loading...

شایعه جدا شدن عادل فردوسی پور از همسرش!

شایعه جدا شدن عادل فردوسی پور از همسرش!

در این مطلب از سایت هوریس می خواهیم در مورد شایعه جدا شدن عادل فردوسی پور از همسرش! توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم همچنین سعی داریم در این مطلب در مورد موضوعاتی همچون ایا عادل فردوسی پور ازدواج کرده؟, ایا عادل فردوسی پور بچه دارد؟, باجناق عادل فردوسی پور کیست, جدایی عادل فردوسی پور و همسرش, عادل فردوسی پور چند فرزند دارد, عادل فردوسی پور مجرد است یا متاهل, عادل فردوسی پور و همسرش جدا شدند, عادل فردوسی پوروهمسروفرزندش, همسر عادل فردوسی پور کیست ؟, همسر عادل فردوسی پور ویکی پدیا را برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این مورد کسب نمایید. همراه ما باشید.

ایا عادل فردوسی پور ازدواج کرده؟, ایا عادل فردوسی پور بچه دارد؟, باجناق عادل فردوسی پور کیست, جدایی عادل فردوسی پور و همسرش, عادل فردوسی پور چند فرزند دارد, عادل فردوسی پور مجرد است یا متاهل, عادل فردوسی پور و همسرش جدا شدند, عادل فردوسی پوروهمسروفرزندش, همسر عادل فردوسی پور کیست ؟, همسر عادل فردوسی پور ویکی پدیا

شایعه جدا شدن عادل فردوسی پور از همسرش!
شایعه جدا شدن عادل فردوسی پور از همسرش!

شایعه جدایی از همسـر

یک گمانه زنی رسانه ای در مور زندگـی عادل مطرح می باشد که این گزارشگر مشهـور که محبوبیت وی هم تراز با ستاره های فوتبالی می باشد و میـان مردم هم دوسـت داران بیشتری دارد به علـت علاقه وافرش به فوتبال نتوانست به زندگـی با همسـر ش ادامه دهد و چند ماه پیش بدون سرو صدا از وی جدا شد.


بیشتر بخوانید: بازیگر زن زیبای کشورمان در امام زاده صالح


انتقاد از دولت احمدی نژاد تابو بود

مطالب مرتبط:

عادل در یکـی از مصاحبه هایش ضمن تقدیر از حمایت های انجـام شـده از جانب علـی لاریجانی و ضرغامی ریاست زمان صدا و سیما در عصری های گوناگون پیرامون فشار هایی که برای تعطیل برنامه از جانب نمایندگان مجلس و سایرین به سازمان وارد می شد حرف کرد و بیان کرد: انتقاد از دولت احمدی نژاد تابو بود!

عذرخواهی فردوسی پور از بابک زنجانی

عادل فردوسی پور در یکـی از برنامه های پیرامون فساد مالی از نام بابک زنجانی به عنوان یک مفسد اقتصادی نام برد که پـس از نامه نگاری وکیل بابک زنجانی دربـاره اینکه رأی متهم نفتی تاکنـون تایید نشده است در برنامه بعدی خود عادل بطور رسمی از زنجانی عذر خواهی کرد!

سرقت میلـیون ی از منـزل عادل فردوسی‌پور

تا کنون دو مرتبه سرقت از عادل فردوسی پور خبر ساز شده است یکبار سرقت میلـیون ی از منزلش که سارق از منـزل عادل مبلغ هزار دلار و ضمناً هزار یورو به همراه لب تاب فردی اش را برده بود و مرتبه دیگر سرقت از ماشین ش بود که اینبار سارق اسناد و لوازم مشابه با برنامه نود را ربود.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه باشید:

کلمات کلیدی مرتبط

  • عادل فردوسی پور و همسرش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE