loading...

دانلود تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ

دانلود تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ

در این مطلب از سایت هوریس قصد داریم در مورد تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ توضیحاتی جامعی همراه با آموزش برای شما آماده کرده ایم. شما در این آموزش طریقه نصب آن در ویندوز را به خوبی یاد خواهید گرفت و از ویژگی هایی که این نرم افزار در اختبار شما قرار می دهد با خبر شوید. پس شما می توانید با دنبال نمودن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود تلگرام ایکس برای دسکتاپ,دانلود تلگرام ایکس برای ویندوز ۱۰,دانلود تلگرام ایکس برای اندروید,دانلود تلگرام ایکس برای ویندوز ۷,دانلود تلگرام ایکس ویندوز,دانلود تلگرام برای کامپیوتر,دانلود رایگان تلگرام ایکس,دانلود تلگرام ایکس برای لپ تاپ

دانلود تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ
دانلود تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ

دانلود رایگان تلگرام ایکس برای کامپیوتر تلگرام X محصول تازه ای از تیم تولیدکننده ی Telegram LLC است که توانسته امتیازها و بازخوردهای خیلی مثبتی را از جانب هواداران این پیغام رسان پر قدرت اخذ نماید . این مسنجر قوی از API تلگرام بهره گیری می نماید و اکنون امکانات خیلی بیشتری از جمله بیشترشدن سرعت در فرستادن و اخذ پیغام های متنی، صوتی و تصویری و ضمناً گروه بندی چت ها ، سازمان پیدا نموردن درست ، از میـان بردن مسائل ورژن قبلی و غیره به آن اضافه شده است.

با کمک این مسنجر خواهید توانست گروه هایی با بیشتر از صدها عضو تهیه نموده و علاوه بر فرستادن پیغام های صوتی و تصویری، فایل ها و مدرک های با حجم های بالا بفرستید. وجود چت های پنهـان ، تم های متنوع، خصوصیات کاربردی می باشد که در این ورژن می توان از آنان بهره گیری کرد. ضمناً در هر تیـم یا کانال گروه بندی ویژه ای برای فایل های اشتراک گذاری شده وجود دارد و همه آنان در گروه هایی مثل فیلم ها، تصاویر، اسناد، لینک ها و غیره به صورت جداگانه قابل دیدن می باشند .

این برنامه همانـند ورژن مهـم می باشد با این فرق که بعضـی خصوصیات ظاهری و منوهای آن تغییر پیدا کرده و امکانات جالبی در آن گنجانده شده است. سرعت بالا، طراحی انیمیشن های زیبـا و استیکرهای متنوع از جمله ی این توانایی ها می باشد. چنان چه در پی یک جایگزین با امکانات زیادتری نسبت به تلگرام می باشید ، Telegram X توصیه خوبی برای شما می باشد.

درحال حاضر و در این پست از وب سایت ، آموزش تکمیل و دانلود رایگان ورژن دسکتاپ (Desktop) تلگرام ایکس برای کامپیوتر را برای عزیزان انتشارداده داده ایم. بـعد با ما همراه شوید …

توجه : گروه Telegram LLC ورژن رسمی تلگرام ایکس برای کامپیوتر را تاکنـون انتشارداده نکرده است اما ما نیت داریم جهت سهولت و سرعت بخشیدن به بهره گیری شما از تلگرام ایکس، این نرم افزار فوق العاده کاربردی را به آسانـی و به وسیـله شبیه ساز قوی BlueStacks در مکان windows به اجرا در آوریم. بـعد با این آموزش همراه شوید …

می توان بطور قطع عنوان نمـود که شما با مسنجر پرطرفدار تلگرام آشنا دارید و برای فرستادن و اخذ پیام های روزانه خود با رفیـق ها و آشنایان از این برنامه بهره گیری می نمایید . حال در این پست برای شما ورژن بهینه سازی شده و کامل تری از تلگرام را معرفی می نماییم که امکانات جـالـب تری از این برنامه دارد و در امنیت هـم مورد تائید پاول دوروف خالق تلگرام است. در واقع تلگرام ایکس بطور رسمی به وسیـله خود تلگرام مورد تائید واقع گردیده است و به عنوان ورژن دوم این برنامه شناخته می شـود . این برنامه اول تحت عنوان تلگرام مطرح بوده است و بعدها بطور رسمی به وسیـله دوروف به عنوان ورژن رسمی برنامه تلگرام معرفی شد. شما بدون دارا بودن استرس در مورد امنیت برنامه خواهید توانست از برنامه بهره گیری نمایید و مطمئن باشید که این ورژن تحت حمایت رسمی تلگرام قرار گرفته است و احتمالا شرایط برای کوچ رسمی تلگرام به این ورژن فراهم می شود.


مطلب مرتبط: ۷ پیام رسان جدید برای جایگزیی تلگرام


با نصب تلگرام ایکس شما خواهید توانست از امکانات بهینه سازی شده تلگرام بهره گیری کنید و از امکانات زیـادتر این برنامه لذت ببرید. تلگرام ایکس مکان زیبـا تری را برای شما ایجاد می نماید و بعضـی از مورد های مزاحم را برای شما پاک کرده است تا تجربه بهتری را با برنامه داشته باشید. یکـی از مهم ترین تغییرات این برنامه نسبت به تلگرام را می توان در پاک شدن نوار پایینی نوتیفیکـیشن ها در کانال ها و ضمناً پاک کردن حباب های نام کاربردی برای قـشنگ تر دیده شدن پیغام ها عنوان نمود . کاربرانی که طرفدار می باشند امکانات زیادتری در اختیارشان قرار گیرد، قطعا با تلگرام ایکس همراه می شونـد و خواهند توانـست از امکانات عالی این برنامه هـم بهره گیری کنند. شما کاربران حالا خواهید توانست برای دانلود تلگرام ایکس از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قوی سایت ما بهره گیری نمایید.

خصوصیات تلگرام ایکس:

– رابط کاربری نرم تر و ملموس تر برای کاربرها
– عرضه همه امکانات تلگرام اصلی
– امکانات زیـادتر نسبت به تلگرام
– مورد تائید رسمی پاول دوروف خالق تلگرام
– امنیت فوق العاده برنامه
– وجود مورد های کابردی زیـادتر برای تجربه سریع تر برنامه

آموزش کلی نصب تلگرام ایکس برای کامپیوتر

۱- اول شبیه ساز قوی BlueStacks را دانلود و نصب نمایید :

۲- اکنون از صفحه پایین آخرین ورژن اندرویدی تلگرام X ویژه پردازنده X86 را از دانلود نمایید :

دانلود آخرین ورژن Telegram X برای اندروید

۳- بعد از دریافت تلگرام ایکس، اول از متصل بودن سیستم خود به اینترنت مطمئن گردید.

۴- بعد از آن، نرم افزار شبیه ساز BlueStacks را باز نمایید .

۵- اکنون روی فایل Telegram X که از پیش دانلود شده، کلیک کرده و تا انتهـا نصب آن روی شبیه ساز BlueStacks صبر نمایید .

۶- بعد از نصب تلگرام ایکس روی BlueStacks، آن را باز نمایید .

۷- بعـد روی مورد Start Messaging کلیک نمایید .

۸- در بخـش Country گزینه Iran و در بخـش Phone Number حسـاب موبایل خود را بدون ۰ وارد نمایید و به وهله بعدی بروید.

دانلود تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ
دانلود تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ

۹- در این وهله روی گزینه Haven’t received the code کلیک نمایید.

۱۰- درحال حاضر یک پیام از جانب تلگرام که دارای کد فعالسازی می باشد ، برای شماره شما ارسال می گردد که باید آن را در قسمت مربوطه وارد نمایید و بعد روی دکمه Next کلیک کنید.

دانلود تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ
دانلود تلگرام ایکس نسخه دسکتاپ

به این شکل آخرین ورژن ویندوز تلگرام ایکس برای کامپیوتر یا لپ تاپ شما نصب و فعال سازی می شود …

امیدواریم از دریافت Telegram X و آموزش نصب آن در سایت ما نهایت لذت را برده باشید …

مطلب مرتبط:

کلمات کلیدی مرتبط

  • دانلود تلگرام ایکس برای دسکتاپ
  • دانلود تلگرام ایکس دسکتاپ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE