loading...

كيفيت گیاھان در متعادل كردن هاله و چاکرا

كيفيت گیاھان در متعادل كردن هاله و چاکرا

كيفيت گیاھان در متعادل كردن هاله و چاکرا
كيفيت گیاھان در متعادل كردن هاله و چاکرا

در این مطلب قصد داریم در مورد كيفيت گیاھان در متعادل كردن هاله و چاکرا برای شما توضیحاتی بگیم امیدوارم بتونین اطلاعات لازم را در این مورد کسب کنید و همچنین بتونین تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید .

اگر دقت کرده باشید در مواقعی که مسائلی برایِ شما پیش میآید که در آنها احساسِ ناتوانی میکنید، یک گرفتگی و یا یگ گره در ناحیۀ معده حس میکنید. در مردمی که برایِ سالها بارِ مسئولتی را به دوش میکشند، گرفتگیِ چاکرایِ سوم معمولا باعث بوجود آمدن زخمهای درونِ بدنِ فیزیکیِ آنها میشود.

بسیاری از بیماریها ریشه در مسائلِ عاطفی دارند که از سرکوبِ انرژیهایِ زندگی بوجود میآیند.

چاکرای_قلب مربوط به عشق است و در وسط جناقِ سینه و بالایِ قلب قرار دارد و انرژیِ چاکراهایِ بالا و پائین را با هم ادغام میکند.

با نوشیدنِ خیساندۀ توت های هائتورن (اگر این توت در دسترس نبود به جایِ آن میشود ازشاتوت، زرشک و یا تمشک استفاده کرد)، میتوانید باعثِ گسترشِ عشق ورزیِ به خویشتن و دیگران شوید، و باعثِ میشود با اعتمادِ بیشتری در مراحلِ زندگی قدم بردارید و از اینکه از قلبتان پیروی میکنید احساسِ امنیت داشته باشید.

هنگامیکه شما چاکرایِ قلبتان را باز کنید، انرژیهایِ زمینی از پائین و انرژیهایِ کیهانی از بالا به دورنِ قلبِ شما جریان پیدا میکنند و از بازوهایِ شما خارج میشوند و قدرت انجامِ کارهایِ عاشقانه و مهرورزی را در اختیارِ شما قرار میدهند.

تعادلِ نهفته در این مطلب که: “از هر دست بدهی از همان دست میگیری”، هدیۀ یک چاکرایِ بازِ قلب است. مصرفِ خیساندۀ توت های هائتورن میتواند به شما کمک کند که به جایِ تفاوتهایِ ظاهری، رویِ کیفیت معنوی و روحیِ ارتباطاتتان تکیه کنید.

چاکرای_گلو در ناحیۀ گلو قرار دارد و با بیان و ابراز مرتبط است. همیشه مواقعی بوده که ما به علت حسِ مظلوم واقع شدن، نتوانسته ایم به درستی صحبت کنیم و بغض و یا فشاری در ناحیۀ گلو جلویِ راحت صحبت کردنِ ما را گرفته است، این مشکل به دلیلِ بسته شدنِ چاکراِ گلو پیش میاید.

جوشاندۀ شکوفه های شبدرِ قرمز به ما کمک میکند تا در ارتباطات رهاتر و آزادتر باشیم و به راحتی خودمان را بیان کنیم.

اگر دوست دارید تا ارتباط باز و آزادی با همسر، بچه ها و یا همکارانتان داشته باشید، میتوانید آنها را در جوشاندۀ شبدر قرمز شریک کنید تا تاثیرِ آن چند برابر شود.

احساساتِ عمیقی که در بدن انباشته شده اند، منتظر هستند تا از طریقِ لغات و گفتار آزاد شوند، این گیاهِ وحشی میتواند کمک کند تا این احساسات آزاد شوند. بله منظور همان شبدر قرمزِ معمولی است که شاید کنار علف ها به وفور یافت شود، شکوفه هایِ این شبدر میتواند به صورتِ عادی یا خیسانده خورده شود و یا به صورتِ جوشانده نوشیده شود.

چاکرای_چشم_سوم در رویِ پیشانی میانِ دو ابرو و در ناحیه ای که به چشمِ سوم معروف است قرار دارد و مربوط به حس یگانگی و وحدت با جهان است.

هنگامیکه این چاکرا باز شود، شما از دیدنِ هر چیزی لذت میبرید و احساسِ یگانگی و وحدت میکنید و پریشانی و افسردگی از شما دور میشود. EYEBRIGHT یا “گلِ خوش” (این گیاه بومیِ اتریش هست / بعضی از دوستان اشاره کردند که گلِ عینک میتونه جایگزینِ این گیاه در ایران باشه) میتواند کمک کند تا تمامِ ابعادِ زندگی اعم از تاریکیها و زشتیها و روشناییها وخوبی ها، همه به صورت یک کلِ واحد ببینیم و احساسِ جدایی از آنها نداشته باشیم.

احیاسازیِ احساساتِ مخفی از فوایدِ نوشیدنِ جوشاندۀ این گیاه است. از فوایدِ باز شدن چاکرایِ ششم اینست که فضاهایِ سنگین و تاریک برای ما تبدیل به فضاهایِ نورانی و پر جنب و جوش میشوند.

چاکرای_تاجی چاکرایِ تاجی در بالاِ سر قرار دارد و با بیرونی ترین قسمتِ وجودِ انسان یعنی روح و معنویت مرتبط است.

گلهایِ اسطوخودوس شما را در باز کردن این چاکرا و همترازی با رسالتِ روحیتان یاری میرساند، این گیاه عموماً برایِ بالا بردنِ کیفیتِ مدیتیشن استفاده میشود، و باعث میشود به راهنمایی هایی که از بالاترین مرکزِ انرژی، به شما میرسد اعتماد کنید، بوئیدنِ عصارۀ این گیاه و یا خوردن چند قطره از آن، قبل از مدیتیشن و یوگا، باعث تقویت ویا به اصطلاح “اکولایز” شدنِ توانایی طبیعیِ شما برایِ دریافتِ وحی و الهاماتِ معنوی میشود.

راههایِ زیادی برایِ استفاده از انرژیِ روحی و معنویِ گیاهان بمنظورِ باز کردنِ چاکراها در زندگیِ روزمره وجود دارد.

یکی از ساده ترینِ آنها مخلوط کردنِ عصارۀ تغلیظ شدۀ گیاه با آب و یا آبمیوه است.

مطلب مرتبط:

چگونه دعا کنیم تا مستجاب شود؟

روش نوشتن دعا برای حاجات ومهمات وانداختن آن درآب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE