loading...

دعا و ذکرهای های مخصوص برای به دست آوردن پول و ثروت و افزایش رزق و روزی در زندگی

در این پست از سایت hooris.ir دعا و ذکرهای های موثر برای به دست آوردن پول و ثروت و افزایش رزق و روزی در زندگی رو برای شما عزیزان قرار دادیم . دعاها و ذکرهایی در قرآن وجود دارد که خواندن و تکرار آنها باعث افزایش رزق و روزی و همچنین برای افزایش پول و ثروت انسان بسیار مفید میباشند . در این پست برخی از اینم ادعیه و اذکار رو برای شما عزیزان قرار دادیم . امیدوارم با خواندن این آیات و دعاها زندگی تان متحول شود …

دعا و ذکرهای های موثر برای به دست آوردن پول و ثروت و افزایش رزق و روزی در زندگی
دعا و ذکرهای های موثر برای به دست آوردن پول و ثروت و افزایش رزق و روزی در زندگی

دعا و ذکرهای های موثر برای به دست آوردن پول و ثروت و افزایش رزق و روزی در زندگی,دعای افزایش رزق,دعای افزایش روزی,دعای افزایش ثروت,دعای افزایش پول,دعای افزایش پول و ثروت,دعای افزایش رزق و روزی,بهترین دعای مخصوص افزایش پول و ثروت و مقام,ذکر و آیات قرآن برای زیاد شدن و افزایش ثروت و پول,خواندن ذکر و آیات قرآن برای افزایش پول و ثروت و رزق و روزی,دعای مخصوص زیاد شدن پول و ثروت,اذکار و آیات قرآن برای افزایش پول و ثروت و زیاد شدن رزق و روزی انسان

دعا و ذکرهای های مخصوص برای به دست آوردن پول و ثروت و افزایش رزق و روزی در زندگی

افزایش رزق و روزی در کل به دوبخش اصلی وابسته است که یکی مربوط به رفتار و اعمل فرد است که قبلا گفتیم و دیگری دعاها و ذکرهایی است که در قران و احادیث امده است.

 افزایش رزق و روزی همانند بسیاری از مسائل دیگر در اسلام پاسخ و راهکارهایی دارد جامع و موثر که با تکیه و مداومت در انها نتیجه حاصل خواهد شد.

دعاها و اذکار بسیاری در قرآن و فرمایشات پیشوایان آورده شده است که بهترین ها برای افزایش رزق و روزی هستند و در این بخش لیستی از موثرترین دعاها برای افزایش ثروت و رزق و روزی زندگی و مغازه را برایتان خواهیم گفت.
ذکر افزایش رزق و روزی

 لا إلهَ إلاَّ اللهُ المَلِکُ الحَقُّ المُبینُ. [ ١٠٠ مرتبه]، بعد از نماز صبح.

 یَا رَازِق یَا فَتَّاحُ یَا وَهَّابُ یَا غَنِیُّ یَا مغنِی یَا بَاسِط ُ. [ ١٠ مرتبه]، بعد از نماز صبح.

 سُبْحَانَ اللهِ العَظیمِ وَبِحَمْدِهِ، أسْتَغفِرُ اللهَ وأُتوبُ إلیهِ وَأسْأَلُهُ مِنْ َفضْلِهِ. [ ١٠ مرتبه] بعد از نماز صبح.

 افزایش رزق و روزی
دعاهای افزایش رزق و روزی

۱- روایت ازحضرت صادق علیه السلام منقول است که هر که در دو ماه پیاپى هر روز چهارصد مرتبه این دعا بخواند خدا علم بسیار یا مال بسیار او را کرامت فرماید این است دعا:

 اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ

الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى

 وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ

۲- جهت تنگی روزی و رفع فقر ۴۰ روز روزی یکمرتبه سوره مبارکه مزمل را بخواند.

۳- توسل به حضرت جواد علیه السلام

شیخ عباس قمی « ره » می‎گوید : علماء اعلام روزها را دوازده ساعت تقسیم کرده‎اند و هر ساعتی را به امامی نسبت داده‎اند و ساعت نه هر روز ، متعلق به آقا امام جواد علیه السلام  است و توسل به آن حضرت در این ساعت برای وسعت رزق نافع است و شایسته است که در توسل به آن حضرت این دعا را بخواند :

  اَللَّهُمَّ إنّی اَسْئَلُکَ بِحَقِّ وَلِیِّکَ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَلَیْهِ السَّلامُ إّلا جُدْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ فَضْلِکَ وَ تَفَضَّلْتَ   بِهِ عَلَیَّ مِنْ وُسْعِکَ وَ وَسَّعْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ رِزْقِکَ وَ اَغْنَیْتَنی عَمَّنْ سِواکَ وَ جَعَلْتَ حاجَتی إلَیْکَ وَ قَضائها عَلَیْکَ إنَّکَ لِما تَشاءُ قَدیرٌ

این دعا بعد از نمازهای واجب ، جهت اداء دین و رزق مجرّب است

 ۴- یکی از اصحاب می‎گوید : به آقا امام صادق علیه السلام گفتم به من چیزی تعلیم بفرمائید که با آن جلب روزی کنم  حضرت فرمودند : ناخنها را و شارب خود را کوتاه کُن و حتماً این کار را در روز جمعه انجام بده. « ثواب الاعمال ، ص ۵۹ »
 

۵- امام صادق علیه السلام می‎فرمایند : هر که روزی ۲۰۰ مرتبه این آیه را بخواند ، رزق و روزی او زیاد شود « اللهُ لَطیْفٌ بِعِبادِهِ یَرْزُقُ مَنْ یَشاءُ وَ هُوَ الْقَوِیُّ الْعَزیْز »« سورة شوری ، آیة ۱۹ » خداوند متعال به بندگان لطف و محبت بسیار دارد و هر که را بخواهد روزی می‎دهد و او بر هر چیز توانای مطلق و مقتدر و غالب است .

۶- پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند : خواندن سورة واقعه بعد از نماز عشاء موجب مکنت و ثروت می‎شود و نماز شب نیز باعث زیاد شدن رزق و روزی انسان می‎شود. « نشان از بی‎نشانها »
 
دعای افزایش رزق و روزی مغازه

هر شخص کاسب یا تاجر این آیات را در روز پنج شنبه اول ماه با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و آن را  در منزل خود یا دکان خود نگاه دارد رزق و روزی او و کاسبیش بسیار شود و برکت در اموال و کاسبی او به ظهور رسد.

دعای افزایش رزق و روزی

 

 آیات ۲۸ و ۲۹ سوره حدید جهت افزایش رزق و روزی:

 یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَآمِنُوا بِرَسُولِهِ یُؤْتِکُمْ کِفْلَیْنِ مِن رَّحْمَتِهِ وَیَجْعَل لَّکُمْ نُورًا تَمْشُونَ بِهِ وَیَغْفِرْ لَکُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ

لِئَلَّا یَعْلَمَ أَهْلُ الْکِتَابِ أَلَّا یَقْدِرُونَ عَلَى شَیْءٍ مِّن فَضْلِ اللَّهِ وَأَنَّ الْفَضْلَ بِیَدِ اللَّهِ یُؤْتِیهِ مَن یَشَاءُ وَاللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِیمِ

 

مرحوم کشمیری فرمود روزی از استادم مرحوم قاضی کیمیا خواستم گفت فردا بیا روز بعد که پیش او رفتم گفت این ذکر  را زیاد بگو ” اللّهُمَ  اَغنِنِی بِحلالِکَ عَن حَرامِک و بِفَضِلکَ عَمَّن سِواک ” که خود کیمیاست. از حضرت  استاد بهجت نقل شده در آغاز وپایان ذکر ،صلوات بفرستدمثلاًاگر میخواهد۱۱۰مرتبه بگوید،ابتدا صلوات بفرستد بعد۱۱۰ بار بگوید ذکر را وباز صلوات بفرستد .

 جهت وسعت رزق ومعیشت از شب شنبه ، هر شب سه بار سوره مبارکه واقعه را بخواند وشب جمعه ۸مرتبه بخواند واین عمل را پنج هفته بجای آورد وقبل از هر بار خواندن سوره این دعا را بخواند:

 اَللَّهُمَّ ارْزُقنا رِزْقاً حَلاَلاً طَیِّباً مِنْ غَیْرِ کَدٍّ اِسْتَجِب ْ دَعْوَتَنَا مِنْ غَیْرِ رَدٍّ وَ اَعُوذُ مِنَ الْفَضِیحَتِین الفَقرا وَالدِّینِ وَاِدْفَعْ عَنِّی هَذَیْنِ بِحَقِّ الامَامِیْن الحسن وِالحُسَین بِرَحْمَتِکَ یاارحم الراحمین .

Effective prayers and chants to earn money and gain sustenance of life, increase provision prayer, the prayer will rise, increasing wealth prayer, prayer, raise money, raise money and wealth prayers, the prayers of increased provisions, the best prayer for raising money and wealth and status, and the Quran for the high and increasing wealth and money, and reading the Quran, to raise money and livelihood, getting money for prayers, remembrances and the Quran to increase too much money and human sustenance

کلمات کلیدی مرتبط

  • دعا برای بدست آوردن پول زیاد
  • دعا برای بدست آوردن ثروت زیاد
  • دعا برای بدست اوردن پول
  • ذکری برای بدست اوردن ثروت
  • ذکر بدست اوردن حکمت
  • فضیلت خواندن استغفر الله علی عظیم الرحمان الر حیم دردوماه
  • بدست آوردن ثروت زیاد
  • دعا برای بدست آوردن مال زیاد
  • ادعیه های ثروت
  • دعا برای بدست امدن پول

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE