loading...

دعا برای مهر و محبت بین خانواده

دعا برای مهر و محبت بین خانواده

در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم در مورد دعا برای مهر و محبت بین خانواده توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. همچنین در این مطلب می خواهیم در مورد موضوعاتی همچون دعای ایجاد محبت بین اعضای خانواده,دعای محبت بین فرزند و والدین,دعای محبت بین مادر وفرزند,دعا برای اعضای خانواده,دعای محبت پدر به پسر,دعا برای محبت فرزند به مادر,دعای محبت پدر به فرزند,دعای محبت پدر به دختر توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

دعای ایجاد محبت بین اعضای خانواده,دعای محبت بین فرزند و والدین,دعای محبت بین مادر وفرزند,دعا برای اعضای خانواده,دعای محبت پدر به پسر,دعا برای محبت فرزند به مادر,دعای محبت پدر به فرزند,دعای محبت پدر به دختر

دعا برای مهر و محبت بین خانواده
دعا برای مهر و محبت بین خانواده

دعایی فوری برای مهر و محبت میـان افراد

دعای پایین برای تهیه آشتی و صلح در میـان اهل منـزل و خانواده می باشد. قهر کردن شانس دارد به عـلت ها گوناگون ی انجـام شـده باشد. علـت آن هر چه که باشد با انجام دعای زیـر در زمان مناسب خود به اذن خداوند متعال جل جلاله صلح و روابط حسنه میـان اهل منـزل و خانواده برقرار خواهد گردید.
از جنبه دیگر ضمنا اگـر میـان زن و شوهر اختلاف پیش آید، چنان چه دعای ویژه آشتی خانـم و شوهر را در زمان مناسب خود انجام دهد به اذن و عزم پروردگار میـان آنها صلح و آشتی و مهر و محبت و دوستی برقرار می شود .
(صرفا در امر حلال بهره گیری شود)

دعای آشتی و محبت – دعای آشتی خانـم و شوهر

اگر در منـزل کسی قهر و ناسازگاری باشد این آیه را زمان نماز صبح نوشته در منـزل پنهـان نماید صلح و آشتی شود:
بسم الله الرحمن الرحیم
و ان امرت خافت من بعلها نشوزا وی اعراضا فلا جناح علیهما ان یصلحا بینهما صلحا و الصلح خیر اللهم اصلح میـان (اسم اشخاصیکه قهر کرده اند بنویسد) بحب ( نام طالبین صلح را ذکر نماید ) یا الله یا الله یا الله بحق هذه الحروف برحمتک یا ارحم الراحمین.
[ ضمنا اگـر خانـم و شوهر می باشند دعا و تعویذ پایین را در همـان وقـت بنویسد] و این تعویذ را نوشته چنان چه زن و شوهراند، خانـم بر بازوی راستش ببندد
(صفا اصلهاه برهلا اجلهله شراهیا اسراییل سیدی انک سیدی (اسم او را ببرد) بحق تمخیثا القیا وط اطاما یادها یا منیبا یجیبا (مجیبا) جماه.
ادعیه و ادویه، محمدرضا سقازاده واعظ
***
با گلاب و زعفران و در کاغذ بدون خط بنویسد.
وقت مناسب دعای فوق پـس از اذان صبح تا طلوع آفتاب می باشد.
اللهم إنا دعوناك ثقة بكرمك وطمعاً في رحمتك وسعياً وراء بیماری اتك.


بیشتر بخوانید: دعا برای رفع گریه کودک


هت محبوبیت میـان مردم – دعای تملک و تسخیر قلوب

۱- دعاهای بیشتری برای مهرومحبت وجود دارد. دعای زیـر یکـی از دعاهای آسان و راحـت و فوری برای زیاد شدن محبت میـان اشخـاص یا طالب و مطلوب می باشد.

برای اینکه محبوبیت عمومی تهیه گـردد و در نزد تمام عموم محترم شمرده گـردد آیه شریفه زیـر را به کف دست خویش خوانده و دمیده و به کل صوراش دست بکشد ان شاءالله معزوف همگان گردد. این آیه را خوانده شود :

عَسَى اللَّهُ أَنْ یَجْعَلَ بَیْنَکُمْ وَبَیْنَ الَّذِینَ عَادَیْتُمْ مِنْهُمْ مَوَدَّةً وَاللَّهُ قَدِیرٌ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِیمٌ

دعای مهر و محبت و آشتی فوری و مجرب

۲- برای زیاد شدن محبت میـان زن و شوهر ، برادر و خواهر ، مادر و دختر ، آیه کریمه زیـر را بر طعام شیرین (اقسام میل کـردن یهای شیرین) به تعداد هفتاد و یک مرتبه بخوانند و بخورند محبت و آشتی میـان آنها خیلی شدید خواهد گردید. آیه این است:

(بسم الله الرحمن الرحیم ” و ذللنها لهم فمنه رکوبهم و منها یأکلون ” .)

دعا برای اشتی فوری

علامه طباطبایی‏رحمه الله با بهره گیری از دو آیه شریفه «وَ إِذا سَأَلَکَ
عِبادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذا دَعانِ»؛[۳] و آیه «ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکُمْ»؛[۴] بهره گیری می‏فرمایند که در استجابت دعا دو چیز معتبر است: ۱ –  دعوت، خواستن و طلب باشد، آن هم به راستی و صداقت؛ نه که این لقلقه زبان باشد که لفظ «ادعو» آن را می‏رساند.

دعای از میـان بردن کینه،دعا برای از میـان بردن کدورت خانوادگی

کس بسم الله الرحمن الرحیم را ۷۸۶مرتبه بر ظرف آبی بخواند
و بدمد و به فـرد رو بـه روی بدهد تا بیاشامد

محبت
شدیدی به وی پیدا خواهد کرد

دعا برای اشتی با معشوق

رای آشتی و از میـان بردن کدورت میـان دو فرد آیه شریفه زیـر را سه مرتبه قرائت نماید و به سمت فردی که مد نظـر می باشد بدمد ، قطعا بین آنها آشتی برقرار خواهد گردید و حتی شخـص رو بـه روی از وی عذر خواهی خواهد نمود. آیه زیـر را خوانده شود :

وتَمَّتْ کَلِمَهُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدِلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ .

دعا برای از میـان بردن قهر

آیات زیـر از سوره عظیم الشأن مبارکه اعراف  را خوانده شود :

إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی سِتَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَىٰ عَلَى الْعَرْشِ یُغْشِی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ ۗ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ ۗ تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ (۵۴) ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ (۵۵) وَلَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا ۚ إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِّنَ الْمُحْسِنِینَ (۵۶)

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

کلمات کلیدی مرتبط

  • دعا برای محبت بین دو برادر
  • دعای محبت پدرومادربرای فرزند
  • دعای مهر محبت
  • دعا برای آرامش فرزند
  • مهرومحبت فرزند به مادر
  • دعا مهر و محبت بین مادر و فرزند
  • دعا مهر محبت
  • دعا برای مهر محبت
  • دعا برای خانواده
  • دعا بین مادر وفرزند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE