loading...

فال ستاره شناسی ازدواج

فال ستاره شناسی ازدواج

در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم در مورد فال ستاره شناسی ازدواج توضیحاتی را در اختبار شما قرار دهیم همچنین در این مطالب با موضوعاتی همچون فال ازدواج واقعی,فال ازدواج با اسم دو طرف,فال ابجد ازدواج انلاین,فال ازدواج شیخ بهایی,فال ابجد با اسم,فال ازدواج با اسم و فامیل,حروف ابجد و طالع شخص,طالع بینی با حروف ابجد توضیحاتی را برای شما جمع آوری کرده ایم که خواهید توانست با دنبال کردن ما اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. با ما همراه باشید.

فال ازدواج واقعی,فال ازدواج با اسم دو طرف,فال ابجد ازدواج انلاین,فال ازدواج شیخ بهایی,فال ابجد با اسم,فال ازدواج با اسم و فامیل,حروف ابجد و طالع شخص,طالع بینی با حروف ابجد

فال ستاره شناسی ازدواج
فال ستاره شناسی ازدواج

فروردین

برنامه ای زیبـا و بکر برای آینده کاری یا تحصیلی تان در سر دارید که خواهید توانست با مشـورت و تبادل نظـر با خانواده یا همسـر تان آن را به وهله عمل در آورید. توصیه می گـردد که پیش از آغاز هر کار جدیدی با اشخـاص قابل اعتماد و با تجربه در اطرافتان مشـورت نمایید . نسبت به اشتباهات و ارور های رفیـق ها یا شخـص مورد علاقه تان، گذشت داشته باشید. با متولدین شهریور و آذر ماه، سازگارتر خواهید بود.


بیشتر بخوانید: طالع بینی عناصر چگونه است


وضعیت شما در فال ستاره شناسیاردیبهشت

رفتار و برخوردهی همسـر یا شخـص مورد علاقه تان موجـب سردرگمی شما می شود ، ولی توصیه می گـردد که صبر و تحمل به خرج دهید و منتظر نتایج بمانید. دعوتی غیر منتظره از شما به عمل خواهد آمد که جهان جدیدی را به رویتان می گاحتمالا . چندین حق گزینش به رویتان گسترده می گـردد و از طریق آن ها خواهید توانست به یکـی از آرزوهای دیرینه تان دست یابید. با متولدین تیر و آبان ماه سازگارتر خواهید بود.

خرداد

از طریق همیاری و تشریک مساعی با همسـر یا شخـص مورد علاقه تان، نتایجی فوق العاده و باورنکردنی عاید شما می شود . یکـی از اعضای خانواده تان را به عنوان مأخذ پند و الهام، الگوی خود قرار دهید. با انـدکی تدبیر و زمان دیشی، مانع از آن شوید که فردی همـه زحمات و دشوار کوشی هایتان را به هدر دهد.

از طریق حفظ تعادل در دخل و خرج تان، خواهید توانست به فکر بـعد انداز برای روز مبادا باشید. با متولدین مهر و تیرماه سازگارتر خواهید بود.

تیر

از ارور های رفیـق ها درس بگیرید و تا جای ممکن، از تکرار آن ها بپرهیزید. درهای ارتباطی را میـان خود و همسـر یا شخـص مورد علاقه تان باز بگذارید. مراقب کنار هم چیدن واژگـان و جملات ی باشید که به زبان می آورید. سرمایه گذاری در وقـت حال به رشـد شما در آینده، کمک شایان توجهی خواهد کرد. بر سر یک دوراهی قرار خوهید گرفت که با تبادل نظـر با اعضای خانواده تان خواهید توانست برتریـن گزینش را صورت دهید. با متولدین اسفند و فروردین ماه، سازگارتر خواهید بود.

مرداد

با انـدکی صبر و تحمل به هدف های خود خواهید رسید. در کارها کاری یا تحصیلی به ندای داخلی تان گوش فرا دهید تا به موفقیت دست یابید. نسبت به همسـر یا شخـص مورد علاقه تان دقت زیادتری نشان دهید. با جریـان زندگـی پیش بروید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. احساس و عاطفه را چاشنی زندگـی تان نمایید . در هیچ کاری عجله به خرج ندهید! با متولدین بهمن و آذر مه سازگارتر خوهید بود.

شهریور

مطالب مرتبط:

تقویم حجامت سال ۱۳۹۷

در صورت تجرد، با نیمه گمشده خود مواجه می شوید و خواهید توانست به آسانـی به فکر سرو سامان بخشیدن به زندگـی تان باشید. جذب اشخـاص مشابه خود خواهید شد. فصلی تازه و زیبـا را در ارتباطتان با همسـر یا شخـص مورد علاقه تان تجربه خواهید کرد. از قدرت ظاهـر دادن به برنامه ای سرنوشت ساز برخوردار می باشید . واقع میـان باشید و برای رسیدن به هدف های تان بکوشید. به جای خیالپردازی به واقعیات زندگـی دقت نمایید . با متولدین تیر و مرداد ماه سازگارتر خواهید بود.

مهر

زندگـی خانوادگی تان ارزش زیادتری پیدا خواهد کرد. برای ممانعـت از ایجاد سوء تفاهمات با اعضای خانواده یا همسـر یا شخـص مورد علاقه تان گفت و گو و تبادل نظـر نمایید. با کمک گرفتن از ذهن هوشیار خود خواهید توانست معماهای ارتباطهای دوستانه یا عاطفی تان را حل نمایید . نیات و انگیزه های خیر فردی برایتان معیـن می شوند. ابتکار و ابتکارتان به اوج شکوفایی خود خواهد رسید. با متولدین دی و اردیبهشت ماه، سازگارتر خواهید بود.

آبان

اندیشه ای خام و بکر در ذهن خود دارید، ولی پیش از به وهله عمل در آورن آن، می بایست جوانب امر را به خوبی سبک و سنگین نمایید و اطلاعات ضـروری در آن رابطـه داشته باشید. با همسـر یا شخـص مورد علاقه تان، گفت و گویی صمیمانه و صریح دارید و می بایست در حین ادای واژگـان ، دقت ضـروری نمایید . با انـدکی دقت در رفتار و طرز برخوردتان خواهید توانست کینه ها و دلخوری های قبلی را رفـع سازید. با متولدین اسفند و فروردین ماه، سازگارتر خواهید بود.

آذر

قطره قطره جمع گردد، وانگهی دریا شود. این ضرب المثل را در رابطـه با کارها مالی خود همیشه به خاطر داشته باشید! چنان چه مدیریـت زندگـی تان را به دست بگیرید، اعتماد به نفس تان بیشتر شدن پیدا می کند و معجزاتی را تجربه خواهید کرد. برای بهره گیری از توانایی دست کم گرفته تان از فرصت ها بهره گیرید. همسـر یا شخـص مورد علاقه تان را کاملا تحت اثر جذابیت ذاتی تان قرار خواهید داد. با متولدین مهر و شهریور ماه، سازگارتر خواهید بود.


بیشتر بخوانید: محاسبه فال و طالع برج و ستاره فرد,حروف ابجد صغیر و کبیر


دی

اندیشه ها و نظـر ات خلاقانه و تولیدکننده تان، روز به روز شکوفاتر می شوند. بـزارید توانایی ها و امکانات بالقوه تان بدرخشند ولی در کنار آن به حقایق زندگـی دقت ضـروری نشان دهید. معمایی حل می گـردد و خود را با نیازهایتان هماهنگ خواهید کرد. اقدامی تاثیرگذار و منحصر به شخـص صورت خواهید داد. اثر مهـارت های مشابه با شنونده خوب بودن را دست کم نگیرید. با متولدین آذر و بهمن ماه، سازگارتر خواهید بود.

بهمن

به الهامات داخلی تان بها دهید و قدرت آن را دست کم نگیرید. مراقب احساسات پنهان تان نسبت به همسـر یا شخـص مورد علاقه تان باشید. درصدد استحکام قسمتـی به روابط دوستانه و عاطفی تان باشید و با رفیـق ها کهنـه دیداری تازه نمایید . اعتماد و باور فردی، کلید دست یابی به موفقیت حساب می شود .

با ذهنی متمرکز و دقت به جزئیات پیش بروید و نگذارید کارها جزئی و پیش پا افتاده تمرکزتان را بهم بزنند. با متولدین مرداد و خرداد ماه، سازگارتر خواهید بود.

اسفند

اطرافیانتان اندیشه ها و نظـر اتی زیبـا و الهام قسمـت در سر دارند، چرا شما از آن ها بهره مند نشوید؟ خوب است انـدکی راجع به آن فکر نمایید ! صبر و حوصله به خرج دهید. فصلی تازه از ارتباطهای دوستانه در زندگـی تان باز می گـردد که خواهـد توانست رخدادهایی زیبـا در زندگـی تان به وجود آورد. از حمایت و یاری به موقع اعضای خانواده تان برخوردار خواهید شد. با متولدین بهمن و خرداد ماه سازگارتر خواهید بود.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

کلمات کلیدی مرتبط

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1830 h1_HSezGL-YWISOjrgFPlOchWr6259gyqc1agPqRX8w f9930b2a097d3e0776cb59f9992792215f7d0aa3&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXmeppkgUc0YKCJkrjchpDstT
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1835 YSqg16eX9Tjj-Ll3s6T-Moo8NJn4QV1rPhlT1Ed_wWg b994ea404a140736840651df5d18a62ed3391dc6&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXmeppkgUc0YMIVJNtoWDTa6C
  • ستاره بینی ازدواج
  • ستاره شناسی ازدواج
  • ستاره شناسی اسفند و اردیبهشت
  • فال سال تولد بااسم مادر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE