loading...

زنده ماندن مردی با ۱۵۰ سوزن در گلویش (عکس)

زنده ماندن مردی با ۱۵۰ سوزن در گلویش (عکس)

زنده ماندن مردی با 150 سوزن در گلویش (عکس)

 

شنیدن این خبر خیلی ها رو شوکه کرد.  سوزن بدن مرد هندی را احاطه کرده بود اما چطور نمی دانست! مرد ۵۶ ساله هندی پزشکان را با بیش از ۱۰۰۰ سنجاق و سوزن که داخل بدن است داشت متعجب کرد، تیم جراحی زنده ماندن بیماری که این تعداد جسم تیز در بدن اش داشت نوعی معجزه می دانند .

 

مردی که نمی داند از کجا و چگونه ۱۵۰ سوزند وارد بدن شده است.”بادریلا میتا” طی مدت کوتاهی با مراجعه به ۶ بیمارستان و انجام ۳ جراحی بدنش را از وجود ۱۵۰ سوزن تخلیه کرده است سوزن هایی که این مرد ۵۶ ساله نمی دانند چه طور وارد بدن او شده اند.

 

دکتر “لالیتا موهان” می گوید:برای من عجیب و غیر قابل باور است که بیمار با وجود این تعداد جسم تیز در بدنش دچاره آسیب جدی نشده است . درحقیقت برای من خارج کردن این تعداد سوزن از بدن بیمار کاری چالش برانگیز بود چرا که بسیاری از سوزن ها در بخش حساسی قرار داشتند، مری و حتی شریان کاروتید که اکسیژن را به مغز حمل می کرد پر بود از سوزن.

 

زنده ماندن مردی با 150 سوزن در گلویش (عکس)

 

زنده ماندن مردی با 150 سوزن در گلویش (عکس)

 

آقای میتا به دلیل دیابت و درد شدیدی که در پایش احساس می کرد به بیمارستان مراجعه کرد غافل از اینکه وضعیت نامناسب جسمی او ناشی از وجود بیش از ۱۰۰ سوزنداخل بدنش بود.آزمایشات و عکسبرداری ها نشان داد که تعداد زیادی سوزن در قسمتهای مختلف بدن این مرد هندی قرار دارد مردی که ادعا میکرد به هیچ وجه نمی دانند چه طور سوزن ها وارد بدنش شده اند.

 

به دلیل وضعیت حساس هیچ پزشکی در آن بیمارستان نمی توانست او را جراحی کند و آقای میتا مجبور بود تا پیدا شدن جراح متخصص برای رفع مشکلش صبر کند ،طی این مدت کوتاه نزدیک به ۳۰ کیلوگرم از وزنش کم شد تا اینکه بلاخره یکی از متخصصان بیمارستانی واقع در غرب هند برای درمان اعلام آمادگی کرد.وضعیت نامناسب جسمی بیمار و قرار گرفتن سوزن ها در عضو مهم جراحی را پیچیده و حساس کرده بود اما در نهایت با تمام سختی ها سوزن ها از بدن مرد بیمار تخلیه شدند.

 

زنده ماندن مردی با 150 سوزن در گلویش (عکس)

 

زنده ماندن مردی با 150 سوزن در گلویش (عکس)

 

آقای میتا بعد از خارج شد سوزن ها از داخل بدش

آقای “میتا”بعد ازجراحی به علت توانایی صحبت کردن و غذا خوردن ندارد و بایستی تحت مراقبت های ویژه باشد . این تیمجراحی بعد از ۳ عمل جراحی موفق به خارج کردن ۹۱۱ سوزن از بدن بیمار شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE