loading...

مراحل تمرینات چشم سوم چگونه است؟

مراحل تمرینات چشم سوم چگونه است؟

مراحل تمرینات چشم سوم چگونه است؟
مراحل تمرینات چشم سوم چگونه است؟

در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد مراحل تمرینات چشم سوم چگونه است؟ توضیحاتی را ارائه کنیم شما می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. در ادامه با ما باشید.

– یک اتقاق ساکت و آرام و بدون مزاحم باید داشته باشید.

۲- بهترین زمان تمرین، آخر شب و قبل از خواب می باشد.

۳- قبل از تمرینات، غذاهای چرب نباید خورده باشید، معده تان در حد امکان سبک باشد، تمام کارهایتان را تا آخر شب کرده باشید که یک هو در وسط تمرین به یاد کاری که مانده و یادتان رفته، نیفتید.

۴- بهتره که قبل از تمرین با وضو باشید، وضو باعث آرامش بیشتر می شود، چاکراهای شما را متعادل می کند، انرژی های منفی را از بدن دور می کند…

۵- هوای اتاقتان نه آنقدر گرم باشد که گلافه تان کنه و نه آن قدر سرد باشد که به خودتان بلرزید.

۶- بهتره یک لباس راحتی بپوشید که احساس راحتی و فشار به بدنتان دست نده.

۷- تمام تلفن ها را قطع کنید که باعث حواس پرتی شما نشود.

۸- مهمترین نکته ای که مانده، ساعت انجام دادن تمرینات هست. برای مثال اگر ساعت ۱۱:۳۰ شب می خواهید تمرین کنید، فردا هم همان ساعت، پس فردا هم همان ساعت باید تمرین کنید نه چند دقیقه زودتر و نه چند دقیقه دیرتر…

۹- اگر بر روی صندلی می خواهید بنشینید و تمرین کنید، ابتدا باید چک کنید که در صندلی راحت هستید و فشاری به شما وارد می شود و کمرتان درد می گیرد یا نه، خلاصه منظور این است که راحت هستید در صندلی یا نه. اگر بر روی زمین می خواهید دراز گش بخوابید که چه بهتر، لوازم خوابتان را پهن کنید و درازگش بخوابید.

۱۰- نکته بسیار مهم دیگه، دستگاه پخش امواج صوتی فعالسازی چشم سوم است. درصورتیکه کامپیوتر دارید که چه بهتر، کامپیوتر با بهترین کیفیت پخش می کند.

۱۱- شما بایستی خروجی خوب و واضح ای داشته باشید. از یک هدفون با کیفیت بالا استفاده کنید. احتیاجی نیست از هدفونهای گرانقیمت استفاده کنید. همین هدفونهای ۲۰-۳۰ هزار تومانی هم خوب است. بهتره از گوشی موبایل استفاده نکنید، گوشی موبایل تمام فرکانس ها را خوب پخش نمی کنه.
نکته مهم: نکته بسیار مهمی که اگر بهش توجه کنید، تمریناتتان تاثیرات بیشتری برای شما داره رو به قبله نشستن یا خوابیدن هستش، رو به قبله همیشه در اسلام توصیه شده است و همچنین ثابت شده است که بر روی چاکراها و سایر… تاثیرات عجیب و قدرتمندی می گذاره.

۱۲- و در آخر، تلاش، پشتکار، باعث موفقیت است…[checklist][/checklist][checklist][/checklist]

مطلب مرتبط:

۵ غذا برای سلامت چشم

علامت چشم در گنج یابی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE