loading...

دستمال‌های اعتیادآور به ایران رسید

دستمال‌های اعتیادآور به ایران رسید

در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد دستمال‌های اعتیادآور به ایران رسید توضیحاتی برای شما ارائه کنیم شما می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید . در ادامه همراه باشید .

لیست قرص های اعتیاد اور,,قرص های نعشه زا,,قرص های نعشه آور,,انواع قرص های مخدر,,اسم قرص های اعتیاد آور,,مواد نعشه کننده,,انواع قرص های روانگردان,,داروهای گیاهی نعشه کننده

دستمال‌های اعتیادآور به ایران رسید
دستمال‌های اعتیادآور به ایران رسید

به گفته یک منبع آگاه در قوت انتظامی؛ نخستین گزارش از ایـن ماده تازه در سـال قبلی به پلیس عرضه شد که بر حسب تحقیقات انجام شده گرچه استفاده ایـن ماده که جزو «کانابینوئیدهای سنتزی» اسـت شیوع زیادی نداشته ولی گزارش‌هایی از توزیع و استفاده ایـن ماده تازه به دست پلیس رسیده بود.

این ماده که جزو مواد روانگردان حساب می‌شود در ابعاد کوچکتر از ۰٫۵ سانتی‌متر در ۰٫۵ سانتی‌متر بهره گیری می‌شود و جنس آن شبیه به کاغذ خشک‌کن یا پارچه‌ اسـت .

مطالب مرتبط:

بر حسب اطلاعات ایـن منبع آگاه؛ ایـن ماده تازه قدرتی بیـن ۱۰۰ تا ۸۰۰ مساوی حشیش دارد و مثل حشیش درون سیگار استفاده می‌شود و حالت نشئگی آن که زیـادتر شبیه مستی اسـت به حد ‌ای زیاد اسـت که در بعضـی گزارش‌ها؛ از هوش رفتن پـس از استفاده ایـن ماده نیز گزارش شده اسـت .

وی با بیان اینکه شانس فروش ایـن ماده در مترو نیز وجود دارد افزود: مواد روانگردان تازه که به عنوان یک چالش در دنیای امروز از طرف سازمان ملل شناخته شده زیـادتر در فضای مجازی به فروش می‌رسد ولی شانس فروش خرد ایـن ماده در مترو نیز متصور اسـت .

این کارشناس با اصرار بر اینکه قیمت ۱۰۰۰ تومانی ذکر شده برای توزیع ایـن ماده مشکوک به نظـر می‌رسد اضافه کرد: قیمت ایـن ماده تازه بیش از مبالغ ذکر شده اسـت ولی چنان چه قیمت‌های مذکور صحت داشته باشد؛ توزیع آن با ایـن مبلغ باعث استرس مضاعف می شود چراکه نشانگر آن اسـت که باندهای خاصی در پشت پرده توزیع ایـن ماده قرار دارند که با توزیع آن به قیمت‌هایی نازل نیت معرفی ایـن ماده برای در دست گرفتن بازار را دارند که ایـن مقوله خیلی حساسی اسـت .

خوشبختانه گرچه استفاده ایـن ماده شیوع قابل توجهی در کشورمان نداشته ولی گزارش‌هایی از استفاده و توزیع آن نیز وجود دارد که با دقت به تازه بودن ایـن مواد؛ هیچ مطالعه و تحقیقاتی در زمینه عوارض زیاد مدت استفاده ایـن ماده و ضمناً روش بهبود آن انجام نشده اسـت و به نظـر می‌رسد می‌بایست پلیس و ستاد مبارزه با موادمخدر نسبت به عرضه اطلاعات درست و آموزش به جوانان و نوجوانان که مخاطبان اصلی ایـن مواد می باشند اقدام کنند.

مطلب مرتبط:

با چند روش در خانه جوش صورت خود را از بین ببرید.

راههای خلاصی از شر گرد و غبار خانه

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE