loading...

چگونگی جوانسازی واژن با لیزر

چگونگی جوانسازی واژن با لیزر

در این مطلب قصد داریم چگونگی جوانسازی واژن با لیزر را برای شما تشریح نماییم . برای پاسخ به این پرسش از دکتر بهمن پور کمک گرفتیم و ایشان معتقدند که  با توجه به رشد علم پزشکی و سلامت ،جوانسازی واژن در دنیا روش های بسیار زیادی دارد که یکی از آن استفاده از لیزر است . در ادامه به اختصار توضیح خواهیم داد . امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد .

پیشرفت علم و تکنولوژی در فیلد پزشکی بسیار موفق عمل کـرده است به گونه ای که دستگاه لیزر ویژه واژینال زنان بنام لیزر مونالیزا عرضه شده است .

لیزر مونالیزا به بهبود مسائل واژن مثل شلی واژن ؛ آتروفی واژن ؛ از میان بردن تیرگی پوست دستگاه تولید مثل و با ارزش تر از همه جوانسازی واژن و…را فراهم می نماید ؛ در مقاله لیزر مونالیزا همه اطلاعات مربوط به ایـن دستگاه بیان شده است .

لیزر مونالیزا جوانسازی واژن را بدون درد و خونریزی عرضه می دهد ؛ دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن یکـی از بـار زترین خصوصیت لیزر مونالیزا را بدون عارضه بودن شیوه بیان می نماید .

بیماران بعد از انجام جوانسازی و یا از میان بردن مسائل واژن با لیزر مونالیزا خیلی خرسند و راضی می باشند .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن برخی از خصوصیات ی لیزر مونالیزا را نکات ذیل بیان می کنند :

کاربردهای لیزر مونالیزا :

 • بهبود شلی واژن
 • جوانسازی واژن
 • برطرف و از میان بردن نمودن درد هنگام نزدیکی جنسی
 • از میان بردن آتروفی واژن
 • از میان بردن سوزش و خارش واژن
 • کوچک نمودن لابیاها
 • روشن سازی دستگاه تناسلی مثل و…

جراحی زیبایی واژن با RF

جوانسازی واژن با لیزر
جوانسازی واژن با لیزر

 

سفت کردن و جوانسازی واژن را با RF می توان بدست آورد ؛ نتایج بهبود ی RF اغلب بعد از چند روز نمایان می شود ؛ شیوه جوانسازیRF در ابتدا جهت جوانسازی پوست بود ولی با پیشرفت علم و تکنولوژی امروز یکـی از شیوه های جراحی زیبایی واژن حساب می شود و با ایـن تکنیک می توان جوانسازی واژن را تهیه کرد .

جراحی زیبایی واژن با PRP

پی آرپی از پلاسمای غنی که حاوی پلاکت است تشکیل شده است ؛ پلاکت ها که از خون گرفته می شوند به جوانسازی کمک شایانی می کنند

فاکتورهای رشدی که در پلاکت ها وجود دارند ؛ مرمت سلولهای بدن را فراهم می کنند ؛ بهره گیری از شیوه پی آرپی برای جوانسازی دو دهه است که انجام می شود .

جراحی زیبایی واژن با ژل :

جوانسازی واژن با لیزر
جوانسازی واژن با لیزر

 

یکـی دیگر از شیوه های جوانسازی واژن ؛ جراحی زیبایی واژن با ژل است ؛ در قبلی بهره گیری از ژل تنها برای حجیم سازی لب ها و یا جوانسازی پوست صورت بهره گیری می شد ولی امروزه با به کاربردن تکنیک های می توان جوانسازی واژن را با ژل انجام داد .

تزریق ژل به واژن تنها به منظور جوانسازی واژن ناست بلکه جنبه بهبود ی دارد .

یکـی از شیوه های جراحی زیبایی زنان که دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بهره گیری می نمایند تزریق ژل به واژن است .

تزریق ژل به واژن علاوه برایمن و اثر گذار بودن نیازی به جراحی ندارد ؛ چنین در هنگام کوتاهی می توان با ایـن تکنیک جوانسازی واژن را انجام داد .

جراحی زیبایی واژن با نخ :

امروزه نخ های ویژه واژینال به بازار عرضه شده اند ؛ با بهره گیری از نخ های واژینال به آسانی می توان زیبایی واژن را تهیه کرد .

یکـی از شیوه های جراحی زیبایی واژن با نخ ؛ بهبود گشادی واژن است ؛ اشخاصی که واژن گشادی دارند به راحتی با بهره گیری از نخ های واژن می توان تنگ کردن واژن را انجام دهند .

تنگ کردن واژن با نخ یکـی دیگر از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان است .

با نخ واژینال می توان پرینه پشتی را بالا کشید .

کاندید مناسب جراحی زیبایی واژن

همیشه ایـن پرسش می شود که چه اشخاصی کاندید مناسب جراحی زیبایی واژن می باشند ؛ دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن در ذیل به بیان جواب ایـن پرسش می پردازند .

بانوانی که در اثر زایمان های زیاد طبیعی ؛ افزوده شدن وزنبیشتر از حد و یا کم شدن وزن شدید دچار گشادی واژن شده اند و یا بانوانی که به دلیل ژنتیک و بقیه عوامل با گشادی واژن روبرو شده اند .

یکـی از باورهای غلط ایـن است که اشخاص فکر می کنند که انجام مقاربت های جنسی زیاد سبب گشادی واژن است که ایـن امر و نظر کاملا غلط است ؛ با جراحی زیبایی واژن به راحتی می توان مساله گشادی واژن را بهبود نمود .

گذشت هنگام ؛ بالا رفتن سن ؛ تغییرات دستگاه واژن سبب تغییرات دستگاه تناسلی خواهد شد که خوشبختانه امروزه با جراحی زیبایی واژن می توان ایـن مسائل را برطرف نمود و تغییرات واژن را به حالت اولیه خود بازگرداند .

مطلب مرتبط :

عکس های جذاب و زیبای مدل زن ۶۰ ساله ! (عکس)

کاربردهای آلوئه ورا برای سلامت و زیبایی

ویژگی ها ی تنگ کردن واژن با نخ :

 • جوانسازی واژن
 • تنگ نمودن واژن
 • بهبود شلی واژن
 • ترمیم پرینه بعد از اپیوزوتومی
 • از میان بردن چین وچروک پریمه
 • لیفت واژن
 • قوام و مرمت دیواره واژن

امیدواریم تا اینجای مطلب مفید واقع شده باشه . برای مشاهده اطلاعات بیشتر در این زمینه کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE