loading...

فعال سازی چشم سوم(تمرین دوم)

فعال سازی چشم سوم(تمرین دوم)

treasure-book

سلام و درود.ما در قسمت های قبل تمرین های مختلفی برای فعال کردن چشم سوم به شما معرفی کرده ایم.یکی دیگر از تمرین هایی که برای فعال کردن چاکرا و چشم سوم به کار می رود انجام تمرین زیر است:

هرگاه تماشای چهره یا تغییر شكلهای هنگفتی را تمرین می كنید و در كار تمركز كردن حتی در روشنائی روز و با چهره های در حال حركت مهارت پیدا كردید می توانید عكس بگیرید . بر آنها تمركز نمائید.
تمركز را چنانكه در بالا توصیف شد انجام دهید. و یك كلید بسازید تا انرژی های مربوط به عكس را جذب كنید و بر آنها تمركز نمائید. این كلید یك سئوال درونی و یك الگوی فكری است كه شما بطور شفاهی از ذهن خود پخش می كنید. این كار را با كانال گرفتن كه شما تصویری مربوط را دریافت می كردید فرق دارد. بهتر است یك چهره نیز وجود داشته باشد لیكن ضرورتی ندارد. هر گاه چهره های دیگری ظاهر شوند پذیرا باشید و آنها را مورد قضاوت و عیب جوئی در نظام اعتقادی خود قرار ندهید.
چهره افرادی را كه در اطراف شما هستند مشاهده كنید. ضمن گفتگو با آنها حالات مختلف آنها را ببینید. این كار خصوصیت فردی بیشتری را از آنها بر شما آشكار خواهد ساخت. كه می توانید از آنها درس بگیرید. شما می توانید جنبه های شخصیت یك فرد را درك كنید كه ممكن است مربوط به زندگی های گذشته او باشد. جنبه ای از شخصیت او كه در همین زندگی در حال متوازن شدن است.
پس از اینكه فوری در این راه مهارت یافتید ممكن است حالاتی برای شما روی دهد كه در اینجا آنها را تذكر می دهم

منبع:اینترنت

آگاه باشید

کلمات کلیدی مرتبط

  • فعال کردن چشم سوم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE