loading...

رایان هوشمند، پیشرو در ارائه خدمات حرفه ای هوشمند سازی ساختمان و دوربین مداربسته

رایان هوشمند، پیشرو در ارائه خدمات حرفه ای هوشمند سازی ساختمان و دوربین مداربسته

در این مطلب می خواهیم شرکتی را به شما معرفی کنیم که طی چند ساله گذشته توانسته خدمات با کیفیتی در زمینه هوشمند سازی ساختمان و ارائه دهنده خدمات دوربین مداربسته در سعادت آباد ارائه کند. شرکت رایان هوشمند با چندین سال تجربه در این زمینه توانسته بهترین و بروزترین خدمات را با مشتری ارائه دهد. در ادامه به لزوم هوشمند سازی ساختمان و مزایای آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

هوشمند سازی ساختمان
هوشمند سازی ساختما

لزوم هوشمند سازی ساختمان

در این جا به این می پردازیم که هوشمند سازی ساختمان چه فایده ای دارد. و همچنین ارتباط وسایل خانه با یکدیگر چه فایده ای دارند؟ به طور کلی: این کار به ما در راحت زندگی کردن کمک زیادی می کند! وقتی یک یک ساختمان هوشمند دارید باعث می شود بتوانید کارهای بیشتری را با زحمت کم انجام دهید. از فایده های هوشمند سازی ساختمان عبارتند از اموری مثل خاموش کردن لامپ ها، تنظیم تهویه،  فعال کردن ماشین لباسشویی و روشن کردن مایکروفر برای گرم کردن غذا و بسیاری از کارهای دیگر. امکان مشخص کردن زمان بندی برای وسیله های خانه هم می باشد، پس کارها در ساعت های به خصوصی که شما مشخص می کنید و هر موقع از روز به صورت اتوماتیک انجام می شود ، به این شکل شما در یک خانه هوشمند زندگی می کنید که در مصرف زمان و انرژی ، صرفه جویی خواهید کرد . حتی برخی از این وسایل هوشمند قابلیت یادیگری دارند و از کارهایی که شما انجام می دهید، یاد می گیرند، و شما می توانید با فعالیت اندکی ، اجرای بسیاری از کارها را به شکل اتوماتیک به وسیله های خانه ی خود بسپارید.
حالا راحتی به کنار، هوشمند سازی ساختمان بهره وری از انرژی را هم بیشتر می کند. برای مثال می توان به ترموستات هوشمند اشاره نمود. این ترموستات از شما یاد می گیرد که منزل شما می بایست چه مقدار باید گرم یا سرد شود و دما را به شکل اتوماتیک تنظیم خواهد کرد، به این شکل شما نگران صرفه جویی در مصرف انرژی نمی شوید.
و هنگامی که شما در منزل هستید این ترموستات به شکل «راه دور» می رود و با تنظیم کردن دمای منزل، هزینه قبض های استفاده از وسیله های گرمایشی و سرمایشی شما پایین تر می شود. سیستم خانه ی اتوماتیک هم از فعالیت ها شما یاد می گیرد و پیشنهاد های برای بیشتر کردن بهره وری در استفاده از لوازم و دستگاه های هوشمند، به شما می دهد. در ادامه با مقالات زیادتری از ساختمان هوشمند با ما باشید.

مطالب مرتبط:

چرا به هوشمندسازی ساختمان نیاز داریم؟

در اینجا به این پرسش شما جواب می دهیم که آیا واقعا به هوشمند سازی ساختمان احتیاج داریم؟ مزایای که برای هوشمند سازی ساختمان مطرح می گردد جوابگوی احتیاج های کدام یک از مردم است ؟ چه اشخاصی می توانند از هوشمند سازی ساختمان بهره مند گردند؟ در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا به هوشمند سازی ساختمان احتیاج داریم؟ لزوم پیاده کردن و اجرای یک ساختمان هوشمند فکر بعضی از یک ساختمان هوشمند تنبلی است که یک نشی دستیار شما شده است و فعالیت های شما را انجام می دهد . به طور کلی این روزها اشخاص زیادتر تمایل دارند که بتوانند از طریق یک منشی فعالیت هایشان را جلو ببرند و خودشان امور مهم تر را انجام دهند .
همچنین بر اشخاص عادی که خودشان می توانند امور خود را جلو ببرند ساختمان هوشمند مزایای زیادتری برای آنها دارد هوشمند سازی ساختمان می تواند برای اشخاص ، سالخورده ،معلول ، و خردسال هم بسیار مفید باشد و زندگی آنها را ساده تر کند.  وسایلی که در یک ساختمان هوشمند استفاده می گردد خواهد توانست اندازه خطر پذیری و آسیب های این اشخاص را کم کند. و شرایط منزل را به شکل بی خطر برای آن ها تبدیل کند.

پس اشخاصی که مبتلا به زوال آلزایمر، کم بینایی ، زوال عقل، معلولیت ،نابینایی و … می باشند می توانند بیشترین سود را از هوشمند سازی دریافت کنند.علاوه بر این هوشمند سازی ، زندگی را برای اشخاص عادی و سالم آسان کرده ، امنیت آنها را زیادتر و راحتی نسبی برایشان ایجاد کرده است.
یکی دیگر  از مزیت ها لزوم اجرای یک ساختمان هوشمند ، صرفه جویی در وقت و هزینه ها است چون که می توان با مانیتور کردن حد انرژی مصرفی و کنترل تنظیمات هر یک از وسایل هزینه های ناشی از آن را کم کرد و در وقت هم صرفه جویی نمود.

اجرای رپورتاژ توسط سوپروب

کلمات کلیدی مرتبط

  • کتاب خطی پاپیروس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE