loading...

عنبر نسارا چیست؟ و خواص در مانی عنبر نسارا چیست؟

عنبر نسارا چیست؟ و خواص در مانی عنبر نسارا چیست؟

در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم در مورد اینکه عنبر نسارا چیست؟ و خواص در مانی عنبر نسارا چیست؟ توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم همچنین در این مطلب در مورد موضوعاتی همچون مضرات عنبر نسارا,قیمت عنبر نسارا,فروش عنبر نسارا,مضرات استفاده از عنبر نسارا,عنبر نسارا ویکی پدیا,عنبر نسارا و عفونت واژن,خواص عنبر نسارا در بارداری,عنبر نسارا و زخم دهانه رحم توضیحاتی را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این ز مینه کسب نمایید. با ما همراه باشید.

مضرات عنبر نسارا,قیمت عنبر نسارا,فروش عنبر نسارا,مضرات استفاده از عنبر نسارا,عنبر نسارا ویکی پدیا,عنبر نسارا و عفونت واژن,خواص عنبر نسارا در بارداری,عنبر نسارا و زخم دهانه رحم

عنبر نسارا چیست؟ و خواص در مانی عنبر نسارا چیست؟
عنبر نسارا چیست؟ و خواص در مانی عنبر نسارا چیست؟

فوائد درمانی بی مثل عنبر نسارا ، بهبـود میگرن با سرگین الاغ ماده!

با شنیدن این نام پرطمطراق، انسان ناخودآگاه، یک داروی خوش رنگ و بو را در ذهن خود مجسم می کند ؛ ولی در واقع ، عنبر نسارا، پشگل الاغ ماده (به گویش مکانی ماچه الاغ) می باشد. مضرات عنبر نسارا هزینه عنبر نسارا فروخـتن کود الاغ عنبر نسارا و زخم دهانه رحم بهبـود عفو نت واژن بهبـود صرع بهبـود سریع سینوزیت بهبـود سرماخوردگی بهبـود خونریزی زیاد قاعدگی بهبـود خون دماغ بهبـود بواسیر بهبـود اگزما فوائد عنبر نسارا تسکین درد قاعدگی پشگل الاغ برای کم شدن خونریزی قاعدگی چه بخوریم در کتب داروسازی طب قدیم، فوائد دارویی اقسام مدفوع حیوانات گوناگون شرح داده شده می باشد. زیبـا آنجاست که این آثار درمانی بطور مکرر تجربه شده است و در بیشـتر مسائـل گره گشای بهبـود بیماری هایی بوده اند که در حالت عادی بهبـود آنها خیلی دشوار می باشد. برای مثال با رجوع به یادداشت های مرحوم فقید، دکتر عبدالله احمدیه مسائـل متعددی را می توان یافت که دردهای شدید مفصلی و روماتیسمی را با ضماد سرگین گاو بهبـود کرده اند. اما در کتب طبی قدیم، حتی آثار بهره گیری خوراکی! از این داروها هم ذکر شده است اما از آنجا که بهره گیری خوراکی آنان در فقه ما حرام شمرده شده است – به استثنای ادرار شتر که با رعایت شرایط و از نظـر برخـی فقها، قابل شرب است – ترجیح می دهم از این مسائـل عبور کنم و به سایـر فوائد عنبر نسارا بپردازم.


بیشتر بخوانید: طلسم محبت یهودی + طلسم عشق از راه دور


۱- دود دادن عنبر نسارا در مکان های بسته مثل فضای خانه، مثل اسفند اثر میکروب کشی پر قدرت دارد و انجام گاهگاهی این کار به خاص در فصـل ها سرد، اثر قابل توجهی در کم شدن مسائـل ایجاد بیماری هایی مثل سرماخوردگی دارد؛ به خاص اگر یکـی از اعضای خانواده سرما خورده باشد می توان با این کار از بیشتر شدن مرتبه ویروس در فضای محل زندگـی کمی باشد.

۲- استنشاق دود عنبر نسارا یکـی از راه های مناسب برای بهبـود سینوزیت های مزمن و حاد و سرماخوردگی می باشد. این کار در بهبـود سردرد های قدیمـی نیز اثر گذار می باشد. برای این کار، عنبر نسارا را در یک اسفند دود کن ریخته روی شعله کم قرار داده دود متصاعد شده را استنشاق نمایید .

۳- گرفتن مواضعی از بدن که مبتـلا خارش است روی دود عنبر نسارا، یکـی از شیوه های خیلی اثر گذار در کم شدن اقسام خارش همی باشد. ضمناً این کار، برای بهبـود تاول ها و زخم های ترشح دار هـم اثر مناسبی دارد. این شیوه یکـی از برتریـن روش های درمانی اگزما هم هست. ضمناً این کار اثر عالی ی در ترمیم سریع اقسام زخم ها به خاص زخم های سوختگی دارد.

۴- ضماد کردن آمیخته عنبر نسارا و سرکه روی پیشانی در بهبـود خون دماغ سودمنـد می باشد.

۵- به شیوه های زیـر می توان از عنبر نسارا برای کمک به بهبـود صرع بهره گیری کرد: استنشاق عصاره خشک آن با سرکه. بهره گیری از آب عنبر نسارای تازه به عنوان قطره بینی.

۶- پاشیدن پودر عنبر نسارای خشک بر روی اقسام زخم های تازه، علاوه بر کمک به بهبودی آنها، خونریزی آنان را هـم متوقف می کند .

۷- دود دادن عنبرنسارا برای کم شدن خونریزی و کوتاه کردن عصری عادت ماهانه زنان و بهبـود عفو نت های واژینال سودمنـد می باشد. شیوه بهره گیری به این شرح است: برای این کار ۲ الی ۳ عدد عنبر نسا را همراه با خاکشی و اسپند، روی انـدکی ذغال انداخته و گلدان سفالی که ته آن سوراخ داشته باشد را روی آن برگردانید، که در این صورت مثل دودکش می شود ، لباس پایین خود را درآورده و دامن بلندی بپوشید و به حالت نیم خیز روی آن بایستید. اما این کار بدون خاکشی و اسپند هم اثر گذار می باشد. چنان چه هم حوصله ندارید خواهید توانست بدون این تشریفات ویـژه درمان را انجام دهید. برای این کار انـدکی عنبرنسارا را روی اسفنددودکن روی شعله کم قرار داده بـزارید دودش به واژن بخورد. این کار را ۲ روز پیش از وقـت پریود، ۲ روز در وقـت پریود و ۲ روز پـس از پریود انجام دهید.

۸- به همـان شیوه فوق الذکر، دود عنبر نسارا در بهبـود و و کم شدن عوارض بواسیر هم خیلی اثر گذار می باشد.

عنبر نسا :

عنبر نسا همـان مدفوع الاغ است که دود آن برای کم شدن خونریزی و کوتاه کردن عصری پریود و بهبـود اقسام ی از عفو نت های واژینال مورد بهره گیری قرار می گیرد و می بایست بیمار دود عنبر نسا را درون مجاری واژن خود بخور دهد. طرز بهره گیری ار عنبر نسا: برای این کار ۲ الی ۳ عدد عنبر نسا را همراه با خاک شیر و اسپند، روی انـدکی ذغال انداخته و گلدان سفالی که ته آن سوراخ داشته باشد را روی آن برگردانید، که در این صورت مثل دودکش می شود ، لباس پایین خود را درآورده و دامن بلندی بپوشید و به حالت نیم خیز روی آن بیاستید. این کار را ۲ روز پیش از وقـت پریود، ۲ روز در وقـت پریود و ۲ روز پـس از پریود انجام دهید. ضمناً ً برای قـوی کردن حنجره و تارهای صوتی هـم دود عنبر نسا کاربرد دارد که می بایست آن را درون حنجره تان بخور بدهید.


بیشتر بخوانید: طالع بینی سال ها و حیوانات


عنبر نساء چیست؟

عنبر نسا سرگین الاغ ماده ای است که در بهار جمع آوری می شود . از این ماده برای بهبـود عفو نت های داخلی و خارجی گوش و ضمناً بهبـود زخم های دهان مثل آفت بهره گیری خواهد شد. ابن سینا دود عنبر نسا برای کم شدن طول عصری ی قاعدگی و کم کردن خونریزی های ماهانه در خانـم ها تجویز می نمود ه است! شواهد نشان خواهـد داد که دود گیاهان نه فقط در ایران، چـرا که در حدود ۵۰ کشور دیگر جهـان کاربرد دارد و خیلی رایـج است! در یک آزمایش در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اجزای عنبر نساء با بهره گیری از شیوه کروماتوگرافی و با بهره گیری از دستگاه GC-MS از همدیـگر جدا شدند. این اجزا حاوی هگزان، استیک اسید، آکونیتین، بتا کاروتن، دی متیل آمین بوده است که عمدتا حاوی فوائد آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریال، ضد قارچ و ضد التهابی می باشند . بعضـی از این اجزا هـم در بهبـود نورالرژی، روماتیسم، خونریزی های مویرگی و خارجی و اختلالات پوستی بهره گیری می شوند! در یک آزمایش درون کشتگاهی از دود عنبر نسا به عنوان یک دهانشویه بهره گیری شد. نتایج نشانگر وجود فوائد ضد میکروبی و ضد باکتریایی دود عنبر نسا بود که سبب مهار پیشرفت میکروب ها و باکتری های استرپتوکوکوس موتانس، استرپتوکوک سالیواریوس و استرپتوکوک گشت. یعنی عنبر نساء دقیقا مثل دهانشویه کلرهگزیدین در برابر باکتری های موجود در دهان عمل نمـوده بود. دهانشویه ی CHX حاوی کار ضد باکتری پر قدرت در برابر میکروارگانیسم گوناگون دهان است اما عوارض جانبی جدی هـم به همراه دارد. پس خواهید توانست از دود عنبرنساء برای ممانعـت از پوسیدگی و بیماری های پریودنتال بهره گیری نمایید. دود عنبر نساء ضمناً سبب بیشتر شدن کار نوتروفیل های خون و مبارزه زیـادتر در برابر میکروب ها می شود . آزمایشات نشان میدهد که بخور دود عنبر نسا به مدت حداقل ۶ ثانیه بطور قابل توجهی از پیشرفت باکتری ها ممانعـت به عمل خواهـد آورد . این یکـی از آزمایشاتی است که بر روی دود عنبر نساء صورت گرفتـه و مسلما نیازمند انجام آزمایشات دقیق تر و تکمیلی می باشد. دود عنبر نساء یکـی از برتریـن درمان های سینوزیت های مزمن، سرما خوردگی، عفو نت های واژینال و بهبـود اقسام زخم های عفو نی و غیر عفو نی می باشد. ضمناً بعضـی معتقد هستند که دود عنبر نساء فرآیند زایمان طبیعی را راحـت تر خواهد کرد! تجربه نشان خواهـد داد که بهره گیری از دود عنبرنسا هیچ عوارض جانبی ویژه ای برای بدن ندارد.

کلمات کلیدی مرتبط

  • خواص درمانی پکل الاغ ماده چیست
  • خواص عنبر نسارا چبست
  • عنبرنسا چیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE