loading...

بیو گرافی پونه یزدانی + گفت گوی کوروش تهامی و همسرش پونه یزدانی

بیو گرافی پونه یزدانی + گفت گوی کوروش تهامی و همسرش پونه یزدانی

در این مطلب می خواهیم برای شما در مورد بیو گرافی پونه یزدانی + گفت گوی کوروش تهامی و همسرش پونه یزدانی توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما باشید. ویکی پدیا پونه یزدانی – سال تولد پونه یزدانی – پونه یزدانی چند سالشه – پونه یزدانی متولد چه سالیه – اختلاف سنی پونه یزدانی – تاریخ تولد پونه یزدانی – بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی – تفاوت سنی کوروش تهامی و همسرش – ویکی پدیا پونه یزدانی – سال تولد پونه یزدانی – پونه یزدانی چند سالشه – پونه یزدانی متولد چه سالیه – اختلاف سنی پونه یزدانی – تاریخ تولد پونه یزدانی – تفاوت سنی کوروش تهامی و همسرش – تفاوت سن کوروش تهامی و همسرش

ویکی پدیا پونه یزدانی – سال تولد پونه یزدانی – پونه یزدانی چند سالشه – پونه یزدانی متولد چه سالیه – اختلاف سنی پونه یزدانی – تاریخ تولد پونه یزدانی – بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی – تفاوت سنی کوروش تهامی و همسرش – ویکی پدیا پونه یزدانی – سال تولد پونه یزدانی – پونه یزدانی چند سالشه – پونه یزدانی متولد چه سالیه – اختلاف سنی پونه یزدانی – تاریخ تولد پونه یزدانی – تفاوت سنی کوروش تهامی و همسرش – تفاوت سن کوروش تهامی و همسرش

بیو گرافی پونه یزدانی + گفت گوی کوروش تهامی و همسرش پونه یزدانی
بیو گرافی پونه یزدانی + گفت گوی کوروش تهامی و همسرش پونه یزدانی

کوروش تهامی و همسر دومش پونه یزدانی

کورش تهامی و همسر دومش پونه یزدانی بنای زندگی مشترک‌شان را روی احترام، محبت و توجه به خواسته‌های یکدیگر گذاشته‌اند.میزبان این زوج جوان و خوش‌برخورد شدیم و با آنها در مورد نحوه آشنایی و زندگی مشترک‌شان گپ و گفتی صمیمانه داشتیم.

مشارکت، مشورت و احترام گذاشتن به نظرات و خواسته‌های یکدیگر شاید مهم‌ترین رکن زندگی زناشویی باشد. قطعا بدون توجه به خواسته‌ها، احساسات و عقاید همسرمان نمی‌توانیم درک درستی از زندگی مشترک داشته باشیم. بسیاری از زوج‌های جوان به‌خصوص در سال‌های شروع زندگی مشترک به همان رویه دوران مجردی زندگی کرده و بدون در نظر گرفتن نیازهای همسرشان تنها خواسته‌ها، تمایلات و علایق خود را دنبال می‌کنند. شاید دلیل بالا رفتن آمار جدایی بین جوانان را باید در همین خودخواهی‌های نهفته در روابط‌شان جست‌وجو کرد.

کوروش تهامی و پونه یزدانی بنای زندگی مشترک‌شان را روی احترام، محبت و توجه به خواسته‌های یکدیگر گذاشته‌اند و به گفته خودشان رمز ارتباط خوب و موفق‌شان در احترام به خواسته‌ها و مشارکت و مشورت در کارهای‌شان است. میزبان این زوج جوان و خوش‌برخورد شدیم و با آنها در مورد نحوه آشنایی و زندگی مشترک‌شان گپ و گفتی صمیمانه داشتیم.

مطالب مرتبط:

آشنایی آهنگین ما

کورش تهامی: نحوه آشنایی ما خیلی هنری بود (می‌خندد). همسرم برای خرید یک سی‌دی موسیقی وارد مغازه‌ای شد که من هم داشتم از آنجا خرید می‌کردم و اتفاقا من هم آن موسیقی را خیلی دوست داشتم. وقتی دیدم ایشان سخت مشغول توضیح دادن هستند و فروشنده هم متوجه نمی‌شود، وارد معرکه شدم و با توضیحاتم که البته کمی هم مخصوص بود، مغازه‌دار را متوجه کردم موسیقی کار کیست و خواننده آن آلبوم چه کسی است.

پونه یزدانی: خیلی جالب بود. کورش عینک بزرگی زده بود و من نشناختمش. آمد جلو و گفت بگذارید کمک‌تان کنم. فکر کنم دلش سوخته بود (می‌خندد). چون من هرچه توضیح می‌دادم فروشنده اصلا متوجه نمی‌شد. به هرحال کورش آمد و قسمتی از آن آواز را خواند و من با کمال تعجب گوش می‌کردم. بالاخره جناب فروشنده متوجه شد ما از کدام آلبوم و کدام خواننده حرف می‌زنیم. آن روز را فراموش نمی‌کنم، اتفاق بسیار جالبی بود.

کورش تهامی: اولین جرقه آشنایی ما آنجا بود و بعد هم رفت‌وآمد‌های معمول و خواستگاری و ازدواج. اختلاف سنی کوروش تهامی و همسرش چقدر است کوروش تهامی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :در یکی دو پیج زرد و منحوس در اینستاگرام که تکلیف گردانندگانشان بزودی روشن خواهد شد، مطلبی به چشمم خورده که فقط نشان از کینه ها و عقده های درونی و خانوادگیست… آن مطلب مزخرف ودروغ هم اینست که من در جایی گفته ام همسرم ده سال از من بزرگتر است!!! به هر حال لازم دیدم در همینجا یکبار برای همیشه به آن دوستان مریضی که به هر قیمتی میخواهند لایک گدایی کنند اعلام کنم:”نه تنها همسرم از من بزرگتر نیست بلکه چندین سال هم از من کوچکتر است” با عرض معذرت از دوستان و همراهان همیشگی عزیزم که کمی با لحن تند حرف زدم ….

مطلب مرتبط:

کلمات کلیدی مرتبط

  • تاریخ تولدپونه یزدانی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CLOSE
CLOSE