغنهای روی سنگها را میباشد . کارشناسی انواع جوغنها از قبیل جوغن های دایره (گرد) و جوغنهای مثلث و مربع و مستطیل به صورت کامل و جامع همراه با تصویر و تفسیر و توضیحات دقیق و جامع . برای خرید کتاب جوغن ها (جوغن شناسی) بر روی لینک زیر کلیک کنید …

دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج

خرید و دانلود کاملترین کتاب جوغن نامه مرجع

کتاب جوغن نامه مرجع در قالب ۱۸۰ صفحه PDF

آموزش و راهنمایی کامل و جامع جوغن ها

رمزیابی و رمزگشایی انواع جوغن ها

معنی و مفهوم و تفسیر و کارشناسی جوغن ها و کاسه ها

خرید کتاب جوغنها

ارتباط در تلگرام

***********************************************************

فهرست مطلب

رمزگشایی و رمزیابی جوغان (جوغن) کاسه هایی رو سنگ جوغان ها در گنج …

hooris.ir › جوغن شناسی (کارشناسی جوغان)

Jan 9, 2016 – در این پست از سایت hooris.ir رمزگشایی و رمزیابی جوغان (جوغن) کاسه هایی رو سنگ جوغان ها در گنج یابی و دفینه یابی حکاکی های هندسی گود …

You’ve visited this page many times. Last visit: 9/6/16

در این پست از سایت hooris.ir جوغن کاسه سنگ یا فنجانک کاربرد و دلیل وجود جوغن چیست؟ آیا به قبر مربوط است؟ آیا به دفینه مربوط است؟ یا وجود آن فقط ریشه …

You visited this page.

جوغن یا جوغان چیست ؟ – سرزمین پارس و گنج پارسی

dafinehyaban.vcp.ir/…جوغنها/۱۴۲۹۰۰۸-جوغن-یا-جوغان-…

جوغن یا جوغان ( جوقن یا جوقان ) در قبور گبری چیست ؟ آیا نشانه دفینه و گنج است ؟ جوغن در زبان آریاییان به معنی کاسه می باشد . در بعضی متون نیز از جوغان میتوان …

جوغن چیست و انواع آن | ۲۰ فلزیاب

۲۰felezyab.ml › وبلاگ سایت
Rating: 5 – ‎Review by 20felezyab

Mar 21, 2016 – با سلام خدمت دوستان عزیز , در اینجا میخوام مطالبی را خارج از بحث دستگاه فلزیاب و طلایاب ارائه بدهم و به ارائه ی مطلبی در رابطه با اصطلاح جوغن یا …

You visited this page on 9/6/16.

تفسیر کامل انواع سنگ ها جوغن و علائم در حین حفاری,در این پست دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها یا جوغن نامه رمزیابی و رمزگشایی علائم آثار و نشانه های …

You’ve visited this page many times. Last visit: 5/4/16

آیا جوغن گرد نشانه قبر است؟یا آثار و نشانه چاه پلمپ شده است درباره جوغن …

ganj.filekar.ir/…/همه-چیز-درباره-جوغن-گرد-و-دایره-ای-…

در این پست کارشناسی و مشاوره باستان شناسی جوغن گرد و دایره ای شکل آثار و علامت های گنج و دفینه و قبرهای اموال دار پادشاهی و چاه پلمپ شده رو براتون گذاشتم …

Apr 8, 2014 – سلام من یه تخته سنگ بزرگ پیدا کردم کنار اب به رنگ سفید که کمی شیب داره و روی اون دوتا جوغن بزرگ و خوش تراش داره اما با فاصله از هم قرار …

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 5/13/16

علامت جوغن

www.bargozideha.com/tag/علامت-جوغن

محاسبات واسرارجوغنها. محاسبه=نشان از یک تپه درهمان نزدیکی میدهد که جوغنی دیگر در انجا میباشد و محاسبات دیگر ازان جوغن اغاز میشود ۳-جوغنی که دردیواره ان یک گردی …

جوغن ها و سنگ کاسه در گنج یابی و دفینه یابی. يکي از بيشترين علايمي که در ايران عزيز وجود داره سنگ کاسه و جوغنها هستند کاسه ها به طور معمول نشانه قبر هستند اما …

شبکه‌ما – دانلود فیلم – فیلم آموزشی جوغن و گنج یابی در باستان شناسی

www.shabakema.com/…/فیلم-آموزشی-جوغن-و-گنج-یا…
Jan 5, 2016

p>جوغان شناسی، جوغان ها و رموز گنج خدایان یکی از مباحث مهم در باستان شناسی و کشف عتیقه است.

 

نتایج جستجوی عبارت جوغن تک در دفینه یابی از بین کلیه اطلاعات و وبلاگهای ثبت شده در سایت در زیر نمایش داده شده است و شما میتوانید با کلیک بر روی عنوان هر …

دفینه سرا – حکا کی یا جوغن \گرد مربع مسطتیل\ – اموزش وشناخت علایم در دفینه یابی.

اسرار کاوش – جوغن چیست ؟ (آشنایی با انواع جوغن )

havadaraan.blogfa.com/…/جوغن-چیست-(آشنایی-با-انو…

اسرار کاوش – جوغن چیست ؟ (آشنایی با انواع جوغن ) – به عمل کار برآيد به سخنداني نيست … – اسرار کاوش.

اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است که در همان حوالی موجود است …

دفینه و دفینه – سنگ جوغن

ganjbastan.blogfa.com/post-16.aspx

سنگ جوغن. این نماد یکی از بیشترین آثارهایی است که در ایران دیده میشود بنابراین واجب دانستم توضیح دهم . جوغن یا همان سنگ کاسه علامت قبر است و ربطی ندارد که …

توضیح اینکه: ادامه این مطلب و رمزگشایی ۱۲۰ نوع جوغن را می توانید در بولتن داخلی ویژه کاربران و مشترکان گرامی این وبلاگ و وبسایت اصلی ما، مطالعه و مشاهده …

You’ve visited this page 3 times. Last visit: 5/19/16

Feb 19, 2014 – در اینجا سعی شده تا اصولی ترین و متداول ترین روش استفاده از جوغن ها بیان بشه اما در دوره های مختلف و حتی در مناطق مختلف اصول بکارگیری جوغن …

اسرار گنج های گمشده ایران – جوغن – رمزگشایی نشانه ها, تفسیر علائم و نشانه های دفینه – اسرار گنج های گمشده ایران.

احتمال وجود تله در چه مرحله ای دارد عکس دوم در مورد مثلث با جوغن گرد همانطور که در کتاب فرموده اید پدر پسر روح القدوس روی یک تخته سنگ بزرگ به شکل صندوق حکاکی …

دفینه !جوغن – YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=mY…
Apr 21, 2015 – Uploaded by ravi Vatan

دفینه !جوغن. ravi Vatan. SubscribeSubscribedUnsubscribe 812812. Loading… Loading… Working… Add to. Want …

 

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها(شناخت گنج یابی) – فروشگاه ایرانیکا

iranika.4kia.ir/…/دانلود-کتاب-رمز-گشایی-جوغن-ها(شنا…

در کتاب رمزگشایی جوغن ها، تمام جوغن ها با تصویر مشخص و تعریف شده اند و در کار باستان شناسی و گنج یابی و دفینه ها بسیار کارآمد است.

اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است که در همان حوالی موجود است …

آپارات – دفینه جوغن

www.aparat.com/result/دفینه_جوغن

خرید و دانلود مجموعه کتابهای گنج یابی و دفینه یابی جوغن · پکیج و بانک تحقیق پر… ۱,۸۴۷ بازدید. ۴:۴۵ · جوغن · فلزیاب اورجینال. ۲۹۷ بازدید. ۱:۰۲ · بیابان · رضا.

درباره : سنگ نگاره ها,جوغن ها, قبر و حفاری قبور, بازدید: ۸۲۶ … درباره : علائم و نشانه های دفینه,علائم و نشانه های (حیوانات),جوغن ها,تومولوس ها(مقبره ها), قبر و حفاری قبور, …

جوغن- جام نیوز

www.jamnews.ir/Keywords/225335/جوغن

كشف دستگاه حفاری میلیاردی قاچاق[۲۹ دقیقه پیش]. جوغن. آخرین مطالب کلید واژه … این‌ هنر بوسیله نوعی‌ هاون‌ چوبی‌ که‌ جوغن‌ نام دارد و چند قرقره ی مخصوص که‌ به‌ قالب‌‌ …

جوغن – Wiktionary

https://en.wiktionary.org/wiki/جوغن

Translate this page

Wiktionary

Persian[edit]. Etymology[edit]. Possibly related to Persian هاون (hâvan, “mortar”). Pronunciation[edit]. (Iranian Persian) IPA: [dʒuˈɣæn]. Noun[edit]. جوغن • (juğan).

دانلود کتاب باستان شناسی جوغن ها رمزگشایی و رمزیابی آثار علائم و …

fileee.ir/دانلود-کتاب-باستان-شناسی-جوغن-ها-رمزگش/

Oct 11, 2015 – کتاب جوغن ها به جوغن نامه نیز معروف است . کتابی که در آن شما همه چیز درباره شکستن رمز و طلسمات و همچنین تشخیص اشکال لوزی مستطیل و بسیاری …

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 5/2/16

یکی از رایج ترین آثار و علایم در ایران باستان برای پنهان کردن گنج ها و دفینه ها استفاده از علامت جوغن بوده و در کشور عزیز مان ایران به وفور یافت می شود .

نماد جوغن و آبراه و پای راست. پاسخ کارشناسی به سوالات. پاسخ درباره (جوقان با آبراه و پای راست). سوال. یک جوغان به قطر ۲۰ سانت و عمق ۱۵ سانت میباشد و طول آبراه آن …

جوغن شیار دار – بهترین های روز ایران

www.bestofday.ir/reader/text/201606111344278900

Jun 11, 2016 – وارونه میباشد محاسبه=قطر- عمق*۳/۳بطرف علامت مشخصه ۸-جوغنی که قطر۲۰وعمقش۲۰ودارای شیار باشد محاسبه=طول شیار *۳/۳ ۹- جوغن مربعی که …

قبر گبری, کتاب رمز گشایی جوغن ها، کتاب گنج یابی و آشنایی با دفینه ها همراه با تصویر است.

سرزمین پارس و گنج پارسی – تفسیر و رمزگشایی جوغن صلیب یا نماد صلیب در گنج یابی – دفینه یابی و گنج ، قبور گبریان ، جوغنها ، علایم گنج و زیرخاکی ، مقبره …

اهالی محترم روستای جوغن میتوانند در سایت همسریابی شیدایی برای یافتن همسر خود در سایت شیدایی ثبت نام نمایند.

در جایی دیگه تعدادی جوغن وجود داشته که از بزرگ به کوجیک ختم میشده اما در کنار کوجکترین جوغن باز یک جوغن بزرگ وجود داشته که دوستان وقتی ته ان رو شکستند …

باستان شناسی، گنج یابی و دفینه – جوغن ها – blogfa.com

www.ghalibafjan.blogfa.com/tag/جوغن-هاTranslate this page

باستان شناسی، گنج یابی و دفینه – جوغن ها – وبلاگ گنج یابی، دفینه، زیرخاکی، عتیقه و باستان شناسی و مجموعه مطالب علمی گنج یابی.

Translate this page

Persian Wikipedia

جوغن. از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد. پرش به: ناوبری، جستجو … جوغن، روستایی از توابع بخش جازموریان شهرستان رودبار جنوب در استان کرمان ایران است.

دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها دسته: تاریخ بازدید: ۳ بار فرمت فایل: pdf حجم فایل: ۳۰۹۹ کیلوبایت تعداد صفحات فایل: ۴۰ گنج و …

جوغن | پارسی ویکی – دهخدا

parsi.wiki/dehkhodaworddetail-410ce1d61c9f4fadbbe…

جوغن : ابزاری شبیه به هاون که به منظور کوبیدن برخی دانه های محکم در گذشته کاربرد داشت | واژه نامه‌ی پارسی ویکی.

Jun 26, 2016 – فروشگاه ایرانیکا در کتاب رمزگشایی جوغن ها،کتاب جوغن شناسی در ۴۲ صفحه کامل تمام جوغن ها با تصویر مشخص و تعریف شده اند و در کار اما بعضي …

جوغن. فرهنگ فارسی معین. (جَ غَ) (اِ.) هاون سنگی . جستجوی این واژه در لغت نامه های دیگر نگارش معنی دیگر برای این واژه. مشخصات واژه. واژه: جوغن. معادل ابجد: ۱۰۵۹ …

انواع جوغن ها و روش محاسبه و اندازه گیری در دفینه یابی در ۲ فایل ۹و۳ مگ. دریافت‌فایل. “BIOS” چیست و چه استفاده‌هایی در کامپیوتر دارد؟ (ابزارفروشی) جوغن دانلود پروژه …

جوغن – Free definitions by Babylon

www.babylon-software.com/definition/جوغن/Farsi

جوغن – Free definition results from over 1700 online dictionaries.

جوغن گرد نشانه چاه – فلزیاب ۰۹۱۹۱۷۵۳۰۰۱

okm-detector.ir/جوغن-گرد-نشانه-چاه/

Aug 16, 2016 – همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، این جوغن نشانه قبرنیست بلکه نشانه چاه پلمپ شده است، همانظور که در کتاب نمادها ونشانه هم نوشتم هر جوغن …

جوغن – نمای ایران

www.iranview.com/f/جوغن

جوغن – فین هرمزگانجوغن joghan همان هاون سنگی است که از سنگ کوه تراشیده شده است و برای کوبیدن جو و گندم قبل از آسیاب کردن و هر چیزی که نیاز به کوبیدن داشت در …

أدم عمر جوغن Profiles | Facebook

https://www.facebook.com/public/أدم-عمر-جوغن
Facebook

View the profiles of people named أدم عمر جوغن . Join Facebook to connect with أدم عمر جوغن and others you may know. Facebook gives people the power…

در اینجا سعی شده تا اصولی ترین و متداول ترین روش استفاده از جوغن ها بیان بشه اما در دوره های مختلف و حتی در مناطق مختلف اصول بکارگیری جوغن با…,جوغن ها,گنج و …

راز و رمز جوغن ها! – مهدی – ۱۳۹۵-۳-۱۳ ۰۲:۱۷ صبح محاسبات و اسرار جوغنها : ۱-جوغنی که قطروعمق ان باهم مساوی وبالاتراز ۱۲سانتی مترباشد محاسبه=قطر جوغن *۲*۳/ ۳

جوغن‌ | گردشگری ایران

gardeshgariiran.ir/tag/جوغن‌/Translate this page

این‌ هنر بوسیله نوعی‌ هاون‌ چوبی‌ که‌ جوغن‌ نام دارد و چند قرقره ی مخصوص که‌ به‌ قالب‌‌معروف‌ است‌ و یک‌ بالش‌ کوچک‌ پارچه‌ یی‌ انجام میشود و نحوه کار به‌ این‌ صورت‌ است‌ …

دفینه جوغن تفسیر انواع جوغن

www.mod.text-ahang.ir/…/دفینه-جوغن-تفسیر-انواع-…

تفسیر کامل انواع سنگ ها جوغن و علائم در حین حفاری,در این پست دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها یا جوغن نامه رمزیابی و رمزگشایی علائم آثار و نشانه های .

جوغن مربع – لورنز آلمان

lorenz-z1-deapar.ir › علائم و نمادها

Jul 19, 2016 – جوغن مربع. اشاره به قبر درون سنگ و اتاقک دارد،مربع آرامگاه کاهن یا راهب می باشد. photo_2016-07-19_08-33-31. جوغن مساوی در دهانه و قاعده. اشاره به …

جوغن اولویت خرید نوعروس ها در قدیم / لزوم حفظ ابزار قدیمی

www.dana.ir/…/جوغن-اولویت-خرید-نوعروس-ها-در-قدیم…

Jan 23, 2016 – جوغن (joghan ) همان هاون سنگی است که از سنگ کوه تراشیده شده و برای کوبیدن جو و گندم قبل از آسیاب کردن و هر چیزی که نیاز به کوبیدن داشت در آن …

دانلود کتاب جوغن ها رایگان. Nothing Found. Try a new keyword. جستجو برای: ابرچسب. – آماده آمار آموزش ارشد اقتصاد الکترونیک با بازاریابی بر بررسی برق برنامه …

Aug 1, 2016 – نماد جوغن و انواع آنها : از انواع نشانه ها که به تعداد زیادی در اراضی و مناطق مختلف کشور با آنها روبرو می شویم، جوغن ها بوده که در زمینه گنج یابی و….

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها با لینک مستقیم,در این پست دانلود … دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها همراه عکس و فیلم .

Jun 23, 2016 – همه چیز درباره گنج+داستانهای مهیج و واقعی. دعا برای پیدا کردن گنج. کشف محل دفینه ، خزائن ، گنج اگر کسی آیه مبارکه زیر را نوشته و همراه داشته …

اندازه جوغن | ۲۰ فلزیاب

https://20felezyab.com/tag/اندازه-جوغن/Translate this page

… Inc · محصولات شرکت دلتا پالس deltapulse · آموزش محصولات فلزیاب · وبلاگ سایت · درباره فلزیاب ۲۰ · تماس با شرکت · خانه / بایگانی برچسب: اندازه جوغن …

Sep 9, 2016 – کاسه ها و جوغن ها. فرمت فایل JPEG است و این فرمت اختصاصاً برای کاهش اندازه فایل های تصویری انتخاب شده بود.در این فایل، تمام جوغن ها با تصویر …

Jan 23, 2016 – جوغن (joghan ) همان هاون سنگی است که از سنگ کوه تراشیده شده است و برای کوبیدن جو و گندم قبل از آسیاب کردن و هر چیزی که نیاز به کوبیدن داشت …

«جوغن»روزگاري سرجهازي تمام دختران روستاي نوايگان بوده است. ولي اين روزها، كمتر كسي براي خريد اين ظرف هزينه مي‌كند، هرچند هزينه‌اش هم زياد نيست؛ كمتر از پول يك …

Most Popular Instagram Hashtags used with #جوغن. #detector #دفینه #metaldetector #باستانی #سنگ #ساروج #atighe #طلایاب #iran #ganj #مفرق #زیرخاکی …

جوغن

simasports.rozfa.xyz/tags/جوغن.html

دانلود تصاویر اندروید از حسابهای معمایی جوغن گرد در گنج دفینه … فناوری جدید Ultra Black سامسونگ باعث افزایش کیفیتتصاویر در شرایط نوری روشن می‌شود – .

… گنج یابی در ایران می باشد که هم اکنون در دسترس علاقه مندان این حرفه می باشد. برچسب‌ها: دانلود کتاب جوغنها، جوغن، نشانه جوغن، معنی جوغن، نشانه گنج، نشانه دفینه.

پروفایل جوغن سازی اف سی

mr90.ir/profile/…/جوغن%۲۰سازی%۲۰اف%۲۰سی

برای نمایش نمودار دقیق، نیاز به جمع آوری اطلاعات بیشتر و گذشت زمان است. G جوغن سازی اف سی (۱,۰۰۰ نفری). هواداران ۳۰۰٫ استادیوم. طرفدار تیم‌های. افتخارات.

در جایی دیگه تعدادی جوغن وجود داشته که از بزرگ به کوجیک ختم میشده اما در کنار کوجکترین جوغن باز یک جوغن بزرگ وجود داشته که دوستان وقتی ته ان رو شکستند …

شکل هندسی جوغن | ۲۰ فلزیاب

۲۰felezyab.cf/tag/شکل-هندسی-جوغن/

… Inc · محصولات شرکت دلتا پالس deltapulse · آموزش محصولات فلزیاب · وبلاگ سایت · درباره فلزیاب ۲۰ · تماس با شرکت · خانه / بایگانی برچسب: شکل هندسی جوغن …

باستان شناسي،علائم های رایج در گنج یابی،كتاب هاي اموزشي،،تفسير علايم گنج يابي,گنج يابي،در مورد جوغن ها,باستان شناسي،علائم های رایج در گنج یابی،كتاب هاي …

جوغن تک در دفینه یابی | جستجو | وبلاگ ۲۴ – ۱

weblog24.link/list/جوغن-تک-در-دفینه-یابی.html

جوغن تک در دفینه یابی از بین کلیه وبلاگها و اطلاعات سایت جستجو شده و نتیجه آن در لیست زیر نمایش داده شده است. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و کاملتر در خصوص هر …

Jan 23, 2016 – جوغن (joghan ) همان هاون سنگی است که از سنگ کوه تراشیده شده است و برای کوبیدن جو و گندم قبل از آسیاب کردن و هر چیزی که نیاز به کوبیدن داشت …

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها، منبع گنج یابی و آشنایی با دفینه

www.goldandroid.ir/…/محصول-۴۴۵۷-دانلود-کتاب-رمز…

Sep 12, 2016 – در این فایل، تمام جوغن ها با تصویر مشخص و تعریف شده اند… شناخت جوغن ها در گنج یابی بسیار مهم است چون: يکي از بيشترين علايمي که در ايران …

نشانه جوغن در سنگ متحرک – لورنز آلمان

lorenz-z1germany.ir/?tag=نشانه-جوغن-در-سنگ…

Jul 21, 2016 – نشانه جوغن در سنگ متحرک اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد …

نماد جوغن در سنگ متحرک در دفینه یابی – پورتال ۱

portal1.ir/نماد-جوغن-در-سنگ-متحرک-در-دفینه-یابی/

Aug 18, 2015 – اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر می باشد که در …

جوغن – ‘گنج

ganjeneup.persianblog.ir/tag/جوغن

بر روی قله یک کوه یک قبر موجود است ولی مکان اصلی این قبر مشخص نیست ولی در آن قله سه سنگ هست که بر روی هرکدام از این سنگها سهجوغن به شکل مثلث وجود دارد …

جوغن – نشانکرد گنج و دفینه

ganjup.persianblog.ir/tag/جوغن

سه سنگ دارای سه جوغن. سه سنگ با سه جوغن با فاصله های داده شده. نویسنده : سیوان مرادپور ; ساعت ۱٢:٢۱ ب.ظ روز سه‌شنبه ٦ آبان ،۱۳٩۳. تگ ها : عکس ، جوغن ، مثلث ، سنگ …

نشانه جوغن دوتایی در دفینه یابی – وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

wtaar.com/list/نشانه+جوغن+دوتایی+در+دفینه+یابی.html

نشانه جوغن دوتایی در دفینه یابی. مطلبی یافت نشد. با عرض پوزش مطلبی با این محتوا یافت نشد … ادامه مطلب. تبلیغات. آخرین مطالب. ۰۶:۴۲. بی‌عدالتی‌های حوزه بهداشت …

کارشناسی جوغن نشانه لاک پشت | | علوم غریبه

olomgaribe.ir/tag/کارشناسی-جوغن-نشانه-لاک-پشت/

مفهوم علامت لاک پشت در گنج یابی و دفینه یابی “جوغن نشانه لاک پشت. ۳ ساعت پیش باستان شناسی, گنج یابی و دفینه یابی ۰ · علامت لاک پشت در گنجینه یابی.

دانلود کتاب جوغن شناسی مرجع – جوغن نامه مرجع – کتاب جامع درباره تفسیر انواع جوغن ها.

مسیر رفتن به چاه چاه جوغن روی نقشه ایران و همچنین مکان های اطراف آن.

FelezJoo – رمزگشایی جوغن ها

https://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=26&t…
۱۰ posts – ‎۶ authors

اگر کنار همین جوغن های توجه کنید(در عکس زیر و اصلی که یکی از کاربرها چند روز پیش فرستادند) یه ۳ تا جوغن مثلث دیگه هم بود که اگه صورتهای فلکی رو بررسی …

جوغن های مربع و مستطیل در گنج یابی – تفسیر و تشریح علایم و نشانه های گنج ها و ... به انواع کنده کاری ها و حکاکی های گود سنگی و صخره ای (جوغن ها) داشته و باید به …

سنگ جوغن در گنج یابی و دفینه یابی اگر جوغن وسط سنگ کنده کاری باشد قبر زیر سنگ است اگر ج.

Sep 12, 2016 – نکته مهم : دوستان کاسه به سنگی گفته می شود که فقط یک سر آن سوراخ باشد و از درونش زمین زیر آن معلوم نباشه اما جوغن به سنگی گفته میشه که دارای …

Images on instagram about جوغن. Images and videos in instagram about جوغن.

انواع جوغن ها و روش محاسبه و اندازه گیری در دفینه یابی – فروشگاه فایل

file20.com/…/انواع-جوغن-ها-و-روش-محاسبه-و-اندازه-گیر…

دانلود مقاله ارزنده پیرامون انواع جوغن ها و روش محاسبه و اندازه گیری در دفینه یابی. Download Jovghan valuable about the types and methods of calculating and …

دفینه جوغن – رسانه جوان

javanmedia.ir/video/nOVEe/دفینه_جوغن

May 26, 2016 – دفینه جوغن. شرکت فلزیاب روز بزرگترین کمپانی وارد کننده انواع دستگاههای فلزیاب و طلایاب اورجینال است که محصولات باکیفیت را با دوسال …

نمایشگاه و مرکز مردم شناسی و گردشگری اقلید. جوغن اقلید. خانه · گالری · معرفی · اخبار · ثبت نام كارآموز · ديدني هاي اقليد · مذهبي · توريستي · تاريخي · تفريحي …

جوغن در زبان آریاییان به معنی کاسه می باشد . در بعضی متون نیز از جوغان میتوان معنی هاون را برداشت نمود . در هر صورت مفهومی که منتقل میکند فضایی دایره شکل است …

تفسیر و معنی جوغن مثلث – ایران سرزمین گنجهای گمشده

irantreasure2.netsit.ir/tag/تفسیر-و-معنی-جوغن-مثلث/

http://s3.picofile.com/file/8193963234/j2. http://s6.picofile.com/file/8193963292/j4. ارسال در : مفهوم آثار و علائم باستانی | برچسب ها: تفسیر و معنی جوغن مثلث, …

درباره – جوغن

www.ref4.com/search/result/8/جوغن/def/Fa

جوغن,درباره جوغن,تولید جوغن,رنگ جوغن,انواع جوغن,عکس جوغن,تصویر جوغن,جوغن چیست,معنی جوغن,ترجمه جوغن,ترجمه انگلیسی جوغن,ترجمه عربی جوغن,معنی انگلیسی …

دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها

stufile.ir/…/دانلود-کتاب-جوغن-ها-رمز-یابی-و-رمزگشای…

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها، کتاب گنج یابی و آشنایی با دفینه ها +تصویری کاسه ها و جوغن ها شناخت جوغن ها در گنج یابی بسیار مهم است چون: يکي از بيشترين …

شانه‌هایی از جنس سنگ؛ روایت زندگی جوغن ساز نوایگانی | سامانه آموزش …

irscc.ir/…/شانه‌هایی-از-جنس-سنگ؛-روایت-زندگی-جوغ/Translate this page

Apr 19, 2016 – «جوغن»روزگاری سرجهازی تمام دختران روستای نوایگان بوده است. ولی این روزها، کمتر کسی برای خرید این ظرف هزینه می‌کند، هرچند هزینه‌اش هم زیاد …

جوغن شبیه مهبل زن – بازتاب ۲۴

baztab24.com/search/?q=جوغن+شبیه+مهبل+زن

اقامتگاههای بیابان موهاوی برای شبیه سازی اقامت آینده در مریخ راه اندازی شده اند تا از هر نظر محک زده شوند. رویای سفر به مریخ و اقامت در آن همیشه در انسانها بوده و این مخلوق …

جوغن ساسانی – پایگاه اینترنتی نشر اخبار

www.nashrnews.org/search/?q=جوغن+ساسانی

به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری علیرضا شاه محمدپور در چهارمین دوره \’دانش افزایی ایران شناسی\’ با بیان گوشه ای از …

Instagram

Jul 13, 2015 – 61w · zire_khakiکاسه ها و جوغن ها يکي از بيشترين علايمي که در ايران عزيز وجود داره سنگ کاسه و جوغنها هستند کاسه ها به طور معمول نشانه قبر هستند …

همیار دانشجو دانلود کتاب باستان شناسی جوغن ها رمزگشایی و رمزیابی آثار علائم و شناسی می باشد و هر گونه سوء استفاده از علم این بسته های آموزشی ممنوع می باشد.

نسخه PDF کتاب جوغن ها – دانلود

irtreasure.2dl.ir/page-702660.htmlTranslate this page

با سلام خدمت تمام کاربران و بازدیدکنندگان سایت ، با توجه به افزایش ارسال نظرات توسط شما در رابطه با تفسیر علامت جوغن های مختلف تصمیم گرفتیم نسخه PDF …

سایت www.ganj.filekar.ir در این پست خرید و دانلود ارزان مجموعه و پکیج کامل کتابهای باستان شناسی و جوغن رمزیابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها چشم طلایی و …

جوغن بیضی خط دار – آخرین اخبار ایران و جهان

khabarduni.ir/search/?q=جوغن+بیضی+خط+دار

به گزارش خبرگزاری مهر ، در این تصویر که معروف به خوشه کهکشانی Fornax است، می توان کهکشان های متعددی را در فضا رصد کرد. این خوشه کهکشانی در حدود ۶۲ میلیون …

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها، منبع گنج یابی و آشنایی با دفینه …

zarinmovie.ir/محصول-۱۱۳۱-دانلود-کتاب-رمز-گشایی-…

۶ hours ago – نکته مهم : دوستان کاسه به سنگی گفته می شود که فقط یک سر آن سوراخ باشد و از درونش زمین زیر آن معلوم نباشه اما جوغن به سنگی گفته میشه که دارای …

 
 

Searches related to جوغن

جوغن گرد

عکس جوغن

دانلود رایگان کتاب جوغن شناسی

جوغن دایره

جوغن – گنج یابی و دفینه یابی,دانلود کتاب باستان شناسی,زیر خاکی,دانلود

hooris.ir › جوغن شناسی (کارشناسی جوغان)

Jan 9, 2016 – کارشناسی جوغن و یا جوغان های گودال و سوراخ هندسی گرد (جوغن گرد) + تصاویر و عکسهای رمزیابی و رمزگشایی انواع جوغان های گرد حکاکی شده بر روی …

You’ve visited this page many times. Last visit: 9/6/16

در این پست از سایت hooris.ir رمزگشایی و رمزیابی جوغان (جوغن) کاسه هایی رو سنگ جوغان ها در گنج یابی و دفینه یابی حکاکی های هندسی گود بر روی سنگ ها و …

در این پست از سایت hooris.ir انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن رو برای شما عزیزان قرار دادیم . انواع مختلف علامتها و …

You visited this page.

تفسیر کامل انواع سنگ ها جوغن و علائم در حین حفاری,در این پست دانلود رایگان کتاب … PDf جوغن ها یا جوغن نامه رمزیابی و رمزگشایی علائم آثار و نشانه های گنج دفینه … دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها همراه عکس و فیلم.

You’ve visited this page many times. Last visit: 5/4/16

Apr 8, 2014 – سلام من یه تخته سنگ بزرگ پیدا کردم کنار اب به رنگ سفید که کمی شیب داره و روی اون دوتا جوغن بزرگ و خوش تراش داره اما با فاصله از هم قرار …

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 5/13/16

علامت جوغن

www.bargozideha.com/tag/علامت-جوغن

… ۱۲سانتی متر باشد محاسبه=قطر*عمق*۵/۲بطرف علامت مشخصه ۱۱-جوغن بصورت مایل … دفینه یابی چیست ، توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها حکاکی های مربع مستطیل و گرد … گفته میشود که اگر یک پا باشد گنج نزدیکتر و اگر دو پا باشد گنج دورتر است … سنگ در گذشته معدن سنگ ، روش شناختن و شکستن ساروج ،و انواع موارد دیگر …

شبکه‌ما – دانلود فیلم – فیلم آموزشی جوغن و گنج یابی در باستان شناسی

www.shabakema.com/…/فیلم-آموزشی-جوغن-و-گنجیا
Jan 5, 2016

p>جوغان شناسی، جوغان ها و رموز گنج خدایان یکی از مباحث مهم در باستان شناسی و کشف عتیقه است.

 

برچسب انواع جوغن – ایران سرزمین گنج های گمشده

treasurehunters.blogsky.com/tag/انواعجوغن

از انواع نشانه ها که به تعداد زیادی در اراضی و مناطق مختلف کشور با آنها روبرو می شویم، جوغان ها بوده که در زمینه گنج یابی یکی از موارد بحث برانگیز به شمار می روند.

جهت اطلاعات و آشنایی بیشتر با انواع جوغن به کتاب های ( چشم طلایی ،میراث زرین …. انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن,علامت ها …

۳ عدد نشانه است که در اراضی و مناطق مختلف کشور با آنها روبرو می شویم و در زمینه گنج یابی مورد بحث ترین علائم هستند این سه نشانه کدام ها هستند؟ حکاکی های گرد!

Feb 19, 2014 – در اینجا سعی شده تا اصولی ترین و متداول ترین روش استفاده از جوغن ها بیان بشه اما در دوره های مختلف و حتی در مناطق مختلف اصول بکارگیری جوغن با…,جوغن ها,گنج و دفینه یابی به روش علمی. … خط عیلامی [۱] · انواع قبرها (مزار ها) [۱]

هم اکنون شرکت های معدنی در دنیا از این روش برای یافتن انواع مواد معدنی شامل طلا، ….. این نماد در دفینه یابی معانی خاص خود دارد و در اکثر مکانهایی که این آثار دیده شده …

آرشیو نظرات · جوغان ها در گنج یابی. جوغن ها (حکاکی گود هندسی بر روی سنگ ها) … بر همین اساس طی مجوزی ازسوی پژوهشکده باستان شناسی، هیاتی متشکل از انواع …

You’ve visited this page 3 times. Last visit: 5/19/16

نتایج جستجوی عبارت جوغن تک در دفینه یابی از بین کلیه اطلاعات و وبلاگهای ثبت … بعضی عزیزان انواع نشانه های دفينه مفهومشون سوالاتی داشتند که تو این پست …

دفینه جوغن تفسیر انواع جوغن

www.mod.text-ahang.ir/…/دفینه-جوغن-تفسیر-انواع-…

دانلود کتاب دفینه یابی ، چشم طلایی گنج – دانلود کتاب PDF جوغن نامه(کتاب آموزش ... تفسیر نشانه و نمادهای دفینه گنج سکه قدیمی,دانلود کتاب فارسی رمزیابی انواع و …

نشانه جوغان و کروکی دفینه (کیفیت بالا) – آپارات

www.aparat.com/…/نشانه_جوغان_و_کروکی_دفینه_(…

Dec 14, 2014 – کانال گنج یابی گنجگرام ( آکادمی گنج ) رمزگشایی نشانه جوغان و کروکی دالان های زیر زمینی و اتاق و …http://faridbagheri.lxb.ir نشانه جوغان و کروکی …

ایران سرزمین گنج های گمشده – جوغن ها – – ایران سرزمین گنج های گمشده. … فربد باقری · دفینه،دفینه یابی، · گنج،گنج یابی · پاسخ به سوالا شما · علائم و نشانه های انسانی.

برچسب ها: باشگاه گنج یابی, جوغان, جوغن, جوقان, جوقن, دفینه, کاسه, گنج, گنج ….. جوغن همشکل و هم اندازه ب قطروعمق ۱۲سانت بالای یک تپه و سنگ ثابت نشانه گنج است …

جوغن یا جوغان چیست – سرزمین پارس و گنج پارسی

dafinehyaban.vcp.ir/…جوغنها/۱۴۲۹۰۰۸-جوغن-یا-جوغان-…

۲۰ شهریور ۱۳۹۴; نماد یا سنگ نگاره سگ در گنج یابیجوغن یا جوغان ( جوقن یا جوقان ) در قبور گبری چیست ؟ … جوغن در زبان آریاییان به معنی کاسه می باشد .

رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها. فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه. فنجان نما ها. کاسه هفت تایی.

اسرار کاوش – جوغن

havadaraan.blogfa.com/tag/جوغن

گنج, آب,دفینه یابی, اسرار,جوغن, قلعه خاکی, گنج یابی, کشف عتیقه,غار,دست کند, … شماره تلگرام برای کارشناسی و سفارش انواع دستگاه فلزیاب ۰۹۰۱۳۵۴۵۴۱۵٫

جوغن ها – گنج و دفینه یابی به روش علمی – رز بلاگ – متفاوت ترين سرويس …

hamidreza77.rzb.ir/…/انواعجوغن-ها-در-گنجیابی-و-دف…

در اینجا سعی شده تا اصولی ترین و متداول ترین روش استفاده از جوغن ها بیان بشه اما در دوره های مختلف و حتی در مناطق مختلف اصول بکارگیری جوغن با…,جوغن ها,گنج و دفینه یابی به روش علمی. … خط عیلامی [۱] · انواع قبرها (مزار ها) [۱] · پل های ایران باستان …

جوغن و انواع جوغان در گنج یابی – گنج یابی، باستان شناسی و دفینه

moshkabadi.lxb.ir/…/جوغن%۲۰و%۲۰انواع%۲۰جوغان%۲…

جوغن و انواع جوغان در گنج یابی – آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه ، زیرخاکی و تاریخ – گنج یابی، باستان شناسی و دفینه.

دانلود کتاب باستان شناسی جوغن ها رمزگشایی و رمزیابی آثار علائم و …

fileee.ir/دانلود-کتاب-باستان-شناسی-جوغن-ها-رمزگش/

Oct 11, 2015 – همچنین قبول سفارش انجام انواع پروژه و پایان نامه های دانشجویی برای تمامی … دانلود کتاب PDF نمادها نشانه ها و علامت های گنج و دفینه برای باستان شناسان, … با نام کتاب جوغن ها معنی مفهوم و تفسیر علائم آثار و نشانه های دفینه گنج باستانی . … که علاقه مند به رمز یابی و رمزگشایی سنگ نوشته های گنج و دفینه هستند !

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 5/2/16

دانلود مقاله ارزنده پیرامون انواع جوغن ها و روش محاسبه و اندازه گیری در دفینه یابی. Download Jovghan valuable about the types and methods of calculating and …

موضوعات مرتبط: علائم و آثار شناسی,گنج یابی و کشف عتیقه ها,فلزیاب ها و … خنجر – توضیح انواع شتر – خرگوش – رمزگشایی انواع سنگ های کاسه و جوغن ها ,خورشید در …

جوغن شیار دار – بهترین های روز ایران

www.bestofday.ir/reader/text/201606111344278900

Jun 11, 2016 – انواعجوغن -ها-در-گنجیابی-و-دفینه-… Translate this page Feb 19, 2014 – در اینجا سعی شده تا اصولی ترین و متداول ترین روش استفاده از جوغن ها …

خانه / بایگانی برچسب: جوغن ها, جوغن ها در دفینه یابی ,جوغن ها در گنج یابی ,جوغن های دایره ای, جوغن ها دفینه ,انواع جوغن ها, اسرار جوغن ها ,کتاب جوغن ها ,رمزگشایی جوغن ه …

آتشکده ها در گنج یابی ….. برچسب‌ها: آثار و علائم دفینه, اسرار گنج های گمشده ایران, اسرار گنج يابي, معنی و مفهوم نشانه های …. برچسب‌ها: جوغان, جوغن, حفره, دیبک, کاسه

باستان شناسی، گنج یابی و دفینه – نشانه های گنج و دفینه – blogfa.com

www.ghalibafjan.blogfa.com/…/نشانه-های-گنج-و-دفی…Translate this page

برخی در گنج یابی این نظر را دارند که : این صخره هم کناره هایش جوغن زیاد دارد و هم … تفسیر نشانه و نمادهای دفینه گنج سکه قدیمی,دانلود کتاب فارسی رمزیابی انواع و …

دانلود رایگان مجموعه کامل گنج یابی دفینه یابی، آثار نمادها و نشانه ها، چشم طلایی، … شما با انواع نمادها و نشانه ها، سمبل ها، جوغن ها و رمز و رازهای نقشه ها و علامت ها آشنا می …

… در دفینه یابی چیست ، توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها حکاکی های مربع مستطیل و گرد ، روش برش سنگ در گذشته معدن سنگ ، روش شناختن و شکستن ساروج ،و انواع …

Jul 14, 2015 – فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود … رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها.

دفینه !جوغن – YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=mY…
Apr 21, 2015 – Uploaded by ravi Vatan

دفینه !جوغن. ravi Vatan. SubscribeSubscribedUnsubscribe 812812. Loading… Loading… Working… Add to. Want …

 

علامت ماهی در گنج یابی قسمت دهان ماهی باید دنبال آثار دوم باشید اگر ماهی دارای پول. … جوغن ها رمز نشانه ی ماهی گنج و دفینه یابی به روش علائم های رایج در گنج یابی; علامت چکمه در تبلیغات در اینترنت علامت ماهی در دفینه یابیانواع علامت ها و نشانه ها در .

انواع جوغن در گنج یابی

fungood.in/tags/انواعجوغن-در-گنجیابی.htmlTranslate this page

رمزگشایی و تفسیر تندیس یا نشان عقاب در گنج یابی و دفینه . تندیس … در اینجا سعی شده تا اصولی ترین و متداول ترین روش استفاده از جوغن ها بیان بشه اما در .

کتاب های گنج یابی khabar95

ganjee-blog.khabar95.ir/Translate this page

جوغن چیست جوغن در گنجیابی جوغن شناسی جوغن روی سنگ جوغن درد فینه جوغن مثلث جوغن گرد جوغن مستطیلی جوغن مربع دانلود کتاب جوغن ها کتاب جوغن ها انواع جوغن ها

دفینه – گنج یابی

yeralti.blogfa.com/category/4

دفینه – گنج یابی – آشنایی با علائم و نشانه های علوم باستان شناسی:سکه ها،حروفات،علائم … انواع طلسم ها را مي توان به طلسم مار، اژدها، ماهي، گربه و سوسمار تقسيم كرد.

دفينه يابي ، گنج ، شناسايي علائم باستاني و كارشناسي علائم. … در ایران انواع مختلف درخت وجود دارد در گذشته درختانی كه عمر طولانی داشتند برای نشانه استفاده …

Aug 1, 2016 – نماد جوغن و انواع آنها : از انواع نشانه ها که به تعداد زیادی در اراضی و مناطق مختلف کشور با آنها روبرو می شویم، جوغن ها بوده که در زمینه گنج یابی و….

جوغن های مربع و مستطیل در گنج یابی – تفسیر و تشریح علایم و نشانه های گنج ها و ... به انواع کنده کاری ها و حکاکی های گود سنگی و صخره ای (جوغن ها) داشته و باید به …

انواع جوغن در گنج یابی

funsgood.in/tags/انواعجوغن-در-گنجیابی.htmlTranslate this page

دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ , ۵۹ بازدید. رمزگشایی و تفسیر تندیس یا نشان عقاب در گنج یابی و دفینه . تندیس عقاب ( و شاهین ) یکی از .

نشان شمشیر و سنگ زره درخت در دفینه یابی بحث کامل صلیب ها علامت فیل نشان افتاب پرست رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها. فنجان نما ها کاسه هفت تایی

دانلود رایگان کتاب جوغنها : کتاب جوغنها

کتاب-جوغنها.dibablog.com/…/دانلود+رایگان+کتاب+ج

May 21, 2016 – جوغن در گنجیابی جوغن شناسی جوغن روی سنگ جوغن درد فینه جوغن مثلث جوغن گرد جوغن مستطیلی جوغن مربع دانلود کتاب جوغن ها کتاب جوغن ها انواع …

کتاب میراث زرین کتابی منتشر شده در زمینه گنج یابی در ایران می باشد که هم … توضیح انواع شتر – خرگوش – رمزگشایی انواع سنگ های کاسه و جوغن ها ,خورشید در بین …

باغ دیدنی رامسر+قلعه باغ رامسر+انواع دعاهاوطلسمها+گنج یابی وکشف عتیقه ها+دعا. منبع. برچسب ها : قلعه ….. رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها فنجان نما ها

اسرارورموز گنج های باستان

servatsazy.4kia.ir/info/…/اسرارورموز-گنج-های-باستان/

نشان شمشیر و سنگ زره درخت در دفینه یابی بحث کامل صلیب ها علامت فیل نشان افتاب پرست رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها فنجان نما ها کاسه هفت تایی

Aug 1, 2016 – انواع قبر ها – گنج و دفینه یابی به روش علمی – رز بلاگ – متفاوت ترين . …. روش گمانه زنی و شناخت علائم قبرها در گنج یابی – آپارات – انواع جوغن .

جوغن ها, جوغن ها در دفینه یابی ,جوغن ها در گنج یابی ,جوغن های دایره ای

yahoo-market.ir/…/جوغن-ها-جوغن-ها-در-دفینه-یابیجو

خانه / بایگانی برچسب: جوغن ها, جوغن ها در دفینه یابی ,جوغن ها در گنج یابی ,جوغن های دایره ای, جوغن ها دفینه ,انواع جوغن ها, اسرار جوغن ها ,کتاب جوغن ها ,رمزگشایی جوغن ه …

دفینه یابی و پیدا کردن گنج | انجمنهای پرشین تولز

forum.persiantools.com › … › بازارچه عمومی و متفرقه
Oct 23, 2015 – 20 posts – ‎۹ authors

۸-با نشانه های معروف گنج یابی در ایران آشنا خواهید شد ۹-با نشانه های زمین دارای ….. رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها فنجان نما ها کاسه هفت …

Jan 24, 2015 – ساروج در دفینه یابی و زیر خاکی ساروج در گنج یابی و کشف عتیقه در این … ساروج انواع مختلف دارد که محکمترین آن به ترتیب از ساروج سیاه شروع میشود و … علامت سوراخ درپهلوی یعنی درون جوغن که شکل جوغن به صورت یکنواخت به …

انواع دفینه ها, انواع دفینه ,جوغن, جوخن, انواع طلایاب, انواع گنج یاب ,انواع معدن یاب … بالا, انواع فلز یاب با عمق بالا ,انواع معدن یاب باعمق بالا ,علامت عقاب در دفینه یابی, …

موسیقی و انواع فایل صوتی … دانلود رایگان کتاب نمادها و نشانه های دفینه و گنج یابی گنج باستان … های فیزیکی و خنثی کردن آنها ، رعد و برق ، مثلث ، پله ها ، طلسم در دفینه یابی چیست ، توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها حکاکی های مربع مستطیل و گرد …

Jun 24, 2016 – … کوهستانی ۱ · ۴٫ | نویسنده : dafinehyaban. آخرین جوغن یا نماد ، در گنج یابی مقبره ها چیست ؟ … انواع علامت ها و نشانه ها در دفینه – هرچی فکرشو کنی.

شناخت معنی ومفوم جوغن بصورت تصویری. نوشته شده توسط : سعید. انواع جوغن. در جایی دیگه تعدادی جوغن وجود داشته که از بزرگ به کوجیک ختم میشده اما در کنار …

جوغن چیست و انواع آن : در اصل جوغن در زبان آریایی به معنای کاسه و هاون است و دارای … و نشانه ها در یافتن مکان گنج به برخی از موارد نشان دهنده ی وجود بار در یک منطقه اشاره شد . … کاملترین علامت ها در دفینه یابی · تفاوت فلزیاب جی پی و دی اف آر مولتی …

Sep 9, 2016 – رمزگشایی جوغان (جوغن) کاسه هایی رو سنگ جوغان ها در گنج یابی و دفینه یابی حکاکی های هندسی گود بر روی س,علوم غریبه.

درباره : سنگ نگاره ها,جوغن ها, قبر و حفاری قبور, بازدید: ۸۲۶ ….. پس از حفاری غیرمجاز و دستگیری متهمان از آنها تجهیزات گنج یابی کشف شده است و در جلسه شورای …

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها، کتاب گنج یابی و آشنایی با دفینه ها +تصویری …. و رمزگشایی انواع تله ها و طلسمات گنج و دفینه,تفسیر کامل انواع سنگ ها جوغن و …

مجموعه کامل کتابهای گنج یابی و دفینه یابی – پکیج ویژه باستانشناسی و … شما با انواع نمادها و نشانه ها، سمبل ها، جوغن ها و رمز و رازهای نقشه ها و علامت ها آشنا می شوید

دانلود کتاب کمیاب گنج یابی و دفینه یابی کتابچه جامع و … – blogfa.com

www.king-dafine.blogfa.com/post/17Translate this page

دانلود کتاب دفینه یابی و گنج یابی و علوم – دانلود کتاب کمیاب گنج یابی و دفینه … توضیح انواع شتر – خرگوش – رمزگشایی انواع سنگ های کاسه و جوغن ها ,خورشید در …

انواع دفینه ها, انواع دفینه ,جوغن, جوخن, انواع طلایاب, انواع گنج یاب ,انواع معدن یاب … بالا, انواع فلز یاب با عمق بالا ,انواع معدن یاب باعمق بالا ,علامت عقاب در دفینه یابی, …

دفینه جوغن تفسیر انواع جوغن – وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

wtaar.com/list/دفینه+جوغن+تفسیر+انواع+جوغن.html

دفینه جوغن تفسیر انواع جوغن. مطلبی یافت نشد. با عرض پوزش مطلبی با این محتوا یافت نشد … ادامه مطلب. آخرین مطالب. ۱۵:۳۳. اینفوگرافیک: تهدیدهای سایبری – …

علامت پیکان در دفینه یابی

peykan.powerset.ir/علامت-پیکان-در-دفینه-یابی

سلام دوستان ما خرافات ، حرفهای پوچ ، داستانهای خیالی و دفینه یابی که از روی حرف …. کشف جوغن های پلمپ – نشانه رخ انسان (صورت ادم ) – علامت عصا – انواع نعل – علامت آهو …

daneshbastani – Sites – Google

https://sites.google.com/site/daneshbastanikamel/home

با سلام خدمت همه دوستان و علاقه مندان به مباحث باستانشناسی و دفینه یابی در اینجا من … کتاب چشم طلایی کتاب رمزیاب کتاب میراث زرین کتاب چوغن نامه کتاب گنج … توضیح انواع شتر – خرگوش – رمزگشایی انواع سنگ های کاسه و جوغن ها ,خورشید در …

You’ve visited this page 2 times. Last visit: 4/8/16

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها، کتاب گنج یابی و آشنایی با دفینه ها …. و رمزگشایی انواع تله ها و طلسمات گنج و دفینه,تفسیر کامل انواع سنگ ها جوغن و علائم در حین …

چشم طلایی ” اسرار نشانه ها ” جوغنگنج یابی ” فلزیاب “دفینه … گروه تولیدی صنعتی آسیافومبزرگترین تولیدکننده انواع کفپوش تاتامیجهت مصارف ورزشی,آموزشی …

دفینه جوغن – رسانه جوان

javanmedia.ir/video/Leh9u/دفینه_جوغن

Jun 4, 2016 – شرکت فلزیاب ۹۸ بزرگترین کمپانی وارد کننده انواع دستگاههای فلزیاب و … ۰۵:۰۲ خرید و دانلود مجموعه کتابهای گنج یابی و دفینه یابی جوغن …

پکیج ویژه گنج یابی و دفینه یابی – فروشگاه فایل

www.filefoorosh.ir/…/پکیج-ویژه-گنجیابی-و-دفینه…

اگه بدنبال پکیج وِیژه دفینه یابی و گنج یابی میباشد … ۸-با نشانه های معروف گنج یابی در ایران آشنا خواهید شد … رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها

کاسه ,جوغن ,کنده ,یابی ,هايي ,سنگی ,کنده کاری ,کتاب رازجوغنها ,کاسه کنده ,سنگی گفته ,وجود داره.

جوغن چیست ؟ (آشنایی با انواع جوغن ) – loxblog.Com

basaki.loxblog.ir/tag/%20گنج%۲۰/%۲۰گنج%۲۰٫htm

از انواع نشانه ها که به تعداد زیادی در اراضی و مناطق مختلف کشور با آنها روبرو می شویم، جوغان ها بوده که در زمینه گنج یابی یکی از موارد بحث برانگیز به شمار می روند.

Nov 21, 2015 – انواع دفینه ها, انواع دفینه ,جوغن, جوخن, انواع طلایاب, انواع گنج یاب ,انواع معدن … یاب با عمق بالا ,انواع معدن یاب باعمق بالا ,علامت عقاب در دفینه یابی, …

نشانه سنگ و صخره متحرک در حفاری : – اسرار کاوش

basaki.loxtarin.com/…/نشانه%۲۰سنگ%۲۰و%۲۰صخره…Translate this page

انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن انواع علامت آثار و نشانه های در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی جوغن انواع علامت آثار و …

گنج دفینه رموزگنج یابی دفینه یابی درتلگرام به مابپیوندید علامت هانشانه ها کتب … توضیح انواع شتر – خرگوش – رمزگشایی انواع سنگ های کاسه و جوغن ها ,خورشید در …

دانلود کتاب اسرار نشانه ها، کامل ترین مرجع رمز گشایی علائم و نشانه های …

one.iranoo.ir/دانلود-کتاب-اسرار-نشانه-ها،-کامل-ترین-م/

رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها. فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه. فنجان نما ها. کاسه هفت تایی.

مجموعه ای کامل ار کتابهای باستان شناسی گنج یابی و دفینه یابی رو برای …. رمز گشایی انواع علامت و نشانه ها … رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها فنجان نما …

You’ve visited this page 5 times. Last visit: 3/17/16

Jan 14, 2015 – نماد هلال ماه نماد مرغ و جوجه نماد مثلث نماد مربع نماد صندلی سنگی نماد جوغنانواع غارها اهمیت آب در دفینه یابی درختان کهنسال گنج پنهان شده در غار

معنی و مفهوم سنگ آیینه در گنج یابی و دفینه یابی,کارشناسی جوغن سنگ شبیه آیینه … اطلاعات و نکاتی درباره طلسم و انواع طلسم در گنج یابی و دفینه یابی,طلسم و …

فروشگاه دانلود ، دانلود کتاب ، فایل جزوه فروش انواع فایل , فروش انواع فایل … چشم طلایی,گنج باستان,میراث زرین,اسرار و نشانه ها,رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها,سکه های … کتابهای الکترونیکی کمیاب باستان شناسی شامل کتاب گنج یابی چشم طلایی …

نسخه اصل کتاب جوغنها

کتاب-جوغنها.najiblog.com/

Jun 24, 2016 – جوغن در گنجیابی جوغن شناسی جوغن روی سنگ جوغن درد فینه جوغن مثلث جوغن گرد جوغن مستطیلی جوغن مربع دانلود کتاب جوغن ها کتاب جوغن ها انواع …

گنج و دفینه یابی دانلود کتاب جوغن ها. … کتاب جوغن ها معنی مفهوم تفسیر نشانه و نمادهای دفینه گنج سکه قدیمی,دانلود کتاب فارسی رمزیابی انواع و اشکال سنگهای …

جوغن چیست جوغن در گنجیابی جوغن شناسی جوغن روی سنگ جوغن درد فینه جوغن مثلث جوغن گرد جوغن مستطیلی جوغن مربع دانلود کتاب جوغن ها کتاب جوغن ها انواع جوغن ها

در کتاب رمزگشایی جوغن ها، تمام جوغن ها با تصویر مشخص و تعریف شده اند و در کار … آموزش افزایش لایک و فالوور واقعی اینستاگرام در اندروید و iOS به صورت نامحدود.

اندازه گیری جوغن – لینک گردی

unvan.ir/news/اندازه-گیری-جوغن

انواع جوغن ها و روش محاسبه و اندازه گیری در دفینه یابی. دانلود مقاله ارزنده پیرامون انواع جوغن ها و روش محاسبه و اندازه گیری در دفینه یابی. ۶۶۱٫ جوغن – file20.com.

Jun 21, 2016 – کاملترین علامت ها در دفینه یابی علامت های دفینه و گنج یابی کدام ها هستند و در مواقع. … رمزگشایی انواع سنگ های کاسه و جوغن ها خورشید در بین ملل و …

جوغن تک در دفینه یابی | جستجو | وبلاگ ۲۴ – ۱

weblog24.link/list/جوغن-تک-در-دفینه-یابی.html

جوغن تک در دفینه یابی از بین کلیه وبلاگها و اطلاعات سایت جستجو شده و نتیجه ….. بعضی عزیزان در مورد انواع نشانه های دفينه و مفهومشون سوالاتی داشتند که تو این …

جوغن و انواع جوغن معنا و مفهوم جوغن های گرد ، مربع ، مستطیل سه عدد نشانه است که در اراضی و مناطق مختلف کشورمان خیلی زیاد با آنها روبرو می شویم و در زمینه گنج یابی …

دانلود برنامه عتیقه شناسی | ایران اپس

iranapps.ir › برنامه هاسرگرمی

جامع ترین نرم افزار دفینه یابی و عتیقه شناسی نرم افزار دفینه یابی و عتیقه شناسی یک نرم افزار جامع و کامل برای عتیقه شناسی، یافتن گنج های پنهان. … نماد جوغن نماد شیر سنگی نماد رد پای برهنه نماد عقاب نماد شتر نماد لاک پشت نماد ماهی … قبور در دفینه یابی روش حفاری قبر نکته خیلی مهم در حفاری قبور انواع قبرها معماری و ساختار …

گنج یابی و دفینه یابی – فروش ودانلودفایل ومقاله

esfahan.mefiles.ir/…/دانلود%۲۰پکیج%۲۰کامل%۲۰ک…

فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها … رمز گشایی انواع علامت و نشانه ها … رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها.

سنگ صندوق در دفینه یابی – بلاگز فا

chartblogs.ir/search/سنگ+صندوق+در+دفینه+یابی

دانلود کتاب جامع گنج یابی و دفینه یابی گنج باستان بهترین مقاله درباره گنج و …. کشف رمز انواع جوغن به صورت کامل و جامع• دانلود کتاب کشف رمز نشانه های گنج و …

مفهوم انواع اشکال و خطوط در باستان شناسی و گنج یابی مفهوم انواع اشکال و خطوط در … برای پیدا کردن فاصله بین قبرها نیز باید فاصله بین جوغن ها را اندازه گیری کرد.

Oct 11, 2015 – دانلود کتاب اسرار نشانه ها ( کامل ترین منبع رمز گشایی دفینه و گنج یابی). کتاب اسرار نشانه ها ( کامل ترین منبع رمز گشایی دفینه و گنج).

انواع جوغن ها و روش محاسبه و اندازه گیری در دفینه یابی در ۲ فایل ۹و۳ مگ. دریافت‌فایل. “BIOS” چیست و چه استفاده‌هایی در کامپیوتر دارد؟ (ابزارفروشی) جوغن دانلود پروژه …

نشانه ی قبر بایگانی – اسرار ایران باستان

iran-ganj.ir/tag/نشانه-ی-قبر/Translate this page

Jan 18, 2016 – انواع جوغن نشانه ی قبر نشانه حکاکی های گرد ، حکاکی مربع ، حکاکی مستطیل : حکاکی و … روبرو می شویم و در زمینه گنج یابی مورد. بحث ترین علائم …

<-BlogAndPostTitle-> – آکادمی گنج

faridbagheri.glxblog.com/…/رمزگشایی%۲۰جوغان%۲۰…

آکادمی گنج – مرکز رمزگشایی ، مشاوره درخصوص دستگاه های فلزیاب و تجهیزات گنج یابی مورد تایید ، ویژه محققان و گنج پژوهان. … معرفی انواع تجهیزات و سیستم های کبرا، مورد نیاز گنج پژوهان [ ۶۲۹۳ ] · مقبره ای ارزشمند و راهرویی مخفی در دل زمین (پاسخ …

جستجوی پیشرفته مطالب مرتبط با « جوغن « ایران سرزمین گنج های گمشده – انواع جوغن دردفینه یابی » در سایت.

تصاویر انواع جوغن – وبلاگ های برتر

freeblogs.ir/list/تصاویر+انواع+جوغن.html

یکی از علائم و نشانه های مهم در گنج یابی، شناخت علامت جوغن یا جوغان در سنگ متحرک می باشد که با بررسی آنها به نشانه های مختلف از جمله قبر می رسید در اینجا قصد …

برای جوینگان گنج و دفینه خلاصه ی کتاب چشم طلایی ، بولتن جوغن ها ، رمز نامه ی گنججوغن ها، بخشي از كتاب گنج و رنج, ۵, ۲۵۲۰, irandel. – تفسیر انواع جوغن.

 
 

Searches related to انواع جوغن در گنج یابی

جوغن شناسی

جوغن مربع

انواع جوغن ها

تصاویر جوغن

تفسیر کامل انواع سنگ ها جوغن و علائم در حین حفاری|دانلود کتاب جوغن ها …

ganj.filekar.ir/…/تفسیر+کامل+انواع+سنگ+ها+جوغن+و…

تفسیر کامل انواع سنگ ها جوغن و علائم در حین حفاری,در این پست دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها یا جوغن نامه رمزیابی و رمزگشایی علائم آثار و نشانه های …

You’ve visited this page many times. Last visit: 5/4/16

Apr 8, 2014 – سلام من یه تخته سنگ بزرگ پیدا کردم کنار اب به رنگ سفید که کمی شیب داره و روی اون دوتا جوغن بزرگ و خوش تراش داره اما با فاصله از هم قرار …

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 5/13/16

نشانه جوغن چیست

www.bargozideha.com/tag/نشانه-جوغن-چیست

… ها ، طلسم در دفینه یابی چیست ، توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها حکاکی های مربع مستطیل و گرد ، روش برش سنگ در گذشته معدن سنگ ، روش شناختن و شکستن ساروج …

با درود فراوان خدمت کاربران عزیز. به دلیل مشکلات اقتصادی موجود بین مردم از این تاریخ کارشناسی آثار و علائم به صورت رایگان برای کاربران محترم سایت انجام …

تفسیر و رمزگشایی جوغن یا نشانه آخر در مفبره های کوهستانی ۱

dafinehyaban.vcp.ir/…جوغنها/۱۴۴۰۷۰۹-تفسیر-و-رمز…

آموزش علایم و جوغن ، قبور گبر ، کارشناسی سنگ نگاره ها ، گنج ، زیرخاکی و عتیقه. … نشانه آخر در تشخیص مقبره ها ، نشانه آخر در تشخیص قبور مهم ، نشانه آخر در …

You visited this page on 9/18/16.

جوغن یا جوغان چیست ؟ – سرزمین پارس و گنج پارسی

dafinehyaban.vcp.ir/…جوغنها/۱۴۲۹۰۰۸-جوغن-یا-جوغان-…

تعبیر کاسه برای کلمه جوغن بسیار مناسب است .در حال حاضر به سنگ نگاره های مثلثی شکل و مربع و مستطیل و … نیز جوغن اطلاق می شود. چند مکان تاریخی و روستا در …

اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است که در همان حوالی موجود است …

اسرار کاوش – علامت جوغن گرد روی تخته سنگ

havadaraan.blogfa.com/…/علامت-جوغن-گرد-روی-تخته…

سئوال کاربر عادل. سلام داداشم خواهشی داشتم من یه علامت جوغن گرد روی تخته سنگ بطور عمودی دارم وبغلشم علامت رد پای برهنه چپ.حالا سوالم اینکه دستگاه لورنز با لپ …

دفینه سرا – حکا کی یا جوغن \گرد مربع مسطتیل\ – اموزش وشناخت علایم در دفینه یابی. … سنگ نگاره بز کوهی · کتیبه سنگی میخی … اگر یکی از این عناصر وجود نداشته باشد نشانه هایی که روی صخره ها حکاکی شده مفهوم خاصی نخواهد داشت و حالا در مورد …

جوغان ها در گنج یابی. جوغن ها (حکاکی گود هندسی بر روی سنگ ها). می دانیم که معمولا در کنار یا نزدیکی حکاکی گود هندسی که بر روی سنگها و صخره ها یافت می گردد، …

You’ve visited this page 3 times. Last visit: 5/19/16

انواع علامت ها و نشانه ها در دفینه – هرچی فکرشو کنی

hamechi88.blogsky.com/…/انواع-علامت-ها-و-نشانه-ها-در

گر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است که در همان حوالی موجود است …

جوغن چیست و انواع آن | ۲۰ فلزیاب

۲۰felezyab.ml › وبلاگ سایت
Rating: 5 – ‎Review by 20felezyab

Mar 21, 2016 – است که مرسوم ترین نوع آن دایره ای شکل است و این علامت یا نشانه ( جوغن ) بصورت عمودی بر روی سنگ ها و صخره ها و یا سفال ها درج شده است و نشان دهنده …

You visited this page on 9/6/16.

جوغن ها

hamidreza77.rozblog.com/…/انواع-جوغن-ها-در-گنج-یا…

Feb 19, 2014 – در اینجا سعی شده تا اصولی ترین و متداول ترین روش استفاده از جوغن ها بیان بشه اما در دوره های مختلف و حتی در مناطق مختلف اصول بکارگیری جوغن با…,جوغن ها,گنج و دفینه یابی به روش علمی. … سنگ های با ارزش [۱] · سنگ جوغان [۱]

احتمال وجود تله در چه مرحله ای دارد عکس دوم در مورد مثلث با جوغن گرد همانطور که در کتاب فرموده اید پدر پسر روح القدوس روی یک تخته سنگ بزرگ به شکل صندوق حکاکی …

باستان شناسی، گنج یابی و دفینه – نشانه جوغن در سنگ متحرک – Blogfa

ghalibafjan.blogfa.com/tag/نشانه-جوغندرسنگ-متحرکTranslate this page

اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است که در همان حوالی موجود است …

باستان شناسی – نماد جوغن و آبراه و پای راست – چگونه باستان شناس شویم … … در ضمن یک سنگ که سه عدد پای راست پشت سر هم حک شده چه معنی میده؟

سنگ کاسه, کتاب رمز گشایی جوغن ها، کتاب گنج یابی و آشنایی با دفینه ها همراه با … يکي از بيشترين علايمي که در ايران عزيز وجود داره سنگ کاسه و جوغنها هستند …

دفینه آنجاست و در داخل سنگ گذاشته شده است ….. در دفینه یابی چیست ، توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها حکاکی های مربع مستطیل و گرد ، روش برش سنگ در گذشته معدن …

چه سنگ ثابت باشد چه متحرک ، در زیر همان سنگ دریچه ای ساروجی است که تو را به سمت … جوغن در باستان به معنی هاون یا کاسه بوده و نشانه وجود قبر در نزدیکی آن است .

نشانه جوغن در سنگ متحرک | سایت اموزشی و مشاوره باستان شناسی

bastanshenas.com/نشانه-جوغندرسنگ-متحرک.html

اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است که در همان حوالی موجود است …

سنگ جوغن در گنج یابی

funsgood.in/tags/سنگجوغندر-گنج-یابی.htmlTranslate this page

Jun 17, 2016 – جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ , ۱۳۷ بازدید. اگر جوغن وسط سنگ کنده کاری باشد قبر زیر سنگ است اگر جوغن در گوشه سنگ باشد قبر در همان .

نشانه جوغن در سنگ متحرک – لورنز آلمان

lorenz-z1-deapar.ir/?tag=نشانه-جوغندرسنگ-متحرک

نشانه جوغن در سنگ متحرک اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است …

این نماد یکی از بیشترین آثارهایی است که در ایران دیده میشود بنابراین واجب دانستم توضیح دهم . جوغن یا همان سنگ کاسه علامت قبر است ربطی ندارد که قبر سردار یا …

جوغن شیار دار – بهترین های روز ایران

www.bestofday.ir/reader/text/201606111344278900

Jun 11, 2016 – Images for جوغن شیار دار Report images More images for جوغن شیار دار اگر جوغن در گوشه سنگ باشد قبر در همان جهت میباشد که با … – دفینه و …

علیرضا رضایی:انتخابی تصمیم جمعی بود/با حرف های هادی برخورد نشود ،سنگ روی سنگ بند نمی شود ورزش > کشتی – علیرضا رضایی مدیر تیم های ملی کشتی آزاد …

رمزگشایی علائم جوقان ها (سنگ کاسه) ها ۰۹۳۹۵۳۲۴۳۱۸ – فیلم آکا, فیلم های آموزشی, فیلم … اقیانوس در دل سنگ +تصاویر · عکس های دیدنی مجلل ترین خانه روستایی دنیا.

علامت جوغن و بز بر روی سنگ

basaki.lxb.ir/…/علامت%۲۰جوغن%۲۰و%۲۰بز%۲۰بر%۲…

علامت جوغن و بز بر روی سنگ نشانه چیست ؟ پاسخ : دوست عزیز نشانه بز بر روی سنگ نشانه درخت است و شما باید به سمت بز به دنبال درخت قدیمی باشد که در کنار آن …

نشانه جوغن در سنگ مفهوم دایره های (خطر) در گنج یابی; هلال ماه در گنج یابی اهمیت آب در دفینه یابی; سنگ مفهوم دایره های را باز کردم یک سنگ لوزی با دایره در وسطش روی در …

علامت جوغن در سنگ متحرک – basaki-lox

basaki-lox.chartblogs.ir/page-778006.html

علامت جوغن در سنگ متحرک اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زم.

سنگ کاشته شده ک جوغن ب ض در گوشه بالاش

www.mod2.text-ahang.ir/…/سنگ-کاشته-شده-ک-جوغن

دفینه و دفینه www.ganjbastan.blogfa.com/author/ganjbastan Translate this page اگر جوغن در گوشه سنگ باشد قبر در همان جهت میباشد که با آبراه جهت مشخص است .

و عده ای دیگر در خود غار تلی را درست میکردند و داخل تل دفینه را در عمق ۳ متری … اگر شما در جایی سنگ نگاره پلنگ را مشاهده کردید که در دهان پلنگ طعمه بود و به حالت …. کامل در مورد همه جوغن ها حکاکی های مربع مستطیل و گرد ، روش برش سنگ در گذشته معدن …

جوغن روی سنگ – winbestco – RefBlogs

winbestco-lox.refblogs.ir/key/جوغن+روی+سنگ.htmlTranslate this page

این نماد یکی از بیشترین آثارهایی است که در ایران دیده میشود بنابراین واجب دانستم توضیح دهم . جوغن یا همان سنگ کاسه علامت قبر است و ربطی ندارد که قبر سردار و …

Sep 9, 2016 – رمزگشایی جوغان (جوغن) کاسه هایی رو سنگ جوغان ها در گنج یابی و دفینه یابی حکاکی های هندسی گود بر روی س,علوم غریبه.

قبرستان روستای اُنار در شهرستان مشکین‌شهر: روستای «اُنار» در نزدیکی «لاهرود» و از توابع مشکین‌شهر است. گورستان این روستا، چندین سنگ قبر دارد که به شکل …

زیر دوستان در اینجا مطلبی در مورد آبا و اجداد خودمون – کلوب

www.cloob.com/…/زیر_دوستان_در_اینجا_مطلبی_در

Sep 15, 2013 – در کنار این علامت همیشه دقت کنید یک سنگ کاسه یا جوغن بعنوان شاخص مهمی جزو آن خواهد بود.گفته می شود که دفینه عقرب طلسم شده و محافظت شده می …

نشانه جوغن در سنگ متحرک – لورنز آلمان

lorenz-z1germany.ir/?tag=نشانه-جوغندرسنگ

Jul 21, 2016 – نشانه جوغن در سنگ متحرک اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد …

نماد جوغن در سنگ متحرک در دفینه یابی – پورتال ۱

portal1.ir/نماد-جوغندرسنگ-متحرک-در-دفینه-یابی/

Aug 18, 2015 – اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر می باشد که در …

… نشانه و دفینه های نامعلوم -اژدها – قیچی – گرگ – خنجر – توضیح انواع شتر – خرگوش – رمزگشایی انواع سنگ های کاسه و جوغن ها ,خورشید در بین ملل و ایران , سنگ مستطیل …

جوغن روی سنگ متحرک – مجله خبرجو

khabarjoo.tk/search/?q=جوغن+روی+سنگ+متحرکTranslate this page

دیجیاتو نوشت: وقتی مدیرعامل شرکتی در حوزه تصاویر متحرک GIF باشید، به سختی می توان کاری کرد دیگران این موضوع را جدی بگیرند؛ حتی اگر شرکتتان بزرگ …

جوغن روی سنگ

bestparsian.ir/news/جوغنرویسنگ

متشکر از ارایه تجربتون پانتاما جان دوست عزیز اون موردی که شما گفتید اگر روی خود سنگ قبر جوغن … کتاب های دفینه یابی ( چشم طلایی و اسرار نشانه ها ). کتاب های …

شانه‌هایی از جنس سنگ – همشهری

www.hamshahrionline.ir/details/330437/Lifeskills/tips

Apr 13, 2016 – يك ظرف سنگي كه در آن گوشت، بنه، نخود و… مي‌كوبند. «جوغن»روزگاري سرجهازي تمام دختران روستاي نوايگان بوده است. ولي اين روزها، كمتر كسي براي …

جوغن روی سنگ متحرک – مجله اینترنتی خبرایرونی

macho.ir/search/?q=جوغن+روی+سنگ+متحرک

دیجیاتو نوشت: وقتی مدیرعامل شرکتی در حوزه تصاویر متحرک GIF باشید، به سختی می توان کاری کرد دیگران این موضوع را جدی بگیرند؛ حتی اگر شرکتتان بزرگ …

نشانه جوغن روی سنگ

fungood.in/tags/نشانه-جوغنرویسنگ.htmlTranslate this page

FelezJoo جوغن در غار. شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ , ۹۰ بازدید. فلزجو انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب طراحی و ساخت مدارات الکترونیک .

دفینه و دفینه وبلاگ ۲۴

weblog24.link/blog/ganjbastan

آثاری که نشان دهنده این چاه ها میباشد علامت مربع روی سنگ به صورت فرو رفته و یا …. اگر در کنار خرس جوغن هم بود روی تل یا داخل غار یک قبر معتبر یا یک دیگ اموال …

درباره : سنگ نگاره ها,جوغن ها, قبر و حفاری قبور, بازدید: ۸۲۶ …. در نزدیکی این سنگ به فاصله بین ۱۰تا ۲۰متردر قسمت جنوب غربی یک جوغن گرد بدون آبراه و به همین …

علامت جوغن در گنج یابی – loxblog.Com

basaki.loxblog.ir/tag/…/نشانه%۲۰قبر.htm

دوست عزیز این جوغن روی سنگ صاف نشانه قبر است اگر در کنار جوغن سنگ صاف قرار دارد یعنی جوغن نیز باهم دیگه روی سنگ صاف قرار گرفت باید به دنبال قبر سنگی …

باستانشناسی نشانه جوغن روی سنگ متحرک – دنیای خبر

khabariruni.tk/search/?q…نشانه+جوغن+روی+سنگ

میهن پست/ سنگ های متحرک دره مرگ در پارک ملی کالیفرنیا یکی از جاذبه‌های عجیب و غریب جهان است. منطقه‌ای که در قسمت دریاچه‌ای خشکیده قرار دارد. در این دره سنگ‌های …

Jul 14, 2015 – نشان شمشیر و سنگ زره درخت در دفینه یابی بحث کامل صلیب ها علامت فیل نشان افتاب پرست رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها. فنجان نما …

Jan 14, 2015 – علامت های رایج در دفینه یابی( شامل نماد پل، مار، سنگ نگاره، سنگ و کبوتر، … نماد مربع نماد صندلی سنگی نماد جوغن نماد شیر سنگی نماد رد پای برهنه

جوغن روی سنگ – خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=جوغن+روی+سنگ

صاحب‌نظران نگران فراموش شدن آئین هلیم‌پزان اقلید در استان فارس هستند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه فارس، یکی از وجوه تمایز بین …

باستانشناسی نشانه جوغن روی سنگ متحرک – خبر روز

khabareruz.ir/search/?q…نشانه+جوغن+روی+سنگTranslate this page

باستانشناسی نشانه جوغن روی سنگ متحرک. تصاویر متحرک ولنتاین. میدانی ولنتاین یعنی چی؟یعنی اینکه یک عاشق واقعی باید به یک نفر دل ببنددو تا آخر عمر هم …

FelezJoo – تجربیات

https://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=26&t…
۱۰ posts – ‎۷ authors

خوب حالا بفرض این جوغن در سمت راست سنگ رو میخواهی کاوش کنیم باید به این صورت عمل کرد اون سنگ ربو به ۴قسمت تقسیم میکنیم حالا ببینید اون جوغن در کدام یک …

جوغن روی سنگ صاف | جستجو | جدید ترین مطلب

www.ultrasurfing.ir/list/جوغن+روی+سنگ+صاف.html

همانطور که می دانید جوغن روي سنگ صاف نشانه وجود قبر سنگی سردار یا آدم معروف در چهار جهت اصلی جوغن میباشد. اما جوغن های ریز در کنار جوغن بزرگ را بررسی کنید این …

کتاب جوغن ها : کتاب جوغنها

کتاب-جوغنها.dibablog.com/tag/کتاب+جوغن+ها

جوغن ها جوغن چیست جوغن در گنجیابی جوغن شناسی جوغن روی سنگ جوغن درد فینه جوغن مثلث جوغن گرد جوغن مستطیلی جوغن مربع دانلود کتاب جوغن ها کتاب جوغن ها

روش گمانه زنی و شناخت علائم قبرها در گنج یابی – آپارات

www.aparat.com/…/روش_گمانه_زنی_و_شناخت_علائم_…

Sep 4, 2014 – این ویدئو بخش نخست این مستند می باشد که متاسفانه بدلیل مشغله زیاد نتوانستم تمامی بخشهای آن را تقدیم شما عزیزان بنمایم و انشاء الله در اولین …

جوغن به طور معمول نشانه قبر هستند اما بعضی مواقع تفسیر دیگری نیز دارند برای یافتن مقبره باید … پس سراغ کاسه هایی که روی یک سنگ ریشه دار هستند نروید.

نشان شمشیر و سنگ زره درخت در دفینه یابی بحث کامل صلیب ها علامت فیل نشان افتاب پرست رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها. فنجان نما ها کاسه هفت تایی

جوغن روی سنگ

shrewd.ir/search/جوغن+روی+سنگ

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، این جوغن نشانه قبرنیست بلکه نشانه چاه پلمپ شده است، همانظور که در کتاب نمادها ونشانه هم نوشتم هر جوغن گردی نشانه قبر …

دانلود برنامه عتیقه شناسی | ایران اپس

iranapps.ir › برنامه هاسرگرمی

حکاکی های گرد، مربع، مستطیل نماد جوغن در سنگ متحرک نماد خوک و بچه هایش نماد دفینه کوزه ایستاده و کوزه برعکس سنگ محراب نماد مرغ و جوجه نماد موش گنج عقاب-نقشه

Aug 1, 2016 – باید متذکر شوم که بطور کلی، تمامی حکاکی های هندسی گود بر روی سنگ ها و صخره ها را، جوغان یا جوغن می گوییم و البته در مناطق مختلف کشور با نامها و …

سنگ های جوغن که با سنگ های کاسه تفاوت بارزی دارند و آن در ته سوراخ سنگ است – بطوریکه سنگ کاسه مانند کاسه های امروزی بدون سوراخ ولی سنگ جوغن هر دو طرف آن

شبکه‌ما – دانلود فیلم – فیلم یافتن قبرهای مهم به کمک نشانه های گنج و دفینه

www.shabakema.com/…/فیلم-یافتن-قبرهای-مهم-به-…
Jan 5, 2016

p>یکی از موارد مهم در باستان شناسی، کشف دفینه و گنج، تشخیص محل قبرهای مهم، جهت یافتن … فیلم آموزشی جوغن و گنج یابی در باستان شناسی.

 

پس سراغ کاسه هایی که روی یک سنگ ریشه دار هستند نروید. در این فایل ، تمام جوغن ها با تصویر مشخص و تعریف شده اند و در کار باستان شناسی و گنج یابی و دفینه ها …

علامت هفت جوغن روی سنگ – وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

wtaar.com/search/علامت+هفت+جوغن+روی+سنگ

علامت هفت جوغن روی سنگ. مطلبی یافت نشد … ۰۷:۰۳. فناوری جدید Ultra Black سامسونگ باعث افزایش کیفیت تصاویر در شرایط نوری روشن می‌شود – زومیت · ۰۶:۵۷.

جوغن روی سنگ بایگانی – ۳۰۵۷۰

www.30570.ir/pro-tag/جوغنرویسنگTranslate this page

دانلود کتاب جوغن ها pdf جوغن هاجوغن چیستجوغن در گ ن ج ی ا ب یجوغن شناسیجوغن روی سنگجوغن در د ف ی ن هجوغن مثلثجوغن گردجوغن مستطیلیجوغن مربعدانلود کتاب …

علامت مثلث در دفینه – فروشگاه فایل

file20.com/tag/علامت-مثلث-در-دفینه/

روی زمین بنا میشود و سپس با توده ای از خاک و یا تپه ای که از سنگ تشکیل شده … دانلود مقاله ارزنده پیرامون انواع جوغن ها و روش محاسبه و اندازه گیری در دفینه یابی.

اگر شتر نشسته باشد گنج در زیر سنگ باتلاق یا داخل غار است . …. اگر یک جوغن روی یک صخره دیدید که یک خط به آن جوغن وصل بود نشانه قبر یک فرد بلند مرتبه …

کتاب های دفینه یابی ( چشم طلایی و اسرار نشانه ها ) – نشانه جوغن در سنگ …

pars-dafine-blogsky.bia2news.com/…/نشانه-جوغندر-…Translate this page

اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است که در همان حوالی موجود است …

نشانه ی قبر بایگانی – اسرار ایران باستان

iran-ganj.ir/tag/نشانه-ی-قبر/Translate this page

Jan 18, 2016 – نشانه ی قبر · قبر صخره ای · نشانه ی جوغن قبر · سنگ سوراخ · جوغن مستطیل · جوغن مربع · سوراخ در سنگ نشانه ی قبر · قبر یهودی · قبر عصر آهن …

Jun 2, 2016 – 9-جوغن مربعی که متساوی الاضلاع وهمجنین در عمق باشد … ۱۷-جوغنی که بصورت عمودی در دیواره سنگ یا سخره اما بصورتی که دهانه ان مایل ورو به زمین …

جوغان فنجانک کاسه سنگ جوغن چیست و انواع آن ارائه ی مطلبی در رابطه با اصطلاح جوغن یا جوغان ارائه بدهم که امروزه از این اصطلاح بسیار استفاده میشود و همه آنرا.

علامت جوغن گرد روی تخته سنگ – ۱

basaki.glxblog.com/…%20جوغن…/جوغان,%۲۰جوغن,%۲…

سئوال کاربر عادل. سلام داداشم خواهشی داشتم من یه علامت جوغن گرد روی تخته سنگ بطور عمودی دارم وبغلشم علامت رد پای برهنه چپ.حالا سوالم اینکه دستگاه لورنز با لپ …

دانلود کتاب باستان شناسی جوغن ها رمزگشایی و رمزیابی آثار علائم و …

fileee.ir/دانلود-کتاب-باستان-شناسی-جوغن-ها-رمزگش/

Oct 11, 2015 – کتاب جوغن ها یکی از بهترین کتابهای الکترونیکی در زمینه آشنایی با دفینه و گنج رمزگشایی رمزیابی نشانه ها و آثار دفینه و سنگ نوشته ها می …

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 5/2/16

گود هندسی بر روی سنگ – مرجع کامل نرم افزار

narmafzar.samenblog.com/…/گود-هندسی-بر-رویسن

Aug 10, 2016 – گود هندسی بر روی سنگ، قلم شجری و خط میخی، نماد عقاب، فلزیاب، علوم … نماد جوغن در سنگ متحرک، استفاده از تکنولوژی در دفینه یابی، محتوی کامل …

علامت جوغن در سنگ متحرک، گنج یابی اگر چندین جوغن بر روي یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . … سنگ های جوغن که با سنگ های کاسه تفاوت بارزی دارند و آن در ته سوراخ …

Instagram

Jul 13, 2015 – کاسه و يا جوغن ها از لحاظ اندازه به سه گروه کوچک متوسط و بزرگ تقسيم مي … بدین صورت که فقط یه زرع زیر سنگی که کاسه روی آن کنده کاری شده را …

جوغن روی سنگ تخت – برچسب ها

blogreader.ir/search/جوغن+روی+سنگ+تختTranslate this page

بزودی قالب جدید بلاگ ریدر در خدمت شما هستیم۲. ۱۸۸۲ بار دیده … جوغن روی سنگ تخت. مطلبی یافت … ۱۵:۰۸. وارد شدن یک عروس زیبا به زمین فوتبال در بازی یوونتوس.

باستانشناسی نشانه جوغن روی سنگ متحرک – اجتماعی

ejtemaye.m.funon.ir/باستانشناسی-نشانه-جوغنروی-…

۴ days ago – نشانه جوغن روی سنگ متحرک … گر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید .

سنگ نشیمنگاه – ایران سرزمین گنجهای گمشده

irantreasure2.netsit.ir/tag/سنگ-نشیمنگاه/

این علامت نیز گنجینه بزرگی دارد و آنهایی که به دنبال دفینه می روند خوب نمی توانند تشخیص بدهند که سنگ یافته شده صندلی است یا نه؟ در بغل سنگ صندلی باید …

خط موازی در دفینه یابی نشان چیست – صفحه نخست

faznaz.com/خط-موازی-در-دفینه-یابی-نشان-چیست.html

blogreader.ir/search/خط+موازی+در+دفینه+یابی+نشان+چیست. ۲۰۰۳۳ بار دیده شده. … اگر جوغن در گوشه سنگ باشد قبر در همان جهت میباشد که با – دفینه و دفینه.

چند جوغن ردیفی بر روی سنگ | گنج دعا دفینه باستان شناس Ganj | telesmha | view instagram … @nasiri8489 2016-08-21 16:33:47 سلام جوغن روی سنگ نشانه چیه؟

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها(شناخت گنج یابی) – فروشگاه ایرانیکا

iranika.4kia.ir/…/دانلود-کتاب-رمز-گشایی-جوغن-ها(شنا…

در کتاب رمزگشایی جوغن ها، تمام جوغن ها با تصویر مشخص و تعریف شده اند و در کار باستان شناسی و گنج … پس سراغ کاسه هایی که روی یک سنگ ریشه دار هستند نروید.

نشانه سنگ و صخره متحرک در حفاری : – اسرار کاوش

basaki.loxtarin.com/…/نشانه%۲۰سنگ%۲۰و%۲۰صخره…Translate this page

نشانه سنگ و صخره متحرک : گر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است …

Apr 15, 2013 – و مجسمه های سنگی و گلی سخت تر و شانسی هست. جوغن ها به دوران الیماییها که بعد از هخامنشیان و قبل از اشکانیان روی کار بودندوهمچنین به دوران رومیان …

تعبیر کاسه برای کلمه جوغن بسیار مناسب است .در حال حاضر به سنگ نگاره های مثلثی شکل و مربع و مستطیل و … نیز جوغن اطلاق می شود. چند مکان تاریخی و روستا در …

نشانه پا روی سنگ – لینک گردی

unvan.ir/news/نشانه-پا-رویسنگ

اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره … , کتاب چشم طلایی, کتاب اسرار نشانه ها, گنج پا … ۱۰۰۰٫ نشانه جای پا و ارتباط آن با قبر … ,نشانه جای پا و ارتباط آن با …

Jun 24, 2016 – تفسیر و رمزگشایی جوغن یا نشانه آخر در مفبره های کوهستانی ۱ … های گنج روی سنگ,نشانه های گنج در لرستان,نشانه های گنج,نشانه های گنج در زمین …

چگونه فاصله جوغن تا قبر را پیدا کنیم

ketabkhaneemamalipla.dl-irani.ir/…/چگونه+فاصله+جوTranslate this page

علامت جوغن در سنگ متحرک، گنج یابی اگر چندین جوغن بر روی یک سنگ یا صخره متحرک دیدید . مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه …

مثل سنگی در زمین کشاورزی یا بیابان که قابل حرکت باشد نشانه چندین قبر است … برچسب ها: باشگاه گنج یابی, جوغان, جوغن, جوقان, جوقن, دفینه, کاسه, گنج, گنج …

نشانه جوغن در سنگ متحرک

ghalibafjan.alakiblog.ir/news/19010.html

دلایل برداشتن رحم در خانم ها چیست؟ … کسب مقام سومی در رقابتهای مرحله دوم رنکینگ کشوری سال ۹۵ · بابای دوست‌داشتنی‌ام · جان + باز · بابای دوست‌داشتنی‌ام · مرحله دوم …

جوغن روی سنگ تخت – بلاگ ریدر

iranwiki.net/detail/1905508/article/2

این نماد یکی از بیشترین آثارهایی است که در ایران دیده میشود بنابراین واجب دانستم توضیح دهم . جوغن یا همان سنگ کاسه علامت قبر است و ربطی ندارد که قبر سردار و .

سنگ اسیاب در گنج یابی

szgoogli.com/…/سنگ%۲۰اسیاب%۲۰در%۲۰گنج%۲۰یا…

سنگ اسیاب در گنج یابی* کشف شگفت انگیز*جوغن *کاسه سنگ *قبر * مقبره* گبر* اطاقکهای خالی*گوزن در گنج یابی* ابراه* دستگاه نقطه زن * دستگاه تصویری مگا …

Sep 5, 2016 – جوغن – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد – جوغن روی سنگ بدون ریشه. آزاد. پرش به: ناوبری، جستجو … جوغن، روستایی از توابع بخش جازموریان شهرستان رودبار .

دفینه یابی و پیدا کردن گنج | انجمنهای پرشین تولز

forum.persiantools.com › … › بازارچه عمومی و متفرقه
Oct 23, 2015 – 20 posts – ‎۹ authors

تا اینکه سال ها قبل یعنی در سال ۲۰۱۵شخصی به نام ذاکر احمد اوغلی که خود …… جوغن ها جوغن چیست جوغن در گنج یابی جوغن شناسی جوغن روی سنگ

Jul 21, 2016 – این سنگ معمولاً اندازه واقعی یک زین است و به ۴ طریق برای آن دفینه گذاشته می شده است. یک- باید روی زین بنشینید و به روبرو نگاه کنید ،اگر سنگ مورد نظر واقعاً … علامت خوک و بچه هایش · نشانه جوغن در سنگ متحرک · نشانه حکاکی های …

نسخه اصل کتاب جوغنها

کتاب-جوغنها.najiblog.com/

Jun 24, 2016 – جوغن ها جوغن چیست جوغن در گنجیابی جوغن شناسی جوغن روی سنگ جوغن درد فینه جوغن مثلث جوغن گرد جوغن مستطیلی جوغن مربع دانلود کتاب جوغن ها

دفینه !جوغن – YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=mY…
 
 

Searches related to جوغن روی سنگ

تک جوغن

انواع جوغن در گنج یابی

عکس جوغن

جوغن مربع

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها با لینک مستقیم|دانلود …

ganj.filekar.ir/…/دانلود+رایگان+کتاب+الکترونیکی+…

دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود … برای خرید مجموعه فقط کافیست روی دکمه سبز رنگ خرید کلیک کرده و مشخصات …

دانلود رایگان کتاب جوغنها : کتاب جوغنها

کتابجوغنها.dibablog.com/…/دانلود+رایگان+کتاب+ج

May 21, 2016 – دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها با لینک مستقیم,دانلود …

Oct 24, 2015 – کتاب باستان شناسی اسرار اثار و علائم نشانه ها کتابی بسیار بی نظیر درباره … و نشانه ها,کتاب اسرار نشانه ها,دانلود کتاب باستان شناسی,دانلود رایگان کتب … پله ها — طلسم در دفینه یابی چیست — توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها …

دانلود کتاب باستان شناسی جوغن ها رمزگشایی و رمزیابی آثار علائم و …

fileee.ir/دانلودکتاب-باستان-شناسی-جوغنها-رمزگش/

Oct 11, 2015 – امیدوارم از خرید و دانلود این فایل دانشجویی لذت ببرید . مدیریت …. دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج.

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 5/2/16

کارشناسی جوغن ها,معنی و مفهوم علائم و آثار و نوشته های حکاکی شده در باستان … باستان شناسی گنج یابی و دفینه یابی جوغن آثار علائم نشانه ها کارشناسی دانلود کتاب ….. رایگان کتاب آموزش کامل جفر و حروف و اعداد,علم جفر یا خفیه پی بردن به اسرار و …

You visited this page.

Jan 9, 2016 – رمزگشایی و رمزیابی جوغان (جوغن) کاسه هایی رو سنگ جوغان ها در گنج … برای خرید کتاب جوغن ها (جوغن شناسی) بر روی لینک زیر کلیک کنید …

You’ve visited this page many times. Last visit: 9/6/16

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها(شناخت گنج یابی) – فروشگاه ایرانیکا

iranika.4kia.ir/…/دانلودکتاب-رمز-گشایی-جوغنها(شنا…

در کتاب رمزگشایی جوغن ها، تمام جوغن ها با تصویر مشخص و تعریف شده اند و در کار … توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و …

ضمنا از این پس برای تمامی کاربرانی که دیگر پکیج ها و یا کتاب چشم طلایی یا کلید اسرار و ویژه نامه های ما را تهیه نمایند، بصورت رایگان این پکیج نیز برایشان …

دانلود رایگان کتاب نشانه ها علائم رایگان دفینه قبر pdf رایگان

www.mod.text-ahang.ir/…/دانلودرایگانکتاب-نشانه-…

دانلود کتاب جوغن ها رمزیابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه های گنج و دفینه همراه عکس و … نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها با …

دانلود رایگان کتاب جوغن ها – ناجی بلاگ

دانلودکتابجوغنها.najiblog.com/…/دانلود+رایگان+ک

در این پست دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها یا جوغن نامه رمزیابی و رمزگشایی علائم آثار و نشانه های گنج دفینه زیرخاکی شکستن طلسم اسرار نظامی سکه .

خرید دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها …. انلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود رایگان کتاب …

Oct 11, 2015 – دانلود رایگان کتاب اسرار نشانه ها دانلود کتاب چشم طلایی و کتاب اسرار نشانه ها دانلود کتاب چشم طلائی و کتاب اسرار نشانه ها. جهت خرید کتاب اسرار …

کتاب آیین تدفین , شما در این کتاب با آیین و روش های تدفین آشنا میشوید. تدفین در … شما این کتاب را میتوانید کاملا رایگان از پارس دفینه دانلود کنید. رمز دانلود …

دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها با لینک مستقیم,دانلود کتاب کامل و جامع …

۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) … گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود رایگان کتاب های کمیاب فارسی گنج یابی و …

دانلود , کتاب , باستان شناسی , پایان نامه , پروژه آماده , تحقیق , معماری , عمران , word , pdf … دانلود کتاب میراث زرین · دانلود کتاب جوغنها · دانلود کتاب چشم طلایی · دانلود کتاب ۳۸۰ نشانه · رفع مشکل اتصال به درگاه پرداخت … برای دیدن کل کتابهای موجود در زمینه باستان شناسی روی عکس کلیک کنید … پیوند ها. فروشگاه ساز رایگان فایل …

دانلود رایگان کتاب اسرار و نشانه ها :: دانلود مقالات و پروژه

filode.blog.ir/post/دانلودرایگانکتاباسرار-و-نشانه-ها

Aug 29, 2016 – دانلود رایگان کتاب اسرار و نشانه ها توضیحات فایل نسخه کامل کتاب اسرار و … پله ها ، طلسم در دفینه یابی چیست ، توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها …

دانلود رایگان کتاب جوغن گنج دفینه

chartblogs.ir/…/دانلود+رایگان+کتاب+جوغن+گنج+دفی…

فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفينه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود رايگان کتاب های کمیاب فارسی گنج یابی و دفينه یابی,فروش …

دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج … های گنج دفینه جوغن ها,دانلود کتاب موزات جوغن های خفته زیر زمین,دانلود کتاب جوغن ها .

Jul 29, 2016 – در این پست از سایت خرید و دانلود پکیج کامل کتابهای باستان شناسی چشم طلایی گنج باستان میراث زرین آثار علائم و نشانه ها جوغن ها و … رو برای …

Jun 23, 2016 – الکترونیکی PDf جوغن ها یا جوغن نامه رمزیابی و رمزگشایی علائم آثار و نشانه های گنج دفینه … ۳ . دانلود رایگان کتاب اسرار رموزات جوغن های خفته

جهت خرید و دانلود کتاب های دفینه یابی میراث زرین،چشم طلایی ، اسرار نشانه ها،کله سر،جوغنها،گنج … را دانلود کنند : ♢ ممکن است نرم افزار را در سایت یا مارکت دیگری …

دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج … های گنج دفینه جوغن ها,دانلود کتاب موزات جوغن های خفته زیر زمین,دانلود کتاب جوغن ها .

دانلود رایگان کتاب جوغن ها pdf – بلاگز فا

freeblogs.ir/list/دانلود+رایگان+کتاب+جوغن+ها+pdf.html

فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود رايگان کتاب های کمیاب فارسی گنج یابی و دفینه یابی,فروش …

دانلود رایگان کتاب نمادها و نشانه های دفینه و گنج یابی + گنج باستان – دانلود کتاب نمادها و نشانه . … دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار .

باستان شناسی، گنج یابی و دفینه – دانلود رایگان کتاب های کمیاب …

www.ghalibafjan.blogfa.com/…/دانلودرایگانکتابهاTranslate this page

دانلود پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها … شناسی,دانلود رایگان کتاب گنج یابی جوغن ها و آیین تدفین طلا,دانلود پکیج و …

Jul 14, 2015 – اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود رایگان کتاب های کمیاب فارسی گنج یابی و … کتاب گنج یابی جوغن ها و آیین تدفین طلا,دانلود پکیج و مجموعه رایگان …

دانلود رایگان کتاب چشم طلایی pdf – سایت قیمت ها

pric.3eke.ir/tag/دانلود_رایگان_کتاب_چشم_طلایی_pdf/

Oct 24, 2015 – برای خرید کتاب چشم طلایی و اسرار نشانه ها اینجا کلیک کنید. … کتاب جوغن نامه رمز یابی و رمزگشایی آثار و نشانه های گنج دفینه باستانی ۱۵٫۰۰۰ …

کشف علائم , آثار , طلسماات , تله ها , فلزیاب و دفینه یاب , قلم ها و حروفات , اسرار و … جهت سفارش کتاب نفیس و فوق العاده ارزشمند گنج نامه با شماره زیر تماس حاصل نمایید … + نوشته شده در چهار شنبه ۲ مهر ۱۳۹۳برچسب:دانلود کتاب گنج نامه شیخ بهایی دانلود … ایران سرزمین گنج ها و دفینه ها فروش کتب خطی و نایاب قدیمی تور آنتالیا خرید …

دانلود رایگان کتاب اسرار جوغن ها شیک ترین ها – دین و اندیشه

dinoandishe.mobile.1klik.ir/دانلودرایگانکتاباسرا

Sep 6, 2016 – دانلود رايگان دوبله فارسی فیلم اسرار پادشاهی The Secret of Moonacre 2008 به صورت دو زبانه با لینک …

دانلود رایگان کتاب اسرار جوغن ها | شیک ترین ها

funbag.shiektarinha.ir/…/دانلود+رایگان+کتاب+اسرار+…

کامل تصاویر و عکسهای جوغان ها علائم و نشانه های گنج و دفینه,دانلود رايگاندانلود پکیج کامل کتاب های چشم طلایی,گنج باستان,اسرار و علائم نشانه ها .

Jul 10, 2016 – دانلود رایگان کتابهای گنج یابی و دفینه یابی نشانه های کهن رمز یاب,در این پست … زرین چشم طلایی جوغن ها اسرار و علائم نشانه ها آیین تدفین و پیدا …

Jump to افزودن به علاقه مندی ها‎ – امیدوارم از خرید و دانلود این کتابها لذت ببرید . … چشم طلایی,گنج باستان,میراث زرین,اسرار و نشانه ها,رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها,سکه های قدیمی و . … ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ).

دانلود کتاب اسرار نشانه ها، کامل ترین مرجع رمز گشایی علائم و نشانه های …

one.iranoo.ir/دانلودکتاباسرار-نشانه-ها،-کامل-ترین-م/

گنج دفینه اسرار نشانه ها گنج یابی دانلود کتاب اسرار نشانه ها عتیقه باستان شناسی کتاب اسرار نشانه ها … رمز گشایی کامل انواع سنگ های کاسه و جوغن ها …. بیت سنتر – دانلود رایگان بیت بیت سنتر – دانلود رایگان بیتhttp://beatcenter.ir; فروشگاه …

دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها – فروشگاه

nafisfile.com/…/دانلودکتابجوغنها-رمز-یابی-و-رمز…

انلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها با لینک مستقیم,دانلود کتاب کامل و جامع …

باستان شناسی گنج و دفینه یابی زیرخاکی – دانلود کتاب کمیاب گنج …

kandelous.blogfa.com/…/دانلودکتاب-کمیاب-گنج-یا…Translate this page

در این وبلاگ آموزش گنج یابی و دفینه و زیرخاکی آثار و نشانه ها جوغن شناسی قبر … آثار و علائم دفینه معنی رمزگشایی طلسم معنی نشانه ها,دانلود رایگان کتاب اسرار و …

daneshbastani – Sites – Google

https://sites.google.com/site/daneshbastanikamel/home

کتاب نمادها و نوشته ها که دستنویس و در ۴ جلد می باشد … چوغن نامه کتاب گنج باستان کتاب ۳۸۰سمبل کتاب نشانه های کهن کتاب نمادها و نوشته ها کتاب اسرار و نشانه ها … توضیح انواع شتر – خرگوش – رمزگشایی انواع سنگ های کاسه و جوغن ها ,خورشید در بین ملل و ایران , سنگ مستطیل … دانلود رایگان فصل اول کتاب میراث زرین حجم ۲٫۹mb.

You’ve visited this page 2 times. Last visit: 4/8/16

برچسب ها: آثار, آموزش, ایران, حفاری, دانلود پکیج یک, دفینه, رایگان, سرزمین, …. اگه بشه که برای یادگیری ام لطف کنید و این کتاب رو به ایمیلم بفرستید خیلی ممنون میشم …. کنید جاش نقطه باری حالا فکر کنید اونا دایرن،جوغن نیستن اینم حکاکی کردن …. نشانه آلت تناسلی مرد و واژن · کتاب اسرار نشانه ها: کاملترین کتاب آثار ، علائم و …

دانلود رایگان کتاب رمز گشایی جوغن ها(شناخت گنج یابی) | فرد مطلب

fardpost.ir/دانلودرایگانکتاب‏-رمز-گشایی-جوغنها/

دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها همراه عکس و فیلم … جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود رایگان کتاب …

دانلود مجموعه ۱۰۰ کتاب باستان شناسی (چشم طلایی,میراث زرین,جوغنها,آثار علائم و نشانه ها,گنج باستان,نشانه … ۲-کتاب اسرار و علائم نشانه ها ( به ارزش ۱۰۰ هزار تومان )

You’ve visited this page 5 times. Last visit: 3/17/16
Jul 6, 2015

p><span style=”color:#800080;”><strong>علائم و نشانه ها در اطراف ما کم نیستند … اسرار و رموز … دانلود رایگان · # اسرار نشانه ها

 

دانلود کتاب دفینه یابی و گنج یابی و علوم – دانلود کتاب نمادها و نشانه ها و …

www.king-dafine.blogfa.com/post/16Translate this page

دانلود کتاب نمادها و نشانه ها و علامت های گنج و دفینه (کارشناسی باستان شناسی) گنج … اسرار و نشانه های گنج و دفینه حیوانات انسان جوغن شناسی,دانلود رایگان کتاب …

دانلود رایگان کتاب نمادها و نشانه های دفینه و گنج یابی + گنج باستان – دانلود کتاب … پله ها ، طلسم در دفینه یابی چیست ، توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها حکاکی های …

You’ve visited this page many times. Last visit: 6/2/16

دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها

stufile.ir/product/…/دانلودکتابجوغنها-رمز…ها/۳۳۱

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها، کتاب گنج یابی و آشنایی با دفینه ها +تصویری …. ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج, دانلود رایگان کتاب …

آیسان – خرید و دانلود کتاب آموزش جوغن ها,دانلود کتاب جوغن نامه مرجع گرد …

aisan.mefiles.ir/…/خرید-و-دانلودکتاب-آموزش-جوغنها,دا

خرید و دانلود کتاب آموزش جوغن ها,دانلود کتاب جوغن نامه مرجع گرد مستطیل مربع و جوغان … دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج.

دانلود اندروید رایگان کتاب علائم نشانه های گنج دفینه – زد۲اچ

z2h.ir/دانلود-اندروید-رایگانکتاب-علائم-نشان/

Jun 16, 2016 – دانلود رایگان کتاب باستان شناسی اسرار آثار و نشانه ها با لینک مستقیم … … شناسی چشم طلایی گنج باستان میراث زرین آثار علائم و نشانه ها جوغن …

خرید و دانلود مجموعه کتابهای گنج یابی و دفینه یابی جوغن – آپارات

www.aparat.com/…/خرید_و_دانلود_مجموعه_کتابهای_…

Mar 2, 2016 – خرید و دانلود مجموعه کتابهای گنج یابی و دفینه یابی جوغن …. اسرار و علائم نشانه ها رمزیاب نشانه های کهن میراث زرین جوغن ها تفسیر و توضیح علائم و …

Jun 17, 2016 – دانلود کتاب تصویری جوغن ها همراه با تفسیر ,دانلود کتاب باستان شناسی جوغن ها رمزگشایی و رمزیابی آثار علائم و نشانه های گنج,اسرار جوغن ها,اسرار …

دانلود کتاب موزات جوغن های خفته زیر زمین,در این پست دانلود رایگان کتابدانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغنسنگ نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود .

Jun 4, 2015 – برای اولین بار در ایران این کتاب کاملترین کتاب در مورد جوغن ها بوده و پرده از اسراری که هزاران … مقالات و کتب باستان شناسی , برگرفته از اسرار نسخه ها و اسرار نظامی و اندک تجربیات بنده می … برچسبpdf جوغن ها رایگان کامل کتاب …

تمدن عظیم نبطی ها که در کتاب میراث زرین توضی داده شده است بعنوان پای های اصلی ….. دانلود رایگان کتاب ایران در هزاره اول قبل از میلاد مسیح … اسرار گنج ها و تپه ها

دانلود کتاب اسرار نشانه ها book pdf کتاب دفینه یابی گنج

papersky.ir/download/…/دانلودکتاباسرار-نشانه-ها/

دانلود کتاب اسرار نشانه ها book pdf کتاب الکترونیکی نشانه ها دانلود رايگان کتاب اسراردانلود کتاب اسرار نشانه ها (کتاب علائم و نشانه های گنج – کتاب های دفینه یابی) در قالب PDF BOOK برای شما تهیه شده است. … رمز گشایی نشان جوغن گرد جفت

دانلود رایگان کتاب اسرار جوغن های خفتهPDf جوغن ها با … – Winter is coming

snow.r98.ir/…/دانلودرایگانکتاباسرارجوغنهای-خف…

Sep 6, 2016 – دانلود کتاب موزات جوغن های خفته زیر زمین,در این پست دانلود رایگان کتابدانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغنسنگ نوشته اسرار دفینه …

دانلود رایگان کتاب اسرار نشانه ها (مرجع گنج یابی) | فرد مطلب

kingwow.ir/دانلودرایگانکتاباسرار-نشانه-ها-مرجع/

دانلود کتاب اسرار نشانه ها ( کامل ترین منبع رمز گشایی دفینه و گنج یابی). … علائم اسرار و نشانه هایگنج و دفینه حیوانات انسان جوغن شناسی,دانلود رایگان کتاب

دانلود رایگان شناخت اسرار جوغن ها – صفحه اصلی

mahsh0p-rzb.wikipediaa.ir/…/دانلود+رایگان+شناخت+اTranslate this page

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها، کتاب گنج یابی و آشنایی با دفینه ها +تصویری شناخت جوغن ها در گنج یابی بسیار مهم است چون: یکی از بیشترین علایمی که در ایران …

فروشPDFکتاب راهنمای مجموعه ی رمزگشایی اثار ونشانه ها در گنج یابی,گنج و … دانلود PDF کتاب [۰] … اسرار جوغن ها [۱] … ۱۰نفر اول متقاضیان خرید ۱۰%تخفیف دارد …

دانلود کتاب اسرار جوغن ها رایگان لینک مستقیم pdf

rozevahshy.dl-irani.ir/…/دانلود+کتاب+اسرار+جوغن+ها+…Translate this page

فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود رايگان کتاب های کمیاب فارسی گنج یابی و دفینه یابی,فروش …

کتاب اسرار نشانه ها: کاملترین کتاب آثار ، علائم و نشانه های دفینه ….. حتی توجه داشته باشید، برابر قانون ساخت، خرید، فروش، حمل و نگهداری و استفاده از دستگاه های …

رمزگشایی و تفسیر سنگ های جوغن و کاسه ها. … های جوغن و کاسه ها. ((برگرفته شده از اولین کتاب دایره المعارف اسرار جوغن های خفته )) … آزمون های آزمایشی تقریبا رایگان

دانلود رایگان کامل کتاب اسرار نشانه ها | سه قرون

andimeshk-music.3gheroon.ir/…/دانلود+رایگان+کامل+…Translate this page

دانلود کتاب نمادها نشانه ها (مرجع کامل رمزگشایی علائم و نشانه های گنج دفینه),دانلود … علائم اسرار و نشانه های گنج و دفینه حیوانات انسان جوغن شناسی,دانلود رايگان کتاب …

سایتهای دانلود رایگان کتاب جوغن شناسی | سه قرون

jametajali.3gheroon.ir/…/سایتهای+دانلود+رایگان+کتاTranslate this page

فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود رايگان کتاب های کمیاب فارسی گنج یابی و دفینه یابی,فروش …

دانلود کتاب نشانه های کهن(اسرار کهن) – دانلود کتاب چشم طلایی میراث …

dafaayens.ir/…/دانلودکتاب-نشانه-های-کهن-اسرار-کهن-

Sep 20, 2015 – دانلود کتاب چشم طلایی میراث زرین نشانه های گنج علوم غریبه نشانه های دفینه عتیقه … سکه جوغن راهنمای گنج دفترچه راهنمای گنج یاب ساروج طلسم کتاب جوغن هادانلود کتاب نشانه های کهن(اسرار کهن) … نشانه های دفینه ها را بشناسیم

دانلود کتاب تصویری جوغن ها همراه با تفسیر – داک لینک

doclink.ir/دانلودکتاب-تصویری-جوغنها-همراه-با-تف-۲/

دانلود کتاب تصویری جوغن ها همراه با تفسیر. دانلود کتاب تصویری جوغن ها همراه با تفسیر. ۴۰ صفحه شامل چهل نوع جوغن همراه با تفسیر … دریافت فایل …

اسرار کاوش – نشانه جوغن در گنج یابی

havadaraan.blogfa.com/post/…/نشانه-جوغن-در-گنج-یا…

اسرار کاوش – نشانه جوغن در گنج یابی – به عمل کار برآيد به سخنداني نيست . … دانلود کتاب اسرار نشانه ها، کامل ترين مرجع رمز گشايي علائم و نشانه هاي دفينه و گنج …

۱۰ posts – ‎۵ authors

دانلود کتاب جوغن ها عربی: سطح دسترسی … استاد دستان کتاب اسرار نشانه ها کامل کل کتاب رو نداری؟یه کتاب جدید از علی عزیزیان اومده نمادها و نشانه ها اگه داری مرسی.

Jun 24, 2016 – تفسیر و رمزگشایی جوغن یا نشانه آخر در مفبره های کوهستانی ۱ … کتاب اسرار نشانه ها: کاملترین کتاب آثار ، علائم و نشانه های دفینه …. در یکی از …. دانلود رایگان کتاب نمادها و نشانه های دفینه و گنج یابی + گنج باستان دانلود کتاب .

Jul 14, 2016 – دانلود رایگان کتاب چشم طلایی pdf – سایت قیمت هاخرید و دانلود کتاب باستان شناسی گنجینه چشم طلایی نسخه کامل (کارشناسی آثار علائم و نشانه های جوغن ها) رو برای شما عزیزان … کتاب های دفینه یابی ( چشم طلایی و اسرار نشانه ها ).

دانلود کتاب اسرار نشانه ها – ناب ترین های اندروید

www.goldandroid.ir/…/محصول-۹۵۹۹-دانلودکتاباسر

Sep 11, 2016 – دانلود رایگان کتاب اسرار نشانه ها ۱۰ صفحه از کتاب اینجا کلیک کنید … دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها، منبع گنج یابی و آشنایی با دفینه.

دانلود رایگان کتاب جوغنها

www.farsiworld.ir/…/IzB4bi0tLS15bWNiY2lwMmg3…

دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها با لینک مستقیم,دانلود کتاب کامل و جامع .

دانلود رایگان کتاب اسرار دفینه

www.scriptux.ir/…/دانلود_رایگان_کتاب_اسرار_دفینه…

دانلود رایگان کتاب اسرار نشانه ها (مرجع گنج یابی); جستجو. دانلود رایگان کتابدانلود رایگان کتاب رمز گشایی جوغن ها(شناخت گنج … دانلود رایگان کتاب رمز …

دانلود رایگان کتاب اسرار نشانه ها – جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا

feixiansi.com/…/دانلود+رایگان+کتاب+اسرار+نشانه+ها….

دانلود رايگان کتاب اسرار و نشانه ها توضیحات فایل نسخه … ۳- کتاب جوغن ها ۴- کتاب کاسه نامه … دانلود رایگان کتاب سرالمستتر از شیخ بهایی,دانلود کتاب دعا نویسی.

ابر کلمات جستجو شده – WebGozar.com :: گزارش‌های آماری سايت

www.webgozar.com/stats/3515957/searchEnginesTranslate this page

Jul 28, 2015 – دانلود کتاب چشم طلاییروشهای باطل کردن طلسم دفینهکتاب چشم طلاییدانلود رایگان کتاب چشم … جوغن هادانلود کتاب چشم طلادانلود کتاب جوغان نامه مرجعدانلود رایگان کتاب جوغندانلود رایگان کتاب … ۷۲, کتاب اسرار جوغن های خفته. ۱٫

دانلود کتاب رمزیاب(علایم ونشانه های باستانی) – شیک فایل

shik-file.avablog.ir/…/دانلود+کتاب+رمزیاب(علایم+ون…

۲ days ago – دانلود کتاب رمزیاب(علایم ونشانه های باستانی) – دانلود کتاب رمزیاب(علایم ونشانه های باستانی) ، دانلود ، کتاب ، رمزیاب(علایم ، ونشانه ، های …

دانلود رایگان کتاب رمزگشایی خطوط باستانی

topo3t.ir/دانلودرایگانکتاب-رمزگشایی-خطوط-باست/Translate this page

Mar 22, 2016 – دانلود کتاب اسرار نشانه ها pdf دانلود رایگان کتاب اسرار نشانه ها ۱۰ صفحه … دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها همراه عکس و …

جوغن ها بایگانی – ۷y7

۷y7.ir/tag/جوغنها

دانلود کتاب چشم طلایی اولین مرجع کامل اثار و علائم دفینه(به صورت کاملا رنگی و … کتاب های دفینه یابی (چشم طلایی , اسرار نشانه ها , نشانه های کهن , گنج باستان …

treasure treasure دانلود کتاب گنج نامه باستان شناسی اسرار مخوف و مخفی جوغن هادانلود رایگان کتاب باستان شناسی اسرار آثار و نشانه ها با لینک مستقیم,دانلود …

دانلود مجموعه کتابهای چشم طلایی,گنج باستان,میراث زرین,اسرار نشانه ها,جوغن ها … گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود رایگان کتاب های …

دانلود کتاب اسرار نشانه هادانلود بزرگترین بانک ایمیل کاربران فعال … ساخت فروشگاه رایگان فایل افزایش بازدیدکننده سایت فروشگاه اینترنتی » :: دانلود … و گنج يابي ،جوغن نامه دانلود كتاب اسرار نشانه ها، كامل ترين مرجع رمز گشايي علائم و نشانه …

فایل نسخه کامل کتاب اسرار و نشانه ها – راهنمای دانشجو

rdaneshjoo.ir/…/فایل-نسخه-کامل-کتاباسرار-و-نشانه…

فایل نسخه کامل کتاب اسرار و نشانه ها … رمز گشایی نشان جوغن گرد جفت … ۷۸۰۰ تومان. ۵۰۰۰ تومان. جهت خرید و دانلود کتاب بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید …

دانلود رایگان پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها چشم طلایی جوغن. فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه …

دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها – لینک …

dflink.ir/…/دانلودکتابجوغنها-رمز-یابی-و-رمزگشای…

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها، کتاب گنج یابی و آشنایی با دفینه ها +تصویری …. ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج, دانلود رایگان کتاب …

رمزگشایی | Filepark

filepark.ir/tag/رمزگشایی

Jun 17, 2016 – انلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها با لینک مستقیم,دانلود …

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها یا جوغن نامه رمزیابی و رمزگشایی علائم …. علائم اسرار و نشانه های گنج و دفینه حیوانات انسان جوغن شناسی,دانلود رایگان .

ایران سرزمین گنج های گمشده – جوغن هااسرار گنج های گمشده ایران – صندلی – رمزگشایی نشانه ها, تفسیر علائم و نشانه های دفینه … دانلود رایگان کتاب اسرار نشانه ها.

دانلود رایگان پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه … – | داورنیوز

۷elegrami-rzb.web.laserland.ir/…/دانلود+رایگان+پکی…Translate this page

The Intern 2015 از لینک مستقیم | دانلود رایگان سریال ( ارو ) Arrow از لینک مستقیم | دانلود انیمیشن بادام زمینی ها دوبله فارسی The Peanuts Movie 2015 از لینک …

جوغن ها, جوغن ها در دفینه یابی ,جوغن ها در گنج یابی ,جوغن های دایره ای

yahoo-market.ir/…/جوغنهاجوغنها-در-دفینه-یابی-جو

… ,جوغن ها در گنج یابی ,جوغن های دایره ای, جوغن ها دفینه ,انواع جوغن ها, اسرار جوغن ها ,کتابدانلود رایگان دانلود کتاب جوغنها pdf ، مقاله ، تحقیق این محصول” دانلود کتاب …

Feb 21, 2016 – دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها، کتاب گنج یابی و آشنایی با دفینه ها + …. کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج,دانلود رایگان کتاب الکترونیکی PDf جوغن ها با لینک مستقیم,دانلود کتاب کامل و

دانلود رایگان کتاب جوغن گنج دفینه – بلاگز فا

blogstop.ir/…/دانلود+رایگان+کتاب+جوغن+گنج+دفین…

دانلود رایگان کتاب جوغن گنج دفینه. دانلود رایگان پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها چشم طلایی جوغن. سه شنبه ۱۳ بهمن …

دانلود رایگان دانلود کتاب اسرار نشانه ها – پرديس پاتوق

migmigfa-lxb.shr64.ir/page-10181.htmlTranslate this page

Dec 10, 2015 – اسرار نشانه ها pdf. دانلود رایگان کتاب اسرار نشانه ها۱۰ صفحه ازکتاب ایجا کلیک کنید … رمز گشایی نشان جوغن گرد جفت · رمز گشایی جوغن گرد …

جوغن ها

fungood.in/tags/جوغنها.htmlTranslate this page

دانلود کتاب رمز گشایی جوغن هادانلود رایگان مجموعه کامل گنج یابی دفینه یابی، آثار نمادها و نشانه ها، چشم طلایی، گنج … دانلود رایگان کتاب اسرار نشانه ها.

دانلود کتاب اسرار نشانه ها ( کامل ترین منبع رمز گشایی دفینه و گنج …

mediacloob.ir/دانلودکتاباسرار-نشانه-ها-کامل-ترین-م/Translate this page

فروشگاه جامع خرید پروژه، پایان نامه و مقاله آماده دانشجویی. … دانلود کتاب اسرار نشانه ها، کامل ترین مرجع رمز گشایی علائم و نشانه های دفینه و گنج یابی … برق ، مثلث ، پله ها ، طلسم در دفینه یابی چیست ، توضیحات کامل در مورد همه جوغن ها حکاکی های مربع …

۵ days ago – کتاب چشم طلایی و اسرار دفینه ها و سایر کتاب ها در یک مجموعه(PDF) دانلود پکیج … کتاب , pdf , دانلود , کتاب آموزش , دانلود رایگان کتاب , کتاب رمان , رمان … جوغن ها ( به ارزش ۱۵۰ هزار تومان )کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران…

نشانه جوغن ها

bestparsian.ir/news/نشانه-جوغنها

کتاب اسرار نشانه ها کامل ترین مرجع رمز گشایی علائم و نشانه های دفینه : فروش کتابدانلود رایگان کتاب نمادها و نشانه های دفینه و گنج یابی + گنج باستان – دانلود …

دانلود رایگان کتاب جوغن شناسی دفینه

sagacity.ir/…/دانلود+رایگان+کتاب+جوغن+شناسی+دف…

دانلود رایگان پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها … های کمیاب گنج یابی دفينه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود رايگان کتاب های … دانلود کتاب جوغن ها رمز یابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه ها.

دانلود رایگان کتاب رمز گشایی جوغن ها شناخت گنج – اجتماعی

ejtemaye.m.funon.ir/دانلودرایگانکتاب-رمز-گشایی-…

۶ days ago – دانلود کتاب رمز گشایی جوغن ها(شناخت … نوشته اسرار دفینه گنج, دانلود رایگان کتاب

دانلود رایگان کتاب اسرار رموزات جوغن های خفته

wtaar.com/search/دانلود+رایگان+کتاب+اسرار+رموزات+جوغن+های+خفته

دانلود رایگان کتاب اسرار رموزات جوغن های خفته. دانلود کتاب های روانشناسی و موفقیت … فرصت عالی درخشش برای آزمون و عزت‌الهی/ ایرانی ها دوباره به بایرن مونیخ …

دفینه یابی – دانلود نرم افزار ویرایش عکس – وبلاگ دهی

puzzleshop.factoryinformation.ir/list/دفینه+یابی.html

دانلود رایگان پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها چشم طلایی جوغن. فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج يابي دفينه …

مقاله رشته اقتصاد با عنوان صندوق بین المللی پول

mastanehonline.fileina.com/product-30643-مقاله-رشت…

… اقتصادی جهانی دانلود مقاله رشته اقتصاد با عنوان صندوق بین المللی پول خرید مقالات … دانلود کتاب چشم طلایی ، بزرگترین مرجع گنج یابی و دفینه ها کتاب چشم …

پروژه های انجام شده با AVR

mastanehoinline.sellu.ir/product-64005-پروژه-های-انجا…
 

کلمات کلیدی مرتبط

 • تراش سر انسان توسنگ و دفینه چیست
 • گنج داخل سنگ
 • نشانه حیوانات در گنج یابی
 • نشانه های گنج
 • نما ردپای برهنه در گنج یابی تفسیر استاد میثم شیری
 • کارشناسی نماد وعلائم دفینه با میثم شیری
 • علامت آیینه در باستانشناسی
 • علامت ونشانه گنج
 • کارشاسی استاد میثم شیری نماد رد پا در دفینه
 • خرطوم فیل در گنج یابی نشانه چیست
1 نظر
 1. بی وفا می گوید

  سلام ببخشید نشانه مثلث متساوی الساقین و یک جوغن در وسطش نشانه چیست ؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.