loading...

معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی

در این پست از سایت hooris.ir معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی را برای شما عزیزان علاقه مند به باستان شناسی و تاریخ قرار دادیم . کشتی چوبی حضرت نوح پس از ۴۰۰۰ سال کشف و پیدا شد . این کشف مورخان و باستان شناسان به عنوان یک معجزه بسیار شگفت انگیز در جهان به حساب میاید . دعوت میکنم تا انتهای مطلب همراه باشید …

معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه 5 تن آل عبا بعد از 4 هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی

معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی,کشتی نوح,کشتی حضرت نوح,کشف شدن کشتی حضرت نوح,پیدا شدن کشتی حضرت نوح,درباره کشتی نوح,مکان دقیق کشف کشتی حضرت نوح,معجزه کشف شدن کشتی چوبی حضرت نوح,کتیبه ۵ تن آل عبا در کشتی حضرت نوح,تصاویر و عکسهای کشتی حضرت نوح

معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی

آنچه که می خوانید نه داستان است نه خیالپردازی، واقعیتی است از قصص قرآنی و کتاب مقدس که پس از قرنها از زیر لایه های مدفون شده بیرون آمده و حیرت همگان را برانگیخته. شاید بشود گفت معجزه ای دیگربار است برای مومنین تا ایمانشان را مستحکمتر کنند. که نوشته های قرآنی را روایتی تاریخی و واقعیتی انکار ناپذیر بدانند که لاریب فیه ، نه داستانی اخلاقی.

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها

دکتر واندنبرگ با دقت عکس ها را مورد مطالعه قرار داد و اظهار کرد: «من هیچ شکی ندارم که شیء موجود در عکس های هوایی یک کشتی است. من تا به حال در طول مدت فعالیتم، هرگز چنین شیء عجیبی در یک عکس هوایی ندیده بودم.» پس از آن یک گروه کاوشگر آمریکایی نیز به منطقه مورد نظر اعزام شد، ولی حتی با انجام تحقیقات کوتاه مدت، نتوانست اطلاعات قابل توجهی بدست آورد.

۱۷ سال از آخرین تحقیقات در منطقه گذشت و هیچ اکتشافی تا سال ۱۹۷۶ انجام نگرفت. در سال ۱۹۷۶ یک باستان شناس آمریکایی به نام «ران ویت» تحقیقات جدید خود را در منطقه آغاز کرد. او بسیار زود دریافت که این شیء قایق مانند، بسیار بزرگتر ازحدی است که قبلاً تصور می کرد. او بزودی با انجام محاسبات دقیق دریافت که طول این شیء عظیم الجثه بلندتر از طول یک زمین بازی فوتبال و اندازه آن به بزرگی یک ناو جنگی است که کاملاً در زمین دفن شده است. اما کشتی کشف شده در زیر گل و لای قطوری دفن شده بود و بسختی به جز از ارتفاع قابل رؤیت بود.

به دلیل همین عدم مشاهده دقیق از سطح زمین، امکان هر تحقیقی غیر ممکن بود. از سوی دیگر جسم کشف شده آنقدر بزرگ و سنگین بود که هر گونه اقدامی را در وهله اول عقیم می ساخت. «ران وایت» و گروه همراهش که مشتاقانه کار را پیگیری می کردند، به جایی رسیدند که تنها وقوع یک حادثه عجیب و نادر می توانست راهگشای کار آنها باشد:

«زمین لرزه!» آنها متوجه شدند که حرکت دادن و در آوردن جسم مذکور از درون زمین، به دلیل ابعاد وسیع و بزرگ آن غیر ممکن است و تنها با یک لرزش زمین، این شیء می تواند از دل خاک سر در آورد و مورد کاوش قرار گیرد.

از تحقیقات ران ویت مدت زیادی نگذشته بود که در ۲۵ نوامبر سال ۱۹۷۸، وقوع زمین لرزه ای در محل، باعث شد تا کشتی مزبور به طور شگفت آوری از دل کوه بیرون بزند و سطح زمین اطرافش را به بیرون براند. بدین ترتیب دیواره های این شیء، شش متر از محوطه اطرافش بالاتر قرار گرفت و برجسته تر شد.

بدنبال این زمین لرزه، ران وایت ادعا کرد که شیء مذکور می تواند باقیمانده کشتی نوح باشد. سپس بدبینی ها به خوش بینی مبدل و این سؤال ها مطرح شد: «اگر این جسم عظیم قایقی شکل به طول یک زمین فوتبال، در ارتفاع ۱۸۹۰ متری کوههای آرارات، کشتی نوح نیست، پس چه چیز می تواند باشد؟ و اگر جسم کشتی نوح است، آیا طوفان نوح واقعاً بوقوع پیوسته است؟… آیا ما شاهد بقایای کشتی افسانه ای حضرت نوح که در کتب مقدس ادیان جهان از آن صحبت شده است، هستیم؟»

در سال ۱۹۵۹، یک خلبان ترک، براساس مأموریت محول شده، چندین عکس هوایی برای مؤسسه ژئودتیک ترکیه برداشت. هنگامی که مأموریت به پایان رسید، در میان عکس های او تصویری جلب نظر می کرد که بیشتر شبیه یک قایق بود تا چیزی دیگر، قایقی بزرگ که بر سینه تپه ای، در فاصله بیست کیلومتری کوههای آرارات آرمیده بود.

تصویر هوایی از فسیل کشتی که محل آسیب دیدگی ناشی از برخورد به یک صخره در آن مشخص است. بلافاصله پس از مشاهده این تصویر، تعدادی از متخصصان، علاقه مند به پیگیری شدند. دکتر براندنبرگ از دانشگاه ایالتی اوهایو یکی از این علاقه مندان بود. او کسی بود که قبلاً در زمینه کشف تأسیسات روی زمین از طریق هوا، مطالعات دانشگاهی داشت و پایگاههای موشکی کوبا را در دوران کندی کشف کرده بود.

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها
تصویر ران ویت در پارك ملی كشتی نوح
طوفان و سیل در زمان حضرت نوح در سطح وسیعی بوسعت کره زمین واقع شده است. به اعتقاد مسیحیان و بنا به نص انجیل، این حادثه عظیم و دهشت آور، برای تنبیه مردمان آن روزگار که دست به سرکشی زده بودند و به منظور نجات نوح پیامبر و پیروانش واقع شده بود. بررسیهای زمین شناسی در نقاط مختلف دنیا، نابود شدن و مرگهای دسته جمعی موجودات زنده را بر اثر حادثه ای غیر منتظره نشان می دهد. برخی از این حوادث با زمان طوفان نوح همخوانی دارد.

وجود لایه های مخلوط فسیل شده حیواناتی چون فیل، پنگوئن، ماهی، درختان نخل و هزاران هزار گونه گیاه جانوری، تأییدی بر این واقعیت است. این سنگواره ها که بعضاً در برگیرنده حیوانات مناطق گرمسیر با مناطق سردسیر (در کنار هم) هستند، نشان می دهند که با فرونشستن آب، جانوران و گیاهان خارج شده، در زیر رسوبات مانده و به فسیل تبدیل شده اند. امتزاجی عجیب از جانوران خشکی و دریا، حاره و قطبی که مرگی آنی و دلخراش را روایت می کنند.

پارك ملی كشتی نوح
تاریخ در مورد محل به گل نشستن کشتی چه می گوید؟
داستان کشتی نوح از گذشته های دور مورد توجه اقوام مختلف بوده است. مورخان از ۲۰۰۰ سال پیش نقل کرده اند که توریست ها و مسافران کنجکاو بسیاری از قدیم این منطقه را در کوههای آرارات کشور ترکیه، مورد بازدید قرار می دادند و گاهی تکه های کوچکی از آن به غنیمت برده می شد. در تاریخ آمده است که حدود ۸۰۰ سال قبل از میلاد مسیح، آشوریان اقدام به ورود به کشتی کردند و موفق به ورود به طبقه سوم آن که در زیر زمین واقع شده بود شدند. این نشان می دهد که اقوال مختلف در مورد موقعیت جغرافیایی کشتی، متفقند.

تکنولوژی پیچیده در ساخت کشتی
اینجا صحبت از ساخت یک قایق کرجی کوچک هشت نفره با ظرفیت چند حیوان کوچک نیست. بحث بر سر تکنولوژی پیچیده ای است که مهارت ذوب فلزات، ابزار پیشرفته و نیروی انسانی حاذق می طلبیده است. از آنجا که یاران حضرت نوح تعداد بسیار کمی بوده اند، این سؤال پیش می آید که نوح براستی چگونه این کشتی را ساخته است. کشتی ای که تاکنون از عجایب کتب مقدس به شمار می رفت و اکنون یک واقعیت علمی لمس شدنی است. آیا نوح به تنهایی توانسته است کشتی ناوگونه خود را به طول یک زمین فوتبال و به وزن تقریبی ۳۲۰۰۰ تن بسازد؟ آیا ساخت یک کشتی با دست خالی با امکانات آن زمان، به گنجایش ۴۹۴ اتوبوس دو طبقه مسافربری با تصورات ما درباره قدما، همخوانی دارد؟ براستی چه تعداد جانور و چگونه جمع آوری شدند و در کشتی جایگزینی شدند؟ آب و غذا چگونه تأمین می شد؟ جانوران وحشی چگونه به سوی کشتی هدایت شدند؟ باید کار جمع آوری و هدایت حیوانات کاری سخت بوده باشد ولی بهرحال فرمان خدا باید انجام می شد.
…خوشبختانه تحقیق بیشتر در محل، حضور حیوانات را در کشتی یافت شده، تأیید کرد.. کشف مقادیر قابل توجهی فضولات حیوانات که به صورت فسیل در آمده اند و از ناحیه خسارت دیده کشتی به بیرون رانده شده اند ، فرضیه ما را بیشتر به واقعیت نزدیک کرد. علاقمندان به کاوش در مورد کشتی نوح بارها و بارها سعی کرده اند به درون کشتی فسیل شده راه یابند ولی همیشه با توده های عظیم سنگ و خاک نیمه ویران مواجه شده اند. در آخرین تلاشها، کاوشگران سعی کردند لایه های گل و لای خشک شده اطراف کشتی را در هم بشکنند و از میان بردارند تا شاید راهی برای ورود به اتاقکهای زیرین کشتی پیدا کنند، اما خیلی موفق نبودند. در سال ۱۹۹۱، «گرگ برور» باستان شناس، بخشی از شاخ فسیل شده جانوری را کشف کرد که از قسمت تخریب شده کشتی که فضولات حیوانی بیرون ریخته بودند، به بیرون افتاده بود. به تشخیص محققان، این شاخ که مربوط به یک پستاندار بوده است، مقارن با شاخ اندازی سالانه جانور به هنگام خروج از کشتی در آنجا رها شده است…

کشتی نوح: اسکلت فلزی، بدنه چوبی
آزمایشات دانشمندان وجود قطعات آهن را در فواصل منظم و معین در ساختار کشتی تأیید کرده است. باستان شناسان با کشف رگه ها و تیرهای باریک آهنی، الگویی ترسیم کرده اند که حاصل کار به صورت نوارهای زرد و صورتی بر روی کشتی علامتگذاری شد. آنها همچنین گره ها و اتصالات آهنی محکم و برجسته ای را یافته اند که در ۵۴۰۰ نقطه کشتی بکار رفته اند.

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها
نوارهای مشخص شده خطوط آهنی با آرایش منظم اسكلت كشتی می باشد..
تصویر برداری های راداری نشان داده که در محل تصادم کشتی با صخره به هنگام فرود آمدن یا به عبارت دیگر به گل نشستن، نوارهای آهنی یا تیرهای فلزی کج شده اند. آنها می گویند که استفاده وسیع و همه جانبه از فلزات در ساخت کشتی خارج از حد تصور ماست. و اصنع الفلک باعیننا و وحینا (سوره هود، آیه۳۷)

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها
تصویر رادار اسكن از كشتی نوح
به نظر می رسد که تکنولوژی پیشرفته و رشدیافته ای در آن دوران وجود داشته که به هر حال حضرت نوح (ع) توانسته از آن بهره مند شود. تکنولوژی و تمدنی که ذهن ما را از تمرکز بر روی بناها و اماکن منحصر به فرد در نقاط مختلف دنیا به این نقطه از جهان معطوف می کند. اکتشافات زمانی جالبتر شد که باستان شناسان توانستند طرح مشبکی حاصل از تقاطع تیرهای فلزی افقی و عمودی بکاررفته در بدنه کشتی بدست بیاورند. تصاویری که نشان می دهند ۷۲ تیر فلزی اصلی در هر طرف کشتی به کاررفته است. به نظر می رسد که برای هر چیزی طرح و الگویی وجود داشته است. وجود اتاقها و فضاهای کوچک و بزرگ در طبقات مختلف، نظریه وجود طرح مهندسی پیشرفته را تأیید می کند.  در طول تحقیقات، بررسیهایی در مورد تعیین طول، عرض و قطر کشتی انجام گرفته است که متخصصان را قادر ساخته تا از جزییات کف کشتی، ساختمان و الگوی اولیه و مواد تشکیل دهنده آن اطلاعاتی بدست آورند. دستیابی به چنین کشفیاتی مبهوت کننده بود، چرا که در بسیاری از مواقع، درک واقعیت کشف شده از حد تصور خارج بود. کشف یک لایه غلافی و کپسولی شکل در داخل کشتی از این جمله بود که در واقع کشتی را به دو لایه یا پوسته اصلی مجهز می کرد. این آزمایشات، وجود دیوارهای داخلی کشتی، حفره ها، اتاقها و دهلیزها و همچنین وجود دو مخزن بزرگ استوانه ای را تأیید کرد. در این آزمایشها که به «رادار اسکن» یا «اسکن های راداری» معروفند، معلوم شد که دو مخزن استوانه ای بزرگ که هر کدام چهار متر و ۲۰ سانتی متر بلندی و هفت متر و بیست سانتی متر عرض داشته اند و به دور هر یک از آنها کمربندی فلزی نصب شده بود، در نزدیکی تنها در ورودی کشتی وجود داشته اند. در یکی از آزمایشات رادار اسکن که به درخواست استاندار استان آگری ترکیه انجام شد، معلوم شد که جنس بدنه کشتی از سه لایه چوب به هم چسبیده تشکیل شده است. این سه لایه با مواد محکم چسبنده، بهم چسبیده بودند.

معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه 5 تن آل عبا بعد از 4 هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه 5 تن آل عبا بعد از 4 هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه 5 تن آل عبا بعد از 4 هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه 5 تن آل عبا بعد از 4 هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه 5 تن آل عبا بعد از 4 هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه 5 تن آل عبا بعد از 4 هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه 5 تن آل عبا بعد از 4 هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه 5 تن آل عبا بعد از 4 هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه 5 تن آل عبا بعد از 4 هزار سال + عکس و تصاویر کشتی
معجزه شگفت انگیز پیدا شدن کشتی حضرت نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا بعد از ۴ هزار سال + عکس و تصاویر کشتی

قطعات كاملاً سنگی شده از قسمتهای چوبی كشتی كه آثار حجاری و برش خوردگی دارند.

در سال ۱۹۹۱، یک عدد میخ پرچ فسیل شده با حضور ۲۶ نفر محقق در بقایای کشتی کشف شد. تجزیه و تحلیل ترکیبات این میخ وجود آلیاژهای آلومینیوم، تیتانیوم و برخی از دیگر فلزات را تأیید کرد.

این در حالی است که گمان می رفت در زمان حضرت نوح، آهن و آلومینیوم هنوز به مرحله کشف و استخراج نرسیده باشد. آیا ما نیازمند بازنگری در تاریخ استفاده و استخراج بشر از فلزات هستیم؟

لنگرهای کشتی هم کشف شد!
بر بلندیهای تپه های اطراف محل کشتی، باستان شناسان چند جسم بزرگ حجیم سنگی یافتند که در بالای هر کدام سوراخی بزرگ تعبیه شده بود. این اجسام مثلثی شکل سنگی و نیمه صیقلی، شبیه به لنگرهای کشتی های باستانی بودند که «دراگ» نامیده می شدند. اینها در واقع ابزاری بودند که به علت وزن زیاد به جای وزنه یا لنگر به هنگام پهلو گرفتن کشتی به آب پرتاب می شدند. چگونه و با چه نیرویی؟ دقیقاً نمی دانیم ولی حدس هایی در این زمینه وجود دارد.

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها
ران ویت و همكارانش در كنار سنگ لنگر یافت شده.
کشف شش وزنه یا لنگر کشتی، هر یک مجهز به سوراخی در بالای آن، حدس باستان شناسان را به یقین تبدیل کرد. این وزنه ها در فواصل متفاوت، ظاهراً به هنگام پهلو گرفتن کشتی به آب پرتاب شده بودند.

اندازه کشتی نوح در کتاب مقدس ۳۰۰ ذراع یاد شده است.. واحد ذراع در مصر قدیم در زمان حضرت موسی(ع) برابر با ۵۲.۷ سانتی متر بوده است. با محاسبه این رقم، عدد ۱۵۸.۴۶ متر بدست می آید.

طول کشتی مورد کاوش توسط دو تیم مختلف در دو زمان اندازه گیری شد. رقم بدست آمده دقیقاً ۱۵۸.۴۶ متر را نشان می داد. این محاسبات، محققان را در ادامه کاوشها مصمم تر کرد…

کتیبه ای که ادعای دانشمندان را اثبات کرد
روایت است که حضرت نوح(ع) قبل از به زمین نشستن کشتی و فروکش کردن آب، پرنده ای را که باید مانند کبوتر یا کلاغ بوده باشد به بیرون فرستاد تا مطمئن شود خشکی نزدیک است یا نه. بار اول پرنده با خستگی به کشتی بازگشت و این بدان معنی بود که خشکی در آن نزدیکیها وجود ندارد. بار دوم پرنده به کشتی باز نگشت و این آزمایش نشان داد که عمل لنگر انداختن نزدیک است. [در کتاب مقدس که گویا این روایت از آن نقل شده، آمده است حضرت نوح(ع) ابتدا یک کلاغ را می فرستد که از فرستادن کلاغ نتیجه ای نمی گیرد و بعد از آن کبوتری را می فرستد- انصاف]

درست در دو کیلومتری شرق محلی که کشتی هم اکنون قرار دارد، دهکده ای وجود دارد که «کارگاکونماز» نامیده شده است. نام این دهکده ترکی را چنین ترجمه کرده اند: «آن کلاغ نه توقف می کند نه باز می گردد.» [چارلز برلیتز در کتاب “کشتی گمشده نوح” (ترجمه احمد اسلاملو) نام این محل را “جایی که کلاغ نمی نشیند” ترجمه کرده است- انصاف]

محل کنونی کشتی در دل کوههای آرارات از گذشته های دور، به منطقه هشت معروف شده و دره پایین منطقه، محله هشت نام گرفته است. چرا؟ [در کتاب “کشتی گمشده نوح” آمده نام این منطقه به «تمانین» (Temanin) معروف است که به معنی «هشت» است. شیخ صدوق در کتاب عیون الاخبار از امام رضا(ع) نقل کرده است که “نوح در همان محلی که کشتی به زمین نشست قریه ای بنا کرد و نام آن را قریه «ثمانین» (هشتاد) گذاشت.” همانطور که می بینیم بین کلمات «ثمانین» (هشتاد) و «تمانین» (هشت) از نظر شکل و معنی شباهت زیادی وجود دارد- انصاف]

در نزدیکی محل فرود کشتی در بالای تپه، لوحه ای کشف شد که ادعاهای باستان شناسان را به طرز زیبایی اثبات کرد. کتیبه ای که حداقل ۴۰۰۰ سال قدمت دارد. بر روی این تابلوی سنگ آهکی، در سمت چپ، تصویر رشته کوههایی دیده می شود که در کنار یک تپه و سپس یک کوه آتشفشان قرار دارد. در سمت راست، یک تصویر قایقی شکل با هشت نفر انسان کنده کاری شده است… در بالای سنگ کتیبه، دو پرنده در حال پروازند. کشف این کتیبه همگان را به شگفتی واداشت. [کتاب مقدس، سرنشینان کشتی نوح را هشت نفر ذکر کرده است. در روایات شیعه نیز تعداد هشت نفر و هشتاد نفر، هر دو نقل شده است- انصاف] در واقعیت موجود، کوه آرارات در سمت چپ، تپه ای در کنار آن و قله یک کوه آتشفشان در کنار تپه وجود دارد.

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها

کتیبه یافت شده منتسب به حضرت نوح (ع)
پیامبر اسلام فرمود: « هنگامی که خداوند اراده کرد قوم حضرت نوح را هلاک کند، به نوح فرمان داد کشتی بزرگی بسازد. جبرئیل نیز با میخ‌هایی برای ساختن کشتی فرود آمد. در میان انبوه میخ‌ها پنج میخ ویژه بود که درخشش خاصی داشت و بر روی هر یک نام یکی از پنج نور مقدس محمد، علی، فاطمه، حسن و حسین نقش بسته بود.

حضرت نوح هر کدام را بر می داشت، میخ همچون ستاره‌ای در تاریکی شب می درخشید. هنگامی که میخ پنجم را برداشت، پس از درخششی، اشکی از آن جاری شد.
نوح از جبرئیل پرسید: « این میخ و اشک چیست؟»
جبرئیل در پاسخ گفت: « این میخ حسین بن علی است.»
حضرت نوح نیز هر یک را در یک طرف از کشتی کوبید.

پیامبر فرمود: « در آیه « و حملنا علی ذات الواح و دسر » منظور از « الواح » چوب‌های کشتی و منظور از « دسر » ما هستیم. اگر ما نبودیم کشتی حرکت نمی کرد.»
منابع:
بحار الانوار، ج ۲۶، ص ۳۲۲، حدیث ۱۴- امان الاخطار، ص ۱۰۷ و ۱۰۸

گزارش‌ باستان‌شناسی‌ شوروی‌ دربارة‌ کشتی‌ نوح
بر اثر این‌ اکتشاف‌، ادارة‌ کلّ باستان‌ شناسی‌ شوروی‌ برای‌ تحقیق‌ از چگونگی‌ این‌ لوح‌ و خواندن‌ آن‌، هیئتی‌ مرکّب‌ از هفت‌ نفر از مهمترین‌ باستان‌ شناسان‌ و اساتید خط‌ شناس‌ و زبان‌ دان‌ روسی‌ و چینی‌ را مأمور تحقیق‌ و بررسی‌ نموده‌ که‌ نام‌ آنها بدین‌ گونه‌ است‌:

۱ ـ پرفسور سولی‌ نوف‌، استاد زبان‌های‌ قدیمی‌ و باستانی‌ در دانشکدة‌ مسکو.

۲ ـ ایفاهان‌ خینو، دانشمند و استاد زبان‌شناس‌ در دانشکدة‌ لولوهان‌ چین‌.

۳ ـ میشانن‌ لوفارنک‌، مدیر کلّ آثار باستانی‌ شوروی‌.

۴ ـ تانمول‌ گورف‌، استاد لغات‌ در دانشکده‌ کیفزو.

۵ ـ پرفسور دی‌ راکن‌ استاد باستان‌ شناس‌ در آکادمی‌ علوم‌ لنین‌.

۶ ـ ایم‌ احمد کولا، مدیر تحقیقات‌ و اکتشافات‌ عمومی‌ شوروی‌.

۷ ـ میچر کولتوف‌، رئیس‌ دانشکدة‌ استالین‌.

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها
این‌ هیئت‌ پس‌ از ۸ ماه‌ تحقیق‌ و مطالعه‌ و مقایسة‌ حروف‌ آن‌ با نمونه‌ سائر خطوط‌ و کلمات‌ قدیم‌ متّفقاً گزارش‌ زیر را در اختیار باستان‌ شناسی‌ شوروی‌ گذاشت‌:

۱ ـ این‌ لوح‌ مخطوط‌ چوبی‌ از جنس‌ همان‌ پاره‌ تخته‌های‌ مربوط‌ به‌ کاوش‌های‌ قبلی‌، و کُلاًّ متعلّق‌ به‌ کشتی‌ نوح‌ بوده‌ است‌؛ منتهی‌ لوح‌ مزبور مثل‌ سائر تخته‌ها آنقدرها پوسیده‌ نشده‌، و طوری‌ سالم‌ مانده‌ که‌ خواندن‌ خطهای‌ آن‌ به‌ آسانی‌ امکان‌ پذیر می‌باشد.

۲ ـ حروف‌ و کلمات‌ این‌ عبارات‌ به‌ لغت‌ سامانی‌ یا سامی‌ است‌ که‌ در حقیقت‌ اُمّ اللغات‌ (ریشة‌ لغات‌) و به‌ سام‌ بن‌ نوح‌ منسوب‌ می‌باشد.

۳ ـ معنای‌ این‌ حروف‌ و کلمات‌ بدین‌ شرح‌ است‌:
توسّل‌ حضرت‌ نوح‌ به‌ پنج‌ تن‌ علیهم‌ السّلام‌ و أسامی‌ آنها بر کشتی‌   «ای‌ خدای‌ من‌! و ای‌ یاور من‌!  به‌ رحمت‌ و کرمت‌ مرا یاری‌ نما!  و به‌ پاس‌ خاطر این‌ نفوس‌ مقدّسه‌:

مُحمّد

إیلیا (علیّ)

شَبَر (حَسَن‌)

شُبَیْر (حُسَین‌)

فاطِمَه‌

آنان‌ که‌ همه‌ بزرگان‌ و گرامی‌اند

جهان‌ به‌ برکت‌ آنها برپاست‌.

به‌ احترام‌ نام‌ آنها مرا یاری‌ کن‌!

تنها توئی‌ که‌ میتوانی‌ مرا به‌ راه‌ راست‌ هدایت‌ کنی‌

********************************************************

About 350,000 results (0.47 seconds)

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها. دکتر واندنبرگ با دقت عکس ها را مورد مطالعه قرار داد و اظهار کرد: «من هیچ شکی ندارم که شیء موجود در عکس های هوایی یک …کشف کشتی نوح – آپارات

www.aparat.com/v/QKim4/کشف_کشتی_نوح

عارف کشف کشتی نوح کشف , کشتی , نوح , , عارف. … با کشتی نوح تا کشتی حسین علیه السلام – استاد رائفی پور · شهاب ۳۴٫ ۱۴۱ بازدید. ۲:۳۰ …

کشف کشتی حضرت نوح(واقعی) – آپارات

www.aparat.com/v/…/کشف_کشتی_حضرت_نوح(واقع…

ID پیج لاین ما:linehmny(بدون فاصله) این کشتی پس از کشف و مطالعات کتیبه های درون آن به حضرت نوح نسبت داده شده…. لایک یادتون نرههههههههههه با پوزش از اشتباه …

Translate this page

Fars News Agency

Oct 29, 2014 – همه ما در مورد کشتی حضرت نوح و مطالبی که در کتاب‌های آسمانی درباره داستان آن آمده خوانده‌ایم در این مقاله شما را با جزئیات کشف این کشتی بیشتر آشنا …

کشتی نوح – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/…/کشتی_ن
Translate this page

Persian Wikipedia

کَشتی نوح نام یک کشتی در داستان‌های کتب مقدس در دین‌های ابراهیمی است. … پیروان ادیان ابراهیمی برای یافتن بقایای کشتی نوح، به خصوص در منطقه آرارات انجام شود.

کشتی حضرت نوع (ع) پیدا شد (عکس) – که

www.irannaz.com/his-ship-was-found-as-type-photo.h…

اما کشتی کشف شده در زیر گل و لای قطوری دفن شده بود و بسختی به جز از ارتفاع … و اگر جسم کشتی نوح است پس اگر کشتی نیست چه می تواند باشد، آیا طوفان نوح …

Apr 27, 2010 – گروهی از باستان‌شناسان چینی و ترک ادعا کرده‌اند که بقایای کشتی عظیم نوح پیامبر را کشف کرده‌اند. اگر این ادعا درست باشد، مشهورترین کشتی …

تصویری: بقایای کشتی حضرت نوح (ع) – عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخستبین الملل

Apr 27, 2010 – گروهی از باستان‌شناسان چینی و ترک ادعا کرده‌اند که بقایای کشتی عظیم نوح پیامبر را کشف کرده‌اند. اگر این ادعا درست باشد، مشهورترین کشتی …

کشف کشتی حضرت نوح در کوه‌های آرارات – سیمرغ

seemorgh.com › … › تاریخ و تمدنتاریخ و تمدن جهان

Apr 5, 2009 – روایت است که حضرت نوح(ع) قبل از به زمین نشستن کشتی و فروکش … اما کشتی کشف شده در زیر گل و لای قطوری دفن شده بود و بسختی به جز از …

Nov 6, 2010 – اندازه کشتی نوح در کتاب مقدس ۳۰۰ ذراع برابر با ۵۲٫۷ سانتی متر بوده است. با محاسبه این رقم، عدد ۱۵۸٫۴۶ متر بدست می آید. ط.

اما کشتی کشف شده در زیر گل و لای قطوری دفن شده بود و بسختی به جز از ارتفاع قابل رؤیت بود … و اگر جسم کشتی نوح است، آیا طوفان نوح واقعاً بوقوع پیوسته است؟

Jun 14, 2007 – عکس: بقایای کشتی حضرت نوح در ایران! … كشتي اندازه‌اي حدود يك هواپيماي كوچك را داشته و آثار كشف شده نيز به همان مقياس و اندازه هستند. يافته اين …

ساحل نجات | کشتی حضرت نوح پیدا شد – FUMblog

fumblog.um.ac.ir/fumindex.php?op…articleId…

Mar 26, 2012 – اما کشتی کشف شده در زیر گل و لای قطوری دفن شده بود و بسختی به جز از … و اگر جسم کشتی نوح است، آیا طوفان نوح واقعاً بوقوع پیوسته است؟

كشف بقاياي احتمالي كشتي نوح در تركيه – فرارو

fararu.com/…/كشف-بقاياي-احتمالي-كشتينوح-در-ت…

بقاياي احتمالي كشتي نوح در كوه آرارات تركيه كشف شد. به گزارش شرت‌نيوز، باستان‌شناسان تركيه‌اي در جريان كاوش‌هاي خود در كوه آرارات اين كشور از كشف بقاياي كشتي …

بقایایی از کشتی نوح در ایران کشف شد. یک هیئت اعزامی از خارج در ارتفاعات کوههای شمال غرب ایران موفق به کشف یک قطعه سنگ مانند شدند که آنرا به بقایای کشتی …

در سال ۱۹۴۸ در شهر «دوغوبازیت» ترکیه و در دامنه کوه آرارات بر اثر بارانهای سیل آسا و به دنبال آن سه زمین لرزه متوالی، شکل عجیبی مشابه یک کشتی در ارتفاع کوه …

Aug 4, 2014 – يکي از محققان ايراني در پاييز ۱۳۷۹ مقاله‌اي درباره کشف قبر حضرت نوح (ع) و مکان کشتي او در کوه سرکشتي منتشر کرد. با اينکه اين نظر در خارج …

دروازه ملكوت – کشف بقایای کشتی حضرت نوح – مرغ باغ ملكوتم نيم ازعالم خاك چندروزي قفسي ساخته اندازبدنم.

كشف داستان كشتي نوح – YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=WCh98uoOKM0
Jan 13, 2012 – Uploaded by IRAN NTV

پروفسورواندنبرگ طوفاني درجهان قرن بيستم كه ناشي از كارهايش بر روي عكس هاي هوائي بود را نديد ولي بعد آثار يك طوفان مهيب جهاني را درچند هزار سال …

Mar 4, 2013 – حال با همه ی این سندهای محکم در مورد کشف کشتی حضرت نوح و اثبات آن از طریق کتیبه های یافت شده و دست یافتن مکتشغین به قدمت کشتی که …

فیلم و عکس – کشف کشتی حضرت نوح(واقعی)

filmoaks.com/video/…/کشفکشتی-حضرت-نوح(واقع…

اولين سرويس اشتراك گذاری فيلم کلیپ ویدئو و عكس با موضوعات کودکان خنده دار طنزحوادث فیلم کوتاه مستند.

كشف بقاياي احتمالي كشتي نوح در تركيه

www.fardanews.com/…/كشف-بقاياي-احتمالي-كشتي-…

ايسنا: باستان‌شناسان تركيه‌اي در جريان كاوش‌هاي خود در كوه آرارات اين كشور از كشف بقاياي كشتي نوح در ارتفاع چهار هزار متري خبر داده و به‌دنبال ثبت جهاني كشف خود در …

با همکاری یک شرکت فعال در زمینه فن آوری و در تحقیق مبنی بر بررسی منطقه آرارات در ترکیه، بقایایی از کشتی نوح کشف شد.نام مبارکش عبدالغفار بود ولی به …

بررسی باستان شناسی مکان کشتی نوح از منظر قرآن – راسخون

rasekhoon.net/…/بررسی%۲۰باستان%۲۰شناسی%۲۰م…

Feb 23, 2014 – نوح که به شغل نجاری اشتغال داشت شروع به ساخت کشتی کرد و پس از اتمام ….. در سال ۱۹۹۱ یک عدد میخ پرچ فسیل شده در بقایای کشتی کشف شد …

Rating: 5 – ‎Review by Mohammad Nasirian

Mar 20, 2015 – کشتی نوحReviewed by Mohammad Nasirian on Mar 20Rating: … کشف مقادیر قابل توجهی فضولات حیوانات که به صورت فسیل درآمده‌‌اند و از ناحیه …

آيا کشتي نوح پيدا شده است؟ – فوروم ایران آمریکا

www.iranamerica.com › … › تالار دانش و فناوری
Apr 21, 2014 – 3 posts – ‎۲ authors

از شخصيتهاي علمي برجسته آمريکائي که فريب دغلکاريهاي وي را خوردند و به اميد کشف بازمانده‌هاي کشتي نوح همراه وي به محوطه دوروپينار آمدند، …

کشتی نوح و داستان‌های حیرت‌آور آن+تصاویر – تریبون مستضعفین

www.teribon.ir/…/کشتینوح-و-داستان‌های-حیرت‌آور-آن…

Oct 29, 2014 – همه ما در مورد کشتی حضرت نوح و مطالبی که در کتاب‌های آسمانی درباره داستان آن آمده خوانده‌ایم در این مقاله شما را با جزئیات کشف این کشتی بیشتر آشنا …

MakuCity – کشتی نوح در کوه های آرارات…

makucity.com › صفحه اصليخواندنیهاگوناگون

اما کشتی کشف شده در زیر گل و لای قطوری دفن شده بود و بسختی به جز از ارتفاع قابل رؤیت بود … و اگر جسم کشتی نوح است، آیا طوفان نوح واقعاً بوقوع پیوسته است؟

May 27, 2016 – کشتی نوح چگونه کشف شد؟ در سال ۱۹۵۹، یک خلبان اهل ترکیه وظیفه داشت تا برای موسسه ژئوفیزیک ترکیه عکس های هوایی از کوه های آرارات تهیه کند …

کشف بقایای کشتی حضرت نوح در کوه‌های آرارات. عکس زیر اولین تصویری است که وجود شیئی کشتی مانند را در کوه آرارات نشان می دهد که توسط نیروی هوایی آمریکا در …

کشتی نوح کجاست ؟! کشتی نوح در آرارات ایران کشف شد – پورتال ۳۱۳

۳۱۳portal.ir/…/کشتینوح-کجاست-در-آرارات-ایران.ht…

Jun 4, 2015 – و لقد ترکناها آية فهل من مدّکر(سوره قمر، آيه ۱۵) لوح‌ مخطوط‌ چوبی‌ تعلّق‌ به‌ کشتی نوح در آرارات بوده‌ است‌ کشتی نوح دقیقا روی به کعبه است این موضوع …

Jan 23, 2014 – توضيحات. فیلم تحقیقاتی کشف کشتی حضرت نوح در ارتفاعات آرارات – ۱۹۵۸ که این فیلم در تلوزیون ملی ایران (شاهنشاهی) پخش گردید.

نتایج حاصل جزئیاتی جدیدی را درباره کشتی نوح در اختیار ما قرار می دهد. … به عقیده دیوید اوون، استاد مطالعات خاور نزدیک دانشگاه کرنل، این یک کشف فوق العاده بوده …

May 1, 2016 – کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال + عکس ها آنچه که می خوانید نه داستان است نه خیالپردازی، واقعیتی است از قصص قرآنی و …

کشف نحوه ساخت کشتی نوح در یک لوح بابلی – عجایب باستانشناسی – مدجای کلمه ایست عبری که به سربازان ومحافظان فرعون اطلاق می شده .این وبلاگ برای کمک به …

[PDF]کشتی نوح کشف شد – روزنامه ایران

iran-newspaper.com/Newspaper/PagePDF/6780

۳۱٫ کشتی نوح کشف شد. آنروز صبح در بندر بردو در جس تجوی م ردی که ادعا ميکرد. کش تی نوح را یافته از این بارانداز بآن بارانداز و از این تعميرگاه بآن.

کشف کشتی نوح

videokade.ir/clip/SzZOSDg

کشف کشتی نوح. … نامناسب بودن این ویدیو در زیر وارد نموده و گزارش را ارسال نمایید . ارسال گزارش. تاریخ ارسال : ۱۷ مرداد ۱۳۹۴. برچسب ها : کشتی نوح حضرت نوح نوح …

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال + عکس ها …

www.sibtayn.com › … › امامت و اهل بیت علیهم السلام

Feb 23, 2016 – کشف این کتیبه همگان را به شگفتی واداشت. [کتاب مقدس، سرنشینان کشتی نوح را هشت نفر ذکر کرده است. در روایات شیعه نیز تعداد هشت نفر و …

کشف کشتی نوح – ویدئو کلیپ های – کلیپ گرام

www.clipgram.net/tag/222172/کشف+کشتی+نوح

کشف کشتی حضرت نوح. کشف کشتی حضرت نوح · ۰۰:۱۳:۴۶٫ دیگر سایت ها. ویکی نگار · کلیپ گرام · سای پست · رخدادنما · با تصاویر · گنجینه اشعار · ویکی دانلود …

Translate this page

Radio Farda

Apr 30, 2010 – يک فيلمساز چينی مسيحی مدعی است که آرامگاه نهايی کشتی نوح را در کوهستان آرارات در ترکيه پيدا کرده است. اين تازه ترين مورد از تجسس های …

تاریخ و تمدن ملل اسلامی ۸۹ – کشف کشتی حضرت نوح … – الهی.. فاسلک بنا سبل الوصول الیک و سیرنا فی اقرب الطرق للوفود علیک …

… hey you – کشف کشتی نوح؟ – blogfa.com

www.ahayto.blogfa.com/post-43.aspx

گروهی از سیاحان مسیحی مدعی‌اند بقایای کشتی افسانه‌ای نوح را در زیر پوشش یخی و آوار آتشفشانی کوه «آرارات» ترکیه یافته‌اند. اما برخی باستان‌شناسان و تاریخ‌دانان، …

Apr 10, 2016 – 4 posts – ‎۳ authors

شگفت انگیز: کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال+ عکسها. پیامبر اسلام فرمود: « هنگامی که خداوند اراده کرد قوم حضرت نوح را …

May 7, 2010 – بله این همان فسیل كشتی نوح است كه آقای دكتر افراسیاب پور – عضو هیئت علمی ….. نشنال جئوگرافی از كشف محل احتمالی كشتی نوح در ایران خبر داد

فیلم کشف کشتی نوح – لینک گردی

farsinow.ir/news/فیلم-کشفکشتینوح

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها مطالب جالب و متنوع اخبار.

Jul 8, 2014 – اگر این کشتی که تمام ابعاد آن با ابعاد ذکر شده در کتب مقدس در باره کشتی نوح هم خوانی دارد و بقایای جانداران در آن کشف شده و در بالای کوه قرار دارد …

با کشتی نوح تا کشتی حسین(ع)قسمت۲ – جنبش مصاف

masaf.ir/…/با-کشتینوح-تا-کشتی-حسین(ع)قسمت۲…

Sep 2, 2015 – با کشتی نوح تا کشتی حسین(ع)قسمت۲ shia muslim. … خواهشا اسناد و مدارکی بیاورید که کشف کشتی نوح واقعا کشف شده و از روی چنتا عکس که …

همه ما در مورد کشتی حضرت نوح و مطالبی که در کتاب های آسمانی درباره داستان آن آمده خوانده ایم در این مقاله شما را با جزئیات کشف این کشتی بیشتر آشنا می کنیم.

Aug 4, 2015 – کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال + عکس ها. افسران – کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال +. sibtayn …

کشتی نوح

www.iranjewish.com/Essay/Essay170_9_nooh.htm

کشتی نوح در کوه آرارات قرار دارد که جسم عظیم و فسیل شده ای که قرن هاست در دل … شده جانوري شاخدار را كشف كرد كه از قسمت تخريب شده كشتي كه فضولات حيواني به …

May 9, 2016 – کشف آرامگاه حضرت نوح (ع) در شهرستان نهاوند در غرب ایران ادعای یک محقق: قبر نوح (ع) در ایران است.

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال + عکس ها

www.dara-i-suf.com/…/5149-کشفکشتینوح-با-ک…

Aug 1, 2015 – کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال + عکس ها دکتر واندنبرگ با دقت عکس ها را مورد مطالعه قرار داد و اظهار کرد: «من هیچ شکی ندارم …

نام پنج تن معصومین در لوح کشف شده کشتی نوح – قرآن کریم

qorankarem.persianblog.ir/…/نام_پنج_تن_معصومین_…

Oct 20, 2010 – پیامبر اسلام فرمود: « هنگامی که خداوند اراده کرد قوم حضرت نوح را هلاک کند، به نوح فرمان داد کشتی بزرگی بسازد. جبرئیل نیز با میخ‌هایی برای …

Feb 13, 2016 – شگفت انگیز: کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال گزارش‌ باستان‌شناسی‌ شوروی‌ درباره کشتی‌ نوح⇩ بر اثر این‌ اکتشاف‌، ادارة‌ …

شبکه‌ما – دانلود فیلم – کشف کردن کشتی حضرت نوح

www.shabakema.com/…/کشف-کردن-کشتی-حضرت-ن
Mar 30, 2015

دانلود ویدیو – کلیپ – موزیک ویدیو و بهتربن فایلها در شبکه ما – کشف کردن کشتی حضرت نوح.

خداوند در قرآن می‌فرماید که کشتی نوح را برای عبرت آیندگان بر جای نهاده است. … بسیاری در پی محل کشف کشتی، گاهنگاری زمان طوفان و محدوده حدوث آن برآمده اند.

اما کشتي کشف شده در زير گل و لاي قطوري دفن شده بود و بسختي به جز از ارتفاع قابل رؤيت بود … و اگر جسم کشتي نوح است، آيا طوفان نوح واقعاً بوقوع پيوسته است؟

کشف بقایای کشتی نوح – پروپوزال وب سایت

hitit.mahak.xyz/+کشف+بقایای+کشتی+نوح/

دانستنیها – کشف بقایای کشتی نوح در ایران تصویری: بقایای کشتی حضرت نوح (ع) كشف داستان كشتي نوح ۲ – YouTube Aphrodite – کشف بقایای کشتی حضرت …

کتاب کشف کشتی نوح در جودی

ketab.ir/modules.php?name=News&op=pirbook…Translate this page

کتاب کشف کشتی نوح در جودی انتشارات دانشگاه مذاهب اسلامیتهيه كننده: عبدالکريم بي آزارشيرازي وزيري شومیز تاریخ چاپ۸۹/۰۲/۱۱ نوبت چاپ۱٫

مسافر طوفان – شبکه مستند

www.doctv.ir/programs/2343/مسافر-طوفان

این مستند به داستان حضرت نوح (علیه السلام) و ماجرای کشتی آن حضرت با نگاهی باستان شناسانه می پردازد. در این مستند به موضوع سنگواره کشف شده از کشتی حضرت …

رادیو زمانه | دانش و فناوری | تاریخ | کشف کشتی نوح؟

zamaaneh.com › دانش و فناوریتاریخ

May 3, 2010 – شماری از جستجوگران ترک‌تبار و چینی از گروهی موسوم به «وزارت بین‌المللی کشتی نوح»، خبر این کشف احتمالی را دوشنبه‌ی اخیر در هونگ‌کونک – که …

اما شیئی کشتی مانند دیگری که احتمال بیشتری می رود که کشتی نوح باشد در بیست … کشف یک لایه غلافی و کپسولی شکل در داخل کشتی از این جمله بود و در واقع …

بقایای کشف شده کشتی حضرت نوح (ع)

www.dalfak.com/…/بقایای-کشف-شده-کشتی-حضرت…

بقایای این سازه چوبی عظیم در در ارتفاع ۱۲هزار پایی (۴هزار متری) کوه های شرق ترکیه کشف شده و قدمت آن ها به ۴۸۰۰ سال پیش می رسد.

کشف آثاری از کشتی نوح در آرارات. دانلود کلیپ کشف آثاری از کشتی نوح در آرارات. http://www.zahra-media.ir/wp-content/. حجم فایل: ۵mb. 1987 بازدید نظر: » …

Jan 5, 2014 – کشف کشتی حضرت نوح(واقعی) – فیلم آکا, فیلم های مذهبی, فیلم ،دانلود فیلم، اشتراک ویدیو, نوشته شده توسط akairan, زبان persian.

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها. دکتر واندنبرگ با دقت عکس ها را مورد مطالعه قرار داد و اظهار کرد: «من هیچ شکی ندارم که شیء موجود در عکس های هوایی یک .

Jan 4, 2016 – انکار طوفان و کشتی نوح! … “کشتی نوح کَشتی نوح نام یک کشتی در داستان‌های کتب مقدس در ….. کشف کیف شاه در خودروی شخصی او پس از ۳۸ سال!

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها مطالب جالب و متنوع اخبارا.

Apr 11, 2009 – کشف کشتی حضرت نوح در کوه‌های آرارات. در سال ۱۹۵۹، یک خلبان ترک، چندین عکس هوایی برای مؤسسه ژئودتیک ترکیه برداشت. هنگامی‌ که مأموریت …

کشف کشتی نوح در جودی – پایگاه مجلات تخصصی نور

www.noormags.ir/view/fa/articlepage/914057/کشفکشتینوح-در-جودی

عبدالکریم بی ازار شیرازی ; مجله: تحقیقات علوم قرآن و حدیث ; سال هفتم، ۱۳۸۹ – شماره ۱۳ ;

کشتی نوح – کشتی نوح و داستان‌های حیرت‌آور کشف آن+تصاویر

www.worldsearching.ir/dqcsftyfmtrcndsdcdyncvndnsd…Translate this page

۲۹ ا کتبر ۲۰۱۴ … همه ما در مورد کشتی حضرت نوح و مطالبی که در کتاب‌های آسمانی درباره داستان آن آمده خوانده‌ایم در این مقاله شما را با جزئیات کشف این کشتی بیشتر …

شگفت انگیز: کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ …

titre1download.ir/…/شگفت-انگیز-کشفکشتینوح

کشتی نوح و داستان‌های حیرت‌آور کشف آن+تصاویر شگفت انگیز: کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ آيا طوفان نوح همه عالم را فراگرفته يا تنها ديار …

شگفت انگیز: کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰

www.findwebsite.ir/cjcjftyfmtrnmctdqnxadnfvctdmndr…Translate this page

بدنبال این زمین لرزه، ران وایت ادعا کرد که شیء مذکور می تواند باقیمانده کشتی نوح باشد. سپس بدبینی ها به خوش بینی مبدل و این سؤال ها مطرح شد: «اگر این جسم عظیم …

کشف بقایای کشتی نوح

avayemelal.ir/+کشف+بقایای+کشتی+نوحTranslate this page

تصویری: بقایای کشتی حضرت نوح (ع) دانستنیها – کشف بقایای کشتی نوح در ایران بقایای کشتی نوح – avayemelal.ir کشتی نوح – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد …

Jun 9, 2011 – کشف کشتی نوح در نزدیکی کوههای آرارات ترکیه. و لقد ترکناها آیة فهل من مدّکر – سوره قمر، آیه ۱۵ “و ما آن کشتی را محفوظ داشتیم تا آیت عبرت شود، …

اما چند روز پیش در اردیبهشت ۱۳۸۹ و سی و چند سال پس از کشف وایت سرانجام باستان‌شناسان ترکيه‌اي رسماً از کشف بقاياي کشتي نوح در ارتفاعات آرارات خبر دادند و …

کشتی نوح

mojarradat.vcp.ir/487617-کشتینوح

Mar 18, 2015 – در سالگرد وقوع طوفان نوح، باستان‌شناسان در آستانه‌ کشف محل دقیق فرود کشتی نوح هستند.طبق متون تاریخی حدود شش‌هزار سال پیش در چنین روزهایی، …

کلیپی زیبا از چگونگی کشف کشتی نوح

masafdevil.rzb.ir/…/کلیپی-زیبا-از-چگونگی-کشف-…

کشتی نوح,نوح,کشف کشتی نوح,فیلم کشف کشتی نوح,عکس کشتی نوح,ویدیو,سند,چگونگی,k,p,کلیپی زیبا از چگونگی کشف کشتی نوح.

کشتی نوح بازسازی شد – همشهری

hamshahrionline.ir/details/271739/…/culturalnews

Sep 13, 2014 – همشهری آنلاین: مدلی کوچک‌سازی شده از کشتی نوح براساس نقشه‌ای چهار هزار … گلي متعلق به بين‌النهرين يا عراق كنوني كشف شده،‌بازسازي شده‌است.

آیا کشتی نوح کشف شد؟ | راه جلجتا

https://rahejoljota.wordpress.com/…/آیا-کشتینوحک

آیا کشتی نوح کشف شد؟ اوت ۲۱, ۲۰۱۳ بدست rahejoljota. کشتی شناور بر آب، بیش از پانصد مایل از نقطه شروعش دور شد و سرانجام بر قله ای به نام آرارات قرار گرفت.

هدف از نگارش این مقاله اثبات محل فرود کشتی نوح در کوه سرکشتی دلفان … محل فرود کشتی در بالای تپه، کتیبه ای که حداقل ۴۰۰۰ سال قدمت دارد کشف شده است .

۳ days ago – اما کشتی کشف شده در زير گل و لای قطوری دفن شده بود و بسختی به جز از ارتفاع قابل رؤيت بود. شكل٢) تصوير ران ويت درپارك ملي كشتي نوح

کشف کشتي نوح با کتيبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال

sib-sorkh.rozblog.com/کشفکشتينوح-با-کتيبه-…

Feb 28, 2016 – … عبا پس از ۴۰۰۰ سال ۱ . کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰…,کشف کشتي نوح با کتيبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال,سیب سرخ.

قرآن – داستان كشتي نوح

www.tebyan.net/weblog/amirhoseinzarei/post.aspx?…

حضرت علي بن موسي (ع) مي فرمايند :هنگاميكه نوح (ع) سوار بر كشتي شد خداوند بدو … او روزي در كشتي به خواب رفته بود كه ناگه وزش بادي باعث كشف عورت وي شد ، حام و …

Aug 12, 2014 – یکی از محققان ایرانی در پاییز ۱۳۷۹ مقاله‌ای درباره کشف قبر حضرت نوح (ع) و مکان کشتی او در کوه «سرکشتی» منتشر کرد. با اینکه این نظر در …

Jul 19, 2005 – او بسیار زود دریافت که این شیء قایق مانند، بسیار بزرگتر قطعه چوبی کشف شده از کشتی حضرت نوح ازحدی است که قبلاً تصور می کرد. او بزودی با …

Download کشف کشتی نوح ع Mp3 | Room Mp3 Download

roommp3.top/download/mp3/کشفکشتینوح-ع/

May 16, 2016 – Download the songs کشف کشتی نوح ع Mp3. Download music کشف کشتی نوح ع full length only in my website, get a collection of Mp3 کشف …

آدینه بوک: کشف کشتی نوح در جودی ~عبدالکریم بی آزارشیرازی (تهيه …

www.adinehbook.com/gp/product/6009052523Translate this page

کشف کشتی نوح در جودی ~عبدالکریم بی آزارشیرازی (تهيه كننده) – ۹۷۸-۶۰۰-۹۰۵۲۵-۲-۳ – بزرگترین فروشگاه اینترنتی کتاب در ایران – خرید و ارسال کتاب.

Oct 14, 2013 – قوم نوح در جنوب عراق ، جایی نزدیک محل کنونی شهر کوفه زندگی می کردند. …. خیلی جالبه که بعضی سایتها سوتی دادن داستان کشف کشتی نوح در …

Jun 27, 2015 – رازهاي سربه مهر ”كشتي نوحكشف ميشوند. «۲۴اکتبر ۱۹۶۲- ۸۰۰ کیلومتری سواحل کوبا». دو کشتی حامل موشکهای اتمی شوروی، به نامهای «گاگارین» و …

ﺑﻘﺎﯾﺎى ﮐﺷﺗﯽ ﺣﺿرت ﻧوح (ع). ﮔﺮوھﯽ از ﺑﺎﺳﺘﺎن ﺷﻨﺎﺳﺎن ﭼﯿﻨﯽ و ﺗﺮک ادﻋﺎ ﮐﺮده اﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻘﺎﯾﺎى ﮐﺸﺘﯽ ﻋﻆﯿﻢ ﻧﻮح ﭘﯿﺎﻣ. ﺒﺮ را ﮐﺸﻒ ﮐﺮده اﻧﺪ. اﮔﺮ اﯾﻦ ادﻋﺎ. درﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ، ﻣﺸﮫﻮرﺗﺮﯾﻦ ﮐﺸﺘﯽ ﺗﺎرﯾﺦ ﮐﻪ در. ھﻤﻪ ادﯾﺎن ذﮐﺮ ﺷﺪه ﻣﯿﺰﺑﺎن …

Jul 26, 2006 – پیش از این مجله نشنال‌جئوگرافیک با طرح این سئوال که آیا کشتی نوح(ع) در ارتفاعات ۴هزار متری سلیمان در رشته کوه البرز کشف شده است؟

علاقمندان به کاوش در مورد کشتی نوح بارها و بارها سعی کرده اند به درون کشتی فسیل … کشف شش وزنه یا لنگر کشتی، هر یک مجهز به سوراخی در بالای آن، حدس باستان …

Feb 10, 2010 – یک هیئت اعزامی از خارج در ارتفاعات کوههای شمال غرب ایران موفق به کشف یک قطعه سنگ مانند شدند که آنرا به بقایای کشتی نوح نسبت داده اند.

گروهی از باستان‌شناسان انگلیسی و آمریکایی ادعا کرده‌اند که بقایای کشتی عظیم نوح پیامبر را کشف کرده‌اند. اگر این ادعا درست باشد، مشهورترین کشتی تاریخ که در …

من در مورد این سریال این است که در واقعه حضرت نوح کشتی در سیل و طوفان حرکت کرد و پیروان ایشان را نجات داد، اما در سریال «یوگی و دوستان» یک کشتی پرنده تعدادی …

کشف مکان فرود کشتي نوح‌ – JameJamOnline.ir

www1.jamejamonline.ir/newstext2.aspx?newsnum…

Aug 3, 2009 – جام جم آنلاين: در سالگرد وقوع طوفان نوح، باستان‌شناسان در آستانه‌ کشف محل دقیق فرود کشتی نوح هستند.طبق متون تاریخی حدود شش‌هزار سال پیش در …

باستان شناسی طوفان نوح – دانشکده الهیات دانشگاه مازندران

theology.umz.ac.ir/News/…/باستان_شناسی_طوفان_ن

Dec 20, 2014 – باستان شناسی طوفان نوح, تعداد بازدید: ۸۸۷ … آنها کشف کتیبه مربوط به کشتی را تنها ساخته باستان شناسان روس در تأیید یافته ها و مهم جلوه دادن …

کشف کشتی نوح دنیای آبی – خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=کشف+کشتی+نوح+دنیای+آبی
 – Learn more
Help Send feedback Privacy Terms

About 398,000 results (0.69 seconds)

در سال ۱۹۵۹، یک خلبان ترک، براساس مأموریت محول شده، چندین عکس هوایی برای … و اگر جسم کشتی نوح است پس اگر کشتی نیست چه می تواند باشد، آیا طوفان نوح …

Translate this page

Fars News Agency

Oct 29, 2014 – عکس از روی جاده بالای دره با بزرگنمایی بالا گرفته شده است و در این عکس می‌توانیم کشتی را در سمت چپ و سقف محل استقرار بازدیدکنندگان را در …

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا+ عکسها. دکتر واندنبرگ با دقت عکس ها را مورد مطالعه قرار داد و اظهار کرد: «من هیچ شکی ندارم که شیء موجود در عکس های هوایی یک …

عکس> کشتی نوح کشف شد – فرارو

fararu.com/fa/news/…/عکس%۳E-کشتینوح-کشف-ش…

گروهی از باستان‌شناسان چینی و ترک ادعا کرده‌اند که بقایای کشتی عظیم نوح پیامبر را کشف کرده‌اند. اگر این ادعا درست باشد، مشهورترین کشتی تاریخ که در همه ادیان …

کشف کشتی حضرت نوح(واقعی) – آپارات

www.aparat.com/v/…/کشف_کشتی_حضرت_نوح(واقع…

ID پیج لاین ما:linehmny(بدون فاصله) این کشتی پس از کشف و مطالعات کتیبه های درون آن به حضرت نوح نسبت داده شده…. لایک یادتون نرههههههههههه با پوزش از اشتباه …

Jun 14, 2007 – همه چيز در خصوص ايران : باستان‌شناسان آمريكايي: كشتي نوح در ايران ا Atremehr می نویسد ” تيمي از باستان‌شناسان تگزاسي، مدعي شده‌اند كه بقايايي …

کشتی نوح – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/…/کشتی_ن
Translate this page

Persian Wikipedia

کَشتی نوح نام یک کشتی در داستان‌های کتب مقدس در دین‌های ابراهیمی است. بنا بر این داستان‌ها، نوح پیامبر به فرمان خدا این کشتی را ساخت تا خود، خانواده خود، کسانی …

بازسازی کشتی نوح (ع) (+عکس) – عصر ایران

www.asriran.com › عصرايران دوخواندنی ها و دیدنی ها

ماکت کوچکی از طرحی که برای کشتی مدور نوح، با توجه به دستورالعمل دقیق که بر روی لوح گلی، از بین‌النهرین باستان (همان عراق امروزی) به دست آمده بود، در هند بازسازی …

هنگامی که مأموریت به پایان رسید، در میان عکس های او تصویری جلب نظر می کرد که بیشتر شبیه … و اگر جسم کشتی نوح است، آیا طوفان نوح واقعاً بوقوع پیوسته است؟

Nov 6, 2010 – اندازه کشتی نوح در کتاب مقدس ۳۰۰ ذراع برابر با ۵۲٫۷ سانتی متر بوده است. … دزفول چهارمین شهید مدافع حرم را تقدیم اهل البیت(ع) کرد+عکس …

عکس های کشتی نوح. دکتر واندنبرگ با دقت عکس ها را مورد مطالعه قرار داد و اظهار کرد: «من هیچ شکی ندارم که شیء موجود در عکس های هوایی یک کشتی است. من تا به حال در …

ساحل نجات | کشتی حضرت نوح پیدا شد – FUMblog

fumblog.um.ac.ir/fumindex.php?op…articleId…

Mar 26, 2012 – در سال ۱۹۵۹، یک خلبان ترک، براساس مأموریت محول شده، چندین عکس هوایی برای مؤسسه ژئودتیک ترکیه برداشت. هنگامی که مأموریت به پایان رسید، در …

فیلم و عکس – کشف کشتی حضرت نوح(واقعی)

filmoaks.com/video/…/کشف-کشتی-حضرت-نوح(واقع…

اولين سرويس اشتراك گذاری فيلم کلیپ ویدئو و عكس با موضوعات کودکان خنده دار طنزحوادث فیلم کوتاه مستند. … کشف کشتی حضرت نوح(واقعی) …

عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا – مشرق

www.mashreghnews.ir/…/عکس-ساخت-کشتینوح-در-آ…

عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا. قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمریکا ساخته شود که به گفته مسوولین بزرگ ترین پارک تفریحی …

عکس/ کشتی نوح اینجا ساخته شد – عقیق

aghigh.ir/fa/news/…/عکسکشتینوح-اینجا-ساخته-شد

Dec 31, 2013 – شهرت این مکان به خاطر روایات فراوانی است که محل ساخت کشتی نوح، فوران آب از تنور و محل فرود کشتی را ، مسجد کوفه می دانند.

Jul 20, 2013 – 5 posts – ‎۳ authors

پس جودی یعنی کوه و آن کوه آرارات است. کشتی نوح کجاست؟!!! در سال ۱۹۵۹، یک خلبان ترک، براساس مأموریت محول شده، چندین عکس هوایی برای مؤسسه …

کشف بقایای کشتی حضرت نوح در کوه‌های آرارات. عکس زیر اولین تصویری است که وجود شیئی کشتی مانند را در کوه آرارات نشان می دهد که توسط نیروی هوایی آمریکا در …

تصویر ساخت کشتی نوح در آمریکا – طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/…/ساخت-کشتینوح-آمریکا-عکس….

May 13, 2016 – کنتاکی، آمریکا، ساخت، کشتی نوح ۱۵ عکسی که شما را گیج می کنند! قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکیآمریکاساخته شود …

کشتی نوح در لندن پیدا شد + عکس کمتر از یک هفته مانده به آغاز المپیک لندن، کشتی نوح به مقصد جدید گردشگری این شهر تبدیل شده است. نمونه‌ای از کشتی نوح که …

كشف داستان كشتي نوح – YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=WCh98uoOKM0
Jan 13, 2012 – Uploaded by IRAN NTV

پروفسورواندنبرگ طوفاني درجهان قرن بيستم كه ناشي از كارهايش بر روي عكس هاي هوائي بود را نديد ولي بعد آثار يك طوفان مهيب جهاني را درچند هزار سال …

ساخت کشتی نوح در آمریکا +عکس – پایش

payeshonline.com/…/ساخت-کشتینوح-در-آمریکا-+ع

ساخت کشتی نوح در آمریکا +عکس. گوناگون | جمعه ۲۴ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۸:۲۱ | تصوير | پيام | نسخه چاپي. وبسایت قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت …

«کشتی نوح» در هلند به نمایش در آمد+عکس – شهدای ایران

shohadayeiran.com/…/کشتینوح-در-هلند-به-نمایش-د…

هر چند صحبت از کشتی نوح، معمولا، طوفان های سهمگین و عذاب الهی را به یاد می آورد، اما این بار جای نگرانی نیست! زیرا نه تنها طوفانی وجود ندارد، بلکه قرار است کشتی …

نجار هلندی کشتی نوح را بازسازی کرد + عکس – تکناز

www.taknaz.net/نجار-هلندی-کشتینوح-را-بازسازی-ع

یک نجار خوش ذوق و خلاق هلندی به خاطر علاقه ی زیادی که به کشتی حضرت نوح داشت وقت و هزینه زیادی را برای ساخت یک کشتی مشابه آن صرف کرد هر چند.

استان ۲۴ (استان نیوز) ::..:: عکس/ کشتی نوح اینجا ساخته شد

ostannews.com/viewnews.aspx?id=137232Translate this page

عکس/ کشتی نوح اینجا ساخته شد. شهرت این مکان به خاطر روایات فراوانی است که محل ساخت کشتی نوح، فوران آب از تنور و محل فرود کشتی را ، مسجد کوفه می دانند.

کشتی نوح – عکس ها

peransa93.blogfa.com/post/4

کشتی نوحعکس ها – … آخرین مطالب. عکس ها · مجمع التاریخ · درباره کشتی · کشتی کشف شد · لنگر های کشتی هم کشف شد · اطلاعات · پارک ملی …

ساخت کشتی نوح در آمریکا +عکس – خبر

chifeed.ir/ساخت-کشتینوح-در-آمریکا-عکس/

May 13, 2016 – ساخت کشتی نوح در آمریکا +عکس قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمریکا ساخته شود که به گفته مسوولین بزرگ ترین …

عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا – سوک

sook.ir/fa/news/…/عکس-ساخت-کشتینوح-در-آمریکا

عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا. قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمریکا ساخته شود که به گفته مسوولین بزرگ ترین پارک تفریحی …

May 20, 2012 – به گزارش پرشین وی برادران میلیونر اقدام به ساخت کپی کشتی نوح در هنگ کنگ کرده‌اند. تاکنون کشتی حضرت نوح که هزاران سال پیش ساخته شده …

Apr 28, 2010 – 18 posts

TAG_SHOW_TYPE_15_TAG%}آیا ادعای کشف بقایای کشتی حضرت نوح (ع) واقعی است؟گروهی از باستان‌شناسان چینی و ترک ادعا کرده‌اند که …

اگر به دیدن کشتی نوح علاقه دارید + عکس – پارس ناز

www.parsnaz.ir/if-you-re-interested-in-seeing-the-ark-…

اگر به دیدن کشتی نوح علاقه دارید، مستند مسافر طوفان ساخته علی عبدی پور که در جشنواره سینما حقیقت جایزه ویژه شبکه مستند را از آن خود کرد در قالب ب.

عکس کشتی نوح ع – لینک گردی

farsinow.ir/news/عکسکشتینوح

پس از اتمام حجت، عذاب الهی بر قوم ستم پیشه و بت پرست حضرت نوح(ع) همان قومی که کشتیعکس های

ساخت “کشتی نوح” توسط هلندی‌ها +عکس – گیلان

www.tabnakgilan.ir/…/ساخت-کشتینوح-توسط-هلندی‌…

هر چند صحبت از کشتی نوح، معمولا، طوفان های سهمگین و عذاب الهی را به یاد می آورد، اما این بار جای نگرانی نیست! زیرا نه تنها طوفانی وجود ندارد، بلکه قرار است کشتی …

بازگشت کشتی نوح به اقیانوس +عکس – خبرگزاری میزان

www.mizanonline.ir/…/بازگشت-کشتینوح-به-اقیان…

Apr 29, 2016 – کشتی نوح با گنجایش پنج هزار نفر تابستان امسال مجدداً به اقیانوس بازمی گردد.

کشتی نوح و داستان‌های حیرت‌آور آن+تصاویر – تریبون مستضعفین

www.teribon.ir/…/کشتینوح-و-داستان‌های-حیرت‌آور-آن…

Oct 29, 2014 – همه ما در مورد کشتی حضرت نوح و مطالبی که در کتاب‌های آسمانی درباره داستان آن … عکس از روی جاده بالای دره با بزرگنمایی بالا گرفته شده است و در این …

May 13, 2016 – قسمتی از این پارک را نمونه ای از کشتی حضرت نوح تشکیل میدهد که در اندازه واقعی و به طول ۱۵۲ متر در مراحل پایانی ساخت می‌باشد. . عکس/ ساخت …

ساخت کشتی نوح در آمریکا/ تصاویر – نامه نیوز

namehnews.ir/…/ساخت-کشتینوح-در-آمریکا-تصاوی

قسمتی از این پارک را نمونه ای از کشتی حضرت نوح تشکیل میدهد که در اندازه واقعی و به طول ۱۵۲ متر در مراحل … واکنش کاربران به هک شدن صفحه مهرداد اولادی/ عکس …

عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا – تیتریک

titre1.ir › چند رسانهعکس

عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا. قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمریکا ساخته شود که به گفته مسوولین بزرگ ترین پارک تفریحی …

ساخت کشتی نوح در آمریکا عکس

nazbid.ir/post/?q=ساخت+کشتی+نوح+در…عکس+

May 11, 2016 – ساخت کشتی نوح در آمریکا (عکس). مشرق – قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمريکا ساخته شود که به گفته مسوولین …

May 11, 2016 – عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا. قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمریکا ساخته شود که به گفته مسوولین بزرگ ترین …

عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا – پایگاه خبری کلاله خبر

www.kalalekhabar.ir/…/10726-عکس-ساخت-کشتینو

May 11, 2016 – عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا. قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمریکا ساخته شود که به گفته مسوولین بزرگ ترین …

ساخت کشتی نوح در آمریکا +عکس – شبکه خبری پچ پچ

pechpech.net/news/…/ساخت-کشتینوح-در-آمریکا-+ع

ساخت کشتی نوح در آمریکا +عکس. گوناگون | جمعه ۲۴ ارديبهشت ۹۵ ساعت ۱۱:۵۷ | تصوير | پيام | نسخه چاپي. وبسایت قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در …

کشتی نوح و ساخت کشتی نوح و کشتی نوح جدید و عکس های کشتی نوح را در نمناک ببینید.

کشتی نوح در دنیای واقعی/عکس – ایران استایل

www.iranstyle.ir/کشتینوح-در-دنیای-واقعیعکس/

به گزارش زیرمیزی;راکی ریج منطقه ای است که به کشتی نوح معروف شده است. این منطقه که در ارکانزاس امریکا قرار دارد میزبان ۶۰ نژاد حیوان است.این موسسه کاملا رایگان …

برترین ها: “جان هایبرس” معمار هلندی بدلی جالب و در ابعاد واقعی از کشتی حضرت نوح (ع) ساخته که این خلاقیت مورد توجه عموم قرار گرفته است. نوع کشتی و معماری و …

عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا | پایگاه خبری تحلیلی سمعک

samaaknews.com/…/عکس-ساخت-کشتینوح-در-آمریک…

May 11, 2016 – قسمتی از این پارک را نمونه ای از کشتی حضرت نوح تشکیل میدهد که در اندازه واقعی و به طول ۱۵۲ متر در مراحل پایانی ساخت می‌باشد.

ساخت کشتی نوح در آمریکا +عکس – برترینها | خبرپو.

May 11, 2016 – به گزارش سیروان نوین، قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمریکا ساخته شود که به گفته مسوولین بزرگ ترین پارک …

یک کشتی درست مثل کشتی نوح به زودی در آب های اقیانوس آرام به حرکت در خواهد آمد البته نگران نباشید هیچ‌گونه … این مرد با یک آدم فضایی عکس گرفت + تصاویر.

ادعایی تازه درباره اسرار کشتی نوح ! + عکس

www.linkday.ir/ادعایی-تازه-درباره-اسرار-کشتینوح-…

نتیجه فوق العاده زیبای ۲۰ سال نقاشی از مزارع اروپایی + عکس · ۱۹ عکس که شما را … نتایج حاصل جزئیاتی جدیدی را درباره کشتی نوح در اختیار ما قرار می دهد.بر اساس …

بازسازی کشتی نوح (ع) +عکس – Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir › سرگرمیجالبترین ها

Oct 9, 2014 – ماکت کوچکی از طرحی که برای کشتی مدور نوح، با توجه به دستورالعمل دقیق که بر روی لوح گلی، از بین‌النهرین باستان (همان عراق امروزی) به دست آمده …

ساخت کشتی نوح برای نجات زمینی‌ها+ عکس

khordadnews.ir/…/ساخت-کشتینوح-برای-نجات-زمین…

دانشمندان در حال طراحی یک کشتی نوح میان‌ستاره‌ای به شکل فضاپیمایی خودکفا هستند که می تواند انسانها را در یک ماموریت یک‌طرفه برای شناسایی جهانهای جدید قابل …

کشتی نوح

www.iranjewish.com/Essay/Essay170_9_nooh.htm

کشتی نوح در کوه آرارات قرار دارد که جسم عظیم و فسیل شده ای که قرن هاست در دل کوه است … نوح-Nooh در سال ۱۹۵۹، عكس‌‌هاي جديد موسسة “ژئودتيك” تركيه مورد بررسي قرار … تصوير برداري‌‌هاي راداري نشان داده كه در محل تصادم كشتي با صخره به هنگام فرود …

May 11, 2016 – +عکس · بمب های مد نظر “سرمربی پرسپولیس” در یک قاب + عکس · آمادگی”رامین … کشتی نوح ساخت کشتی غول پیکر حضرت نوح در آمریکا +تصاویر.

کشتی نوح در هلند به نمایش در آمد (+عکس). این کشتي، تابستان آینده، با گذر از اقیانوس اطلس، از هلند به برزیل سفر خواهد کرد و در طول مسیر خود در کشورهای مختلف …

May 27, 2016 – هنگامی که عکس های هوایی در لابراتوار ظاهر شد، دست اندرکاران را شگفت زده … علی رغم آشنایی فرمانده ترک با روایت کشتی نوح، او با ادامه تحقیقات …

مسجدی که مکان ساختن کشتی نوح علیه السلام است+ عکس – رهیافته

rahyafte.com/…/مسجدی-که-مکان-ساختن-کشتینوح-ع…

Jul 6, 2015 – در کتب اسلامی آمده که اینجا محل زندگی حضرت نوح (ع) و مکان ساختن کشتی او بوده است. ۱۱۱۷۲۰۶_۴۹۸٫ مسجد کوفه، محل دفن «مسلم بن عقیل» پسر …

عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا. قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمریکا ساخته شود که به گفته مسوولین بزرگ ترین پارک تفریحی …

دکتر واندنبرگ با دقت عکس ها را مورد مطالعه قرار داد و اظهار کرد: «من هيچ شکي ندارم که شيء موجود در عکس هاي هوايي يک کشتي است. من تا به حال در طول مدت فعاليتم، هرگز …

”و ما آن کشتی را محفوظ داشتيم تا آيت عبرت شود، پس کيست که پند گيرد؟“ در سال ۱۹۵۹، یک خلبان ترک، براساس مأموریت محول شده، چندین عکس هوایی برای مؤسسه …

May 1, 2016 – کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال + عکس ها آنچه که می خوانید نه داستان است نه خیالپردازی، واقعیتی است از قصص قرآنی و …

این تصویر ماهواره ای محلی است که میگویند کشتی حضرت نوح در انجا فرود امده صحت این تصویر رو خودتون میتونید با استفاده از تصاویر ماهواره ای در سایت های مختلف …

ماجرای کشف کشتی نوح و کتیبه پنج تن :: به امید ظهور آقا حضرت حجت …

sunburst.blog.ir/…/ماجرای-کشف-کشتینوح-و-کتیبه…

با سلام ، دکتر واندنبرگ با دقت عکس ها را مورد مطالعه قرار داد و اظهار کرد :« من هیچ شکی ندارم که شیء موجود در عکس های هوایی یک کشتی است. من تا به حال در طول مدت …

کشتی,کشتی های باستان,عکس,عکس های کشتی پیامبران,عکس کشتی نوح,لنگر های باستانی,,لنگرهاي كشتي حضرت نوح (ع) . عکس ها,همراه تاريخ.

بازگشت کشتی نوح به اقیانوس +عکس – صفحه ی اصلی

www.hodhodnews.ir/…/بازگشت%۲۰کشتی%۲۰نوح

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۰. بازگشت کشتی نوح به اقیانوس +عکس. کشتی نوح با گنجایش پنج هزار نفر تابستان امسال مجدداً به اقیانوس بازمی گردد. به گزارش …

Apr 27, 2010 – گزارش تصویری: آیا ادعای کشف بقایای کشتی حضرت نوح (ع) واقعی است؟ … تصاویر ماهواره‌ای نیز وجود سازه‌ای عظیم را در کوه آرارات تایید کرد. …. حمل و نقل اروپا · یک نوع ماهی که جنس نر در آنها باردار می‌شود/عکس روز نشنال جئوگرافیک …

MakuCity – کشتی نوح در کوه های آرارات…

makucity.com › صفحه اصليخواندنیهاگوناگون

هنگامی که مأموریت به پایان رسید، در میان عکس های او تصویری جلب نظر می کرد که بیشتر شبیه … و اگر جسم کشتی نوح است، آیا طوفان نوح واقعاً بوقوع پیوسته است؟

عکس کشتی حضرت نوح در ترکیه

hitit.mahak.xyz/+عکس+کشتی+حضرت+نوح+در+ترک…

کشتی نوح و داستان‌های حیرت‌آور کشف آن+تصاویر کشف کشتی حضرت نوح در کوه‌های آرارات یافته شدن کشتی نوح(ع) و توسّل‌ آن حضرت‌ به‌ پنج‌ … عکس: بقایای کشتی …

ساخت کشتی نوح در آمریکا + عکس – ایران مطلب

iranmatlab.ir/fa/…/ساخت-کشتینوح-در-آمریکا-عکس

قسمتی از این پارک را نمونه ای از کشتی حضرت نوح تشکیل میدهد که در اندازه واقعی و به طول ۱۵۲ … جهانگرد قبل و بعد از ۴۰۰۰ کیلومتر پیاده روى از چین تا آلمان + عکس.

May 1, 2016 – کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال + عکس ها آنچه که می خوانید نه داستان است نه خیالپردازی، واقعیتی است از قصص قرآنی و …

Apr 28, 2016 – در این سفر ۶۰۰۰ مایلی، “کشتي نوح” علاوه بر آمریکای جنوبی، از آمریکای شمالی و مرکزی هم عبور خواهد کرد. کشتی نوح در هلند به نمایش در آمد (+عکس).

کشتی نوح که در سال ۲۰۱۲ کار ساخت آن به دست یک نجار هلندی به نام یوهان هیوبرز پایان یافت، قرار است به یک جاذبۀ گردشگری دینی تبدیل شود و شادی و امید را برای …

ساخت کشتی حضرت نوح (ع) در هلند + عکس ها و تصاویر – سرزه

www.serze.com/ساخت-کشتی-حضرت-هلند-تصاویر-۷…

Apr 28, 2016 – ساخت کشتی حضرت نوح { ع } در هلند + تصاویر تصاویر شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه ساخت کشتی نوح در هلندساخت کشتی نوح …

May 11, 2016 – عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا. قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمریکا ساخته شود که به گفته مسوولین بزرگ ترین …

کشتی حضرت نوح(ع) تابستان امسال در دریا +تصاویر – فردا

www.fardanews.com/…/کشتی-حضرت-نوحع-تابستا…

یک کشتی درست مثل کشتی نوح به زودی در آب های اقیانوس آرام به حرکت در خواهد آمد البته نگران نباشید … امضای توافق نامه همکاری میان شهرداران تهران و وین +عکس.

کشتی نوح واقعی !! (۹ عکس) – تاپ ناپ

topnop.ir › همه آلبوم هاهنر

Jul 24, 2014 – کشتی نوح واقعی !! – هنرمند چینی مستقر در نیویورک Cai Guo-Qiang به تازگی نمایشگاهی انفرادی در شانگهای راه اندازی کرده است که یاد آور هنرمندی …

قسمتی از این پارک را نمونه ای از کشتی حضرت نوح تشکیل میدهد که در اندازه واقعی و به طول ۱۵۲ متر در … استخر خانگی؛ از جان تراولتا تا دایی و کریم باقری (+عکس).

«کشتی نوح» روسیه با حیوانات مختلف به فضا پرتاب شد.

کشتی نوح واقعی در چین! +عکس – آکا

www.akairan.com/fun/tanz/201481142015.html

Aug 1, 2014 – کشتی نوح واقعی در چین! +عکس کشتی نوح,جالب انگیز.

May 7, 2010 – دکتر واندنبرگ با دقت عکس ها را مورد مطالعه قرار داد و اظهار کرد: «من هیچ شکی ندارم که شیء موجود در عکس های هوایی یک کشتی است. من تا به حال در طول …

تصاویر نادر از آثار های بجامانده از پیامبران. عصای حضرت موسى علية السلام. تصویر قطعات چوبی از کشتی نوح پیامبر علية السلام. عمامه حضرت يوسف عليه السلام

Dec 16, 2012 – يونايتد پرس،همزمان با ساخت پروژه پر هزينه نوح ، فنلاندي ها در اقدامي تازه مدلي بزرگ از كشتي نوح را براي تماشاي عموم طراحي و ساخته اند.

عکس کشتی نوح در لندن – ظهور

www.zohur12.ir/tag/عکسکشتینوح-در-لندنTranslate this page

کشتی نوح در لندن پیدا شد + عکس. کمتر از یک هفته مانده به آغاز المپیک لندن، کشتی نوح به مقصد جدید گردشگری این شهر تبدیل شده است. (بیشتر…) ۲ مرداد ۱۳۹۱ | | …

May 11, 2016 – عکس/ حاج احمد متوسلیان اگر زنده باشد · استخدام‌ کارشناس‌ رسانه · باخت … قسمتی از این پارک را نمونه ای از کشتی حضرت نوح تشکیل میدهد که در اندازه …

لادستان – محل قرارگیری کشتی نوح +عکس

www.ladestan.com/vglf.td0,w6dycga7.iy2wiw,wm.p.h…

سالها پیش که کاوش در محوطه های تاریخی به دست باستان شناسان خارجی در ایران انجام می شد، “گیرشمن”…

عکس ساخت کشتی حضرت نوح (ع) در هلند | عکس جدید ۹۴

pixmodel.ir/عکس-ساخت-کشتی-حضرت-نوح-ع-در-هلند/

Apr 28, 2016 – بازسازی کشتی نوح(ع) در ابعاد واقعی+عکس. برترین ها: “جان هایبرس” معمار هلندی بدلی جالب و در ابعاد واقعی از کشتی حضرت نوح (ع) ساخته که این …

۳ days ago – هنگامی که مأموريت به پايان رسيد، در ميان عکس های او تصويری جلب نظر می کرد که بيشتر شبيه يک … شكل٢) تصوير ران ويت درپارك ملي كشتي نوح

بازسازي كشتي نوح در هلند + تصاوير

sadkhabar.ir/fa/…/بازسازي-كشتينوح-در-هلند-تصاو

Dec 19, 2012 – يك هنرمند هلندي با ساخت كشتي نوح و قرار دادن مجسمه انواع حيوانات در آن سعي در جذب گردشگران دارد .

اسامی ائمه اطهار در لوحه کشتی نوح – معجزات علمی قرآن

miraclesofthequran.persianblog.ir/…/اسامی_ائمه_اطهار_د…

اشاره قرآن به بقایای کشتی نوح+برای شواهد کشتی نوح نویسنده: رامین فخاری – ۱۳٩۳/٤/ … در سال ۱۹۶۰ مجله Life این تصویر را تحت عنوان کشتی نوح منتشر کرد که با …

ساخت کشتی نوح در آمریکا عکس – خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=ساخت+کشتی+نوحعکس

ساخت کشتی نوح در آمریکا (عکس). مشرق – قرار است پارکی با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمريکا ساخته شود که به گفته مسوولین بزرگ ترین پارک …

۷ days ago – صفحه نخست · سیاسی · فرهنگی · اقتصادی · بین‌الملل · ورزشی · یورو ۲۰۱۶ · جنگ نرم · تاریخ · جهاد و مقاومت · دفاعی · اجتماعی · گزارش‌ویژه · عکس …

تصویر اینجا کشتی نوح گیاهان ایران است – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/…/اینجا-کشتینوح-گیاهان-ایران-اس…

Dec 23, 2015 – تصویر اینجا کشتی نوح گیاهان ایران است. این بذرهای کوچک در سردخانه‌های بانک ژن، چشم انتظار افرادی هستند که دلشان برای حفظ این خاک با همه …

آيا کشتي نوح پيدا شده است؟ – فوروم ایران آمریکا

www.iranamerica.com › … › تالار دانش و فناوری
Apr 21, 2014 – 3 posts – ‎۲ authors

در سال ۱۹۵۹ ايلهان دوروپينار افسر نيروي هوائي ترکيه طي يک مأموريت نقشه برداري مشترک با ناتو از آن عکس برداري کرد و موضوع را به اطلاع مقامات …

قسمتی از این پارک را نمونه ای از کشتی حضرت نوح تشکیل میدهد که در اندازه واقعی و به طول ۱۵۲ متر در مراحل پایانی ساخت می‌باشد. عکس/ ساخت کشتی نوح در آمریکا …

عکس زیر اولین تصویری است که وجود شیئی کشتی مانند را در کوه آرارات نشان می دهد که توسط نیروی هوایی آمریکا در سال ۱۹۴۹ گرفته شده است. در سال ۲۰۰۳ که …

کشف کشتی نوح با کتیبه ۵ تن آل عبا پس از ۴۰۰۰ سال + عکس ها …

www.sibtayn.com › … › امامت و اهل بیت علیهم السلام

Feb 23, 2016 – دکتر واندنبرگ با دقت عکس ها را مورد مطالعه قرار داد و اظهار کرد: «من هیچ شکی ندارم که شیء موجود در عکس های هوایی یک کشتی است. من تا به حال در طول …

تصاویری از آثار به جا مانده از پیامبران. نویسنده : سیاه خانی. عصای حضرت موسى علیة السلام. محراب داوود علیة السلام. تصویر قطعات چوبی از کشتی نوح پیامبر علیة …

ایسنا – «کشتی نوح» آرونوفسکی به روایت تصویر

www.isna.ir/…/-کشتینوح-آرونوفسکی-به-روایت-ت
 – Learn more
Help Send feedback Privacy Terms

کلمات کلیدی مرتبط

  • پنج تن ال عبا تصاویر
  • اسكن هوایی منطقه دفن گنجینه
  • معجزه درباره کشتی نوح
  • نقاشی پنج تن آل عبا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE