loading...

درآمد پیامک های برنامه “عادل فردوسی پور” چقدر بود؟

درآمد پیامک های برنامه “عادل فردوسی پور” چقدر بود؟

در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم در مورد درآمد پیامک های برنامه “عادل فردوسی پور” چقدر بود؟  توضیحاتی را بصورت کلی برای شما ارائه کنیم. در این موضوع در مورد اینکه هر ثانیه تبلغ در برنامه ۹۰ چقد هزینه به همراه دارد و موضوعاتی همچون ایا عادل فردوسی پور ازدواج کرده؟, ایا عادل فردوسی پور بچه دارد؟, باجناق عادل فردوسی پور کیست, جدایی عادل فردوسی پور و همسرش, عادل فردوسی پور چند فرزند دارد, عادل فردوسی پور مجرد است یا متاهل, عادل فردوسی پور و همسرش جدا شدند, عادل فردوسی پوروهمسروفرزندش, همسر عادل فردوسی پور کیست ؟,همسر عادل فردوسی پور ویکی پدیا از این دست را برای شما جمع آوری کرده ایم. که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. با ما همراه باشید.

ایا عادل فردوسی پور ازدواج کرده؟, ایا عادل فردوسی پور بچه دارد؟, باجناق عادل فردوسی پور کیست, جدایی عادل فردوسی پور و همسرش, عادل فردوسی پور چند فرزند دارد, عادل فردوسی پور مجرد است یا متاهل, عادل فردوسی پور و همسرش جدا شدند, عادل فردوسی پوروهمسروفرزندش, همسر عادل فردوسی پور کیست ؟,همسر عادل فردوسی پور ویکی پدیا

درآمد پیامک های برنامه “عادل فردوسی پور” چقدر بود؟
درآمد پیامک های برنامه “عادل فردوسی پور” چقدر بود؟

عادل فردوسی پوردر یک اقدام تاریخی و بی سابقه در جـواب به یک روزنامه در مـورد دستحقوق وی ، در برنامه نود دستحقوق ماهانه خود را فقط یک میلـیون و پانصد هزار تومان اعلام کرد. پیش از این یک روز نامه نوشته بود که سالانه عادل فردوسی پور یک میلیارد تومان از طریق برنامه نود در آمد دارد که فردوسی پور با عرضه آمار وارقامی  عنوان نمـود فقط ماهی یک ونیم میلـیون حقوق می گیرد که سالانه نسبتا ۱۸میلـیون می گـردد .فردوسی پور عنوان نمـود که این دستحقوق وی به خاطر نویسندگی، کار گردانی ،ساخته کنندگی وانجام این برنامه می باشد. آقای فردوسی پور دراین برنامه توضیح داد که برخلاف اخبار انتشار داده شده برای تولید برنامه نود دقیقه ای ۶۲هزار تومان اختصاص یافته که سالانه ۲۷۵میلـیون و ۲۸۰هزار تومان می گـردد و سالانه ۳۷برنامه تولید می گـردد که هربرنامه فقط هزینه های مرتبط به دوساعت آن لحاظ می گـردد .

درادامه آقای فردوسی پور ریز دقیق و جزئیات هزینه های برنامه نوذد را اعلام نمـود . ۱۵میلـیون ،۱۶۵میلـیون ،۶میلـیون ،۱۴میلـیون ،۶میبلیون ريال۱۳میلـیون و… هزینه هایی بودند که آقای فردوسی پور با صراحت جالبی آن را مرتبط به بخشهای گوناگون برنامه نود و هزینه هایی چون حقوق کارکنان وگزارشگران وخبرنگاران ،هزینه دکور وتیتراژو سایـر هزینه های دیگر عنوان نمـود که جمعا ۲۵۷میلـیون تومان می شد .مابقی این هزینه ها هم که دستحقوق آقای فردوسی پور حساب می گـردد که ماهانه یک ونیم میلون تومان می باشد.

در بخشهای پایانی برنامه نود آقای فردوسی پور عنوان نمـود که ۶۰- ۷۰فرد با کمترین دستمزدها با برنامه نود همیاری می کند ودراین برنامه هیچ کس دستحقوق میلیاردی ندارد .دردقایق پایانی ،فردوسی پور در حال توضیحات زیادتری بود که گویا به علـت کمبود زمان ،برنامه وی به طور ناگهانی قطع شد . اما در طول برنامه، فردوسی پور به ظاهـر خاص ای از مدیران تلویزیون تشکرکرد که در ۱۰-۱۲سال اخیر علـی رغم بحرانهای گوناگون از وی حمایت نمـوده اند .

صراط: صدای مزدک میرزایی دوشنبه شب ها قسمتـی جدانشدنی از برنامه ۹۰ می باشد. این گزارشگر که سـال هاست در برنامه ۹۰ فقط این قسمـت را اجرا می کند هر مرتبه بعد از طرح سوال ی گفته است: «شما خواهید توانست عدد مرتبط به مورد مورد نظـر تان را از طریق پیغام کوتاه به حسـاب ۲۰۰۰۹۰ فرستادن نمایید »!

اس ام اس (واژه زيباي برساخته دكتر كزازي به جاي اس ام اس يا پيام كوتاه فرهنگستان) یکـی از مهم‌ترین بخش‌های برنامه‌ای می باشد که پرمخاطب ترین برنامه تلویزیونی پـس از شـورش و احتمالا تاریخ تلویزیون به شمار می رود.

در حالی که گمانه زنی دربـاره تعداد بینندگان یک برنامه تلویزیونی زیـادتر به نظـر سنجی های پراکنده ای که در روزنامه جام جم، وابسته به صدا و سیما انتشارداده می شد وابسته بود برنامه تلویزیونی ۹۰ بدعتی تازه گذاشت. آنان با این کار دست به نوعی وزن کشی تلویزیونی زدند و فاصله خود را با برنامه های دیگر به رخ کشیدند.

این برنامه رکورد زیادترین پیامك را در میـان همه برنامه‌های صدا و سیما با ۶ میلـیون و ۴۰۰ هزار فقره در اختیار دارد! حتی گفته شد فردوسی پور نیت دارد رکورد تعداد اس ام اس در برنامه اش را برای ثبت در کتاب رکوردهای گینس فرستادن نماید . این حجم از اس ام اس همیشه عادل فردوسی پور را با اعتماد به نفس زیادتری برای سخن گفتن از جانب مردم روی صندلی داغش نشانده می باشد.

عده ای مثل محمود گودرزی وزير ورزش و جوانان معتقد هستند «نظـر سنجي هاي برنامه ۹۰ ملاکي براي سنجش نظـر مردم نيست» و کسانی هم در نقطه رو بـه روی معتقد هستند هم اکنون هیچ مرجعی با این درجه از سرعت و دقت نخواهد توانست نظـر مردم را در زمینه یک مقوله ویـژه فوتبالی در بوته گزینش گذرد و با ضریب ارور یی خیلی اندک می توان به نتایج آن مراجعه و حتي استناد کرد. این نوشتار نگاهی دارد به اس ام اس های برنامه ۹۰ و هر آنچه پیرامون آن گفتني است:

درآمد پیامک های برنامه “عادل فردوسی پور” چقدر بود؟
درآمد پیامک های برنامه “عادل فردوسی پور” چقدر بود؟

  زیادترین آمار کمپانـی در برنامه

–  در خاص برنامه‌ای با مقوله برکناری علـی دایی از سرمربی گری تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ ۱۲ فروردین ۸۸ و در یک مسابقه پیغام کوتاه با عنوان علل ناکامی تیم ملی در بازی‌های مقدماتی جام دنیا ی بیشتر از سه میلـیون اس ام اس به پیامگیر برنامه فرستادن شد.

-در یک مسابقه پیغام کوتاه که در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۰۹ با عنوان «آیا با رویکرد برنامه نود موافق می باشید ؟» که پـس از صحبت‌های مخالفین برنامه اجرا شد، بیشتر از دو میلـیون و صد هزار فرد کمپانـی نمودنـد و بیشتر از یک میلـیون و هفتصد هزار رأی موافق به برنامه فرستادن نمودنـد .

–  زیادترین پیغام کوتاه مرتبط به درگذشت ناصر حجازی نزدیک ۵ میلـیون بود در حالی که از ۳ ساعت پخش ۱ ساعت و نیم اس ام اس ۹۰ قطع شده بود.

– در آذر ۱۳۹۲ برنامه ۹۰ به مناسبت پخش مراسم قرعه کشی جام دنیا ی برنامه خاص داشت. در این برنامه که با حضور مهدی مهدوی‌کیا و جواد نکواسم قرعه‌های بیرون آمده در جام دنیا ی مورد ارزیـابـی قرار گرفته بود، بیش از۶ میلـیون و ۴۰۰ هزار اس ام اس از طرف مخاطبان اخذ شد تا رکوردی زیبـا دقت برای برنامه ۹۰ و عادل فردوسی پور به ثبت رسیده باشد.

غوغای ترین

دوشنبه ۱۴ دی ماه ۱۳۸۸ پیامکی در تلفن های همراه دست به دست شد که در آن عنوان شده بود فارغ از هر سوالی که در برنامه ۹۰ پرسیده می شود شما مورد پـایان را برای نشان دادن همبستگی با موضوعي فرستادن نمایید . تا آغاز برنامه چند اس ام اس دیگر در این زمینه انتشارداده شد که در آن توصیه شده بود این کار را انجام ندهند.

در حالیکه گفته می شد شانس دارد این برنامه به عـلت ها ی روی آنتن نرود، عادل فردوسی پور برنامه را شـروع کرد و سه مورد مورد نظـر را این گونه اعلام کرد: ۱. ضعف مدیریت فوتبال. ۲. ضعف کادرفنی ومربیان. ۳. سقوط وخداحافظی نسل طلایی بازیکنان.

سرانجام نظـر سنجی برنامه نود، بسیار ‌ها را شوکه نمـود به میزانی که در هر نیم ساعت بیشتر از ۵۰۰ هزار اس ام اس اخذ می‌شد و چنان چه وقـت برنامه با کم شدن نمی‌یافت و تا ساعت ۲ بامداد باقی می‌ماند رکورد ۳ میلـیون اس ام اس قبلی این برنامه را هـم می‌شکست.


بیشتر بخوانید: جدیدترین عکس های از بازیگران مشهور ایرانی و همسرانشان + تصاویر


این گزینش عجیب مردم يك خاجرا ي با گرايش ویـژه را هم به شگفتی واداشت يا تظاهر به شگفت زدگي كرد و موجـب شد تا ديگري با همـان طرز تفكر نيز در مطلبی طنزآميز از تقلب گسترده در مسابقه پیامکی ۹۰، سخن به میـان آورد در انتهـا سرانجام به این شرح بود که۷۵ درصد از یک میلـیون و هشتصد هزار نفری کمپانـی کننده درنظـر سنجی، مورد پـایان را گزینش نمودنـد . گزینه‌ای که به نظـر نمی‌رسید بسیار ورزشی باشد!

سرانجام نظـر سنجی برنامه نود، بسیار ‌ها را شوکه نمـود به میزانی که در هر نیم ساعت بیشتر از ۵۰۰ هزار اس ام اس اخذ می‌شد و چنان چه وقـت برنامه با فشار کم شدن نمی‌یافت و تا ساعت ۲ بامداد باقی می‌ماند رکورد ۳ میلـیون اس ام اس قبلی این برنامه را هـم می‌شکست. ولی با این وجود بعضـی رسانه‌ها با واکنش‌های  تند به پرخاش‌های رسانه‌ای  دست زدند تا ضمن متهم کردن فردوسی پور و برنامه وی بهانه‌ای برای مخدوش کردن سرانجام عجیب این نظـر سنجی داشته باشند.

به گزارش روزنامه «دنیا ورزش» این برنامه اما با چند دقیقه تاخیر شـروع شد و عادل فردوسی پور، ساخته کننده و مجری ۹۰ علـت آن را طول کشیدن سریال شبکه ۳ اعلام کرد. نود ولی در ساعت ۱:۲۵ دقیقه بامداد به انتهـا رسید. در حالی که قرار بود ۳ ساعت طول بکشد و پـس از ساعت ۲ بامداد همـه شود.

فردوسی پور حتی حدود ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد اعلام نمـود «۱ ساعت و نیم دیگر در خدمت دکتر دادکان خواهیم بود» و در خلال صحبت‌هایش بارها گفت «امیدواریم فرصت ضـروری داشته باشیم و رفیـق ها در کوشش ند که وقـت برنامه را اضافه کنند.» دست پـایان هم قسمتـی از صحبت‌های علـی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال، مسابقات لیگ یک و یکـی ، دو برنامه دیگر را پخش نکرد و ضمن عذرخواهی بیان کرد: «به علـت فشرده شدن برنامه فرصت نشد سایـر بخش‌ها را پخش کنیم.» وی به فشرده شدن برنامه اشاره نمـود نه زیاد شدن صحبت‌های دادکان.

همـچنین دومین باری که نود آمار اس ام اس‌های فرستادن ی را پخش نمـود نشان می‌داد ۱۰۴۲۸۸۱ فرد به مورد ۳ رای دادند. این آمار حدود ساعت ۲۳:۴۰ دقیقه شب پخش شد که با دقت به گذشت فقط ۳۰ دقیقه از شـروع برنامه آماری فوق العاده می‌نمود. نه تنها تا آن موقع که تا دقایقی پـس ۷۷ درصد اس ام اس‌های فرستادن ی مرتبط می‌شد به مورد ۳. ولی آخرین باری نود آمار اس ام اس‌ها را نشان داد ۱۱۳۰۱۵۴ فرد به مورد ۳ رای داده بودند.

یعنی با گذشت حدود یک ساعت و ۴۵ دقیقه از برنامه کمتر از ۹۰ هزار فرد به این مورد رای دادند. نسبت اس ام اس‌های فرستادن ی به مورد ۳ حتی ۲ درصد کم شده بود و آخرین آمار ۷۵ درصد برای مورد ۳ را نشان می‌داد تا این شک به وجود آید که اس ام اس‌هایی که با مضمون ۳ به حسـاب ۲۰۰۰۹۰ فرستادن می‌شدند اصلا شمرده نمی‌شدند.

این‌ها تنها آمار و احتمالاتی می باشد که دربـاره آن برنامه وجود دارد و مدرک درستی در دسترس نیست. احتمالا هم انتقادهای محمد دادکان از محمد علـی آبادی و کفاشیان موجـب شد عده بیشتری تصمیم بگیرند ضعف مدیران را علـت مهـم سقوط فوتبال ایران بدانند و به مورد یک رای بدهند.

عادل فردوسی پور که آن هفته برنامه اش با یک مقوله حساس دیگر هـم عجین شده بود و برای کم شدن تنش‌ها کوشش می‌کرد گفتگو فنی نماید تا سرانجام گیری خاصي از آن گرفته نشود. با این وجود با واکنش مخاطبان ویژه ای روبرو شده که مورد پـایان نظـر سنجی اس ام اس این برنامه را گزینش کرده بودند. پـس از گذشت یک روز از برنامه حسب خبری غیر رسمی گفته شد آمار واقعی تعداد پیامک‌ها بیشتر از ۷ میلـیون بوده‌می باشد.

درآمد پیامک های برنامه “عادل فردوسی پور” چقدر بود؟
درآمد پیامک های برنامه “عادل فردوسی پور” چقدر بود؟

هر ثانیه تبلیغ در برنامه ۹۰ ،  نه میلـیون تومان!

در حالیکه اطلاعات دقیقی دربـاره درآمد صدا و سیما از آگهی های زیاد مدت پیش از شـروع و در خلال پخش این برنامه معزوف وجود ندارد روزنامه جهان اقتصاد مهرماه ۹۳ در گزارشی نوشت:« هم اکنون روی صفحه مهـم سایت اداره بازرگانی صداوسیما، جدول پخش هفته سوم مهر دیده می‌شود. در قسمتـی از این جدول نرخ تعرفه‌های پیش از برنامه ۹۰ این هفته آمده می باشد. تعرفه تمام آگهی‌های پیش و میـان برنامه و هـم زیرنویس‌ها برای همـه طبقات با عدد «۳۳۵» مشـخص شده می باشد. عدد «۳» اول نشان‌دهنده نام شبکه می باشد و دو تعداد بعدی یعنی «۳۵» طبقه آگهی را نشان می‌دهد که گران‌ترین تعرفه موجود می باشد.


بیشتر بخوانید: انواع لباس شب گیپور کوتاه و بلند و مجلسی ۲۰۱۷


هم اکنون نرخ آگهی طبقه ۳۵ برای هر ثانیه سه میلـیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد. حسب ضوابط سازمان، به این تعداد می بایست ضریب ماهانه را هم اضافه نمـود که با دقت به ضریب ۳۰ درصدی ماه مهر، این تعداد برای هر ثانیه به ۴ میلـیون و ۵۵۰ هزار تومان می‌رسد! بد نمی بـاشد آگاه باشید ضریب ماهانه در اسفند به ۶۰ درصد خواهد رسید! جالب‌تر اینکه این نرخ برای آگهی‌دهندگان شش طبقه اول سه برابر می‌شود و طبقه هفتم هم می بایست دو برابر هزینه پرداخت نماید .

به عبارت دیگر هر ثانیه تبلیغ برای صاحبان عادی کالاها و خدمات در حاشیه برنامه این هفته ۹۰، حدود ۹ میلـیون تومان هزینه داشته می باشد. چنان چه همین عدد را ملاک قرار بدهیم، با دقت به پخش نیم ساعت آگهی تصویری، درآمد تلویزیون فقط از يكي از برنامه هاي ۹۰ به عدد باورنکردنی ۱۶ میلیارد تومان خواهد رسید که تازه به این تعداد می بایست هزینه زیرنویس‌های متعدد، نرخ گوناگـون تبلیغات خارجی و هـم تعرفه بالاتر آگهی تقدیم برنامه را هم اضافه کنیم!

به نظـر می‌رسد حتی چنان چه از کـل رقم حاصله، ۵۰ درصد به مناسبت تخفیف‌های صداوسیما به بعضـی مشتریان کم کنیم، باز سود خالص باقی مانده از رهگذر پخش این برنامه، چیزی حدود ۱۰ میلیارد تومان خواهد بود! به عبارت دیگر سازمان در حالی برای ساخته هر برنامه ۹۰ حدود ۱۰ میلـیون تومان بودجه در اختیار عادل قرار می‌دهد که خودش هزار برابر چنین رقمی سود می‌کند. چنان چه که فردوسی‌پور ۳۷ برنامه در سـال داشته باشد، درآمد سازمان از این ناحیه به عددی حدود ۳۷۰ میلیارد تومان خواهد رسید که می‌تواند نشان بدهد چرا «۹۰» به این ظاهـر بی‌مثل در حاشیه امنیت قرار دارد!

تازه فراموش نکنیم سازمان به‌طور جداگانه برای هر بخـش از این برنامه یک اسپانسر مسابقه پیامکی هم می‌گیرد که درآمدی چند ده میلـیون ی نصیب صداوسیما می‌کند.

از اصغر فرهادی و مازیار فرهادی تا مرحوم عسل بدیعی؛ چه کسانی به ۹۰ اس ام اس دادند؟

«روزنامه تماشا» در اردیبهشت سـال ۹۲  لیستی از هنرمندان و ورزشکارانی را انتشارداده نمـود که به این برنامه اس ام اس داده اند. نگاهی به تنوع اسامی و تعداد اس ام اس ها خالی از لطف نیست:

اهالی ورزش

عادل فردوسی پور: ۱۶۸ مرتبه / هوشنگ نصیرزاده: ۸۳ بار/ یحیی گل محمدی: ۳۵ بار/ محمد نصرتی : ۲۴ بار/ هوتن قلعه نویی: ۲۱ بار/ امیر قلعه نویی: ۱۵ بار/ محمد رویانیان: ۹ بار/ کریم انصاری فرد: ۸ بار/ پرویز مظلومی: ۷ بار/ احمدرضا عابدزاده: ۲ بار/ علـی فتح الله زاده: یک بار/ علـی کفاشیان: یک بار/ مرحوم ناصر حجازی: یک بار

اهالی هنر

سعید راد: ۱۸۷ بار/ مهران احمدی: ۵۱ بار/ بهرام رادان: ۳۷ بار/ محمدرضا فروتن: ۳۶ بار/ مصطفی زمانی: ۳۶ بار/ مهران رجبی: ۳۳ بار/ امیر جعفری: ۳۱ بار/ حبیب رضایی: ۲۴ بار/ مازیار فلاحی: ۲۳ بار/ سیامک انصاری: ۲۱ بار/ علـی ضیا: ۱۸ بار/ حامد بهداد: ۱۰ بار/ عبدالرضا کاهانی: ۷ بار/ هانیه توسلی: ۵ بار/ سروش صحت: ۳ بار/ محمد اصفهانی: ۳ بار/ پگاه آهاسترس : ۳ بار/ نیکی خواجه امیری: ۳ بار/ نیوشا ضیغمی: ۲ بار/ محسن یگانه: ۲ بار/ رضا صادقی: ۲ بار/ داریوش ارجمند: یک بار/ اصغر فرهادی: یک بار/ رامبد جوان: یک بار/ مرحوم عسل بدیعی: یک بار


بیشتر بخوانید: حکم شرعی بیت کوین چیست؟


تنها شبی که ناصر حجازی برای برنامه ۹۰ اس ام اس فرستاد

انتشار گزارشی در مـورد اس ام اس های صـورت های سرشناس فوتبال به برنامه ۹۰ اتفاقات جالبی به همراه داشت. برای مثال اینکه ناصر حجازی اسطوره فقید فوتبال ایران یک مرتبه به این برنامه اس ام اس زده. ولی این اس ام اس چه روزی برای این برنامه فرستاده شده است؟ ناصرخان که یکـی از طرفداران برنامه فردوسی پور بوده، این فقط پیامکش را چه روزی برای برنامه فرستاده است؟

آتیلا حجازی می گوید فقط اس ام اس فرستادن ی از موبایل ناصرخان حجازی برای ۹۰ وقتی بوده که وی دارفانی را وداع گفته بود. آتیلا پسر ناصر حجازی بیان کرد: «این اس ام اس را ما برای برنامه ۹۰ فرستادیم. فکر می کنم پـس از فوت پدر بود که یک نظـر سنجی گذاشتند و از تمام خواستند به یاد وی برای ۹۰ اس ام اس بفرستند. ما این اس ام اس را همـان شب فرستادیم.»

درآمد عادل از اس ام اس های برنامه ۹۰؟

می گویند ایرانی ها پـس از بیرون آمدن از مطب دندانپزشک اولیـن کاری که می کنند ضرب و تقسیم تعداد بیماران در ویزیت دکتر می باشد برای اینکه درآمدش را حساب کنند! حالا چنان چه دوست دارید دربـاره میزان درآمد برنامه ۹۰ از اس ام اس ها اطلاع کسب نمایید این مطلب را بخوانید: هر اس ام اس فرستادن ی به برنامه ۹۰ بطور متـوسـط ۵۰ تومان از حساب شما به حساب اپراتور فرستادن می کند .

به این ترتیب یک میلـیون اس ام اس در هر برنامه به تعداد ۵۰ میلـیون می رسد. دو میلـیون اس ام اس قیمتی معادل ۱۰۰ میلـیون پیدا می کند . صد میلـیون در هر برنامه می گـردد ۴۰۰ میلـیون در ماه و ۴ میلیارد در سـال (با حساب ۱۰ ماه پخش تلویزیونی). این ۴ میلیارد در سـال کل پول اس ام اس هاست نه درآمد برنامه ۹۰٫ اغلب صداوسیما و مخابرات در نکات ی اینچنین با هم معامله و با نسبت هایی مثل ۹۰ به ۱۰ یا ۸۰ به ۲۰ این تعداد را میـان هم تقسیم می کنند.

عادل فردوسی پور ولی می گوید یک ریال از درآمد اس ام اس ها به من نخواهد رسید ! وی در واکنش به مصاحبه رویانیان مدیرعامل زمان پرسپولیس که درآمد فردوسی پور را رویایی عنوان نمـوده بود، گفت این حرف ها واقعا خنده دار می باشد. اینکه گفته می شود من درآمد میلیاردی دارم، یک ریال هم از درآمد اس ام اس ها و تبلیغات به جیب من نمی رود.

در ادامه با مطالب پیشنهادی همراه ما باشید:

  1. کیک تولد ۴۰ سالگی عادل فردوسی پور + عکس
  2. احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس
  3. عادل فردوسی پور و بازیگر زن در پشت صحنه تئاتر +عکس
  4. شایعه جدا شدن عادل فردوسی پور از همسرش!

کلمات کلیدی مرتبط

  • ایا عادل فردوسی ازدواج كرد
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE