loading...

جن ها چگونه موجوداتی هستند؟ همه چیز درباره جن (عمر جن تسخیر جن ارتباط با جن)

در این پست از سایت hooris.ir جن ها چگونه موجوداتی هستند؟ همه چیز درباره جن (عمر جن تسخیر جن ارتباط با جن و …) رو برای شما عزیزان علاقه مند به علوم غریبه قرار دادیم . مطالب و اطلاعاتی کامل و جامع درباره جن ها و جنیان روشهای ارتباط با جن و ارواح و تسخیر جن و … همه و همه در این پست …

جن ها چگونه موجوداتی هستند؟ همه چیز درباره جن (عمر جن تسخیر جن ارتباط با جن)
جن ها چگونه موجوداتی هستند؟ همه چیز درباره جن (عمر جن تسخیر جن ارتباط با جن)

جن ها چگونه موجوداتی هستند؟ همه چیز درباره جن (عمر جن تسخیر جن ارتباط با جن),همه چیز درباره جن,ارتباط با جن,تسخیر جن,دعا برای در امان ماندن از شر جن,اسامی جن ها,عمر جن,قدرت و سرعت جن,علوم غریبه و جن

جن :   موجوداتی که شبیه انسانند ولی تفاوت هایی دارنداز جمله یکی رنگ

موهایشان که همیشه
بور است و موژه هایشان درازتر و مردمک چشمشان قرمز است و

 چشمانشان عمودی است و

 پاهایشان کوتاه و گرد است چیزی شبیه سم نه اینکه سم باشد. و

 

جنسشان از آتش و قدشان از

 

انسان کوتاه تر است. در بخش تسخیر جن میتوانید طریقه به خدمت گرفت

 

آنها را یاد بگیرید در

 

همه امور به ما کمک می کنند که به آنها موکل نیز می گوئیم

 

 

عمر جن

 

اگر میانگین عمر انسانها رو ۸۰ درنظر بگیریم، میانگین عمر جن ها ۱۰۰۰

 

ساله اما مثل انسانها

 

ممکنه از میانگین بیشتر یا کمتر هم زندگی کنند. فکر می کنید موجوداتی

 

که تا الان مثلا ۵۰۰-۶۰۰

 

سال زندگی کردن حتما پیر و فرسوده هستن، نه؟ اما اینطور نیست. نکته

 

جالبی که در مورد عمر

جن ها وجود داره، روند رشد جسمی شونه

.

 

جن ها از نظر فیزیکی بسیار کند رشد می کنند. جسمشون تقریبا ۱۱ برابر کندتر از

انسان رشد می کنه. یعنی اونا ۱۱ برابر دیرتر از ما پیر می شن

.

 

 

یه مثال می زنم

.

 

فرض کنید همین امروز یه نوزاد انسان و یه نوزاد جن همزمان به دنیا اومده

باشند

.

۱۱

سال دیگه اون نوزاد انسان چه شکلی می شه؟

 

یه بچه مدرسه ای کلاس پنجم دبستان در نظرتون میاد. درسته؟

 

حالا نوزاد جن چی؟… اون بعد از ۱۱ سال تازه اندازه ی یه بچه ی یکساله

شده

.

 

برعکس این جریان ، جن ها از نظر رشد عقلی و احساسی خیلی خیلی

سریع تر از انسان هستند

.

 

یعنی یک جن هر روزی که از عمرش می گذره به اندازه ی ۵-۶ سال آگاهی

و شعورش بیشتر

 

می شه. طوری که نوزاد جن ۳ هفته بعد از تولدش تمام آگاهی هایی که یه

 

انسان عادی در طول

زندگیش می تونه بدست بیاره، در ذهنش داره

.

 

البته مقیاس ها و اعدادی که من استفاده کردم، تقریبی بودند و یه چیز

حدودی گفتم که بتونید

 

تصور کنید وگرنه محاسبات دقیق نیست

 

ارتباط با جن
سری مطالب ارتباط با جن، قدمهای ابتدایی ورود به دنیای جنهاست. بعضی دوستان انتظار دارند یک ورد یا دستورالعمل بدم که با انجام اون فورا یک جن ظاهر بشه و باهاش طرح دوستی بریزند. یعنی واقعا نمی خواید قبل از شیرجه زدن داخل این دنیای جدید، کمی اطلاعات و آمادگی داشته باشید؟
ما ناچار به پذیرفتن ناگهانی این دنیا بودیم. با اینکه خانواده مون با تمام توانشون سعی در مراقبت از ما داشتند، صدمات زیادی تحمل کردیم و غیر از اون، مجبور به تحمل تنهایی محض هستیم. سه جور تنهایی متفاوت.
نوع اول:
اسراری هست که اگر به دنیای ماورا وارد شید، درک می کنید ولی اگر اونها رو عمومی کنید مورد خشم قرار می گیرید و بسختی مجازات می شید. گاهی بعنوان مجازات باید زندگی این دنیا رو ترک کنید. اینها اسراری هستند که فاش شدنشون می تونه عالم هستی رو زیرو رو کنه. حتی دو نفر که هردو از این اسرار آگاه باشند، درمورد اونها با هم صحبت نمی کنند.
نوع دوم:
فکر می کنید چنددرصد مردم واقعی با این مسائل برخورد می کنند؟ و به بی نهایت بودن مخلوقات خدا اعتقاد قلبی دارند؟ برای اکثریت مردم جنها فقط موجودات نامرئی داستانهای قدیمی هستند و حضورشون در دنیای نیمه متمدن واقعی غیرممکنه. حتی بعضی از مسلمانهای مذهبی می گن که: بله ما قبول داریم جن هست و با انسان زندگی می کنه چون در قرآن اومده ولی خب بهترهزیاد در موردش فکر نکنیم و به خرافات نپردازیم! چطور برای سایر مسائل که در قران اومده هزار جور تبصره و کتاب توضیح المسائل و تحلیل کارشناسی واجبه ولی اگر در مورد موجودات ماوراالطبیعه صحبت کنیم خرافه ست؟ حتی بین کسانی که اعتقاد واقعی دارند هم تعداد کسانی که جنها روببینند زیاد نیست. ما مجبوریم همیشه از دیگران مخفی کنیم. چون اگر بگیم ممکنه باعث تمسخر بشه و نهایتا تحریک و خشمگین شدن جنها.
نوع سوم:
تنهایی در زندگی شخصی. ازدواج برای کسانی که وارد دنیای جنها بشن خطرناک و سخته. اولن بخاطر اینکه ممکنه مجبور به مخفی کردن تمام حقایق و مکنونات قلبی و آگاهی ها از همراه زندگیتون باشید. بعد هم بخاطر اینکه هر خطای کوچکی که باعث دلخوری یا دشمنی جنها بشه، خطری برای زندگی خانواده و عزیزان شماست.خودخواهی نیست که آدم برای تنها نبودن خودش دیگری رو با خطر مرگ روبرو کنه؟ بگذریم از عوارض دیگه ی این وادی که مثلا می تونه شما رو دچار مشکلی مثل “پرش” کنه که اون وقت تحمل کردن موجودی که معلوم نیست خودشه یا در حال “پرش” صبوری زیاد می خواد

!چگونه از اجنه در امان باشیم ؛

نفس خود را قوی کنید با ایمان و عبادت و انجام اعمال نیک و همیشه به یاد داشته باشید که شما فقط موقتی در این دنیا زندگی می کنید و حیات اصلی شما در سمت دیگر پرده است.پس دل به چیزی نبندید و فریب فتنه ی پول و شهوت را نخورید.
[بگو خدایا من از وسوسه شیاطین به سوی تو پناه می آورم]مومنون ۹۷
[ای گروه جن و انس به زودی به حساب شما خواهیم پرداخت.)الرحمن ۳۱
[وپناه می برم به خدا از آنکه شیاطین به مجلسن حضور یابن].ّمومنون ۹۸
[بگو من پناه می جویم به پروردگار آدمیان.پادشاه آدمیان.الله یکتا.معبود آدمیان.از شرّ و وسوسه شیطان.أن شیطان که وسوسه و اندیشه بد افکند در دل مردمان.چه آن شیطان از جنس جن باشد و یا انسان.] سوره ناس

*******************************

 

شکل و شمایل جن
 

در این قسمت به چند مورد که مربوط به مسئله شکل و شمایل میشود میپردازیم:

صورت و اندام

صدا و طریقه صحبت

نوع راه رفتن و نشستن

جن پس از تکاثف و تراکم جسمیت پیدا کرده و به اشکالی مختلف ( هر طور که بخواهد) در میآید ، اما بدون اینکه بخواهد به شکلی در آید ، یک شکل و شمایلی که خاص خودش میباشد (شکل واقعی خودش) دارد که در این قسمت ما در مورد آن صحبت میکنیم

 

 

صورت و اندام

در کتاب دانستنیهایی در باره جن آمده:جن در شکل اصلی خود حالت سیال و انرژی دارد . در صورت واقعی دارای جسم نیست .

اما از نظر شکل کلی شبیه انسان است .لایه رویی بدن او حالت سیال اما تاحدی چروکیده دارد. سر او بیضی شکل ، چشمانش گرد و بدون هیچ برآمدگی و پلک و ابروست. مردمک ریزی دارد که بسیار تند در حدقه میچرخد .

گوشهای او هم بلند و در دو طرف سرش به بالا رفته است. اما در حالت عادی ، جسم آنها باریک و کاملا سیال و شبیه امواج در هوا هستند .

 

صدا و طریقه صحبت و تکلم

تکلم – به فتح تاء و ضم لام –  در کلیه فرهنگهای لغت به معنای همکلامی و سخن گفتن آورده شده است.

همکلامی یعنی استفاده از کلمه ، و کلمات دارای صدا و آهنگ خاصی هستند منظور از صدا و آهنگ ، همان صوت است.

توضیح : در صحبت کردن  هوای داخل ششها از میان دو پرده نازک در نای به تمام تارهای صوتی عبور می کند این دو پرده نازک که مرتعش شده و هوا را جبهه جبهه ( کپه کپه )‌به بیرون می فرستد. در هر ثانیه صدها و گاهی اوقات هزاران جبهه هوا ساخته می شود بطوریکه هوا بین گلو و دهان با مکانیزم لوله ها ی صوتی مرتعش می شود این ارتعش تحت تاثیر چگونگی قرار گرفتن زبان ـ دندانها ـ لب و سایر عوامل قرارمی گیرد .این هوای مرتعش باعث تغییرات جزئی در اطراف شخص صحبت کننده می شود که به آن صوت یا صدا می گوییم .

حال همین صدا یا صوت دارای فرکانسی خاص است .

برای انسان اصوات در فرکانس بین ۲۰ تا ۲۰۰۰ هرتز را می شنود و خارج از آن توانایی شنیدن ندارد.ولی سگ‌ها توانایی شنیدن بیش از ۲۰ کیلوهرتز را دارند.

صدای جنیان فرکانسی خاص دارد که شنوایی آن برای نوع انسان امکان پذیر نیست حال در مسئله صدای جن ، بعضی از افراد اعتقاد بر فرکانسی بالاتر از حد شنوایی انسان دارند و بعضی دیگر اعتقاد بر پایین تر بودن فرکانس صوتی اجنه دارند.

واکنش جسمی و روانی مغز انسان بر صدا بسیار سریع و متفاوت است . یکی از جدید ترین تکنولوژی هایی که برای تجمع های خیابانی و اعتراضات توسط بعضی از کشورها بکار برده میشود استفاده از دستگاههایی است که صدا را با طول موج خاص در فضا پراکنده  کرده و باعث حالت سردرد شدید و بهم خوردن وضعیت معده (استفراغ) میشود .

در روایتی آمده: حکیمه خاتون خواهر امام رضا(ع) خدمت حضرت بودند متوجه شدند حضرت با کسی سخن میگویند ، هر چه جستجو کردند، مخاطب حضرت را ندیدند . با تعجب از امام پرسیدند: شما با چه کسی سخن میگویید ؟

امام فرمودند: این عامر زهرایی، یکی از  جن ها است که با من درد دل میکند.حکیمه خاتون عرض کرد : دوست دارم سخن او را بشنوم . امام فرمودند :اگر صدای او را بشنوی تا یکسال تب میکنی ، ولی حکیمه خاتون اصرار کردند.

حضرت ناچار اجازه دادند و او صدای عامر را که شبیه سوت بود شنید ، بعد از آن تا یکسال تمام گرفتار تب شد .(اصول کافی جلد ۲ ص ۲۴۴)

صدای جنیان چیزی شبیه سوت انسانها با فرکانسی بالاتر است اما جن این قابلیت را دارد که صدای خود را همانند جسمش تغییر و یا تقلید کند به تمام اشکال یعنی حیوانات و انسانها .

واینکه در بعضی کتب و سایتها آمده است که صدای جن در فضا میپیچد و یا همانند کند شدن صدای نوار یا زیر و بم است از نظر ما مردود میباشد و اینعقلانی نیست که جن بتواند صدای خود را تغییر دهد اما بطور کامل از عهده تغییر آن بر نیاید .

اگر صدای جن همانطور که بعضی کتب و سایتها آورده اند شنیده شده به خواست خودش بوده.

جنیان در بسیاری از مکانها تردد دارند و به شکل انسان و مانند انسان تمام خصوصیات خود را شامل : شکل و شمایل ، طریقه راه رفتن ، رفتارها ، صدا و غذا خوردن و…  به طور باور نکردنی با سرعت حیرت آور تغییر میدهند

********************************************

قدرت و سرعت  جن

مسئله قدرت و سرعت اجنه را از چند بعد میتوان مورد بررسی قرار داد :

قدرت جسمی

قدرت روحی

قدرت فکری

قدرتهای ماورائی

 

قدرت جسمی:

گفتیم جسم اجنه تا قبل از اینکه متراکم شوند حالت لطافت دارد این لطافت منظور نرمی نیست منظور ماهیت لطیف ، مانند هوا میباشد و  قدرت او نیز مثل باد است باد درعین اینکه دیده نمیشود اما دارای پتانسیلی است که در شراطی خاص به طوفانهای سهمگین تبدیل میشود .

زمانی که جن حالت تراکم پیدا کرده و جسمیت پیدا کند نوع حرکت او نیز مانند آنچه شکل او را به خود گرفته میشود یعنی اگر جسم خود را به یک انسان تبدیل کند از قوانین جسم او تبعیت میکند و قدرت او نیز تقریبا شبیه یک انسان خواهد شد .

اما در صورتی که جسمش ، به شکل طبیعی یک جن تراکم پیدا کند از قدرت فوق العاده ای برخوردار است. به علت قلبه ای که اجنه برقدرت جاذبه دارند میتوانند بارهایی بیش از ۵۰۰ تن را نیز جابجا کنند .

یکی ار فرضیاتی که در ساخت بناهای کهن وجود دارد این است که ساخت این بناها از قدرت بشر خارج است البته نظر کسانی است که مادی صرف هستند و از عالم حسهای پنجگانه بیرون نمیروند .

کسانی که کمی فراتر میروند میگویند این بناها ساخته موجوداتی غیر از انسانها است یعنی قائل به وجود موجوداتی دیگر نیز هستند .

 اما واقعیت این است که  در زمانهای کهن انسان به خاطر قوت روحی و جسمی و زندگی در طبیعت خالص از وجود چنین موجوداتی بهره میبرده ، همانطور که حشمت الله حضرت سلیمان نبی با استفاده از آنان ساختمانهای بزرگ بنا میکرد.

نکته ای دیگر که در باب قدرت فیزیکی جن وجود دارد نیروی نهفته در آتش است و چون جن از آتش است  خاصیت نیرو و انرژی آن در وجودش قرار دارد آتش دارای انرژی و پتانسیل های زیادی می باشد به حرکت در آوردن و غلبه بر جاذبه در آتش باعث شده که امروزه بشر بهره های فراوانی از آن ببرد .

 با مثالی میتوان کمی به نوع قدرت این موجود پی برد : شما اگر تصور کنید آتشی که افروخته شده دارای قوه اختیار باشد ( بدون در نظر گرفتن تامین منبع سوختن آن) میتواند در مواقعی که بخواهد افروخته تر ، شعله ور تر و با حرارت تر شود ،تا جایی که نیاز داشته باشد به صورتی که حدی برای آن نمیتوان در نظر گرفت به همین شکل نوع  قدرت و غلبه بر اجسام فیزیکی در جن بسته به نیازش به سرعت تامین میشود.

کسانی که جنزده میشوند و جن در جسم آنان نفوذ میکند دارای قدرت زیادی میشوند حتی قادرند چندین نفر را به راحتی از پا در آورند چون جن از جسم آنها به عنوان ابزار استفاده میکند(رجوع شود به قسمت جن زدگی)

 

قدرت روحی و فکری:

اجنه از لحاظ روحی و فکری چیزی بین انسان و حیوانند . جهت آنها نمیتوانند مدارج بالایی در شناخت و معرفت را کسب نمایند به همین دلیل مانند دیگر مخلوقات طفیلی انسان و وابسطه به قدرت فکری انسانند . پیشرفت انسان در مسائلی که حاصل قدرت فکر  بشری است قابل تحلیل برای هیچ موجودی غیر از خداوند نمیباشد.

از طریقه زندگی اجنه که هنوز به شکل انسانهای کهن معاش خود را میگذرانند میتوان به این موضوع پی برد.

در بعضی کتب آمده : علت زندگی آنان به صورت کهن عدم  علاقه مندی به جوامع پیشرفته و شهر نشین است که اگر این فرض را هم قبول کنیم باز باید به ناقص العقل بودنشان پی برد .

در بین اجنه هیچ پیامبری وجود ندارد و هم آنها از پیشوایان انسان و پیغمبران بشر تبعیت میکنند . در آنها قوه وهم ، خیال و  اختیار ناشی از عقل وجود دارد و مکلف هستند ولی استحکام عقلانی برای اختراع و اکتشاف ندارند.

از قدرت روحی آنان میتوان به نفوذ در فکر بشر (البته انسانهایی که عقلشان تحت وهم و خیال است)اشاره کرد . در مسائل دعانویسی که از اجنه برای اجرای آن استفاده میشود آنها قدرت و اجازه به تخریب چیزی را ندارند فقط در افکار وسوسه کرده تا بتوانند مقصود را حاصل نمایند . ( در قسمت بعدی توضیح داده میشود.

مسائلی که در مورد زور و قدرت جن بیان گردید  جنبه جسمی آنان مورد بررسی بود . روح جن مانند روح انسان (البته نه به قوت روح انسان) قدرت عبادت ، دعا  و تلاوت کتب مقدس را حس میکند و به همین وسیله میتواند تقرب پیدا کند مانند ابلیس که از مقربین و قدیسین بود . علت حسد او نیز به ضعف عقلش بر میگشت .

او با قدرت دعا و عبادت توانست مقرب شود . البته اگر انسانی به مقداری که ابلیس عبادت کرد (چند صد سال ) عبادت میکرد بعید به نظر میرسید دیگر چیزی به عنوان هوای نفس بر عقلش غلبه کند.

 

قدرتهای ماورائی :

جن موجودی ماورائی نیست اما دنیای او از خاصیتهای برخوردار میباشد که تحلیل آن بسیار دشوار است  . اجنه طی الارض میکنند البته برای تعریف طی الارض میتوانید به صفحه تالار گفتگو مراجعه فرمائید . نوع طی الارض آنها نوع خاصی است در دنیای اجنه زمان به شکلی که در برای انسان مطرح است وجود ندارد .

 استاد ع . احمدی گفته اند:  وقتی سرعت بالا میرود زمان صفر میشود  در این جمله نکات بسیاری نهفته است . ما کارهایمان را بر اساس زمانی که به ثانیه و دقیقه شمرده میشود محاسبه میکنیم . حال اگر سرعت کارها به قدری زیاد  باشد که  دیگر نتوانیم با واحد زمانی بشمریم دیگر زمان برایمان محتوا پیدا نمیکند.

طی الارض انسان روحی و اثر غلبه روح بر جسم است اما در اجنه به علت حرکت با سرعت بالا توسط جسم جن صورت میگیرد یعنی در آنها حرکتی جیمانی صرف است مثل بادی که سرعتش چندین برابر نور باشد. بنابر این قابلیت روحی انسان بسیار بالاتر است چون در ماورائ دیگر چیزی به نام سرعت مطرح نیست و مفاهیم مجرد ماده است.

شاهد این امر آوردن تخت بلقیس در زمان سلیمان نبی میباشد که جن زمان برای آوردنش معین کرد اما عاصف بن برخیا در این مورد کمتر از لحظه تخت را حاضر کرد.

اجنه به علت لطافت بر خواص دنیای مادی ما غلبه دارند به همین دلیل تردد از موانع مادی برایشان کاری عادی و روزمره به حساب می آید. آنها از هوا لطیف ترند و چون دارای انرژی + قدرت فکر و اختیارند به راحتی میتوانند به هر کجا که میخواهند وارد و خارج شوند .

اگر در جایی دعا برای عدم ورود آنان خوانده میشود  مربوط به مسائل روحی آنان است و گر نه جسم آنان قدرت ورود را دارد.

استفاده از اجنه برای دعانویسی : جن آنچه را که  از  نوشتن دعا حاصل میشود میتواند ببیند یعنی در ادعیه ای که دعانویسان و تسخیر کنندگان برای انجام کارها مینویسند جن را مجبور به انجام کاری مینمایند (به همین جهت در اکثر موارد استفاده از این رقعه ها و ادعیه شرعا اشکال دارد )

خود تسخیر کردن جن در واقع دامی است که توسط اعمال و اذکار و اوراد به چشم اجنه دیده میشود حتی در مورد به دست کردن حدید سینی (چینی) که اذکار جلاله بر آن نوشته شده گفته اند اجنه انسان را دارای یک حصار نفوذ ناپذیر میبینند و برای همین کسی که آنرا به دست دارد ، اجنه نزدیک او نخواهند شد  پس مارواء در زندگی اجنه بیشتر از انسان محسوس است.

دعانویسان و تسخیر کنندگان بوسیله به دام کشیدن اجنه آنها را با ادعیه ای که مخصوص این کار است مامور به انجام اموری مینمایند . و لازم است بدانید اجنه قادر به هر کاری نیستند آنها بیشتر بوسیله وسوسه یعنی نفوذ در افکار باعث میشوند یک انتخاب درست یا نادرست شکل بگیرد و در پی یک انتخاب نادرست انتخابی نادرست تر و چنان فرد این کار را ادامه میدهد که روزی میبیند کارهایش به هم گره خورده است این بزرگترین اثر دعانویسی است و در زندگی افرادی که از استحکام عقل برخوردارند یعنی بسیار عاقلانه و بدون هوا و هوس تصمیم میگیرند هیچ یک از آنها اثر ندارد.

این هوا و هوس است که باعث میشود غباری عقل را بپوشاند و نتواند تصمیم بگیرد و هر حرکتی که ما در راستای هوای نفس میکنیم یک قدم از عقل دور میشویم.

دنیای ماوراء در زندگی انسان و جن چنان پیچیده است که فقط بزرگان میتوانند در مورد آن اظهار نظر کنند اما آنچه میدانیم این است که انسان نیروهای درونی خود را اگر از حالت باقوه به فعلیت برساند چون خورشیدی در دنیا باید همه موجودات بر او سجده کنند و به هیچ عنوان با دنیای ضعیف جنیان قابل قیاس نیست.

کلمات کلیدی مرتبط

  • اجنه چه شکلی هستن
  • اجنه چه موجوداتی هستن
  • جنها چگونه موجوداتي هستند
  • دعای زبان بند بسیار قویروی لباس فرد مینویسند
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE