loading...

تله کینزی یا توانایی به حرکت درآوردن اشیا(قسمت دوم)

تله کینزی یا توانایی به حرکت درآوردن اشیا(قسمت دوم)

treasure-book

در ادامه ی بحثمان در باره ی تله کینزی و اینکه چگونه می توانید به این نیرو برسید هستیم.شما می توانید قسمت اول این موضوع را از اینجا ببینید.و اما شما چگونه می توانید تله کینزی باشید؟

انرا به منظور تمرین ذهنتان انجام دهید
۴٫ مدی تیشن تمرینات مقدماتی باز کردن چاکرای دست: برای فعال و باز کردن کامل چاکری دست تمرین زیر می تواند مورد استفاده قرار گیرد.  روی یک صندلی راحت بنشینید با چند تنفس عمیق خود را ریلکس کنید در حالیکه انگشتانتان کمی از هم جدا شده اند هر دو دست را به یکدیگر بچسبانید و سپس در حالیکه نوک انگشتان دستهایتان به یکدیگر چسبیده اند کف دستها و انگشتان را از دور کنید تا فضایی در حدود ۴ اینچ بین آنها ایجاد شود (به تصویر مراجعه کنید ) در این وضعیت دستها را روی پاهایتان قرار دهید در حالیکه چشمهایتان بسته است توجه اتان را بر روی کف دستها متمرکز کنید و به تمرکز خود بر روی کف دستها متمرکز کنید و به تمرکز خود بر روی کف دستها تا احساسی مثل گرما ضربان و یا گزگز در آنها ایجاد به بعد تصور کنید شعله سفیدرنگی مثلا شعله متعلق به یک شمع در میان دستهای شما قرار دارد. حرارت شعله سفید رنگ را روی کف دستتان احساس کنید و اجازه دهید این حرارت در سرتا سرسطح پوست منتشر شود. سپس توجه را روی انگشتانتان شست هر دو دست تا وقتیکه بتواند یک احساس ضربان یا حرارت را بخصوص در نوک دستها به انگشتان اشاره انتشار پیدا کند با متمرکز کردن توجه بر روی آنها این عمل را نیز تا شروع حس مشابهی با نوک ایگشتان شست ضربان ادامه دهید و سرانجام حرارت و انرژی ضربان دار را به دو انگشت میانی حرکت داده و همان کار را تکرار کنید. پس از انجام مراحل فوق تمام توجهتان را بر روی دستها یتان متمرکز کرده و احساس گرما و ضربانی را که در سرتا سر دستها و انگشتان جریان پیدا کرده است حس کنید. اجازه دهید این احساس برای چند دقیقه ادامه پیدا کند. در صورتیکه در ایجاد احساس گرما مشکل دارید می توانید از حافظه خود کمک گرفته و زمانی را به یاد آورید که اشعه آفتاب به دستهایتان تابیده و یا هنگامی که دستهایتان را در ظرف حاوی آب داغ قرار داده اید چه حسی دارد.
گوی انرژی :دستان خود را در حالیکه کف دستها رو به یکدیگر هستند در جلوی خود نگهدارید.با فاصله حدود ۱۵ سانتیمتر چشمانتان را ببندید و ریلکس شوید. به فضای ما بین دستهای خود تمرکز کنید.گوی انرژی را در بین دستهای خود حس کنید.سعی کنید این میدان انرژی را بوسیله قوه تصور خود قویتر کنید.در صورتیکه نمی توانید گوی انرژی را در میان دستهای خود حفظ کنید ابتدا دستها را بتدریج دور کرده و سپس به آرامی آنها را بهم نزدیک کنید با این قصد که نقطه انرژی را حس نمایید.روش دیگر این است که قبل از تجسم گوی کره انرژی در میان دستهای خود ابتدا بر روی کف دستها تمرکز کرده و در آنها حالتی شبیه گزگز نماییدسپس تصور کنید یکدیگر را دفع می کنند.در این حالت احساس و تصور گوی انرژی در میان دستهایتان آسانتر خواهد بود.۱-همه می توانند«هر شخص زنده ای که مغز دارد» فقط باید آن را بکار برد ۲-حد و مرز این نیرو بی حساب است ۳-باور کردن این توانایی ۴-روزی نیم ساعت تمرین و هدف وقت و حوصله ۵-روی یک روش حداقل یک هفته تمرکز کنید ۶-بجای جدی گرفتن آن ،به آن به چشم یک بازی نگاه کنید ۷-حتی یک درصد شک و تردید در توانایی خودتان برای انجام به خودتان راه ندهید
۸-هر گونه مانع کوچک یا بزرگی را در هم بشکند
۹-سعی نکنید این کار را موشکافی کنید فقط آن را به عنوان یک اصل بپذیرید ۱۰-منطق را رها کنید ۱۱-خلوص قلب داشته باشید .

منبع:اینترنت

پیروز باشید

کلمات کلیدی مرتبط

  • حرکت دراوردن اشیا
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE