loading...

خرید خانه در اندیشه – املاک اندیشه

خرید خانه در اندیشه املاک اندیشه

در این مطلب از سایت هوریس می خواهیم درمورد خرید خانه در اندیشه توضیحاتی برای شما ارائه دهیم. در صورتی که قصد خرید خانه در اندیشه دارید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

خرید خانه در اندیشه – املاک اندیشه
خرید خانه در اندیشه – املاک اندیشه

  

شهر جدید اندیشه یکی از شهرهای استان تهران در ایران است این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد. این شهر در ۲۰ کیلومتری تهران، ۳ کیلومتری شمال غربی شهریار و ۷ کیلومتری جنوب شرقی کرج قرار دارد. در ابتدا شهر اندیشه به عنوان کنترل کننده سر ریز جمعیت کلان­شهر تهران شروع به ساخته شدن کرد و هم­اکنون در جهت تجاری سازی پیش می­رود.

همچنین از لحاظ فرهنگی، هنری و ورزشی نیز شهری پیشتاز در غرب استان تهران می‌باشد.  موقعیت جغرافیایی آن روی نقشه ۳۵ درجه و ۴۲ دقیقه شمالی و همینطور ۵۱ درجه و ۲ دقیقه غربی در جوار استان های البرز و تهران است؛ ارتفاع این منطقه از سطح دریا بین ۱۲۰۰ تا ۱۲۵۰ متر متفاوت است.

 اندیشه در کجای تهران است؟

شهر نوساز و جدید اندیشه در قسمت مرکزی و در وسط شهرستان شهریار واقع شده است.شهرداری شهریار این شهر را به ۶ فاز جداگانه به نام­های فاز ۱ اندیشه,فاز ۲ اندیشه,فاز ۳ اندیشه ,فاز ۴ اندیشه ,فاز ۵ اندیشه و فاز ۶ تقسیم کرده است.

در تمامی فازهای این شهر معماری مدرن به چشم می­خورد زیرا این شهر اخیرا ساخته شده است.

امکانات رفاهی و هم­چنین انواع مجتمع­های تجاری جهت سرویس دهی به ساکنین این شهر ساخته شده است لیکن می­توان گفت که بهترین و کامل­ترین امکانات و مجتمع­ها در فاز ۳ وجود دارند.این فاز به علت دارا بودن برترین و مدرن­ترین امکانات رفاهی و تجاری، ایرانی اسلامی نام گرفته است.

 

خرید خانه و آپارتمان در اندیشه فاز یک

فاز ۱ اندیشه قدیمی­تر از دیگر فازها است و این فاز شکل سنتی و بافت قدیمی خود را حفظ کرده است.

حدود۱۰۰۰۰۰ نفر در این فاز زندگی می­کنند و در واقع این فاز شلوغ­ترین و پرجمعیت­ترین فاز شهر اندیشه است و تعداد افراد ساکن در آن از مجموع تعداد افرادی که در تمامی فازها زندگی می­کنند، بیشتر است.

از سال ۱۳۶۷ به بعد اغلب ساکنین این شهر را افراد فرهنگی و کارکنان آموزش و پرورش تشکیل دادند اما بعد از مدتی به علت افزایش جمعیت و گسترش فرهنگ آپارتمان­نشینی نمای این شهر کاملا تغییر یافت و خانه­ها از مدل ویلایی به آپارتمانی تغییر یافتند.

 

خرید خانه و آپارتمان در اندیشه فاز دو

مساحت کلی این فاز حدودا ۱۲۰ هکتار است که خریداران می­توانند جهت خرید خانه­­های ویلایی و آپارتمان­ها در متراژهای متفاوت اقدام کنند. .فاصله فاز دو شهر جدید اندیشه از دیگر فازها بیشتر است .

 

خرید خانه و آپارتمان در اندیشه فاز سه

همان­طور که ذکر شد این فاز نسبت به دیگر فازها از وضعیت و امکانات بهتر و بیشتری برخوردار است و این فاز می­تواند مناسب­ترین فاز برای خرید زمین یا ساخت خانه­ها باشد.

مجتمع بزرگ تجاری نگارستان که به تازگی در این فاز ساخته شده و یکی از بهترین و پربازدیدترین مکانهای خرید در شهر اندیشه است و یکی دیگر از دلایلی است که اکثر افراد این فاز را برای زندگی ترجیح می­دهند.

وجود یک سینما؛ یکی دیگر از علل برتری این فاز نسبت به دیگر فازهاست.

 املاک اندیشه فاز چهار

از سال ۱۳۷۵ به بعد این فاز قابل واگذاری و سکون شد.

این فاز ادامه فاز ۳ و متصل به آن است و افزایش جمعیت و گسترش شهرنشینی این فاز مرتبط با فاز ۳ است.

فاز ۳ و ۴ همجوار با جاده کرج_شهریار است.وجود بازار بزرگ اسلامی در این فاز که هم اکنون در حال گسترش و پیشرفت است افراد زیادی را به خود جذب کرده است.

آن­ها در تلاش هستند که این بازار را تا حد ممکن به سبک نقش جهان اصفهان بسازند که همانند نگینی در شهر اندیشه بدرخشد.

 

املاک اندیشه فاز پنج

مساحت این فاز به طور کلی ۱۹۴ هکتار است.این فاز در شمال فاز ۴ و هم­جوار با جاده کرج-شهریار واقع شده است.

مجتمع­های تجاری و تفریحی در این فاز نسبت به دیگر فازها بیشتر است.

 

املاک اندیشه فاز شش

این فاز نسبت به دیگر فازها امکانات کم­تری دارد و در سال­های اخیر نیز پیشرفت زیادی نداشته است.

این فاز در استملاک بخش خصوصی و شهرداری است و شهرداری تا کنون به این فاز مجوز ساخت و ساز نداده است.

 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد خرید آپارتمان در اندیشه می توانید به سایت مسکن کلید (www.maskan-kelid.com) مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE